..Lucas..

..Lucas..

okres Praha

27 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Lost je můj nejoblíbenější seriál, má všechno, co se mi líbí. Nechybí dobrodružství, tajemno, humor a hlavně spousta otázek. Baví mě si pokládat nové a nové otázky a čekat, až se na ně objeví odpovědi. Ted sleduji 3. řadu a musim říct, že i přes několik zbytečných dílů, mě Lost baví furt jako na začátku.

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Nejlepší, nejdokonalejší sitcom, dokonalý obsazení, co víc říct. Celý dětství jsem se jim vyhýbal, viděl jsem pár scén a vůbec se mi to nelíbilo, ale tak před rokem jsem si řekl, že na tom přece něco musí být a byl jsem unešenej.. Největší problém byl asi v dabingu, ten mě odradil nejspíš nejvíc, teď jsem na to koukal s titulkama a skvělý..

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

 • poster

  Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

 • poster

  Nouzové přistání (TV seriál) (2010)

  V současný době můj nejoblíbenější sitcom :) vždycky se u něho hodně nasměju ;) úžasná je hlavně Betty White!

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Sense8 (TV seriál) (2015)

  Jasně, Sense8 není naprosto dokonalý seriál, ale už jen za těch několik vydařených scén, za to dokonalé obsazení a výborné postavy si zaslouží plné hodnocení. Nejvíce mě zaujala postava Nomi, kterou Jamie Clayton navíc hraje tak přirozeně, že by si možná i zasloužila nominaci na Emmy. Ale ony jsou nakonec zajímavé všechny hlavní postavy, každá má něco do sebe. Jsem rád, že zas někde vidím Maxe Riemelta a Doonu Bae, které znám už delší dobu. Dvanáct dílů jsem zkoukl během dvou dnů a teď už jen budu doufat, že bude i druhá řada a my se dozvíme víc o Angelice a všem ostatním.

 • poster

  Pozůstalí (TV seriál) (2014)

  Nejdepresivnější seriál, co jsem kdy viděl. Ale dokáže vtáhnout a zaujmout. Dlouho jsem se tak u nějakého seriálu netěšil na další díl. A Justin Theroux a Carrie Coon jsou prostě skvělí. A nesmím zapomenout na hudbu, ta je geniální. Je to prostě jedno z největších seriálových překvapení tohoto roku.

 • poster

  13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

  Co napsat ke 13 Reasons Why? Já ani nevím. Tohle bude vždycky jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Nic mě tak dlouho nedostalo, nedojalo, nedeprimovalo. Herci jsou úžasní, postavy výborně napsané a já na ně budu ještě dlouho vzpomínat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace