..Lucas..

..Lucas..

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 11.3.2019  13:15

Za to, že tohle dokázal vytvořit v roce 1912, patří Starewiczovi můj obdiv.

• 11.3.2019  13:12

Nečekal jsem od Špuntů žádný zázrak, ale s tímto obsazením alespoň fajn oddychovku. Bohužel po skončení toho ve mně moc nezbylo, Špunti na tom s humorem jsou dost průměrně a tak na celý tento film rychle zapomenu. Což je škoda, potenciál to určitě mělo.

• 11.3.2019  13:10

I přesto, že Captain Marvel patří k těm slabším marvelovkám, i tak se pořád jedná o dobrou zábavu. Brie je přirozená a mladí Fury s Coulsonem jsou fajn. Dobře taky pobavil Goose. Dobrá příprava na Endgame, tak vzhůru za ním.

• 25.2.2019  14:17

Willem Dafoe skvělý, ale jinak se jedná o typické životopisné drama. Navíc to není tak dlouho od Loving Vincente, takže mě to téma už tak nezaujalo.

• 25.2.2019  13:50

Antonie Nedošinská trochu jinak, než jak ji normálně známe. A mně se takhle líbila, alespoň taky změna. Jinak i Hugo a Hana jsou tady velmi příjemní a celkově se jedná o nenáročnou milou oddychovku.

• 20.2.2019  12:52
    Nebe a dudy (1941)

Vtipný i dojemný film, ve kterém exceluje jak Jindřich Plachta, tak i Jaroslav Marvan. Opravdu příjemný zážitek, ve kterém jsou skvělí i bratři Blahníkové (malá dvojčata). Jen mě mrzelo, že Antonie Nedošinská nedostala více prostoru.

• 13.2.2019  13:07

Tenhle film doporučuji zkouknout jen proto, že chcete vidět všechny filmy Vlasty Buriana. Jediné plus je možná za prostředí a folklor, ale příběh (jestli se to tak dá nazvat) nestojí za nic. Nic se tu v podstatě neděje a když už, tak hned poznáte, z jaké doby to je. Takže radši ruce pryč.

• 4.2.2019  09:49

Po delší době opět povedená česká komedie. Potěšilo mě obsazení, dokonce mi ani nevadila Tereza Kostková. Nejvíce pobavil syn Marcely a Karla, u něho se vždycky chlámalo celé kino. Druhá polovina má sice trochu víc klišé, ale jinak se jedná o příjemnou oddychovku.

• 4.2.2019  09:42

Milá Kolárová krátká komedie, které by ale slušela o trochu kratší stopáž. Ferenc Futurista výrazný už i v jedné ze svých prvních filmových rolí.

• 4.2.2019  09:38

Čtyři slunce tu nemají příliš dobré hodnocení, ale mně se líbil srovnatelně stejně jako jiné Slámovy filmy. Příběh ze života, který pro někoho může být nudou, ale mě sedl, včetně výborných hereckých výkonů hlavních představitelů. Marek Šácha byl také šikovný, snad ho někdy uvidíme i v jiném filmu.

• 4.2.2019  09:36

Nevýrazná, zapomenutelná komedie, kterou nezachrání ani dobří herci. Antonie ani Věra mě tu snad poprvé moc nenadchly, Nového role byla spíše otravná, jediným výrazným bodem pro mě byl Raoul Schránil, jinak průměr.

• 21.1.2019  10:51
    Jan Palach (2018)

Kvalitně natočený film, ale bohužel víc si z něho neodnáším. Jediná silná scéna je příjezd tanků, jinak mi v paměti nic jiného asi nezbyde. Dobře odvyprávěný příběh, ale bohužel trochu chybí emoce.

• 21.1.2019  10:28

Bette je v záporné roli opět výborná, ale jinak nám film nepřinese nic nového. Jediné, co je na tomto filmu zajímavého je hláška "What a dump!", která v Americe v podstatě zlidověla.

• 17.1.2019  21:23

Zapomenutelný film, který toho nemá moc co nabídnout. Plusem je především Truda, která je tu roztomilá. Zbytek spíše nuda a šeď.

• 15.1.2019  09:14

I přes to, že jsem viděl už spoustu starých českých filmů, tak z obsazení jsem znal pořádně vlastně jen Natašu Gollovou a tak mě ostatní herci mile překvapili. Růžena Nasková se do své role naprosto hodí, stejně tak i Stella Májová a Antonín Novotný. Příjemný film, na který se opravdu dobře dívalo a místy velmi pobavil (tepláky, táborák :)).

• 11.1.2019  09:05

Pomalejší rozjezd, ale díky Timothéemu a Steveovi se postupně dokážete vcítit do jejich postav a vychutnat si jejich výkony. Timothée dokazuje, že je jeden z nejnadanějších mladých herců. Líbilo se mi, že drogovou závislost sledujeme očima rodičů. Pro fanoušky The Office je navíc fajn vidět spolu zase Stevea a Amy Ryan.

