Haunted: Latinská Amerika (2021) (seriál)

Řekl bych takové latinsko-americké Věřte nevěřte s rozdílem, že tady musíte věřit. První dva příběhy průměrné, poté už jde kvalita o něco dolů. Poslední díl je pak vysloveně nepovedený. 4/10*

Rychle a zběsile 9 (2021)

Rok 2021 a F9 si může u mě připsat titul, nejhorší díl Rychle a Zběsile za celou dobu této série. 2/10* zklamání a sem moc rád, že sem nakonec nešel do kina.

Skleněný (2019)

M. Night Shyamalan natočil další kvalitní film, ale pro mě nejslabší díl trilogie. Konec zajímavý, čtyřlístky...sem zvědav jestli se to bude ještě dále někde rozvíjet. Prvních dejme tomu 40 minut úplně skvělých, byl sem nadšený. Potom blázinec a prvních pár slabších pasáží. Závěr uspokojivý. Sarah Paulson za mě nebyla příliš dobrá volba, James McAvoy zahrál skvěle...teď jedu Draka a hláška ,,tě volosím jak SaltBea,, - hehe. 75%

Aquaman (2018)

Aquaman se zařadil mezi lepší filmy DC poslední doby, ale je pro mě stejně spíše zklamáním. Další snímek od DC co na mě z dost velké část působil strašně tmavě. Hodně počítačové, ani jeden záporák Patrick Wilsom a obzvlášť Yahya Abdul-Mateen II jako Manta mě nebavil, hlavně Manta slabší. Dost nelogických scén. Potešila Amber Heard a Nicole Kidman. 6/10*

Atlanta - Season 2 (2018) (série)

Atlanta druhá série je doopravdy o něco vážnější než první řada, ale nesouhlasím, že je lepší. Ovšem díl Teddy Perkins hodnocení na 100% a pustím si ho rozhodně podruhé. Sem zvědav kde se seriál dále posune a teda Atlanta na život žádná sranda řeknu…

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Tři hvězdy dávám doopravdy hlavně za ten hell park, nápad a prostředí, které mě hodně bavilo a sám bych se tam šel hnedka povívat. Jinak jak herecky, tak po stránce scénáře podprůměr. Nakonec sem rád, že sem na Hell Fest nešel do kina.

Mr. Mercedes - Season 2 (2018) (série)

Další King převedený na kvalitní seriál, kterému ale znatelně klesla kvalita ve druhé sérii. V první řadě mohu říct, že sem četl všechny tři díly knižní předlohy. První sezóna mě bavila hodně, cenil sem dost přesnost převedení knížky na obrazovku TV. Nevadilo mi poupravení finále a casting herců se povedl skvěle. Jak Brady, tak Kermit a zbytek. Druhá série mě naštvala hnedka ze začátku, když vynechali komplet 2 knížku a začali vyprávět třetí, na kterou už sem se tolik netěšil. Hodně poupravané a ne už tak přesné... škoda, že to dopadlo takhle. První série 90%, Druhá 55%

Ostré předměty (2018) (seriál)

Výborný miniseriál. Hnedka sem poznal rukopis režiséra Jean-Marc Vallée. Skvělé ztvárnění atmosféry malo(mini)města, jako v jiném seriálu Sedmilhářky. Velmi dobré obsazení a napsané postavy, hlavně dámské herecké ústřední trio. Osobně kdybych měl volit, tak za mě zahrála nejlépe Eliza Scanlen ( Amma ). Docela uvažuji, že bych si sehnal knižní předlohu, převážně bych ocenil delší a podrobnější konec, než dostal seriál. "Don't tell momma" 8/10*

Suspiria (2018)

Nebylo to špatné, ale originál mě bavil více. Ta hodina navíc proti původnímu filmu, byla možná až moc. Vizuálně hodně povedené...65%