Alexis74

okres Most

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 17.2.2019  21:05
    Černé vdovy - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Dal jsem jednu hvězdičku jen za komediální výstup Bolka Polívky a protože je teprve větší půlka 1. dílu ( běží reklama ). Jinak je to hnus a v duchu toho, že čím větší reklama, tím větší blbost, se tento seriál chová. Dialogy jsou na úrovni dítěte ze základky a možná i ze speciální. A ten výbuch říká, že český ***** schroupne doopravdy všechno. Viděli jste někdy explozi trhaviny? Tak si nějaký výbuch třeba Termitu pusťte na internetu, ať nežerete vše co Vám Ti idioti v televizi předloží a neděláte ze sebe blbce. A viděli jste někdy ženskou a trhavinu? Má problém i s dálkovým ovladačem. No nic nebudu se k tomu vyjadřovat, ženským se to bude líbit, protože to je emancipace až na dřeň a ta jejich hrdinskost a samostatnost. Tak si to užijte, ale beze mě. Reklama už skončila a já to raději přepnu někam jinam. ---- Po 15 minutách ---- Ehm omlouvám se Bolkovi Polívkovi, nenaplnil jsem své předsevzetí a nepřepnul jsem a měním hodnocení na odpad (hnus tu bohužel není) a doopravdy už další díl sledovat nebudu.

• 2.2.2019  00:02
    Skála (1996)

Dal jsem tomuto dílku 3 hvězdičky za spád, filmové triky a režii akčních scén. Nic jiného v tomto filmu vlastně ani není, ikdyž co očekáváte od americké produkce? Pokud by jsem tento film měl blíže charakterizovat, tak je to: hrdinný Meresjev a Vasilij Zajcev, kteří ochraňují město a ve finále jsou ochotni pro jejich americkou svobodu a demokracii obětovat i rukojmí lidi. To vše proto, aby se ututlalo, že USA mají demokratické vojáky ve všech zemích světa, kteří tam válčí a rádi umírají pro svobodu v americe, a samozřejmě i vyrábějí ty největší svinstva typu VX, která jsou připraveni kdykoliv a kdekoliv v rámci ochrany demokracie použít. Ať žijí američtí hrdinové !!! To je tento film a moc u toho nepřemýšlejte nebo budete označeni za nedemokraty. Zlatí Alexej Petrovič Meresjev a Vasilij Zajcev věčná památka jim a omlouvám se, že jsem použil jejich jména, aby jsem zparodoval tu americkou špínu.

• 29.1.2019  02:24
    Vězněm v cizině (TV seriál) (2007)

Hodnotit filmy o kreténech, který se vlastní blbostí dostali do průšvihu, v těch nejblbějších místech světa je poučné snad jedině v tom, že člověk vidí, že někde na světě je spravedlnost. Pochváleny budiž vlády zemí, kde se dává za drogy doživotí nebo tresty smrti a kde v kriminále nepřežijete víc jak pár let. Měli by jsme tam vyvážet všechny Ty, kteří k něčemu podobnému mají sklony, aby nám tu u nás doma ubývali. To by se mělo jako export podporovat a rozhodně ty pitomce nelitovat. Tak asi tolik je to poučné a dobré podobné filmy točit. Zkuste se zamyslet jestli by nebylo hezké vidět raději film o nějakém člověku který dobře dělá svoji práci, miluje svou ženu a děti a stará se poctivě o rodinu. A je úplně jedno, co by to bylo za člověka jestli elektrikář, zámečník, učitel nebo nějaký vědec, prostě normální slušný a inteligentní člověk, kterého život má na světě nějakou hodnotu. Pak by zcela jistě i film o podobných lidech měl svou hodnotu. Chápu mediální špinavce a filmovou lůzu v tom, že zase by to nebyla ta pravá zábava pro tupý dav. Tak se mějte hezky dave.

• 28.1.2019  00:31

Hodnotit film nebudu neb jsem viděl jen trailer, ale i to co jsem tam viděl mi stačilo. Mohu říci jen zaplať bůh, že to tu je jen ve dvou kinech, jak zaznělo v sněženkách a machřích po dvaceti letech: "Neměla by je tady nikomu ukazovat. Víte oni by se na to dívali jinak." Prostě si tu šmíru i s Vondráčkovou sbalte a šupity presto s ní zpátky do kanady a ať se nevrací. Ať si tam hraje na kanadskou superstar, jen je mi líto Plekance, protože ho nejspíš oškube, aby na to hraní si na honoraci měla. Děcka bych jí nenechal patří do čech k tátovi a ne k duševně postižené mámě. Doufám, že to pochopí i mezinárodní soud, nemluvě o tom, že oba rodiče, i když je matka duševně postižená, jsou českého občanství, takže by děti měli patřit do čech. A ten perfektní polibek patří do kanady my by jsme to tu brali asi jinak. Hodně štěstí.

