Pumiiix

okres Ostrava
串木野~里~中甑~

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.1.2019  21:11

85% na CSFD a já mylně očekával nějakou pecku. První půlhodina mě bavila a nevadilo mi pomalé tempo, užíval sem si první rozsvěcování a zhasínání lampionů a pohled do odlišné kultury. Celkově ovšem bylo to tempo filmu až moc pomalá a nudilo. Nebavilo mě ani intrikování žádně z postav, nepodařilo se mi sžít s charaktery a to byl kámen úrazu. 1001 Filmů které musíte vidět než zemřete. 5,5/10*

• 14.1.2019  22:05
    Aquaman (2018)

Aquaman se zařadil mezi lepší filmy DC poslední doby, ale je pro mě stejně spíše zklamáním. Další snímek od DC co na mě z dost velké část působil strašně tmavě. Hodně počítačové, ani jeden záporák Patrick Wilsom a obzvlášť Yahya Abdul-Mateen II jako Manta mě nebavil, hlavně Manta slabší. Dost nelogických scén. Potešila Amber Heard a Nicole Kidman. 6/10*

• 7.1.2019  21:04
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Výborný miniseriál. Hnedka sem poznal rukopis režiséra Jean-Marc Vallée. Skvělé ztvárnění atmosféry malo(mini)města, jako v jiném seriálu Sedmilhářky. Velmi dobré obsazení a napsané postavy, hlavně dámské herecké ústřední trio. Osobně kdybych měl volit, tak za mě zahrála nejlépe Eliza Scanlen ( Amma ). Docela uvažuji, že bych si sehnal knižní předlohu, převážně bych ocenil delší a podrobnější konec, než dostal seriál. "Don't tell momma" 8/10*

• 27.11.2018  15:55

Twin Peaks beru jako šílenou nostalgii a doopravdy kultovní seriál a skvělé dílo od Lynche. Seriál sem viděl minimálně deset let zpátky, což už je nějaký doba no. Return má ten správný fealing a jde poznat, že tým kolem zrodu seriálu je stejný, ale už to není pro mě úplně ono. Dva díly z osmnácti byli vysloveně hrozné a utrpení, ten artový look byl už moc přes čáru. Posledních pár dílu bylo skvělých a hodně se vysvětlilo, ale taky dost tajemství a nepochopených věcí zůstalo, budiž. Kyle MacLachlan jako Dougie byl hrozný debil a iritoval.

• 27.11.2018  15:37
    Mr. Mercedes - Série 2 (série) (2018)

Další King převedený na kvalitní seriál, kterému ale znatelně klesla kvalita ve druhé sérii. V první řadě mohu říct, že sem četl všechny tři díly knižní předlohy. První sezóna mě bavila hodně, cenil sem dost přesnost převedení knížky na obrazovku TV. Nevadilo mi poupravení finále a casting herců se povedl skvěle. Jak Brady, tak Kermit a zbytek. Druhá série mě naštvala hnedka ze začátku, když vynechali komplet 2 knížku a začali vyprávět třetí, na kterou už sem se tolik netěšil. Hodně poupravané a ne už tak přesné... škoda, že to dopadlo takhle. První série 90%, Druhá 55%

• 27.11.2018  15:30

Bored To Death je naprosto průměrný seriál každým coulem. Jason Schwartzman je v podání opuštěného detektiva nemastný neslaný a nedokáže seriál táhnout. Zach Galifianakis není tak vtipný jak se čekal, což je velká škoda, když má takový potenciál. Nejlepší je tedy pro mě postava George, kterého hraje Ted Danson. Znuděný k smrti sem určitě nebyl, ale někdy trochu znuděný ano. Další série už koukat nebudu, max díky HBOGO a tomu že sem znuděný k smrti :-D

• 8.3.2018  17:43
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Krása. Po deseti letech zůstávám zase v údivu, jak je naše země a příroda nádherná. U Planet Earth II mohu jen vynášet zasloužené superlativy. David Attenborough je frajer ;-).

