Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Pohádka

Recenze (1 031)

Osada (2021) (TV seriál)

Další skvělej seriál od pana Kolečka.. Bohužel dnes právě skončil.. Jako moc rád bych druhou sérii.. ale to asi nehrozí.. Každopádně příběhy kolem chatareni mě bavily :) skvělé obsazení.. Spousty vtipných momentů.. Příběhů.. :) škoda že to tak rychle skončilo.. Ps: osobně jsem se byl v Záhoří podívat a je to přesně jako v seriálu fakt parádní Rybníky 2 a kolem chatky. 100% povedený seriál.

plakát

Lajna - Duše (2021) (epizoda)

Co to jeee.. Neprcat.. Oni všichni Prcaj.. :) :) ještě teď řvu smíchy.. Neskutečný hlášky.. Na spidermana prej.. :) 100%

plakát

Pelé: Zrození legendy (2016)

Skvělá podívaná na život fotbalového génia.. Jak kluci ve špinavých uličkách prohánějí míč z hadrů.. První zápasy.. Santos vstup do repre.. Paráda :) mé fotbalové srdce jasa.. K tomu skvělá hudba, perfektní herecké obsazení.. Ke konci i nějaká ta slza ukapla.. Při fandění Brazílii.. Pele je opravdu fotbalový král.. 100%

Sebevražedný oddíl (2021)

O něco slabší nežli první filmek.. Za mě jednoznačně nejlepší žralok Nano :) pak samozřejmě Harley Quinn a krysarka.. 3 hvězdy právě za závěrečnou trapnou Mega hvězdu.. Ta se fakt nepovedla.. Celou dobu jsem čekal co ta chlupatá věc jestli ožije.. :) :) 65% krev strikala, nějaký ten vtípek nechyběl krom hvězdy spokojenost

Smrt ve tmě 2 (2021)

Jak většinou druhé díly stojí za hovno.. Tak tady to rozhodně neplatí.. Stařec i když už je fakt starej.. tak je stále ve formě a k tomu ještě slepej.. Zajímavé protnuti příběhu.. Zajímavou roli hrají i hafani..ma to atmosféru a napětí.. Samozřejmě jsem mu opět fandil.. Holčička také hustá.. 75% plnohodnotné pokračování.. Překvapilo i docela hustý Gore

plakát

Hra na oliheň (2021) (TV seriál)

Chvilku jsem váhal se shlédnutím.. Moc chvály a velké haló kolem toho.. Nakonec jsem se odhodlal.. Zkoukl jsem to na dvakrát.. Samozřejmě po začátku jsem nutně potřeboval vědět kdo přežije.. Jake budou další soutěže atd.. :) měl své oblíbence a srače který mě srali :) jednoznačně nejvíce ten jeho bratr jak pojebal toho Pakistance.. Závěr takovej nějakej nezazivnej.. Mě dosti zklamal.. Celkově ale spokojenost.. Udrželo si to mou pozornost.. 80% když bude druha serka.. Určitě na to kouknu

Já, pomsta (2016)

Travolta Jako drsňák neni špatnej.. akorát vypadá.. Jako Michael mayers :) :) jak je umělej.. Klasickej vengeance film... Proč ne. Jen závěr je takovej mdlej... Žádné překvápko.. 40%

plakát

Ochránce (2021) (TV seriál)

Tahle série dle skutečných příběhu se opravdu povedla. Obasezeni na 1. Vaculík se na hlavní roli neskutečně hodí a sedlo mu to. Vše podtrhuje skvělá hudební kulisa. Občas byl nějaký díl slabší.. ale vše vyvazilo to že to je skutečné. Finále - Top.. 90% v rámci žánru nevídaná věc na české scéně.

Vpád (2021)

Špatný herci.. Nesmyslné chování hlavních postav.. Žádná akce.. Zvrat.. Prekvapoko..finale se nekonalo.. Naprosto zbytečný silně podprůměrný film.. Thriller nebo něco takového to není ani náhodou.. 10%

Rezistence (2015)

Skvělé pokračování.. Parádní herecké obsazení.. Fantasy svět.. Zejména hlavní hrdinka je velká sympatacka - za to ten její bratr mě pěkně sral.. Krypl jeden.. 85% moc nemusím tyhle vymyšlené světy atd.. Ale tady to se povedlo.

Ovládací panel