• Pohádka

S písní v tísni (2022) (TV film)

Nepřišlo mi to tak hrozné jako místní hodnocení.. Homo zápletka..takovej je bohužel teď trend.. Klasický televizní film.. tenhle docela i pobavil 50%

The Exorcism of God (2021)

Začátek pod lampou kdyz přichází jako ze starého dobrého vymitace..:) Hned úvodní scénka mě potěšila..celkově spokojenost.. dostatečné množství vymitani.. urazky, svěcena voda, posedle zenstiny, nemistne navrhy..65% v žánru filmů o posedlosti..lepší průměr:)

Na ostří nože (1997)

Nechápu jak mi mohl tak dlouho tenhle skvost unikat.. Filmy o přežití v přírodě mám rád .. tady je ještě navíc jeden nasranej lidozravej méďa:) Hopkins celému filmu od začátku kraluje.. nečekal bych ho v takové roli.. (Alec jako - jeho ženu soustajici parťák - též skvělej) k tomu přidáme nádhernou horskou krajinu na Aljašce a máme tady sakra dobrej Surviver ..Super :) 85%

Contratiempo (2016)

Nene... :) :) tak ja vůbec netušil komu a čemu věřit..:) :) rádoby jednoduchá zápletka a pak už to jede.. klobouk dolů před scénářem a tim jak je to všechno vymyšlené.. mazec od 3/4 filmu je asi 1000 možností co se stalo...:) Super mou pozornost to upoutalo do posledních vteřin. 90% tohle se Španělum hodně povedlo :)

Rod Draka - Černá královna (2022) (epizoda)

Tvl...ja čekal velké finále a že se konečně dočkám pořádného Drakarys..:) :) a ono hovno...:) ukončení série a očekávání další...mě jebne..:) 80:)

Třináct životů (2022)

Ještě si to pamatuji že se něco takového stalo..ale nevěděl jsem úplně přesně..Když si člověk představí..že by tam bylo jeho dítě nebo on sam..brrrr...dobře natočené..s každým ponorem jsem doufal ..že se podaří a že se nic nastane..Jeskyně neuvěřitelná stejně jako ty kluci co tam zvládli tolika dnů čekat na záchranu..vsichni ti potápěči, záchranáři, farmáři atd..se semkli aby je zachránili..zejména ten team Američanů byl neuveritelnej..muselo to bejt maximálně vysilujici..v takovém terénu a takovou dálku..i kdyz to bylo nebezpečné tak znovu a znovu to absolvovali.. 80% silné filmové dílo dle skutečné události

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

Teda doufám ze Rheynera přiletí s Demonem a všechny tam zmasakruji..jako ten pobocnik s tou cubkou co si dovoluji nemá obdob..a jeste by mel bejt král ten zmrdecek..tvl :) 80% uz se těším na závěrečný dračí souboj

Lou (2022)

Moc jsem nevěděl co od toho očekávat..Sledovat akční stařenu jak sejme mladé vojáky..mě dvakrát nebralo...40% nadruhou stranu musim říci že se toho ujala obstojně hlavní herečka..

Predátor: Kořist (2022)

Že budu koukat na predátora ala Vinnetou..to by mě tedy nenapadlo :) zajímavé pojetí..Pěkná příroda..Medvěd parádní..:) ta hadice na začátku taky..Noo a pak tu máme starého známého..sice se mi moc nelíbil hlavně v té masce..ale když ji sundal..tak jsem ho poznal..příjemné překvapení..ta indiánka s psikem ..dost dobrá:) mělo to šťávu..doprovázeno dobrou hudbou..75%

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Takže jako až poslední Díly náplní má očekávání..Skvělé emoce a král neuvěřitelná žijící zombie!! Jeho příchod do sálu a večeře top!! 100%