Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Drama
  • Krimi

plakát

Australští zlatokopové (2016) (pořad) odpad!

Pro boha nedělejte z lidí pitomce, pár magorů co si říkají australani si tam hraje na geology a rvou Vám to do palic. Chodí tam jako machr po nějakém zoraném rumišti a ukazuje holce kudy jdou vrstvy.  Zabte někdo toho idiota z austrálie ! Mám geologické vzdělání a mohu zodpovědně říct že tihle lidé jsou obyčejní ňoumové a mají šanci asi jako ti co sází do sportky, zoufalci. Vůbec nemají ánung co je předběžný inženýrsko geologický průzkum, který se dělá jako první, pak nějaký geotechnický s vrty a vyhodnocení jader a pak vyhodnocení a vytvoření geologických map a vrstevnatosti. Ten magor tam řekl že kde je pyrit je i zlato, idiot blbej australskej, to by jsem tu na severu v uhlí byli milionáři zlatokopové, a že tu je pyritu a chalkopyritu haldy. Ne prostě je to pořad pro neznalé idioty kteří se nechají nakrmit ještě většími idioty z austrálie. Zrušte ten pořad.

Jackass 2 (2006) odpad!

Chcete se bavit? Máte alespoň 40 IQ? Nebo snad nejste američan? Pak se nedívejte protože se stejně bavit nebudete. Možná snad jen pochopíte, proč měli kdysi vyhrát indiáni a vyhladit tu přistěhovaleckou lůzu. Mimochodem ještě jeden film a začnu si říkat jestli není potřeba je vyhladit i dnes, ono by to možná pomohlo světu.

plakát

Jackass: Film (2002) odpad!

Nic ve zlém ale tohle má být jako zábava? Já nevím, ale jak se někdo může smát někomu, kdo si chce dobrovolně ubližovat a myslí si u toho, jak je zábavný? Podle mě už jen ten co se tomu směje patří k nim a měli by ho zavřít do cvokhausu a nepustit ven, thorazine je prý teď s příchutí. A hrozně moc to vypovídá o občanech USA a jejich inteligenci, doopravdy je hluboce pod úrovní šimpanze.

plakát

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (2021) (pořad) odpad!

Na počest Bohdalky které si vážím budiž, ale proč s tím zaplácli hlavní Silvestrovský pořad to nechápu. Jediné co by se tam hodilo na silvestra byl ten Šíp. Na tenory ani Míšu davida jako vrchol který jde přát Bohdalce doopravdy na Silvestra nejsem zvědavý. Když už jsou dnes Ti demokrati tak blbí a umí hovno, tak ať si pustí silvestry s Menšíkem nebo kterékoliv jiné komunistické a učí se kurva fix, idioti zasraní. Nejsem zvědavý na Silvestra na tenory, na úryvky z muzikálů a nebo na cel koncerty super hvězd jako je třeba Ztracený, Rod Steward nebo Nohavica (toho mám náhodou moc rád ale nemá na silvestra co dělat v televizi). Pochopili jste to vy idioti televizní demokratický? Chci vidět scénky, chci slyšet fóry a chci slyšet historky u kterých se budu válet smíchy po zemi, nejsem na žádná Vaše rádoby ŠOU zvědavý a pevně věřím, že většina lidí to vidí podobně. Dejte si na to pár měsíců a pak se ukažte frajeři, ale tohle co jste předvedli si strčte do prdele.

plakát

Zakázané filmy nacistické propagandy (2014)

Dobrá ano některé filmy byli natáčeny proto aby směřovali lidi určitým směrem. Tady se kritizují filmy z dob kdy je využívali nacisté, co takhle se pustit do filmů demokratických které naopak hlásají a podsouvají novým generacím že je normální se na ulicích potkávat s černochy, asiaty a židy a nevím kým vším ještě v Evropě, tím je vlastně dnes tahají do Evropy, kde je nikdo nechce. Ať si jsou tam kde mají být, stejně tak to je i s židy už od středověku, nikdo je tu nechtěl a oni byli schopni snášet různé pogromy a nechat se ostatně i vyhlazovat, aby nepřišli o majetky. Všechna tahle verbež jde sem k nám protože tu cítí prachy a chtějí se mít líp na našem území na náš úkor. A ovládnutí světa židy je snad něco o čem nepochybuje jen negramotný magor, koukněte se kdo drží v rukou finance světa a jakého jsou vyznání, budete nemile překvapeni. A jestli byli židi vrahy ? Ano byli a masovými, dělali to pro prachy jako všechno, stačí si přečíst historii Rusko židovských vztahů. Židovská obec dostala od cara výhradní právo na výrobu vodky a pálenky, víte co dělali sedlákům aby z nich dostali v zimě obilí? Nechali je vykopávat si dírydo nich je v mrazech stavěli a zalili je vodou a nechali je tam zamrznout, to vše pod dohledem vládnoucí vrstvy, která jím k tomu dala moc, takový byli židi svině. A zkuste to popřít! Ne oni nejsou jiní, jsou chamtiví a pro prachy budou vyhlazovat národy a schraňovat majetky, nikdy od majetku neodejdou raději zemřou, to jsou židi, problém je v tom, že jsou rozlezlí všude po světě a přes podobné propagandistické filmy jim to lidi baští. Chudinky malí židovský oni přežili německý holokaust, a proto jsou svatí a všichni by je měli litovat. Jo jo takhle to oni využijí všechno, žid využije i holokaust a zpeněží ho nebo získá výhodu do budoucna. Taková je to nátura a to je učí jejich náboženství.

plakát

Šťastný smolař (2012) (TV film) odpad!

