..Lucas..

..Lucas..

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 22.1.2020  08:02
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

První díl mě hodně navnadil, ale bohužel druhý díl se už tolik nepovedl. Milostná linka naprosto zbytečná a konec uspěchaný, chvilkama jsem si přišel, jak když sleduju jiný seriál. I přes to se jedná o to lepší, co u nás za poslední dobu vzniklo a to především díky hereckému obsazení.

• 10.1.2020  21:43

Tohle bylo hodně slabý a neoriginální. A kde byla ta komedie?

• 20.11.2019  07:45

Bohužel Sedmá pečeť mě neuchvátila tolik jako očividně většinu ostatních tady. Můžu pochválit umělecké hodnoty, ale to je asi tak všechno.

• 20.11.2019  07:42
    A Very Merry Toy Store (TV film) (2017)

Očekával jsem typickej vánoční film, ale bohužel tohle bylo mnohem horší. Příšerná režie i herecké výkony - což je škoda, protože ne všichni herci jsou tak hrozní jako byli tady. Takže tenhle film nedoporučuju ani jako oddychovku.

• 11.11.2019  12:46

Líbí se mi ta kombinace komedie a thrilleru a opravdu je to tu tak hezky vyváženo. Rozhodně jeden z těch lepších a zajímavějších švédských filmů, u kterého se člověk pobaví.

• 11.11.2019  12:45
    Christmas Reservations (TV film) (2019)

Klasický televizní vánoční film, jako vždy i trochu naivní, ale tu vánoční náladu naladit dokáže. Navíc všichni herci byli hrozně fajn.

• 11.11.2019  12:41
    Tekutý písek (TV seriál) (2019)

První švédský seriál od Netflixu a na poprvé velmi dobrý výsledek. Musím pochválit herecké obsazení i příběh - do poslední chvíle jsem pochyboval, jak to tedy bylo a závěr mě uspokojil. Navíc to má výborný soundtrack - především je skvělá scéna, kdy hrála Rosa himmel od Molly Sandén.

• 11.11.2019  08:48

Fanny a Alexandr je můj čtvrtý Bergmanův film a zatím se mi z nich líbil nejméně. Neumím si představit, že bych viděl tu delší, pětihodinovou, verzi. Herecké výkony, kamera i režie byly na jedničku, jen už i ty 3 hodiny na mě byly moc dlouhé. Bylo tu až moc postav a já si k nim nedokázal vytvořit žádný vztah, snad jen k postavě matky - Emilie a k Alexandrovi. Taky jsem dlouho čekal, kdo je to Fanny a vlastně ani nechápu, proč je její jméno v názvu filmu, když vlastně ani není tak důležitá. Takže pro mě dobře natočený, ale vcelku nudný film. Pamatovat si nejvíc budu jednu postavu - biskupa Edvarda - který alespoň dostal, co si zasloužil.

• 8.11.2019  14:42

Závěrečná konfrontace mezi matkou a dcerou je jednou z nejlepších konverzací, kterou jsem kdy viděl. Ingrid i Liv hrají jako o život. Je to teprve druhý Bergmanův film, co jsem viděl a zatím mě nezklamal.

• 29.8.2019  07:46

Kde MTV vyhrabala toho moderátora? Byl naprosto příšernej. Jinak klasické předávání s cen s několika skvělými vystoupeními.

• 21.8.2019  14:21

Pro mě naprosto v pohodě film pro děti, co neurazí. Akorát to Merlinovo kouzlení mi tedy moc vtipné nepřišlo. A Rebecca Ferguson a Patrick Stewart mi přišlo málo využití, na to že film měl 2 hodiny. Celkově průměr.

• 21.8.2019  14:17
    Svítání (1933)

I když mě v podstatě nezajímaly postavy a jejich osud, musím uznat, že vykreslení deprese, když člověk nemůže dlouho sehnat práci, se povedlo. A taky se jedná o jeden z prvních scénářů, co napsal Otakar Vávra.

• 21.8.2019  14:09

Pro mě asi největším minusem bylo příliš velké množství scén z natáčení Rickových seriálů (zkrácení by neuškodilo). Škoda taky toho, že Margot Robbie toho tolik nezahrála, ale slušelo jí to. Jinak se jedná o další povedený Tarantinův film - finále mě bavilo tak, jako dlouho nic, to se opravdu povedlo a jak píše POMO - opravdu je lepší toho předem moc nevědět :).

• 16.8.2019  08:07

Rudolf tu nebyl špatný, jeho role mi přišla celkem zajímavá, ale jinak to na mě občas bylo moc ulítlý a nudný. Pochválit můžu alespoň hudbu a kameru.

