Broen

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 1.10.2017  21:16

Jak se ze sebestředný krávy během noci stane super holka, která ví, jak zapadnout do kolektivnu. Divný. Řekla bych,že na něčem jede.

• 20.8.2017  15:17
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Tak z tohohle mám trošku rozporuplné pocity. Celou sérii jsem víceméně hodnotila jako teenagerský průměr. Hrubá dějová linka šla. Prvky stylu něco mezi High School Musical a Twilight mi fakt vadily, na to už jsem fakt stará. Těm předčasně zestárlým slečnám, za jejichž líčení by se nestyděla ani přestárlá 30ka, bych doporučila použít hodně moc odličovadla. Matky z Riverdale asi taky nemají na práci nic jinýho než chodit na střední a řešit s děckama, co se zrovna namane. No, fakt vtipný Ovšem, konec byl tedy skvelý.

• 17.4.2017  17:40
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Wow! A ještě jednou wow! V hlavní roli detektiva úžasná charismatická Francouzka, která pohltí osobním pohnutým životem a svýma očima, nejem neotřelým stylem pátrání po vrahovi. V neposlední řadě mě naprosto uhranulat hudba a úžasný záběry přírody na severu. Konec fenomenální, kdy se mi tajil dech.

• 3.4.2017  19:15
    Úlovek (TV seriál) (2009)

Tak tohle bylo poměrně psycho. Tom Hardy v hlavní roli, hraje dokonale vyšinutýho pošahance v čele gangu, kterýho bych nechtěla potkat ani ve dne, natož v noci. Psychologicky výborně propracovaný rodinný vztahy, kde nechyíb notná dávka násilí. A jak je pravidlem, největší zlo je zanecháno vždy na dětěch. Na konci rozuzlení dvou nejlepších kamarádů, který rozdělil nemilosrdnej byznys. Ten konec mě trošku překvapil, na mě moc rychlý zakončení, čekala jsem fakt nejsladší třešničku na dortě v podobě pořádný konečný ždímačky. A ono houby s voctem.

• 6.1.2017  23:03
    Skins (TV seriál) (2007)

WTF? Jsem tak zklamaná! První dvě série mě naprosto pohltily. Nevím, možná mám zastydlou pubertu, ale fakt jsem se v tom našla. Ty dvě serie bylo uplně autentický a ze života. Ok. Třetí sérií přišli noví teenageři. Blbě se mi zvykalo na nový tváře a na nový osudy, ale budiž. Jenomže skončí čtvrtá série pomalu s otevřeným koncem? Napjatě sleduju začátek patý série a zase nový držky? Tak to už jsem fakt nasraná. Méně znamená více, a v počtu sérií to platí dvojnásob. Taky mě moc neuchvátilo, že každý díl byl o jedný postavě. Protože, když už se rozjela nějaká zápletka, zase rychle skončila, byla prostě utlá novým dílem, zase s někým jiným. Navíc ten konec čtvrtý série byl fakt přitaženej za vlasy. Je mi to líto, ale plnej počet dát nemůžu. Ale první dvě série TOP.

• 29.12.2016  21:04
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Po dlouhé době seriál, který mě chytil. Cestování v čase je dobrá věc, ale nabízí se otázka,jestli jde osud, nebo minulost,opravdu změnit a když to zkusíme, jaké to bude mít následky v budoucnosti. Šedesátá léta jsou podmanivá a James Franco je fakt slaďouš. I celá otázka ohledně atentátu na JFK je zajímavá, je to zase z jiného soudku. Což jsem asi poslední dobou potřebovala, protože ne a ne najít seriál, kterej by mě fakt chytil. Konec byl užasný. Tak nějak si začnete uvědomovat, že osud se změnit nedá a jestli se to někomu podaží, může to mít nedozírné následky.

• 24.12.2016  11:13
    Pustina (TV seriál) (2016)

Tak tohle se hodně povedlo. Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek jsou fenomenální, svými výkony mě celou dobu naprosto odrovnávali. A ta atmosféra! Ponuro, šedivo a s nádechem zoufalosti, hlavně jedné matky, jíž neznámý vrah sebral její milovanou holčičku. Ze začátku děj vrhal stín pochybností na Sýkoru, na otce. Zdálo se to tak nějak logické a celkový sled událostí nám na otce jasně ukazoval. Ale pak se to obrátilo. Konec byl nepředvídatelný a danou osobu, bych jako skutečného vraha vůbec netipovala. Tohle je materiál!

• 11.12.2016  20:51
    Ill Manors (2012)

Hodně depresivní a hlavně proto, že je to ze života. Chvilkama jsem si říkala, staň se aspoň něco dobrýho, protože jsem z toho fakt neměla dobrej pocit. Riz Ahmed znova ukázal, že je fakt dobrej herec. Nezklamal totiž ani v Jednom dni. Možná by se tenhle snímek měl preventivně pouštět dnešním teenagerům, aby věděli, jak rychle a někdy zcela náhodně se můžou dostat na zcestí. Rapera Planea B teda fakt neznám, ale docela to de :-)

• 10.12.2016  21:39
    Mr. Church (2016)

Tak tohle mě hodně překvapilo. Po zjištění, že se zde ukáže slavný Norbit Eddie Murphy, jsem čistě ze zajímavosti chtěla film vidět. Více takových rolí pro něj. Možná po pár desetiletích se konečně najde. Netušila jsem, že by mu dokázala taková role padnout na tělo. Krásný film.

