• Pohádka

Neposkvrněná (2024)

Klášter..tajemno..jeptišky..pro tohle mám slabost..příběh a co se bude dít jsem vůbec nečekal..dobrá atmosféra..hudba..chtěl jsem dát lepší 3* ale po odvážnem závěru musím dát 4* :) 70% překvapilo i slušné..nečekané gore..

On se bojí (2023)

Co jsem to právě viděl?? Nemyslím ty obrovské koule :) z kterých byla přítelkyně nadšená:) jedna velká fikca a nekorektni filmová jízda..tohle je bud plnej počet a nebo odpad..:) obrovská Haluz.. Phoenix má opravdu vzdy delikátní role.. slet nesmyslných událostí a úzkostí nemocného člověka..nemá to ani hlavu ani patu.. prostě 3 hodinový výplach:) dost náročný na sledování.. 55% za tenhle divný zážitek..

Od soumraku do úsvitu (1996)

Legendární bijak :) upírská řežba :) mladej Cloeny a hlavní úchyl Tarantino :) :) ten je skvělej..myslella si to vážně..já bych ti ji rád vylizal :) :) máme tady kundicky chlupatý..smradlavy...atd a pak se to zvrtne na krvavou nakladacku :) 90%

DogMan (2023)

Takovej psí Joker.. čorujici psi to jsem ještě neviděl:) hlavní postava zahrála dobře tohle dramo..ale něco tomu chybělo.. aby se to vrylo alespoň trochu pod kůži..což se bohužel nepovedlo..50%

Hrozba smrti (2024)

To byla slušná řežba :) komu se povede si to dát s úchytem McGregorem :) jak tam nakráčel a všechno lítalo :) Jake Gyll mě překvapil jakej je namakanej a role mu sedla..letní pohodový příběh..jak ze staré ala mlátička školy :) 80% originál jsem asi neviděl. nebo si nepamatuji...ale tohle bylo zábavné

Pearl (2022)

Zajímavý Prequel :) pomalejší rozjezd..posahana přísná matka a znepokujici chování hlavní hrdinky = problém ..:) dost dobře zahrane..zajímavé sledovat..jak se to v ní láme a nechává proniknout své temne stránky..odlehla farma zažívá zajímavé chvilky :) 70% pěkná závěrečná hostina

Němá tajemství (2023)

Nic veselého teda.. komorní drama.. s celkem zajímavým vyústěním.. od půlky jsem čekal..jak to celé bylo.. Nedovedu si představit život s takovým omezením ani z jednoho pohledu..Plodkova ta byla postavena před šílenou věc..hlavně když zjistila překvapení..které si pro ní život a hodný manžel nachystal.. 60%

Její tělo (2023)

Ze skvělé sportovkyně - pornohereckou.. doost dobrý..a teda na český poměry ..odvážně natočené..což chválím..zajímavej námět inspirovaný skutečnou skokankou.. a klobouk dolů před Nataliii..ta se toho nebála:) některé scénky..překvapili i mě:) nečekal jsem..že někdy v Cz filmu uvidím jebacku..pěkně z detailu :):) doporučuji přečíst zajímavosti o filmu..které jsou více nežli zajímavé.. 85% velké překvapení a skvělý režijní debut :)

Bod varu (2021)

Je to hustej pohled do jednoho svatebního večera..do narvane restaurace... ten stres všechno..mazec.. Graham hraje skvěle....jedinej problém ze to na mě působí jako dokument a ne film..jinak je to dobrý..ale jako thriller nebo drama si představuji něco jiného proto 3* 60% jako dokument bych tomu dal 5*

Jedeme na teambuilding (2023)

Tvl co to hodnocení..nechápu jako.. Po dlouhé době komedie u které jsem se smál:) úchylná a plná fekalniho humoru..na české poměry nevídaná věc:) team lůzrů z Pražského kolcentra byl dost vtipnej..ale jednoznačně parta Brňáků :) :) jako bych viděl svůj příjezd :) velké překvapení .. 75%