• 8.3.2018  17:40

Dvacátý devátý Hitchův film, který sem dneska viděl a teprve šestá tříhvězda, takže Under Capricorn spíše lehké zklamání. Poslední půlhodinka neboli část, byla lepší než předchozí a chvilku sem váhal, že budu s hodnocením shovívavější. Bergman a Cotten dobře zahrané postavy, za to Wilding mě rušil a vadil, i když právě jeho postava třeba tak působit měla. Zvraty sem některé odhadl a některé úplně ne, proto mě ten konec více bavil. Kamerově a střihově nic u Hitchcocka nadprůměrného 6/10*

• 3.3.2018  13:58
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Skvělý seriál, jak je psáno ve zdejších komentech, vše platí. Trochu vlažnější start a vlastně celé tempo seriálu, které nakonec je jen pro dobro věci. Strašně real proti některým (většině) konkurenčních seriálu. 1. Série - 8/10*, 2. Série - 10/10*, 3. Série - 8/10*, 4. Série 9/10* hlavně poslední epizoda ,,Grande Finale,, byla excelentní. Tak a bohužel je konec, hodně sem si na tenhle seriálek ve svém odpolední volné chvilce zvykl, co se dá dělat no. Poslední série je takový ,,Wire,, standart a hodnotil bych ji lehce plus 8/10*. Je mi líto jak dopadl Omar, ale chápu tvůrce, že to chtěli udělat nečekaně. Marlo mě taky pořádně naštval a přišlo mi to nefér, alespoň Bubbles to měl fajn.

• 3.3.2018  13:51
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Výborně napsaná, skvěle obsazené. Reese mě bavila s přehledem nejvíce. Finálový díl za plný počet hvězdiček, jen i bez čtení spoilerů, lehce předvídatelný. Sem zvědav jak obstojí další série. Welcome in Monterey 1. Série - 8/10*

• 7.1.2018  08:40
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jeden z nejlepších seriálu v tomto žánru. Nelítostné jednání tvůrců s postavami a skvělé obsazení. Hodnocení 1-7 série jako celku je 100% a to čekání na posledních 6 dílu do roku 2019 bude tedy opravdu zdlouhavé.

• 5.1.2018  17:20
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Po jednom velkém restu co sem měl v podobě Game of Thrones, sem se po doporučení více známých vrhl na Vikings. Po dvou sériích mohu zatím konstatovat mírné zklamání, krom Ragnara zatím žádná výrazná postava a není to ani tak krvavé jak sem očekával. Uvidíme co bude dále. První série 7,5/10. Druhá Série 7/10. Třetí série lepší než obě předchozí. Hlavně díky posledním 3-4 dílům a díky dění v Paříži. Floki chci Tě vidět umřít hroznou smrtí :-) Třetí série 8/10. 4. Série - 7/10*

• 23.7.2017  20:01
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

1. Série - 85% nejlepší díl první série - The National Anthem, 2. Série - 80% nejlepší díl druhé série White Christmas, 3. Série 80% - nejlepší díl třetí série Playtest.

• 26.4.2017  17:18
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

1. Série - 75% - 4*, 2. Série - 80% - 4*

• 26.3.2017  10:35
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Odpad! ODPAD! Sledovat tento pořád může jen duševně chorý člověk...přidat žánr horor, který u profilu pořadu chybí.

• 9.3.2014  09:30
    (1998)

Tak a je tu další pětihvězda pro Darrena (Requiem for a Dream, Black Swan) a já se můžu jen sám sebe zeptat, proč sem tento film tak dlouho odkládal? Černobílý obraz a výborná práce s kamerou vytváří značně depresivní atmosféru, díky které trpíte záchvaty spolu s Maxem a veřtě, že to nejsou zrovna příjemně chvilky. Zvolena hudba a zvuky do filmu pasují naprosto přesně, jiné provedení si jen težko dokážu k tomuto vizuálu představit. Celkově jsem spokojen.

• 2.8.2013  15:11

Nejsem žádný velký fanoušek Roba, ale na LoS jsem se docela těšil a jsem rád, že zrovna patřím do té skupiny, kterou tento film nezklamal. Od Zombie mě hodně vzal remake Halloweenu, dojem ovšem pokazil hned druhým dílem. LoS je vcelku originální a má opravdu silný vizuál a masky, na kterých film dost zakládá. Samotný příběh není sám o sobě taky špatný. Místy je to dost ujeté, ale tím správným způsobem. Nevadila mi ani v hlavní roli Sheri Moon Zombie. Překvapení a nebráním se rozhodně i druhé projekci 8/10.

