• Pohádka

Fear PHarm (2020)

Parta kamarádů..venkov..a k tomu nějaký posahanci co je vraždí.. mám rád takovej průběh:) k tomu ještě kukuřičné pole..masky těch magoru super..škoda že se to více nerozjelo..přidat gore..nahanecky a více lidí..Jak se maminka pěkně natírá krémem:) uvidíme co dvojka..je to taková levná filmová stupidní podívaná ale za mě celkem v pohodě:) 55%

Privilegium (2022)

Německá sragora..nezazivne..nudné..žádné napětí..herci = tragédie..velká bída..absolutně zbytečný film..v žádném případě ne horor!! 10%

V mysli vraha (2015)

Po dlouhé době dobrá kriminálka..nahanecka vraha..zde podtrženo skvělým - věčným Hannibalem ..který do filmu přidal ještě mysteriózní nádech..dobré tempo..hudba..s napětím jsem očekával co bude dál..80%

Zbožňovaný (2021)

Kolečka mám rád..docela jsem se dle místního hodnocení toho bál..nakonec mě to překvapilo..je to spíše drama nežli komedie..několik vtipných momentů :) téma nevěra je v dnešní době koukám klasika. Ta vážná hudba mě dost srala..:) Kozub věčný úchyl..60%

Víkendový útěk (2022)

Na první pohled beckove drama v letním Chorvatsku. Začátek vlaznejsi..zápletka a rozuzlení celkem překvapivé..od půlky to udrží pozornost až do konce:) 60% herecké obsazení takové nemastne..neslane - jasná nižší liga

Uncharted (2022)

Jako hra to sice opravdu není..ale filmy ala lovci pokladů mám rád. Wahlberg v pohodě ale nemůžu si pomoci Holland se mi tam moc nehodí..stejně jako ta nesympaticka černoška..hudba v cajku..loďky parádní..70% uvidíme co přinese pokračování..které zajisté brzy bude následovat:)

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Celou sérii už od Jurskeho parku mám rad..na díl jsem se dosti těšil..velký návrat všech původních postav mě potěšil..ale stejně se mi nejvíce líbila ta černoška..bohužel film nepřinese nic zajímavého..Dinosaurů mohlo bejt mnohem více..viděno ve 4DX a to mě také zklamalo..nulové 3D jen nonstop cloumani ze sedačkou..což je škoda..uvidíme jestli se dočkáme dalšího dílu..prostor tam samozřejmě je:) 65% Hudební doprovod byl moc dobrej

Smrt na Nilu (2022)

Ten začátek a poznávání postav je zbytečně zdlouhavé škoda..ale celkový vizuální zážitek je parádní..skvělá kamera a nádherné záběry Egypta, Londýna..Nilu..samozřejmě ještě musím vychvalit hudbu..sakra dobrá práce..bohužel ani tohle všechno nestačilo více nežli na 60% a 3* děj a postavy to už bylo slabší..doktor se do role vůbec nehodil a I další slabota.. vražda v o.e. se tedy povedla lépe:)

Rozhněvaný muž (2021)

Slusnej nářez :) klasická role pro Stathama..také ale slusnej madlajs:) měl jsem problém se orientovat v dějí kdo je kdo a o co mu vlastně jde:) naštěstí akce střídá akci 70%

Rozhodnutí nebo život (2022) odpad!

Neskutečná sračka.. Ale neskutečná .. Čistý masochysmus.. Dokoukas - nebo vypnes?? Já bohužel dokoulal.. Nehezka neherecka..v hlavní roli.. Ještě maximálně nesympaticka.. Nějaké efekty nebo cokoliv.. O tom nemůže být řeč.. 10% Netflix plodí shit za shitem..