Alexis74

okres Most

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 16.11.2020  22:32
    Specialisté - Lži (S04E22) (epizoda) (2020)

Pro boha to jsme fakt takový kreténi, že jim budeme baštit tyhle stupidní americký detektivy na kriminálce? Vyšetřovatel a zamiluje se do podezřelé a tají to? Jste na drogách? Nebo něco lepšího z ciziny? Nevím kolik znáte vyšetřovatelů na kriminálce, ale znám jednoho už od mládí a dokonce jejich náčelníka, pokud to jde, tak o práci nikdy nemluví a v soukromí chce mít klid a rodinu a zapomenout na to co viděl a četl a podle mne to je normální. Většina jeho práce obnáší agendu a na to v co v současnosti nadává obnáší papírování pro soudy a důkazní atd. a čím dál víc a hrozně to brzdí práci. A nikdy pokud by se z toho nechtěl zbláznit by nemotal dohromady soukromí a práci, nikdy a kdo by to chtěl udělat s tím by udělal krátký proces. Prostě normální klidný kluk který chce mít klid a moc nemluví což chápu a je to tak sprvně, prostě úplně něco jiného než to co ty debilové hrají v televizi.To si nechte do tý zasraný ameriky.

• 13.11.2020  23:54

Proboha lidi nevysílejte tu ty americké filmy, uvědomte si, že my v čechách máme podstatně větší IQ než nadprůměrný američan. Oni to sežerou, jsou to debilové s hvězdama a pruhama,my by jsme snad nemuseli být takoví kreténi a to nemusím mít geologické vzdělání. Tedy snad v nás v některých ještě zbylo něco z té špatné komunistické vyuky ve škole.

• 12.11.2020  20:32
    Konfident (2012)

Jděte už do prdele s tím očerňováním komunistů, byla práce na kterou lidi měli právo, byl tu řád a pořádek a kdo blbnul šel do basy a tam ten hajzl dostal čočku jakou si zasloužil. Dnes Vás tady oblbuje kde jaká špína co si hraje na podnikatele nebo cizinci, který tu skoupili všechny podniky které vyráběli lepší zboží než jejich podniky a nebo jim překáželi v tom, aby sem dováželi svoje špatný a zasraný zboží z ciziny. Takže tu zlikvidovali a ovládli celé hospodářství, dnes Vás vyhodí z práce a máte píču a nikde se nedovoláte, leda u staré Klofové na Vršanské pískovně, většina republiky je zadlužená u bank, aby se dostala v létě na dovolenou, a protože posrali i školství tak si to nikdo ani nedovede spočítat. Tak mi s tou demagogií jděte do hajzlu, a ty hajzlové kteří za nás válčí v afganistánu ať si tam zůstanou. Za komunistů jsme měli bojeschopnou armádu a neválčili jsme na druhém konci světa kde nám je dotoho ale úplné hovno, jen nám to sežere třetinu rozpočtu a naše zemědělství není soběstačné v žádné plodině ani v mase, ještě jednou se budu opakovat jděte s tou propagandou do prdele kreténi.

• 8.11.2020  20:04
    Den poté (2004)

Takže si to rozebereme, USA mají asi 330 milionů obyvatel, o jejichž inteligenci nemá cenu ani mluvit, ta je hluboce pod normálem, což je nějakých 80-90 IQ, velká část neumí číst a věří, že Vás stvořil bůh. Pokud před nimi řeknete něco jiného vystřelí na vás, negramoti. A teď si položme otázku, jak zaujmete takové množství idiotů pomocí filmu? No chce to nějaký nápad, který vypadá, že je fyzikální a vědecký a moc chytrý, pak k tomu přidáte monstrózní akce a hodně velké a hlavně cigánsky barevné efekty a k tomu nějakou srdceryvnou omáčku, no a výsledek je zaručen. Tak takhle asi vznikají podobné filmy, dal jsem hvězdičku za ty efekty a prachy co v tom utopili. Jinak pokud by jste se chtěli bavit fyzikou a na úrovni mohu vám doporučit třeba přednášky Prof. RNDr. Bc. Petr Slavíček, Ph.D na internetu : https://www.youtube.com/watch?v=keJbMu2SRnk kde se Vás snaží tento hrozně chytrý pan profesor pobavit na téma omylů vědy (skutečných). Věřím pevně, že nadaní, vzdělaní a inteligentní lidé českého vzdělání a evropského typu se jistě pobaví a podobných přednáček tam má víc, kdy se snaží odlehčit vědeckou tématiku.

• 8.11.2020  01:18
    Ušák (TV pořad) (2018)

"Já, voják ozbrojených sil, vědom si svých občanských a vlasteneckých povinností, slavnostně prohlašuji, že budu věrný České republice. Budu vojákem statečným a ukázněným a budu plnit ustanovení vojenských předpisů. Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně a připravovat se k obraně České republiky a bránit ji proti vnějšímu napadení. Pro obranu vlasti jsem připraven nasadit i svůj život. Tak přísahám!" Pokud by někdo nevěděl co to je tak je to přísaha vojáků ČR a já jsem přísahal. Nikde tam není nic o bojování někde v nějakým afganistánu nebo o tom, že by to byli hrdý vojáci a ne žoldáci, já tam vidím a čtu o obraně české republiky,ne o válčení a hraní si na vojáky. To potom jděte do prdele a nevozil bych ty mrzáky co tam za prachy válčí domů ani nevozil ať se doplazí špíny prašivý, nejsou to žádný hrdinové jsou to vrazi a žoldáci. Ale přísahám že své přísaze dostojím a jak tu uvidím nějakou cizí prdel co nám české republice bude chtít ublížit tak ho střelím jak svini. A mělo by se to pomalu uplatňovat už se nám tu amíci nějak moc roztahují, NATO jsem také nepřísahal, na NAto platí taky olovo.

• 4.11.2020  21:38

Konečně se natočil dokumentární film o herci který jako jeden z mála herců si může právem říkat mistr herec a zaslouží si naše díky. Už mě v televizi štvou s těmi jejich všemi disidentskými protekčáky, Špejbl je herec jaký má být a hrál už sto let a sto let bez ohledu na režim rozdával radost i zábavu. Já musím přiznat, že i sám si ho někdy pustím a můžu se vykašlat na svůj věk nebo vzdělání, u toho se prostě člověk pobaví a o to by hercům mělo jít především, aby se lidi bavili a zapoměli na strasti života. Díky.

• 3.11.2020  21:23
    Kouzelný cedníček (TV film) (1987)

Bohudík za podobné pohádky z té doby kdy tu byli Ti špatní a oškliví lidé. Škoda jen, že se jim nepodařilo natočit víc nesvobodných hezkých pohádek a filmů, aby jsme vydrželi, než zase lidi zjistí, že americká prdel smrdí víc, když už tam lezou a točí novodobá hovna.

• 3.11.2020  21:17
    Škola ve mlejně (TV film) (2007)

Tady snad všichni fetujou. Co to jako je? Dejte to na vývoz a na to ceduli Azerbajdžán, ať nemáme ostudu. Ty blbý amíci podobný svinstvo schroupnou.

• 2.11.2020  20:46
    Lovec rybích obrů (TV seriál) (2015)

Dělá z vás ten kanaďan co si mastí kapsu na Vaší hlouposti blbečka a vy mu to ještě žerete. Nikdy neloví sám vždycky u toho musí mít nějakýho asistenta a on udělá jen šou pro televizi, aby přilákal lidi pro televizi. Prostě klasický severoamerický blbeček a vy se dál modlete k západu. Ten člověk potřebuje lék blízký jeho zemi, pořádnou tuhou hokejku a pokaždý kdy ten debil o trnuše řekne, že je ryba ho patří vzít přes držku, Garantuji Vám že první 3 rány ho dostanou z kanady a začne toužit po kvalitním evropském, třeba českém vzdělání a dalších pár ran a už to nikdy neřekne ale bude chtít být přímo čech. No a co je nejhorší v televizním programu na seznamu se dočtete toto: Přesně tak vypadá příšera, kvůli které se neohrožený rybář a dobrodruh Cyril Chauquet vypravil do východní Asie. Trnucha thajská je zřejmě největší sladkovodní rybou světa. Cyrila si zavolal na pomoc vědecký tým, který potřebuje, aby nasbíral její jed. Mám pocit že i někdo u nás potřebuje kanadskou léčbu včetně toho vědeckého týmu co podobnou zhovadilost řekne. Rozdíl mezi parybou a rybou je pěkných pár milionů let vývoje, je to jako rozdíl mezi Australopithecem a člověkem dnešního typu. Lidi používejte mozek, čtěte a neberte vše co do Vás někdo hustí.