• 22.7.2019  13:30
    Kat nepočká (TV film) (1971)

Jiřina Bohdalová svoji roli zvládla velmi dobře, ale jinak mi u tohoto typu filmu chybělo víc emocí. Tohle téma se dalo zpracovat o něco lépe (přeci jen osud Anny Letenské je velmi smutný), i přesto je to slušný nadprůměr. Navíc jsme tu viděli Oldřicha Kaisera ve své první filmové roli.

• 20.6.2019  10:26

Na svoji dobu určitě něco neobvyklého, líbily se mi některé záběry. Ale jinak mě neherci a "příběh" moc nebrali. Navíc se ani nedivím, že to nemělo úspěch, bez titulků bych tomu těžko rozuměl.

• 11.3.2019  13:15

Za to, že tohle dokázal vytvořit v roce 1912, patří Starewiczovi můj obdiv.

• 11.3.2019  13:12

Nečekal jsem od Špuntů žádný zázrak, ale s tímto obsazením alespoň fajn oddychovku. Bohužel po skončení toho ve mně moc nezbylo, Špunti na tom s humorem jsou dost průměrně a tak na celý tento film rychle zapomenu. Což je škoda, potenciál to určitě mělo.

• 11.3.2019  13:10

I přesto, že Captain Marvel patří k těm slabším marvelovkám, i tak se pořád jedná o dobrou zábavu. Brie je přirozená a mladí Fury s Coulsonem jsou fajn. Dobře taky pobavil Goose. Dobrá příprava na Endgame, tak vzhůru za ním.

• 25.2.2019  14:17

Willem Dafoe skvělý, ale jinak se jedná o typické životopisné drama. Navíc to není tak dlouho od Loving Vincente, takže mě to téma už tak nezaujalo.

• 25.2.2019  13:50

Antonie Nedošinská trochu jinak, než jak ji normálně známe. A mně se takhle líbila, alespoň taky změna. Jinak i Hugo a Hana jsou tady velmi příjemní a celkově se jedná o nenáročnou milou oddychovku.

• 20.2.2019  12:52
    Nebe a dudy (1941)

Vtipný i dojemný film, ve kterém exceluje jak Jindřich Plachta, tak i Jaroslav Marvan. Opravdu příjemný zážitek, ve kterém jsou skvělí i bratři Blahníkové (malá dvojčata). Jen mě mrzelo, že Antonie Nedošinská nedostala více prostoru.

• 13.2.2019  13:07

Tenhle film doporučuji zkouknout jen proto, že chcete vidět všechny filmy Vlasty Buriana. Jediné plus je možná za prostředí a folklor, ale příběh (jestli se to tak dá nazvat) nestojí za nic. Nic se tu v podstatě neděje a když už, tak hned poznáte, z jaké doby to je. Takže radši ruce pryč.

• 4.2.2019  09:49

Po delší době opět povedená česká komedie. Potěšilo mě obsazení, dokonce mi ani nevadila Tereza Kostková. Nejvíce pobavil syn Marcely a Karla, u něho se vždycky chlámalo celé kino. Druhá polovina má sice trochu víc klišé, ale jinak se jedná o příjemnou oddychovku.

• 4.2.2019  09:42

Milá Kolárová krátká komedie, které by ale slušela o trochu kratší stopáž. Ferenc Futurista výrazný už i v jedné ze svých prvních filmových rolí.

• 4.2.2019  09:38

Čtyři slunce tu nemají příliš dobré hodnocení, ale mně se líbil srovnatelně stejně jako jiné Slámovy filmy. Příběh ze života, který pro někoho může být nudou, ale mě sedl, včetně výborných hereckých výkonů hlavních představitelů. Marek Šácha byl také šikovný, snad ho někdy uvidíme i v jiném filmu.

• 4.2.2019  09:36

Nevýrazná, zapomenutelná komedie, kterou nezachrání ani dobří herci. Antonie ani Věra mě tu snad poprvé moc nenadchly, Nového role byla spíše otravná, jediným výrazným bodem pro mě byl Raoul Schránil, jinak průměr.

• 21.1.2019  10:51
    Jan Palach (2018)

Kvalitně natočený film, ale bohužel víc si z něho neodnáším. Jediná silná scéna je příjezd tanků, jinak mi v paměti nic jiného asi nezbyde. Dobře odvyprávěný příběh, ale bohužel trochu chybí emoce.

• 21.1.2019  10:28

Bette je v záporné roli opět výborná, ale jinak nám film nepřinese nic nového. Jediné, co je na tomto filmu zajímavého je hláška "What a dump!", která v Americe v podstatě zlidověla.

• 17.1.2019  21:23

Zapomenutelný film, který toho nemá moc co nabídnout. Plusem je především Truda, která je tu roztomilá. Zbytek spíše nuda a šeď.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26