• 11.1.2019  08:57

Velmi kvalitní životopisný snímek, který je ale na mě moc přechválený. Celou dobu jsem očekával něco mimořádného, což možná bylo špatně, ale většina filmu byl "pouze" dobře natočený film. K dokonalosti se přiblížil až závěrečný koncert, který mě uchvátil. Rami byl v roli Freddieho skvělý a zaslouží si všechny nominace.

• 6.1.2019  11:22

Tak tohle bylo utrpení, Klára Issová tragická a nevidím asi žádné pozitivum. Tenhle film neměl vůbec vzniknout.

• 26.11.2018  10:24

Tak konečně jsem se k Sekalovi dostal. Skvělý film, dokonce si myslím, že jeden z nejlepších, co se u nás natočil. Výborné výkony všech herců a nádherná kamera. Celou dobu jsem měl pocit, že sleduji nějaký zahraniční film. Kéž by takových filmů bylo u nás více.

• 26.11.2018  10:17

Tohle pro mě bylo dost velké zklamání. Já se nijak extra nesmál a ještě bych dokázal pochopit dobře vypadajícího třicátníka hrajícího si na puberťáka, ale Šteindler vypadal tak na 40 a to mi hrozně vadilo, navíc se do něho zamilovala nejhezčí holka a to i přesto, že jeho postava byla taková nijaká. Možná bych to měl brát s nadsázkou, ale nějak to na mě nefungovalo. Našlo se pár věcí, co mě bavily, např. Pawlowská, ale jinak naprosto průměrný film.

• 2.10.2018  08:33
    Až po uši (TV seriál) (2014)

První řada byla skvělá. Příjemný seriál s kvalitním obsazením a postavami, které si oblíbíte. Potěšily i krásné záběry na Prahu. Bohužel druhá řada se už tolik nepovedla. Téměř všechny postavy, které jste měli rádi, vám jsou ukradené a ty nové za moc nestojí. Adéla, Richard, Zdendův táta i Karlova máma, nikdo mě neoslovil. Taky jsem nepochopil, proč se do další řady dostala i Markéta, naprosto zbytečná postava. Navíc tam bylo i zbytečně moc Milana a upozadily se zajímavější postavy. Vztah Lindy a Adély se mi taky nelíbil. Velká škoda. Pokud by měla být třetí řada a vypadala by podobně, tak už radši ne.

• 18.9.2018  14:19

Zábavná komedie, ve které se objeví několik podařených scének, především ta s harfou. A konečně jsem taky viděl Annu Letenskou v nějaké větší roli.

• 17.9.2018  13:49

Milá romantická komedie pro teenagery, stejně jako v To All the Boys I've Loved Before se nedá říct, že by šlo o něco originálního, ale hezky se na to kouká. Herci jsou sympatičtí a možná se mi i Sierra líbila o chlup víc než To All the Boys I've Loved Before. Moc nechápu, proč je Sierra hodnocena o tolik hůř, mně přijde, že jsou na tom dost podobně.

• 9.9.2018  22:04

Taky jednou český seriál, u kterého mi nebylo trapně. Sice to nebylo bůhvíco originálního, ale dalo se na to koukat a herci jsou fajn. Těch 16 dílů se dá zvládnout.

• 12.7.2018  12:46

Nenáročná komedie, která pobaví. Amy Schumer je umírněná, což je jednou taky fajn a Michelle Williams v úplně jiné roli, než jsme zvyklí.

• 12.7.2018  10:29
    Popelka (1950)

Animovanou Popelku jsem možná viděl jako prcek, ale vůbec jsem si ji nepamatoval. Hlavními hrdiny jsou v podstatě myšáci a ne Popelka, což mě trochu překvapilo, ale vůbec mi to nevadilo. Překvapilo mě více věcí, ale to je jen dobře, kdo by to byl řekl u takové klasiky.

• 12.7.2018  10:25
    Ghostland (2018)

Po delší době opravdu originální horor, ve kterém nechybí napětí a wtf zvraty, tak se mi to líbí.

• 12.7.2018  10:24

Původně jsem si myslel, že dám o trochu vyšší hodnocení, ale po skončení se mi Winchester vypařil z hlavy. S takovým dobrým obsazením je to škoda. Ale příběh byl bohužel až moc průměrný na to, aby se dal hodnotit lépe.

• 11.7.2018  11:48

Zábava, akce, skvělí herci a pro mě jedna z nejlepších marvelovek. Hannah John-Kamen ve své roli taky zaujala a potitulková scéna mě dostala asi zatím ze všech nejvíc. Velká spokojenost.

• 11.7.2018  11:44
    Bezbožní (2017)

Nic, co bychom už stokrát neviděli. Navíc závěrečný zvrat byl očekávaný a k tomu ještě nebyl příliš přesvědčivý. Očekával jsem mnohem víc.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25