• 8.12.2016  20:24
    Jeden den (2011)

Nenadchne, ani neurazí. Dexter je naprostej tupec a nesympaťák. Trochu mi to připomíná S láskou, Rosie, se který sem tenhle film nedá vůbec srovnat. Je totiž daleko originálnější a zábavnější.

• 4.12.2016  21:46

Vysvětlí mi někdo, o co tady do prkýnka jde?

• 4.12.2016  11:32
    Válečná generace (TV film) (2013)

" PŘED TŘEMI ROKY JSME VYRAZILI NA VÝCHOD, ABYCHOM ZACHRÁNILI NÁŠ NÁROD. A MÍSTO TOHO JSME PŘINESLI SMRT, UTRPENÍ A SPOUŠT MILIONŮM NEVINNÝCH LIDÍ. TEHDY JSME BYLI HRDINOVÉ, DNESKA JSME VRAZI." Tak tohle mě dostalo. Německo se ukázalo a jednou pojalo 2. sv. válku z jiného pohledu. Z pohledu německých lidí, kteří byli po skončení války zatraceni. Pět mladých přátel, plných nadějí a s myšlenkou, že život patří jen jim, že oni válku změní. Jeden Žid, dva vojáci, zdravotní sestra a nadaná zpěvačka. Zamyslíte se nad tím, co byste vy, jako němečtí občané udělali. A co musíte udělat, abyste přežili. Tohle vážně stojí za shlédnutí!

• 20.11.2016  22:55

No, tak Bridget už není Bridget. Z neznámého důvodu už to není ta boubelka, ve které jsme se vzhlížely a kterou jsme chápaly. Ani Mark Darcy už není takový štramák, ale značně zestárlý muž po 50tce. Ale navzdory těmto faktům si i třetí díl dokázal zachovat kouzlo, sice o trochu jiné, ale pořád milé a neotřelé. Vtipné scény byly a od srdce jsem se zasmála. Díky, Bridget.

• 19.11.2016  20:56
    Nevinnost (2011)

Zajímavý. Tvůrci diváka dobrou polovinu filmu drži od hlavní pointy dál. Okolo toho nejdůležitějšího procházíme a v podstatě to máme před nosem. V polovině filmu nastal zlom a Geislerka se ukázala v plné kráse. Krásně natočeno.

• 17.11.2016  20:44
    Tajnosti (2007)

WTF? A pointa? Ivča asi trochu na drogách. Nejdřív se směje jak lečo, pak zas bulí a pak se zas směje, protože jí najednou svitlo v hlavince. Tak tohle jsem nepochopila. Pro mě zbytečný snímek.

• 9.11.2016  22:32
    Anthropoid (2016)

Tak na tenhle film jsem byla hodně zvědavá. Zajímavý a nečekaný obsazení.. Dost překvapil Dornan, kterej nehrál až tak křečovitě, jak jsem předpokládala. Co se nedal překousnout, byla ta angličtina. Absolutně mi do kontextu nezapadalo, aby Gabčík a Kubiš v Praze mluvili o rodné Moravě v angličtině. Trochu paradox, ne? Vizuálně na jedničku.

• 22.10.2016  15:45
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Supr atmosféra a báječně autentický. Ale čtvrtou sérií mě to jaksi začalo nudit. Myslím, že seriál by nikdy neměl mít tolik epizod, protože se pro Vás pak stane rutinou a samozřejmostí. Podobně jsem to měla s Rodinou Sopránů, která je tedy také topovka.

• 2.10.2016  17:46
    Ten kluk (2007)

Drama, které na konci bere dech. Malý kluk, který si jedním činem podepsal svůj ortel na zbytek života. Jedním činem, který je neodpustitelný a díky němuž se stane psancem. Nabízí se otázka, opravdu je ten člověk tak špatný? Je na místě lítost, odsouzení nebo pokus dát šanci začít nový život? Po dlouhé době mi ukáplo...

• 11.9.2016  19:32
    Falco (2008)

Chladné a neosobní. Možná i lehce odfláknuto. Chybí mi více nastínění Falcovy kariéry.

• 11.9.2016  09:56
    Ray (2004)

Jamie Foxx byl jednodnuše fenomenální!