• 26.1.2019  18:30

Za film s Potměšilem kterého mám rád a který tam toho tátu hraje upřímně, bych možná dal mírně podprůměrné dvě hvězdičky, ale to jen za toho Potměšila a jeho herecký výkon. Všechno ostatní v tom filmu je jen šmíra a špína, včetně muziky Michala Davida. Našeho malého chudinku Michálka Davida který se hned záhy po revoluci nechal slyšet jak mu Ti zlí komunisti ubližovali a že on chtěl za babičkou do ciziny. Ano to byla chyba kterou komunisti tehdy udělali, měli ho chytit za prdel a kopnout přes hranice. On si mohl s láskou troubit na trumpetku u báby v manéži a vykřikovat něco o panu šiditelovi a a zebře a místo něho by zde mohl vyrůst jiný kvalitní zpěvák. A mohli jsme mít u nás ve filmovém archívu některé lepší filmy, včetně tohoto.

• 13.1.2019  00:42
    Jan Palach (2018)

Chtít sebevraždou na cokoliv upozornit může jen magor a patří zavřít a nikam nepustit. Ale je v tomto filmu hezky ukázané jak se dá mladý mozek jednoduše prostřednictvím médií a tehdy rádia zfanatizovat i k takovéto hrozné blbosti. O to přeci šlo, aby se tu objevil nějaký magor a následující rádoby umělci a disidenti se měli o co opírat, dobře naplánované. A dobrá generálka a příprava před 89, který zmákli na jedničku už jen z balkónu. K filmu samotnému není co dodat je to hezky politicky napsané, asi jako Anna proletářka z roku 1952, jen z druhé strany barikády. Že Vám z toho opěvování sebevrahů, kriminálníků, vrahů, feťáků a hrozně moc hodných tatíčků politiků, kteří za první republiky nechávali střílet do lidí, co neměli práci a jiné pakáže tohohle světa není špatně od žaludku. Vzpamatujte se lidi a používejte vlastní mozek, pokud nějaký ještě máte a úplně jednoduchou selskou logiku. Přeci z Vás nemohli ze všech udělat samostatně a nezávisle nemyslící a kývající roboty.

• 15.12.2018  14:02
    Zahrada (TV seriál) (1974)

Klasika všech klasik, pro zdravou a klidnou výchovu našich dětí je to to nejlepší a i rodiče se rádi pobaví a zavzpomínají. Učte se vy demokratický troubové a jděte s amerikou a západem do ... !

• 15.12.2018  13:58
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

To je ono, to je přesně to co potřebují dnešní děti. To je nejlepší česká poctivá zábava, žádný americký svinstvo, co teď demokraticky cpou do dětí.

• 17.11.2018  14:55
    Konec železné opony (2008)

Děláte si legraci? Já jsem v té době žil a nic podobného si nepamatuji, spíš to vypadá, že komunisti kdysi měli pravdu. To co se v tomhle filmu objevuje, snad nelze ani označit za otočení pravdy, protože se tomu prostě nedá věřit, je to neskutečné co si dovolí natočit. Já jen doufám, že to nebetyčné vymývání lidských mozků nesleduje žádné dítě a nevěří tomu, protože pak si výrobce nezaslouží nic jiného než obnovení trestu smrti a popravit za vlastizradu. Je to všechno v tom filmu lež a svinstvo, ale zase se to v této době levně vyrábí a vypadáte pak jako Havlovští demokrati a dostanete se určitě do hodně vysokých pozic.

• 7.10.2018  22:47

Konečně někdo natočil film o člověku, který něco na tomto světě pro lidstvo dokázal. Byl jedním z nejvýznačnějších vědců a fyziků v historii lidstva, úplně otočil náhled na fyziku a se svou teorií strun otočil fyziku o 180 stupňů, byl to prostě žijící bůh na zemi. Věčná památka jeho osobě, mohl toho pro svět dokázat ještě mnohem víc. Moc hezké a dobře natočené, velké díky tvůrcům.

• 4.10.2018  23:51
    Ulice (TV seriál) (2005)

Seriál ulice je co zač? Proč ne radši nějakou mexickou nebo venezuelskou telenovelu? Mexičany a venezuelany pochopím jsou slabší kusy ale proč češi ze sebe dělají idioty a odříkavají úplně trapné dialogy? Proč se snaží být v seriálech všímaví a empatičtí, proč se snaží (tedy naprosto zbytečně), aby tomu společnost věřila a udělala si nějaký názor? A v nejhorším se vydělá reklamou na euronics a nebo levné půjčky a pojistky. Jste trapní a ani když do toho dají rádoby politiku nebo se snaží z toho udělat kriminálku, nikdy z toho nic nebude pokud nebudou tvůrci dělat svoji práci pořádně. Možná by to měli stopnout a místo toho nekonečného svinstva udělat pořádný seriály s 13 díly, můžou se učit od těch špatných kdysi, třeba od Dietla. Amatéři.

• 4.10.2018  23:37
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Je dobré udělat pořad kde se jen tak předvádí lidi kteří buď momentálně nemají job a potřebují si něco vydělat a nebo uvést na dráhu šoubyznysu neznámé členy známých lidí, no každý si musí nějak vydělávat. Ale ať se pak nediví, že jim z toho protekčního hnusu vylezou takový pomeje pro prasata. A další řady jsou čím dál tím horší, neznámí protekčáci a lidi co se předvádí, protože nemají do čeho píchnout.

• 21.8.2018  18:45
    Dubček (2018)

Tak si ten film pěkně sbalte, roztáhněte si *** a šup tam s tou demokratickou propagandou. Akorát se Vám bude blbě sedět. Nekoukal jsem za bývalého režimu na filmy o Stalinovi a Gottwaldovi, protože jsem si nikdy nenechal a nenechám mydlit palici, nějakými rádoby tendenčními pohledy na svaté politiky, kterými se každý režim snaží ohnout dějiny a natlouct stupidnímu davu do hlav, co tam mají pro potřeby vládnoucích kryplů mít. A dokonce si ani nepamatuji že by kdysi nějaký film o Gottwaldovi vůbec existoval, možná kdysi byli chytřejší. Z principu manipulace s davem v tom filmu bude pravda jen to co se nedá popřít a to jsou suchá data, narodil/zemřel. A to si mohu přečíst v encyklopedii to mi umělecky nemusí vysvětlovat nějaký bývalým režimem zahořklý režisér v jeho uměleckém pojetí svatého politika, který snad ani nechodil na záchod na velkou, protože přeci ani Dubček to byla persóna ten ani nemohl smrdět. Tak přesně takovou hodnotu mají podobná dílka politicky zadávaných demokratických zakázek. Užijte si to.

• 2.7.2018  22:26
    Atentát (TV seriál) (2015)

Tedy takovou slátaninu a odpad jsem už hodně dlouho neviděl. A to se nám v podobě některých kriminálních seriálů začínalo docela dařit v poslední době. Takže se ani nedivím, že se na té slátanině přiživil urýpaný hospodský nevzdělanec (Kraus) v podobě našeho pana prezidenta, to mě doopravdy dostalo. No hlavně, že mu za to někdo zaplatí, já bych mu za ten herecký výkon dal pár ran bičem a vypustit psy. Jinde lidé bez vzdělání montují u pasu figurky do LEGA a jak jim to jde, třeba by se mohl přidat. A možná kdyby se potom změnil scénář a některé trapné dialogy by jsem pak nějakou hvězdičku i přihodil. Zatím bohužel.

• 19.3.2018  00:38
    Astronauti (2009)

Nechci Vám do toho kecat, záběry jsou to hezké ale mohli by jste si tu americkou propagandu strčit do prde*e? Protože v tomto dokomentu je řada nehorázných lží. První tvor ve vesmíru nebyl 4letý americký opičák. Mnohem dřív byli v Sovětském svazu prvními psy ve vesmíru dvojice Dezik a Cygan (rusky Дезик и Цыган), kteří byli vysláni roku 1951 z kosmodromu Kapustin Jar po balistické dráze do výše 101 km! A první člověk ve vesmíru nebyl žádný prašivý američan Shepard, jak se tu úmyslně chybně prezentuje, ale Jurij Alexejevič Gagarin. Sovětský kosmonaut a první člověk, který vzlétl do vesmíru. Ke svému kosmickému letu odstartoval 12. dubna 1961 v lodi Vostok 1 z kosmodromu Bajkonur. Obletěl Zemi a po 108 minutách přistál. První výstup do vesmíru se datuje 18. března 1965, kdy Alexej Leonov připoután lanem a oblečen ve skafandru opustil mateřskou loď Voschod 2. A každý jen trochu vzdělaný člověk, který není zblblý americký idiot nebo český rádoby demokrat to ví. Tak pánové a dámy připravit si pěkně pozici, ruce před sebe, zabrousit uši a hup do prd*le !

• 16.3.2018  00:34
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Proboha co to je za lůzu? Kde se to vzalo? Proč nám to TV Barrandov dělá? Nebylo by na čase aby všechny dokurvené poředy s podobnými kretény dali na jeden kanál a u toho jim potom zrušit licenci? A že by se těch afér, talkšou a jiných blbostí které na této TV výsílá našlo dost, to je víc než jasné. Vidím Musila nebo nějakou z těch soudkyň a otevírá se mi kudla v kapse. Zrušit a bude klid.

• 10.3.2018  23:10
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Adéla Banášová a to je kdo jako? Co to dokázalo? Kde to hrálo a v čem to je vyjímečné, kromě toho, že to nemluví česky. To je důkaz spolu s projevem té kravky na začátku že česká televize je už definitivně v pr*eli a je více než provázaná s politikou. Když si uvědomíte, že nějaký nedoučený rádoby umělec, Vám chce kecat do toho jak se máte chovat a čemu věřit, zjistíte co je to za zasranou špínu, za feudalismu se podobní umělci bičovali a posílali se na ně psi. Je jen smutné že mnoho lidí nemá inteligenci na to, aby jim to nebaštili a nechají se oblbnout kecy, protože ta herecká a umělecká lůza nic jiného neumí. Z toho co natočili v poslední době by se i pes seblil, ale je to politicky korektní jako třeba inspektor MAX. Tak asi takovou hodnotu má rozdělování cen českého lva, jediné k čemu by to mohlo být dobré je seznam těch co už nemají v čechách co dělat a které je třeba vyvézt a zakázat jim návrat, hodně štěstí a žijte sladce, ale někde jinde. A vychovat si tu zase jednou normální herce a herečky.

• 2.3.2018  22:24
    Společnost hrdinů (2013)

Proboha vyžeňte ty zas*aný američany z našich krajin a kinematografie, kterou jim čeští idioti z bývalého východního bloku žerou s plnou parádou. Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale "Zlatý Meresjev". Zlatý, protože to alespoň částečně bylo podle skutečné události, ikdyž si nedělám iluze, že i to bylo částečně přibarvené. Ale jen přibarvené !!! To čím nás Ti idioti ze západu krmí je hrozný svinstvo a stokrát horší, protože už tomu tu lidi začínají i věřit. Přitom je dokázané, že američani jsou retardovaný národ a to rozhodně i v porovnání s rusáky, kteří se už na základní škole učí povinně tkzv. šachmaty (Šachy) jako předmět. Nebaštěte jim to proboha, na světě nejsou žádní hrdiní američani a už vůbec ne supermani, kteří myslí na svobodu lidstva, ale jen vychcaní kšeftmani, kteří jdou po všem z čeho mají prachy. Tak se vždycky u podobných filmů nejdřív zamyslete, jestli z vás náhodou nedělají větší debily než ve skutečnosti sledováním podobných amerických filmů jste. Děkuji.

• 23.2.2018  17:14

Hodnotit tento film vážně se snad ani nedá protože by jste dali odpad. A to já nechci, protože tento film byl dělaný trochu jako parodie nebo hodně jako komedie s velkou nadsázkou, tak proč to tak nebrat a hledat v něm mouchy? Prostě to beru jako komedii v který nemohu brát nic vážně a bavím se. U T.Hilla a B.Spencera taky nezkoumáte jestli ty rvačky jsou skutečný a prostě se bavíte. To jen jako přirovnání. Tak se bavte, tento film Vám kupodivu žádnou myšlenku hodnou demokratických amerických filmařů do mozku nepodsouvá, takže jsem v klidu.

