• Pohádka

Bratři (2023)

Kontroverzní skupina kolem Mašínů se dočkala filmového zpracování.. kamera..scénář .. dobová atmosféra..herecké obsazení.. vše v cajku jen se úplně nepodařilo přenést tu atmosféru jako např v Lidicích nebo H. Mlýn..pro mě osobně to byla spíše partička zmrdecku ..kteří zbytečně zabíjeli..díky amatérské přípravě.. celkově to jejich vystupování atd..mi nepřišlo moc hrdinské..mohli si třeba vybrat nějaké vysoké soudruhy ty sejmout..atd.. takhle to moc nedávalo smysl..60%

Gentlemani (2019)

Pěkně vyprávěná gangsterska pohádka:)Sonda do mafiánského života..trablí a starostí.. 70% šikovná práce s kamerou a postavami

To se vysvětlí, soudruzi! - Ostře sledované UFO (2024) (epizoda)

První díl.. a tohle byla jedna velká a nudná křeč.. duo Macháček a Cína.. nezazivne..nulový vtip a šmrnc..scénář bídný..Většinou má začátek diváky přilákat a navnadit na další sledování..obávám se..že tady to bude přesný opak.. není nic co by se dalo vyzdvihnout krom dobového oblečení a rekvizit..20%

Medvídek Pú: Krev a med (2023) odpad!

Jako vážně někdo navlikne 2 tlusté kokoty do gumové masky a říká jim prasátko a medvídek Pů?? Tohle je neskutečný bizar.. k tomu přihodí několik nehereckych šlapek a hektolitry falešné krve..a jsem ten největší zoufalec..že na tyhle Hovna ještě koukám:) 0% maximální sračka

Úsměv (2022)

Dle hodnocení jsem koukal asi na něco jiného tvl.. místo divky ..která leze ze studny a Tv - Kruh...usmívající se lidé.. čekal jsem hrůzu..posedlé strašidelné úsměvy a ne uspavace hadů.. Hvězdy jen za hlavní roli..usmudlana ..zničena.. nenalicena...vypadala fakt hrozně:) 25%

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Na tohle jsem dlouho čekal:) a vyplatilo se to..zapomeňte na předchozí díly tohle jede úplně na jiné vlně.. Zajímavé sledovat mladého Snowa a počátky hladových her..ale tady nejde ani tak o souboje a akci jako o zaměření na postavy.. věděl jsem..že musí zaznít legendární song a znovu po letech jsem si ji užíval..:) obsazení bravurni..závěr jsem lehce tapal a ještě teď přemýšlím co se vlastně stalo...dal bych si s chutí pokračování :) 90%

Zemský ráj to napohled (2009)

Nechápu..že o tomhle filmu není skoro slyšet..v tv téměř nehrany.. Přitom hodně povedený pohled do české minulosti.. Není těžké si přiřadit k hercům..reálné osoby z té doby.. skvělé herecké obsazení..výhra nad Rusem ..paráda..Vilma jako rajda si to rozdá s kde kym :) Vetchy jako Havel nejlepší..měl bych takové nemravné přání..:) no a už tam je Vilma i s bobulkou a druhou dcerkou nahé:) k tomu všemu hraje legendární Gotak .. 85% opomíjeny a dosti podhodnoceny film.

Nadosmrti (2021)

Taková komorní jednohubka s krásnou Megan Fox.. :) hmedle z kraje přijde překvapení a pak uz se to celé odehrává v jednom domě..netradiční a originální nápad.. více prozrazovat nebudu 60% každopádně zajímavej dárek k výročí.. důkladně připravenej do posledního detailu

Aquaman a ztracené království (2023)

Jednička nasadila laťku hodně vysoko... dvojka se snažila ..ale kvality prvního dílu zdaleka nedosáhla..podvodní piráti a jejich svět jednoznačně nejlepší..škoda že to nedostalo více prostoru..hlavonozec a souboje take dobré..manta mi přišla taková slabší a dítě naprosto zbytečné:) 60% uvidíme co prinese třetí dil :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Není to můj šálek kávy romantarny :) ale v roce 2024 přišel na řadu tenhle film jako valentýnský večerní kousek :) příjemný..občas smutný..občas veselý..ale to hlavní..bylo to dobrý..samozřejmě dojak ..několik scén dosti brnkalo na city..ale přirozeně..žádný tlačení na pylu..vůbec jsem nevěděl o čem to je..a byl to docela šok zkraje a čekal jsem co z toho bude .. :) 85% sice to pár let trvalo..ale velká pochvala za tuhle sladarnu :) Ps: Hilary jako ženská se mi moc nelíbí..za to Irská krajina a hospůdky ano :)