• 4.9.2016  21:42

No tak to je hrozný sci-fi :D Anebo komedie? Ani nevím, každopadně tohle nestojí ani za můj flus. Nemohu se zbavit dojmu, že Gwyneth Paltrow jsem neviděla v žadným kvalitním filmu. Hrůůůza

• 4.9.2016  12:53
    Olive Kitteridgeová (TV seriál) (2014)

Příběh vypráví o obyčejném životě jedné na povrchu chladné ženy. Je to opravdu obyčejné a takové v podstatě jednotvárné. Není tam moc momentů, které by ve mně vyvolaly větší vlnu emocí. Ale příběh nutí přemýšlet nad tím, proč se někdy lidi chovájí tak, jak se chovají. Hlavní představitelka mi byla vcelku nesympatická a vůbec mi jí nebylo líto. Dále mě strašně rozčilovala blonďatá slepice, která pořád pěla u piána a já jsem nevěděla proč. Moc mě to neoslnilo, ale je to určitě více než na tři hvězdy.

• 31.8.2016  18:52
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

No, podle hodnocení jsem čekala, že neodtrhnu zrak. V první polovině se mi to jaksi táhlo. Úvodní díl byl našlapanej a s ničím se nečekalo. Ovšem těch dalších pár dílů se nic moc nedělo. Viděli jsme, jak to chodí ve vězení, jak vězení dokaže člověka změnit - nebo spíš musí, aby přežil. Vtipný vsuvky advokáta a jeho kožních problémů mě bavily, příjemně okořenily celý vážný děj. Chybělo mi tam nějaký vyšetřování, šetření důkazů nebo něco podobnýho. Prostě to bylo ňáký takový okleštěný. Soudní proces už byl o něčem jinym. Co mě teda nejvíc dostalo do varu a kvůli čemu nemůžu dát pět hvězd je, že jsme na konci v podstatě nic nedozvěděli. Konec zůstal otevřený a to mě dostalo fakt do varu.

• 21.8.2016  22:38
    Crash (2004)

Jsem velká ostuda. Tolik jsem o tomhle filmu slyšela a dostala jsem se k němu až teď, v roce 2016. A o tolik jsem přišla. Hned při první minutě mi bylo jasný, že jde o film s velkým poselstvím a vyšším smyslem. Natolik upřímný a tolik smysluplný. Člověk se hned zamyslí nad tím, co vše se může stát. Kolik zdánlivě obyčejných, ale v podstatě důležitých věcí, se může během jednoho dne stát. Také o náhodě, že náhoda, trvající i pár sekund, vám může úplně změnit život. I o lidech, kteří vám vstoupí do života náhle, ale v podstatě je to předurčeno a to důležitým smylem celého života - OSUDEM. Velmi výjimečný film, ve kterém si každý může najít ten svoji pointu a vybízí k přemýšlení. Řadím mezi své TOP.

• 21.8.2016  20:17
    Thirteen (TV seriál) (2016)

No, první polovina skvěle gradovala. Od začátku je nám to pěkně servírováno, bez jakýchkoliv přikrašlovacích amerických zvyklostí. Ale konec mě celkem zklamal, to už bylo trochu ve stylu Bonie a Clyde. Rozhodně bych zvolila chladný, psychologický a propracovaný konec. Dle mého odfláknuto.

• 19.8.2016  21:46

Za Pattinsona musím dát tři hvězdy. Takového herce neherce jsem snad ještě neviděla.

• 18.8.2016  23:20

Milé. Škoda, že hlavní předstvitelka vypadala jak Michael Jackson.

• 14.8.2016  21:19

Nemůžu si pomoct, ale po shlédnutí Sanam Teri Kasam a posléze po tomto filmu, jsem Indií oslněna a okouzlena. Ano, zavání to kýčem, ale celkově to jejich vyjádření pocitů a jaksi taková pohádkovost a velká výprava, mají pro mě strašně do do sebe. Mají svůj styl a to rozhodně neotřelý. Je jasné, že mě čeká ještě mnoho těchto krásných filmů...

• 2.8.2016  22:02
    Bez poskvrny (TV seriál) (2015)

Severský seriály patří mezi moje topovky, ovšem nemůžu dát plný počet. Fakt je ten, že jsem to zhltla jak malinu. Ovšem konec mi přišel lehce přitažený za vlasy a tak nějak kýčovitě zakončen. Určitě by závěr šel lépe zpracovat. Hysterická matka Eva mi lezla krkem, tu bych přejela hned v druhým díle autem. Akselovy románky v celistvém ději taky pro mě nějak postrádaly smysl, to bych asi taky vyškrtla. Celkově postavy jsou jen tak nějak lehce načtrnuty. Vyčnívá zde také románek v další generaci v podobě Heleny a Tima. Tohlé téma jsem taky moc nepochopila a v podstatě jsme se závěru ani nedočkal. No,když to tak po sobě čtu, možná to není ani na ty čtyři.

• 28.7.2016  22:25

Taková nádhera! Jsem okouzlena. Jak hlavním hrdinou, u kterýho mi od začátku tekla slina, tak celým zpracování. Takový Moulin Rouge po indicku. Neiříkám, byla to ždímačka, proste to dost hrálo na city, ale stejně. Jediný teda, co mohu vytknout, ale to je čístě o mém vkusu - ty indický songy mi fakt rvaly uši. Ale jinak, zamilovala jsem se.

<< předchozí 1 2 3