• 25.10.2020  00:26

Ano to je přesně ten typ seriálu který by se měl na televizních obrazovkách objevovat co nejčastěji a lidé by je měli sledovat míst o bezduchých seriálů typu ORDINACÍ nebo amerických tupých filmů. Alespoň by se poučili a zmoudřeli. Děkuji moc hezké filmové dílo.

• 24.10.2020  21:46

Ale jó je to sice americká píčovina ale zase na nic jinýho si to nehraje, tak pokud člověk potřebuje zabít čas, tak proč ne. Jen takovou drobnost k obsazení, je mi sice jasné, že američani jsou méněcenní, to je z toho jejich křížení s krávama, ovcema a kobylama, ale proboha když už točíte ty svoje blbý filmy a potřebujete dát hlavnímu hrdinovi partnerku, zkuste se zamyslet. Vezměte peníze, v Evropě určitě narazíte na nějakou krásnou a blbou herečku, která se nechá za prachy koupit do blbýho americkýho filmu a odehraje Vám to tam. Alespoň se zbavíte plochých, pyskatých a nebo s kobylí hlavou hereček. Jo je mi to jasný, máte to v genech tu zvířecí přitažlivost, ale přeci jen ten film jde i do ciziny.

• 24.10.2020  03:08
    Lidé a stroje (TV seriál) (2018)

V dílu o korečkových rypadlech v německu to bylo hezky natočené, ikdyž plácali pár nesmyslů. Nevím jak u nich já jsem pracoval po škole na korečkových zakladačích jako zámečník, a to na jedno i dvouvozových s výložníkem delším než 100 m, také jezdí po kolejích a jsou to fascinující velké a silné stroje, ale nikdy jsem neviděl, že by se při revizi korečky rovnali. Normálně rypadlo se odstavilo na montážní plac, který se někde zřídil buldozery v rovině, zajelo se tam s ním (tkzv. transport) rypadlo se zvedlo na panenky, protože se většinou kontroloval a měnilo královské ložisko nebo otoče, řetěz se zvedl vodičem nahoru rozpujil roztahal po place zkontroloval a pokud s korečky nic nebylo převložkovali se a šli zpátky, na konci revize jako poslední cca po 3-4 týdnech se teprve zpět kompletuje korečkový řetěz a revize končí. Největší práce a sraní je s tkzv, otěrovkama v jímkách a na pasech,ty se musí měnit prakticky všechny. To co tam dělá ten inženýr jsme jako zámečníci dělali naprosto normálně a nedělali jsme z toho žádnou vědu, prostě jdu kolem pasovky na kontrolu a vidím ložisko které drhne (hřeje) nebo píská, domek na ložisku hřeje, protože na něj šáhnu nebo to dělá rachot tak to nahlásím bagrákovi a domluvíme se kdy to opravíme nebo co s tím budeme dělat. Prostě žádná věda, tak trochu z Vás dělají debily. Nejhorší jsou jíly, protože kloužou a pak pasy ujíždí do strany a zastaví je policajty (válečky z boku na tkzv regulační stolici), protože to regulační stolice neureguluje. To bejvá nejblbější. Válečky tam mají na lanech, klasické girlandy, spustit se pas nemůže, protože dotyčný má při vstupu na pas klíček v kapse. To lanko tam není na opravy, ale na vypnutí v případě havárie nebo úrazu, je to bezpečnostní lanko. Jdu na pas otevřu skřiňku vedle pasu otočím klíčkem do polohy vypnuto, dám si klíček do kapsy a mohu si chodit po pasovce jak chci, celá linka je vypnutá a nedá se pustit ani z dálky) Největší svinstvo je renovace válečků, dělají zámečníci na nočních a vybouchal jsem jich a vyměnil ložiska doslova stovkám válečků, je to ta nejnenáviděnější práce.

