• Pohádka

Záhada Hory mrtvých (2013)

Kameru found f. Nemám zrovna v lásce.. ale vzhledem k námětu se to dalo přežít...nejzajímavější je každopádně fakt.. že to je dle skutečné události a docela by mě zajímalo co se tam tenkrát stalo.. ve filmu toho moc vidět není..spousty reakcí a chování..které nedává smysl..ale námět sám o sobě mi přijde hodně zajímavej... 50%

Kryptotunel (2024)

Dokumenty a novodobé zlodejicky mám rád..tohle bohužel mě moc nebavilo.. kamera vyprávění o firmě atd.. moc chladné a umělé..jen jsem čekal až to skončí.. 15%

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Starý..tedy ze začátku omlazeny Indi se vrací.. Indiho mám rád..ale věk bohužel nezastavis..nebo že by ano??třeba v dalším pokračování:) od začátku akce střídá akci..až mi přijde že to moc tlačí na pilu..aby náhodou děj nevychladl..stopáž je hodně natazena..ubral bych alespoň 30 min a cajk..až když jsou na vodě a následně jeskyně ( brouci nesmějí chybět) je to ..to pravé hledání pokladu..tady bohužel bez pastí atd.. Archimedes dobrej ..škoda chtělo to více prostoru v minulosti..55% myslim že tahle už bude určitě poslední Indiana..alespoň s Fordem

Před pikolou, za pikolou (2023)

Prostředí Salemu a vše kolem mám rád:) zajímavej nápad a průměrné provedení.. Obsazení ala Nerflix .. kdyby se trochu pritvrdilo mohlo to bejt zajímavé..55%

Vánoční příběh (2022)

Milé překvapení:) a to hodně velké:) od tohoto filmu jsem nic nečekal.. a dostal příjemný a vtipný vánoční příběh:) Lábus a Kaiser po dlouhé době spolu a že jim to funguje ;) tak o tom není pochyb.. Roden hodně dobrej ty jeho výroky v rádiu..pod pódiem..kostel:) samá perla.. jeden z nejlepších českých filmů poslední doby.. 85% mega překvapení:)

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Koukatelna nová pohádka:) herecké obsazení žádná hitparáda..ale je tam vodník..úkoly.. pěkný vodní zámek a da se to v pohodě shlédnout:) 60% Svatej Petr je dobrej :)

Nech svět světem (2023)

Od první minuty..znepokojiva hudba.. a mnoho otazníků..proč..co a jak.. kdo ..kdy..kde.. :) napětí a velkou neznámou si to drží až do konce..kamera ,hudební složka, obsazení super..i když Roberts bych klidně vyměnil..:) závěr takovej otevřenej přímo vybízející k pokračování:) 75% je až mrazivé jak hodně reálně to působí..a věřím ze něco takového je dosti reálně možné

Přizdis*áči (2011)

Seriál jsem neviděl..ale tahle partička tragédů je celkem vtipná:) klasická oldskůlová Usa komedie :) fekalni humor, chlast , párty a čubky :) 75%

Tin & Tina (2023)

Slabota..Ty odporné albinske děti netřeba komentovat..matka divná od první chvíle a manžel ten v klidu kouká na fotbal když topí dítě:) herecké obsazení silně zoufalé..slušný start.. bohužel záhy tomu dochází dech.. čekal jaem něco jako Orphan ..ale šmrncnuty náboženskou ideologií..hm leda hovno... 30% nic se neděje jen neustálý pohled na ty odporný děti

Zakletá jeskyně (2022)

Nová pohádka..kde prim hraje krásná příroda a dobrá zvuková stránka..obsazení princu mi moc nesedlo..ale celkově to působí v pohodě..od každé Pohádky trošku..sůl nad zlato..popelka..atd.. :) 60% v pohodě koukatelne