• 27.11.2011  11:56
    The Ledge (2011)

Film, který jde hodnotit v pohodě třemi i čtyřmi hvězdami, kvality má, ale hodně záleží na momentálním rozpoložení diváka. Já pozdě večer přeci jen očekával něco více akčnější…Dost velkou část snímku jsem se u dialogu nudil, ale druhý den ráno jsem si ještě jednou pustil posledních dvacet minut a věřím, že u druhé ( prozatím neplánované projekce ) by mohlo mé hodnocení povyrůst. Wilson, Tyler, Howard pohoda, Hunnam vyměnit ;-) 6/10.

• 28.10.2011  12:45

Wrong Turn 4 není ve svém subžánru až takový hrozný propadák. Herci jsou v rámci možnosti snesitelní, viděl jsem už mockrát horší dřeva, které ani vzhledově filmu nepomáhali. Masky kanibalů mohly být lepší, ale příliš neruší a gore je povedené tak půl na půl ( nemuselo být ani tolik detailních záběrů – protože ty právě prozradily, že je gore slabší ). Chování postav je otřesné a nejvíc sráží celkový zážitek. Plus je, že jsem se vůbec nenudil a přiznám se, že jsem chvíli uvažoval o třech hvězdičkách, ale nakonec dám +4/10.

• 20.10.2011  19:35

Silný a surový krimihoror, který mě i přes slušnou stopáž ani chvíli nenudil. Film nemá příliš hluchých míst. Hlavní padouch a mstitel jsou obsazeni, respektive zahraní naprosto bezchybně. Režisér v surových pasážích neuhýbá kamerou a tak nás o nic ( díkybohu ) neokrádá. Řemeslná a příběhová stránka na hodně vysoké úrovni. Absolutní spokojenost. 10/10.

• 9.10.2011  08:53
    Uneseni (2010)

Secuestrados je hodně povedený exploiter, který je rovněž přesvědčivě zahraný. Vizuální podání a kamerové postupy jsou hodně moderní a dobře odvedené ( prvotní běh, rozpůlená obrazovka ). Nechybí krev a násilí. Vše je ovšem podle mě v rozumné míře a snímek díky tomu vypadá pořád dost reálně. Pár příkladů stupidního chování postav bych našel, ale nejsou takové aby mi zkazily zážitek. Miguel Ángel Vivas sledovat. 8+/10.

• 8.10.2011  17:01
    Zlomyslný (2004)

Malevolence jsem viděl až po prequelu z roku 2010 - Bereavement. Mohu říct, že jsem se u prvního hororu daleko lépe bavil a i oldschool slasher stylizace na mě více zapůsobila. Trošku mi to díky pytlíku na hlavě připomnělo Jasona z Friday the 13th ;-) Part II. Stevan Mena se jeví jako zručný režisér, ale mě by více potěšilo, kdyby natáčel v starším stylu, jako zde ( tak už se příliš netočí ) a nešel by příliš do komerce. Uvidíme dále, jak to s pánem režisérem bude. 8+/10.

• 29.9.2011  21:08
    Sudor frío (2010)

Adrián García Bogliano se u mě zapisuje do deníčku režiséru, které je třeba sledovat. Prozatím jsem viděl sice jen jeho poslední hororový snímek Sudor frío, ale i ten mě přesvědčil, že režisér má nadání. Scénář je dobrý, herci neruší, gore povedené, řemeslná stránka solidní. Iritovala mě snad celý film jen hudba, které je hodně agresivní a měla z mého pohledu spíše rušivý vliv. No moriré sola je další sníkem, na který se chystám ;-) +6/10.

• 30.7.2011  10:24

True Romance slibuje pořádný nářez, ještě když před zhlédnutím snímku vidíte zvučné jména na všech postech ( scénář – Q. Tarantino, režie – T. Sčoty, hudba – H. Zimmer, herci – Ch. Slater, P. Arquette, D. Hopper, G. Oldman, B. Pitt a ještě třeba Ch. Walken ) a čtete v některých ohlasech na film, že se jedná o snímek KULTOVNÍ. Já osobně čekal hodně ( Tarantinovky mám hodně rád ) a jsem trochu zklamán. Jako celek mě film do kolen rozhodně nedostal, ale pár scén a postav je doopravdy skvělých. Pravdivá Romance je originální dílo, které se každému divákovi musí alespoň pár okamžiky zalíbit. 8/10-

