Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi
  • Animovaný

Poslední recenze (44)

plakát

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Označení satira, je urážkou tohoto slova, toto je ubohá žumpa lidské debility! Když se člověk pohybuje u filmu, slyší hodně věcí, co se děje v zákulisí TV Barrandov a je to opravdu síla. Vládne tam jediný, nejlepší a vše znající Jaromír. Kolem sebe partu "Yes men´s" poklonkovačů, kteří pro udržení koryta, jen utvrzují to hovado, že něco snad umí a všemu rozumí! Tahle parta, by zasloužila veřejně zavřít do pranýře, aspoň na rok a pořád by to bylo málo! Není vtip, že se vše jede na první dobrou, to je realita, protože Jaromír je přeci herecká (š)pička ... Jako hláška, kterou údajně sám Jaromír pronesl u tohoto seriálu, že tam nemůžou být jiní (ne)herci, protože by nestíhali jeho hereckou profesionalitu, to je jako hodně silná káva. Osobní doktor JS, by měl rychle zvýšit medikaci a nejlépe změnit prášky, tyhle fakt nezabírají. Určitě se tam mnohokrát odehrává dramatická scéna, nejvíce parodovaná, z filmu Třetí říše, kdy JS si tam nechá ty své pohunky a jenom řve, proč nemá sledovanost, jeho dokonalost "JÁ PRVNÍ" a za dveřmi se maskérky utěšují, že ty vrásky z rozčílení, překryje více pudru ... Si z něj dělají lidi srandu, protože všichni, mimo tu jeho úzkou bublinu, vidí tu debilitu a nemohou tomu uvěřit. Nemluvě o reklamách na Auto JS, Lékárnu JS, Alzáka JS a nevím co všechno. Nasaďte mu léčbu elektrošoky, nebo TO snad ještě národ zvolí za prezidenta a poté se budu tiše modlit, v koutku své nové plostrované místnůstky v blázinci, za jadernou válku ....

plakát

M*A*S*H (1972) (seriál) 

Viděl jsem premiéru seriálu v TV a sledoval i další asi tři reprízování, nyní se občas podívám, když nemám co jiného na práci, nikdy se neokouká ... Patřím do té skupiny lidí, kteří se rádi podívají na tento seriál, ať už ho budou reprízovat za padesát let (toho se asi nedožiju). Většina lidí, kteří tady dávají malé hodnocení, mají spíše problém s určitým hercem, kterého nemají rádi a tak odsoudí celý seriál. Anebo jsou příznivci Dallasu, Ulice a jiných nekonečných seriálů, které se zase nelíbí mojí osobě a to mi přípomíná, že jim jdu také dát nízké hodnocení :)

plakát

Píseň pro Rudolfa III. - Dinosaurus (1969) (epizoda) 

Výborné, je super, že se povedlo vypozorovat ze rtů texty. Doporučuji se podívat i na "film o filmu" (jmenuje se to,ale myslím jinak) na tuto povídku, jak se dabovalo. Výborné i zpracování nejslavnější povídky od Bradburyho. Hláška o možnosti v roce 2055 směnit koruny za dolary, byl první nýt do trezoru, této povídky. Konec je ještě lepší, kdy díky změně minulosti, vyhrál volby diktátor a H. Vondráčková tam zpívá v šatech s hákovým křížem ;) Jedna zajímavost, když zpívá M. Kubišová v řeznictví a je u váhy, ta má "zrcadlovou" střední část, kde můžete vidět něčí ruku a poté při pohybu kamery, i kameramana a nejspíše gripáka, co tlačí jízdu. Ale to je jen profesní deformace, hodně lidí si toho ani nevšimne :) Další chyba, což mohla parta rekvizitářů zařídit, kdy loví dinosaura a mluví o antigravitační desce (mostu), ale jsou vidět podpěry, to šlo určitě zamaskovat, aby to vypadalo lépe. Ale jak říkám, jen moje profesní deformace :)

Poslední hodnocení (284)

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

23.01.2021

Premiér (2019) (seriál)

odpad! 21.10.2019

TRON: Legacy 3D (2010)

13.09.2019

Tron (1982)

13.09.2019

Hellboy (2019)

13.09.2019

Dallas (1978) (seriál)

11.09.2019

Hugo a jeho velký objev (2011)

11.09.2019

Kouzelná země skřítků (1999) (TV film)

11.09.2019

Haló, haló! (1982) (seriál)

06.09.2019

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama