• Krátkometrážní

Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Typický Hercule Poirot. Ale typicky dobrý. Jsem rád, že tu Emily Blunt měla takový prostor, jako vždy, jí to velmi slušelo. A potěšila mě i Frances de la Tour.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Z filmu sála taková pohoda, jakou jsem už u filmu dlouho neviděl. Na odpočinek naprosto vhodné. A navíc Sofía Vergara je tady úplně jiná, než jakou jí známe - umírněnější a dokonce ani téměř nemá přízvuk!

Zloba - Královna černé magie (2014)

Takhle si představuju pohádku. Angelina jako Maleficent je skvostná a bez ní by byl film poloviční. Elle je taky skvěle vybrána. Doufám, že další zpracování klasických pohádek bude vypadat nějak podobně.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Pro mě je jednoznačně nejlepší druhý díl, první i třetí mám tak na stejné úrovni. Něco málo jim chybí. Ale i tak se pořád jedná o skvělou zábavu.

Rich Hill (2014)

Výborný dokument, který zachycuje život tří kluků v obyčejném americkém městečku. Po skončení se všem třem daří o něco lépe, tak jen tak dál!

Pozůstalí (2014) (seriál)

Nejdepresivnější seriál, co jsem kdy viděl. Ale dokáže vtáhnout a zaujmout. Dlouho jsem se tak u nějakého seriálu netěšil na další díl. A Justin Theroux a Carrie Coon jsou prostě skvělí. A nesmím zapomenout na hudbu, ta je geniální. Je to prostě jedno z největších seriálových překvapení tohoto roku.

Houdini (2014) (TV film)

Velmi povedený dvoudílný snímek o Houdinim. Vynikající hudba a skvělý Adrien Brody. Velká spokojenost!

Godzilla (2014)

Docela velké zklamání. Od filmu jsem dost očekával a bohužel mi přišel jen trochu nadprůměrný, nic, co by vás nějak více nadchlo.

Jak přicházejí sny (1998)

Krásné prostředí, vizuál byl prostě dokonalý. Jen prostě scházelo něco, co by mě s filmem více spojilo. Ale Robin úžasný.

Klaun Shakes (1991) odpad!

Jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl, téměř nic se za celou dobu nestane a občas mi to přijde jako amatérský film. Alespoň, že tu byl Adam Sandler a cameo Robina Williamse.