• 24.7.2011  18:24
    JFK (1991)

Vynikající konspirační film, který jsem měl možnost vidět v DC o megadélce 3h17min. Mohu přitom říci, že pár krátkých hluchých míst se přeci jen najde, ale celkově je film obsahově a informačně neskutečně plný. Olivek Stone točit umí, takže se i na pomalé pasáže vyšetřování hezky dívá a herecky ansábl (Kevin Costner, Kevin Bacon, Tommy Lee Jones, Joe Pesci) dostal režisér hodně kvalitní. Chtěl bych vědět, jako mnoho dalších lidí, jak se atentát na JFK doopravdy stal.

• 6.7.2011  14:24
    Oz (TV seriál) (1997)

Z první série mám veskrze kladné pocity, prostředí ve kterém se děj odehrává je dobré a věrohodné. Ovšem uvěřit, že by někde ve světě OZ – Em City fungovalo, tak jak je to ukázané v tomto seriálu je těžké…Herci jsou s citem obsazení (všechny rasy), hrají dobře a nepřehrávají a i když jsou to vrazi, dealeři a všelijaká verbež, dokážete si k nim po pár dílech vybudovat určitý vztah. Já si nejvíce oblíbil Beechera (Lee Tergesen) a Adebisiho (Adewale Akinnuoye-Agbaje). Poslední díl první série je nejlepší a nemá chybu, díky němu se alespoň na druhou sérii doopravdy moc těším. 8/10. Edit (17.7.2011) - Druhá série si drží kvalitativní laťku stejně vysoko jako předchozí a proto hodnocení neměním. Oz budu sledovat dále. 8/10. Edit (28.7.2011) - Třetí série 10/10.

• 3.6.2011  19:44
    Vřískot 4 (2011)

Když jsem se dozvěděl, že se natáčí Scream 4, moc jsem se upřímně netěšil, ale (!) poté co jsem viděl první ohlasy a hodnocení, můj zájem o čtvrtý díl rapidně vzrostl. A verdikt? Jsem dost zklamán. Film na mě z velké části působí dost stupidně, herci moc přehrávají, vrah mě nebavil a finále je taky jedno z těch slabších. První a druhý díl mě bavil rozhodně více. Co mě naopak potěšilo, byly narážky na nové horory a taky vzpomínky na staré klasiky. -5/10.

• 7.3.2011  21:07

Od Zeleného sršně jsem dopředu nic neočekával a už trailery mě moc nenadchly a nakonec jsem rád, protože nemám důvod být zklamán. Film mě nejvíce iritoval tím opakovaným sebeshazováním a jinak můj vcelku oblíbený herec Seth Rogen se do role Horneta vůbec nehodil. Jay Chou dobrá volba, Cameron Diaz nic moc volba a hlavní záporák docela oka, ale místo něho bych si klidně dokázal představit Franca, který se ve filmu na chvíli mihne. Akce je dost, místy moc překombinovaná a někdy ruší lacině vypadající triky, ale to jen někdy. Najde se opět i dost dobrých nápadů, které Gondry umí. 5/10.

• 17.2.2011  15:17

Zábavná rap komedie, kterých není opravdu nikdy dost. V cameo rolích se mihne docela dost rapových ikon (Ice Cube, Eazy-E, Ice – T). Obsazení je povedené, obzvlášť když vás baví Chris Rock. Ústřední „Gangsta Rap Song - Straight Outta Locash „ se mi líbil a i klip se povedl ;-). Já se doopravdy výborně bavil, ale jak říká uživatel Flipper, film se dá odstřelit klidně i odpadem!.

• 4.1.2011  21:18

Po prvním dílu jsem viděl třetí ( z toho vyplývá, že druhý jsem zatím neviděl ) a úpadek kvality je vcelku razantní. Musím upozornit, že jsem film viděl v nepříliš povedeném českém dabingu, kde mě hláškovaní Jasona Londona neskutečně iritovalo a ani „blade“ Jason Scott Lee mě příliš nezaujal. Ve filmu je až moc dementních situací a naopak málo alespoň průměrných…Samotný Dracula je potom nemastný-neslaný. Nicméně druhému dílu dám ještě určitě šanci. 3/10. Pořadí: Dracula 2000, Dracula III: Odkaz, Dracula II: Vzkříšení.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9