Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Animovaný

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021)

Rok 2021 a F9 si může u mě připsat titul, nejhorší díl Rychle a Zběsile za celou dobu této série. 2/10* zklamání a sem moc rád, že sem nakonec nešel do kina.

plakát

Haunted: Latinská Amerika (2021) (seriál)

Řekl bych takové latinsko-americké Věřte nevěřte s rozdílem, že tady musíte věřit. První dva příběhy průměrné, poté už jde kvalita o něco dolů. Poslední díl je pak vysloveně nepovedený. 4/10*

Dope (2017) (seriál)

Vsechny tri serie maji stejnou kvalitu a je to porad ten stejny pribeh, jen jine lokality, jine drogy. Pro hustlery povinnost. Drogs are bad!

plakát

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Tři hvězdy dávám doopravdy hlavně za ten hell park, nápad a prostředí, které mě hodně bavilo a sám bych se tam šel hnedka povívat. Jinak jak herecky, tak po stránce scénáře podprůměr. Nakonec sem rád, že sem na Hell Fest nešel do kina.

Suspiria (2018)

Nebylo to špatné, ale originál mě bavil více. Ta hodina navíc proti původnímu filmu, byla možná až moc. Vizuálně hodně povedené...65%

plakát

Zlaté časy na Ridgemont High (1982)

70% - Fajn komedie z osmdesátek, v které září už od třetí třídy vyhulený Sean Penn, už jen kvůli němu stojí vidět tento film. 1001 Filmů, které musíte vidět, než zemřete.

Skleněný (2019)

M. Night Shyamalan natočil další kvalitní film, ale pro mě nejslabší díl trilogie. Konec zajímavý, čtyřlístky...sem zvědav jestli se to bude ještě dále někde rozvíjet. Prvních dejme tomu 40 minut úplně skvělých, byl sem nadšený. Potom blázinec a prvních pár slabších pasáží. Závěr uspokojivý. Sarah Paulson za mě nebyla příliš dobrá volba, James McAvoy zahrál skvěle...teď jedu Draka a hláška ,,tě volosím jak SaltBea,, - hehe. 75%

Špinavé ulice (1973)

Martin Scorsese je PÁN režisér, to všichni víme. Mean Streets si ovšem dlouho ke mě budovali cestu, něž jsem se rozhodl pro čtyři hvězdičky, hlavně za to mohl dobrý konec. De Niro šíleně nesympatická postava s dementním chováním na facku...měl sem na něho celou dobu šílené nervy. Harvey Keiter zahrál výborně. Jinak příběh takový nemastný neslaný a málo mafiánů. 1001 filmů, které musíte vidět, než zemřete.

plakát

Zavěste červené lucerny (1991)

85% na CSFD a já mylně očekával nějakou pecku. První půlhodina mě bavila a nevadilo mi pomalé tempo, užíval sem si první rozsvěcování a zhasínání lampionů a pohled do odlišné kultury. Celkově ovšem bylo to tempo filmu až moc pomalá a nudilo. Nebavilo mě ani intrikování žádně z postav, nepodařilo se mi sžít s charaktery a to byl kámen úrazu. 1001 Filmů které musíte vidět než zemřete. 5,5/10*

Ovládací panel
93. nej uživatel Česko