• 24.10.2020  01:31

Proboha za co tahle americko-německo-africká splácanina? Za co a proč kurva ty stupidní amíky necháme furt točit filmy? Vyhlasme jim válku a bude klid.

• 21.10.2020  18:07
    Norské domy snů (TV pořad) (2015)

Většina věcí se předělává jen tak, aby to bylo hezčí na efekt, všude ten trouba cpe vonné svíčky, ani bych se nedivil kdyby to byl norský buzerant, v té zimě se to tolik nepozná. Normu na požární ochranu asi v norsku žádnou nemají, protože z těch jejich hořících svíček všude kam je jen můžou nacpat, by i podprůměrný a neschopný požární technik dostal epileptický záchvat a švihlo by to s ním o zem.

• 3.10.2020  22:13

Přesto že je tento díl Doby ledové asi ten nejslabší, tak jsem se bavil i tak. A musím vyzdvihnout přelud Lasičáka v špičkové podobě Neil deGrasse Tysona, který mu tam radí. To mu patří za to, že navrhl nový typ trpasličích planetek a zrušil nám tím Pluto jako planetu.

• 29.9.2020  01:22
    Jak pivo změnilo svět (TV seriál) (2018)

Pro boha co to je za anglickou sračku, po hlášce to je pivo jak anglický originál se mi chtělo rozšlapat televizi. Ty anglický zmrdi nejen, že neví jak se pivo čepuje vyrábí a pije ale ještě ho ty hovada cucají z vínovek nebo malých šálků jako kokoti to cucají. Oni jim tam načepují pivo a půlka z toho je pěna, proboha štamgast by je tim pulitrem vzal po čuni. A nejhorší je že podobní zmrdi z ciziny už dokurvili pivní kulturu i tady u nás, skoupili pivovary a dali je do likvidace, aby nás mohli napájet těmi svými sračkami, kurva já pamatuji doby kdy byl Mostecký pivovar jeden z nejlepších a jeho jedenáctka neměla chybu, Lounská 10-ka byla také výborná a kde jsou do piči dneska? Kde jsou ty doby kdy chlapi ortodoxní pivaři dali 20-25 pívek a jak jim chutnalo, to nejsou sračky jako ty v televizi a necucali to jak limonádu nebo pionýři. Škoda mluvit, to se musí střílet.

• 17.9.2020  23:28
    Četa (1986)

Jeden z mála filmů, v kterých mohu mít rád vietnamce. Dobrou práci odvedli kluci vietnamský, ale ne každý amík si zaslouží kulku, bajonetem se na nich dá ušetřit. Každému co si zaslouží, svět se musí nějak zbavovat degenerovaných blbců, jinak by to tu na planetě byl samý idiot.

• 12.9.2020  23:00

Doopravdy si myslíte, že je rozumné pustit do světa kdejakého debila, aby tam dělal ostudu nejen sobě, ale protože to to hovado natáčí, tak i nám všem. A to proto jen, že ty ostatní debilové v téhle republice sedí u televizí a koukají na to. Ne omlouvám se světu že jsem koukal na jeden díl a tuto chybu už neudělám, s tím budu moct žít. Přemýšleli jste někdy o tom, že ta slavná železná opona měla něco do sebe?

• 11.9.2020  23:56

Tak takovouhle chujovinu mohou natočit jen ty špíny z ameriky, dají do toho Travoltu a myslí si že to bude trhák. Prosím Vás bozi směťte už jednou ten kontinent i s tou špínou na ní do oceánu, máte na výběr hned dva. Prosím!!!

• 8.9.2020  00:31
    Hurikán smrti (2013)

Je to prostě americký odpad na n-tou, ale pokud by někdo našel způsob jak vytvořit hurikán, který by vymazal ameriku z mapy, tak bych mu dal i 5 hvězdiček. Tedy pokud by server CSFD byl na našem kontinentu.

• 2.9.2020  23:25
    Atomové srdce Františka Janoucha (TV film) (2020)

Ale prd ctihodnosti. Trochu si to rozebereme víc do hloubky zdravým selským rozumem. Ten by měl mít každý zdravý občan české republiky, aby nebral to co mu kdo dává, protože i prasata se krmí, ale dávají se jim pomeje a zbytky z kuchyně a nikdo z lidí by to nežral. Ikdyž samozřejmě to prase by tvrdilo, kdyby mohlo mluvit, jak je to výborné. Tak si to rozebereme, je to film údajně o našem nejlepším jaderném fyzikovi a nejlepší je, protože ho kdysi nechali komunisti vystudovat na těch nejlepších univerzitách i v Sovětském svazu a to si nedělám legraci, je to prostě jeho životopis a stačí použít google a je Vám to jasné. A proč se z něj stal disident, protože neuměl držet hubu a remcal proti režimu. Položme si otázku proč remcal proti režimu? Co se sral do něčeho čemu nerozumí a do čeho mu je úplný hovno? A teď tu nejlepší otázku co by v té době udělali na druhé sraně barikády kdyby se tam stavěl proti režimu? Odpovím Vám, nikdo by po něm ani nevzdech, protože amerika je veliká a kdo tam tehdy remcal prostě zmizel od toho tam mají svoje vlastní tajné složky a je klid když jim tam nějaký idiot remcá proti režimu, že to může být nebezpečné. Komunisti měli jednu velkou smůlu, amerika je velká, tam je hromada místa, ale když někoho někam zakopete tady, tak Vás dřív nebo později nějaký sousedovo slepice vyhrabou, proto všichni ty debilní disidenti naočkovaný ze západu tady u nás remcali. V rusku taky víc drželi hubu protože rusko je taky veliký, to jen aby jste věděli jak by dopadl v jiných zemích kdyby jim tam chtěl rozvracet režim. Dokáži si toho člověka vážit jako fyzika, má určitě výborné vzdělání má úcta k jaderné fyzice, ale je to i důkaz toho jaký lidi podepisovali tu blbou chartu. Viděli jste nebo potkali jste se někdy s doopravdickým vědcem na vysoké úrovni? Dám Vám příklad, je to třeba člověk který celý svůj život (!!!!) zasvětí zkoumání třeba jódu a jeho reakcí s okolními prvky a izotopy a fyzikální chemie aj. Ano prostě to jsou géniové které jsou a žijí na ústavech třeba VŠCHT zabraní do svých pokusů a vzorců a jít k nim na zkoušku je prakticky sebevražda. Určitě tonejsou lidé které by jste nechali třeba uvařit polévku nebo zatlouct hřebík nebo se jich ptát na pěstování cibule nebo cokoliv jiného. Ano jsou to zvláštní a inteligentní lidé, kteří si zaslouží naši úctu v oboru který ovládají, ale jinak nepoužitelní. A už vůbec by jste s nimi nediskutovali o politice nebo o režimu, a jsou schopni se paktovat i s takovými jako je Havel a podobní a ještě začít obhajovat jejich názory. No a když už uděláte tu blbost a podepíšete nějaké nesmysly, tak Vám potom dojde, že jste udělali blbost a vaše rodina nejspíš chcípne hlady, protože tady už si ani neštrejchnete, takže emigrujete. No zaplať pánbůh, že se potom otočil režim a někdo o Vás natočí podbný film a vy aby jste nevypadali blbě to budete popisovat jako že jste byli bojovníci za svobodu. A já zase říkám jen prd ctihodnosti jen pár zblblých lidí.Možná by jsem byl radši kdyby natočili dokumentární film o nějakém šikovném zámečníkovi který tu dobu zažil a který, si nerozuměl v té době se svým kolegou s kterým bouchal u ponku, a teď už přišli na to jak s nimi manipulovali a jsou dnes kamarádi chodí normálně na pivko. Byl by to pravdivější a zcela jistě upřímnější dokument.

• 2.9.2020  20:12
    Konspirační teorie (TV seriál) (2019)

Existuje městečko kde se docela dobře žije a kde nemají moc rádi cizince, ale je tam hospůdka kam zajdete dáte si pívko do řeči se dáte s tím správným člověkem a za peníze si seženete mladé a zapálené demonstranty nebo trouby na komín (to je dražší) a to se platí od času jak dlouho tam s tím transparentem budou, u demonstrací to bývá za demonstraci nebo za potyčku. Záleží na dohodě, kolik jich chcete? A věřím, že podobných míst je v republice podstatně víc. Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou ... .