• 18.2.2018  00:36
    Vesmír (TV seriál) (2007)

Tento seriál pro mě nemá chybu. Hlavně proto, že jsem kdysi jako kluk vyrůstal na sci-fi literatůře a to co v nich bylo napsáno třeba od A.C.Clarka, Gentry Lee a nebo S.Lema. Což jsem potom porovnával s tím co mohl sehnat a dočetl se třeba od teoretických fyziků jako byl Novikov nebo Zeldovič, S.Hawking, E.Hubble a jiných a snažil se počítat a představit si jak to asi tak může fungovat. Tento pořad využívá moderní počítačovou techniku a zobrazení, které v té základní části určitě toto představení vesmíru může ukázat a proto je to podle mě moc úctyhodná a záslužná práce, nemluvě o tom že je to krásné. Doufejme také, že podobné pořady přivedou mezi fyziky mnoho nových mladých nadšenců. Děkuji jen tak dál.

• 8.2.2018  01:01

Dal jsem 5 hvězdiček a proč je naprosto jasné. Někdo by možná tento film označil za B-čkový horror, já rozhodně však ne. Podle mne se jedná spíše o nízkorozpočtový film který by možná mohl spadnout mezi B-čka, ale z kterého se povedlo režisérovi a tvůrcům na základě jednoduchého dá se říci i milostného příběhu vytěžit maximum a dát tomu spád a příběh. Já osobně jsem se u toho filmu nenudil a za to vše si podle mne zaslouží 5 hvězdiček, rozhodně víc než tu někteří dávají miliardovým komercím jak prase. Tenhle film má určitě hodnotu.

• 21.1.2018  19:14
    Poselství Jana Palacha (TV film) (2008)

Jsme my doopravdy tak pitomý národ, že natáčíme dokumenty o kdejakém zblblém sebevrahovi a vážíme si jeho oběti? Pokud ano, pak je škoda, že všichni Ti co ho chválí a obdivují, se k němu nepřidali. Bylo by tu dnes míň blbců a snad by dnes bylo doopravdy líp. Možná by nebylo od věci investovat úsilí do dokumentů o lidech, kteří doopravdy něco dokázali udělat pro společnost a pro lidi, ať už na poli vědy nebo výzkumu.

• 17.1.2018  23:39
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

Vždy inteligentní a slušná zábava od člověka, který již něco v životě dokázal. Hrozně moc si na Karlovi Šípovi vážím, že nikdy nikoho neuráží a není sprostý, pokud už si udělá z něčeho legraci, tak jen ze své vlastní neznalosti a to vkusnou a nevtíravou cestou, prostě člověk na úrovni od kterého si i pořad typu talkshow, který moc nemusím, rád podívám. Jen tak dál.

• 17.1.2018  23:29
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Potkal jsem v životě díky svému věku už hezkých pár lidí kterým se říká tkzv. RÝPÁCI, obvykle jsou to chlapi který s Vámi sedí o svačinu a snaží se vandrovat do všeho a do každého. Občas od někoho dostanou do držky, ale většinou jsou blbí, oklepou se a za chvíli jsou stejní. To všechno přesto, že nemají vzdělání z oborů a věcí do kterých se snaží se opírat neboli vandrovat. Většinou pokud se přehoupnete přes jejich rádoby vtípky a schopnost podat i ty největší blbosti, které vymyslí rádoby vtipně, zjistíte že to jsou jen retardi a po určité době s těmi lidmi také zjistíte, že se opakují. A to jak v průpovídkách a nebo v tématech, které snaží komentovat. Jsou to prostě chudáci a mě by nikdy nenapadlo někoho podobného protlačit do televize. Lidi s kterými jsem se setkával já alespoň byli něco vyučení, když už byli blbí, ale bez vzdělání? Jen s pochybnými hereckými zkušenostmi z dětství to dotáhnout na vlastní šou a kritizovat co kde kdo řekl a napsal? To si děláte prču, to se může stát jen v takové společnosti jako je ta naše demokratická (pseudo Havlovina), tady totiž může házet špínu a poukazovat na chyby kdejaký hlupák. A ostatní hlupáci se mu smějí a tleskají. Tak jen tak dál, jen jim to baštěte. Já pokud už chci nějaký pořad na úrovni, kde se zpovídají osobnosti, tak zvolím Všechnopárty pana Karla Šípa, na kterého projevu je nejen poznat vzdělání, ale i kultivovaný projev a slušné vystupování, nikdy nikoho nezesměšňuje a nedělá z lidí hlupáky, prostě úplně jiná úroveň a liga za *****.

• 7.1.2018  23:58
    Bolero (2004)

Body dávám za téma kriminálky a za trefně natočený život mladých parchantů z rádoby zbohatlických rodin, který nám tu demokraticky vyrůstají, a který systém chrání. Byla doba, kdy nebyl problém je postavit ke zdi i s rodinami a byl by klid, ale to by jsme byli nedemokratický, což musíme úplně demokraticky a v duchu humanity a solidoriti zavrhnout. Jsou to přeci všichni nadprůměrně inteligentní mladí lidé, které tato společnost potřebuje a navíc úctyhodné rodiny. Za obsazení víc nedám, toho Potměšila si strčte za klobouk.

• 3.1.2018  22:49

Této komedii, pokud jí budeme považovat a hodnotit jen jako komedii, nelze dát nic jiného než plný počet bodů. I když autoři filmu srazili knížku do jediného celovečerního filmu. Samozřejmě kniha je ještě o mnoho delší a lepší. Hodnocení nakolik je tento film realistický a pravdivý, co bylo tak jak je uvedeno, se zdržím. Stejně by tomu nikdo nevěřil a na pravdu o PTP, která by byla uveřejnitelná si musíme hold počkat na další režim. Také to nebyl cíl tohoto filmu, který je jako komedie naprosto dokonalý a bezchybný. A proto ho mám rád a cením si ho.

• 8.12.2017  23:32
    Záhada Severního moře (TV film) (2011)

Kdysi jsem si říkal, proč nás z fyziky na vysoké škole tak ničí? Nechápal jsem to, ale mám pocit, že se panu docentovi musím hluboce omluvit a poděkovat mu, protože dnes to již vím. Je to právě proto, aby jsem proti podobným fyzikálním zhovadilostem přestal být úplně imunní. Dnes podobné filmy sleduji jedině s kýblem vedle, protože to jak z lidí dělají debily není ani možný a to se tu ještě někdo z hodnotitelů zeptal, jestli je to doopravdy možné? Odpovím, ne doopravdy není a autora filmu zastřelte, ať se nemůže množit. Vždyť na to stačí i fyzika ZŠ a také pozor na sodovku ať Vás nezabije !

• 8.12.2017  22:28

Tento film mi připadá takový podivný. Podle mne je důkazem, že i třeba dobré téma s dobrým námětem a hvězdou v hlavní roli neznamená nutně vždy povedené dílo.

• 21.11.2017  22:03
    Mordparta - Samota (S01E02) (epizoda) (2016)

Tento seriál by byl dobrou kriminálkou, kdyby jste nechali příběhy a změnili obsazení: J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, kdo je tam obsadil a proč? Potřebovali se dostat po dlouhý době na obrazovku? Tak proč kvůli tomu kazit kriminálku? Dejte je do jiného příběhu nebo komedie a bude to fajn, ale tady jsou doopravdy tyhle postavy úplně mrtvý a nevýrazný. Věřit jim, že jsou kriminalisti můžou jen Ti, kteří nikdy žádné osobně nepotkali. Škoda dobrých námětů, moc velká škoda. Takhle jen dvě hvězdy. Bohužel.

• 13.11.2017  23:14
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Ježiši přejížděl jsem přes kanály a koukám chvíli co to je za špínu? Nějaký zasraný buz*rant tam zpovídá lidi z nějakých jejich soukromých blbostí a snaží se je moralizovat a dělat z toho šou. Z jakého titulu? Proč ? Který debil něco podobného vymyslel a proč? Že by se jinak buzici nedostali na obrazovku? Kdo to vůbec sleduje a pro jakou lůzu se tohle vyrábí? Ne, doopravdy na většinu otázek nechci znát odpověď, dokážu si myslím dost dobře odpovědět sám a stejně tak přepnout na jiný kanál, s předsevzetím už nikdy se na podobném svinstvu nezastavit. Pokud jste rodiče, vysvětlete to svým dětem než bude pozdě a oni se na to budou nechtěně koukat, chraňte je. Pozor ty kreténi to vysílají dokonce i dopoledne a mohlo by to vážně poškodit jejich psychické zdraví. Nedělám si legraci a myslím to vážně. Lide braň se !

<< předchozí 1 2 3