• 1.9.2020  03:08
    Hejkal (TV film) (1978)

Zlaté staré časy a české pohádky na které se dá dívat, víc takových.

• 31.8.2020  22:31

Že jsou američani svině? Že pro svoje cíle a prachy udělají cokoliv? Že to je ten nejzkurvenější smrad na světě? Tomu se divíte? Pokud se divíte tak jste zřejmě opožděný a je mi Vás upřímně líto. Pokud se něco strhne, tak já jsem americe přísahu na vojně neskládal, já vím na kterou stranu mám střílet a proč. A nenaučil mě to režim komunistický, ale ten který nazýváte demokratický, otevřené oči a zdravý rozum.

• 30.8.2020  22:36

Pokud bych to měl hodnotit jako vestern tak dobrá a dle nového emancipovaného stylu z USA je to prostě western. Nicméně závěrečný výstřel mě doopravdy dostal do kolen, to je typický výstřel pro retardované americké obyvatelstvo. Ještě že těch retardů je tolik jinak by to nebylo pro koho točit a nevyplatilo by se to. My ostatní ze střední a východní evropy, mající ještě kvalitní komunistické vzdělání víme, že na planetě zemi platí Newtonovy pohybové zákony a třeba zákon akce a reakce nám říká, že kdyby vystřelila kulku, která by měla takovou energii, že padoucha o hmotnosti cca 89 kg střelí do hlavy, kulkou dejme tomu o průměru 9mm a o hmotnosti asi 7,5gramu, tak, že ten udělá salto a odletí 3 metry dozadu by tu pistoli nedržela v ruce žena nebo pistolník, protože by byli bez paže a části těla, která by letěla k New Yorku, ale byla by přivařená do 3 m do země zabetonované traverzy!!!! Idioti americký! A to nemluvím o tom jakou rychlostí by ta kulka musela letět Ek se rovná 1/2 m*v na druhou. Je to prostě pro stupidy.

• 28.8.2020  23:45
    2012: Doba ledová (2011)

Tak tuhle hrůzu můžou natočit jen Američané pro své americké spoluobčany, protože nikde jinde na světě, by jste nenašli větší skupinu debilů, která by jim to zbaštila. Většina ostatních lidí alespoň někdy slyšela o termodynamických zákonech a tady stačí bohatě znát nástin prvních dvou, o kterých se snad vypráví už i na základce. Tedy v inteligenčně chytřejším světě, ne v tom prašivém americkém a většinou i západním.

• 28.8.2020  00:37
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

Doopravdy se chcete dívat na to, jak lidi bez sebevědomí a špetky inteligence se nechají dobrovolně ponižovat od idiotů co umí hovno a někdo o nich někde řekl, že jsou kuchaři? Ne nejsou to kuchaři jsou to lůzy a kuchařská západní špína, dělají jídla na efekt a na pohled, ale na to jim my lidi sereme. Přeci se nedá vařit podle času nebo toho co vám někdo přidělí, musíte si to připravit sami a nakoupit si na to co chcete uvařit, a takové je české vaření. Kdysi v 80 letech jsem byl se spolužáky ve škole škole v přírodě a pamatuji si jak jsme se tam kluci bavili na pokoji kdo má co nejraději a na čem se ukáže jak je dobrý kuchař a už tehdy jsme se shodli na tom, že kuchař se ukáže na svíčkové, to je základ české kuchyně a každý chlap si jí rád dá s 12 knedlíky pokud je vymazlená. Sereme Vám na podobné kokoty co si hrají na kuchaře, odtáhněte si je do prahy a nepouštějte je mezi lidi. Je pro info svíčková se musí naložit s tím správným kořením zeleninou a na tu správnou dobu samozřejmě prošpikovat pak povařit také určitou dobu a pak jí někdo peče a omáčka se musí doladit zvlášť a samozřejmě se pasíruje !!!!! Ano my nejsme ani anglický ani americký prasata nebo jiný dobytek u nás se zelenina nemixuje ale pasíruje a pěkně krásně dočista. A pěkně s domácím houskovým knedlíkem a brusinkami se podává, taková je česká kuchyně a ne to svinstvo co se nám ten snaživej zasranej televizní dobytek snaží valit do hlavy. Závěrem mohu říci bohu díky za každého hospodského kuchaře ze staré doby který dělal svoji práci poctivě a a uměl udělat jídla po kterých se chlapům dělali boule za ušima a že jich bylo, přes různé výborné guláše smetanové omáčky jako myslivecká, koprová nebo i dýňová po svíčkovou a nebo pečená masa husy bůček a kuřata a skopový s špenátem to bylo žrádlo nebo divočinu srnčí hřbet nebo kýtu, proboha jsme češi a nejsme špíny tak nezapomínejme a dávejme to těm špínám z ciziny sežrat to jejich svinstvo.

• 27.8.2020  23:29
    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)

Drazí serte jim na ty pitomce, který se nechají do podobných pořadů natáčet. Většinou je to špína nad špínu a za pětistovku by ty lůzy co si hrají na hvězdy a šuperštár ojeli čokla a za publicitu a sledovanost tupého davu to i udělají, hlavně že z toho pokape. Ten kdo něco dokázal to většinou nepotřeboval aby ho někdo špehoval a podobně o něm říkal různé blbosti. A že jsme měli v minulosti celou řadu lidí kteří za to stáli a byli někdo, to co je v podobných pořadech většinou stojí za podobné hovno jako Ti co to sledují a tu publicitu jim tím pádem zajišťují.

• 21.8.2020  23:03
    Milada (2017)

Jděte mi do prd*le s podobnými filmy o lidech co dělali blbosti a schovávali se za morálku a svědomí, jděte s nimi do ... . Na druhé straně se dělo v té době to samé a jak si někdo ze západu mohl přisadit přes nějakýho troubu co mu nakukal blbosti o svobodě, tak to udělal. Až se natočí rovnocenné filmy třeba o Julius a Ethel Rosenbergových a jiných, co na to dojeli, tak dejte vědět.

• 19.8.2020  23:52
    Nacistický projekt: plány zla (TV seriál) (2017)

Nechci Vám do toho kecat ale stejné metody propagandy používala řada jiných vlád a jen idiot by mohl tvrdit, že to byl výmysl nacistů. Koukněte se na manipulace s davem v USA ve 20 letech nebo u nás nástup první republiky. Pokud si myslíte, že se jedná o něco jiného zkuste si v knihovně najít psychologie davu a pak terminologii ovládání a manipulace s davem, je to prosté. Ve své podstatě zjistíte že se to samé děje stále a že třeba USA díky tomu válčí všude možně po světě a vtahuje do toho zbytek zblblých zemí nebo těch, které už ideologicky zmákly. Pamatujte si, dav nikdy nemyslí ani nemá čím protože má inteligenci nejslabšího článku, ale vždy ho někdo řídí a ten někdo má nějaké cíle nebo chce něčeho dosáhnout, většinou moci. Minule to už přiznali i o našem 89-tém a na tomto kanále jak to bylo všechno připravené a kdo v tom jel. V současnosti se rozjíždí akce Bělorusko a všichni chtějí chránit svobodu a demokracii, ale zase je to jen dvousettisícový dav na demonstracích, víte kolik jich je? Ale nebojte ten kdo chce mít buď blíž armády k rusku, volné trhy pro svoje firmy a nebo levnou pracovní sílu se o to svobodně a demokraticky postará. Blbý je jen když podobně jako v případě Hitlerovy propagandy bude moc vidět na mrtvý to se musí dělat tak, aby na to nebylo vidět. Podobně jako to později dělali američani v kambodži, vietnamu, korei laosu, indočíně (no prakticky celý dálný východ-mimo číny na tu si nikdy nedovolili jejich hodně) no a pak na blízkém východě irák, irán kuvajt, afganistán pakistán, doopravdy to mám všechno vypisovat? To kvůli ropě. Hele hlavně ty mrtvý po napalmu a bojových plynech nesmí být vidět a nejsem si pak v tomto světle jistý jestli je Hitlerovo německo největší manipulátor a válečný zločinec a vrah.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7