Co to je? Kde je děj? Scénář a scény jsou co jako? Hlavní hrdina je ulhaný a druhý smolař, to děláme jako novinku podle nařízení evropy nebo co?  A co to tam plácá za píčoviny ten ulhanec, to je jako vtipný jo a u nás? Motorka a monte kalo v české pohádce? Drogy berete, to ale musí být nějaký hodně těžký model. Zřejmě ho bral i režisér a ten kdo tuhle píčovinu vymyslel, no hlavně, aby si tam ve finále přihřála polívčičku i kurva od šišlavého Venci s krátkými nohavicemi. Tady pomůže jen vroucí modlitba: Bože dej ať podobní idioti nenatáčí pohádky a jiná díla u nás, ale ať se přestěhují do zahraničí a ať se jim tam moc líbí, aby se sem nevraceli, pokud možno ani jejich potomci, bylo by lepší kdyby byli neplodní. Ochraňuj tuto zemi její lid od podobných pohádek a následovníků. Pochváleni budiž až na věky režiséři krásných českých pohádek jako jsou Troška, Krejčík a podobní a uvrhni do pekla na věky Stracha a podobné. Ámen

Dluh (2010)

Nemám rád blbě natočenou propagandu na židovskou tajnou službu MOSAD, která se snaží vykonávat spravedlnost po celým světě. Zato jsem četl a vím co židi dělali třeba v Rusku a ptám se kdy je budeme soudit? Copak nikdo neví co byli židi za svině? Co dělali pro zisky? Že měli od cara jako židovská obec koncesi na pálení vodky a aby měli obilí na pálenku že v mrazech nahnali mužíky do jam a zalili je vodou a nechali zamrznout? Co, nevíte to, že to dělali, aby jim vydali obilí na vodku a oni na tom vydělali? Nikdo neví co to bylo a dodnes to v nich je, za svině? Pro prachy přes ně vládu ve světě udělají cokoliv a už jsou rozlezlí a bohatí židáci drží finance tohoto světa. Tak se lidé koukejte jak jsou hrdinní. A nebo čtěte a vzdělávejte se.

plakát

Akta paranormal (2014) (seriál) odpad!

Tihle Trapní okultisti co se hlásí k čarodějnictví jsou hrozní šaškové, prý čarodějové. Ale chápu že na západě se z podobných komedií dá vytřískat slušný prachy a idiotů je v cizině také dost, doufejme jen, že u nás je jich méně.  Satanismus s okultismem to nemá nic společného. Okultismus je úplně něco jiného a žádnou moc, ani čertíky Bertíky nikdy neovládají. Šaškárna, ale výnosná. A tenhle film je jen reklama na hlad pro blbce.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020)

Úvodem by jsem chtěl předeslat, že ač budu mít nějaké drobné výtky, tak se mi obecně tato pohádka velmi líbila, byla po dlouhé době jedna z těch podařených, proto též 4 hvězdičky. Je to za jasně definovaný, jednoduchý, přímočarý děj, bez anachronismů a nesmyslů. Též za to, že je zde jasně dané, kdo je špatný, kdo je zlý a jako v správné české pohádce dobro a láska zvítězí nad zlem a špatnými kouzly. Tak chvály bylo dost a teď ty drobnosti co mi tam vadili, v první řadě velké množství tmavých scenérií, vím odehrávalo se to převážně v lese a skalách a na hradech, ale i tak by se ty scény mohli víc prosvítit a barevně udělat veselejší. Druhá drobnost co mi tam vadila, bylo používání těch run. Jsme sice potomci keltů a slovanů, ale v našem písemnictví a pohádkách je tradičnější čarovat čáry máry fuk. Nejsme žádní normani nebo angláni, který podobný věci ve svých mýtech mají. S tím možná mírně souvisí i jméno čarodějnice Murien, v naších podmínkách Kozozubka a princezna Ellen s dvěma "L" mohla též být třeba Helenka. No a poslední drobná výtka je proč tam je proboha zase černoch? My nejsme zblblý amíci, aby jsme museli mít podle zákona černocha schovanýho i v indiánce o Vinetuovi, aby se s námi někdo nesoudil, že jsme rasisti. Prostě tam černoch nemá co dělat, jsme češi a je to česká pohádka, jen si to přiznat nebýt zbytečně posraný. Ale jak říkám, obecně a v celku to byl doopravdy velmi zdařilý počinek, po dlouhé době.  Jestli jen ještě mohu něco dodat, tak hlavní postava princezny je hrozně podobná mé oblíbenkyni tenistce Petře Kvitové. Děkuji.

plakát

13. komnata - 13. komnata Jana Bendiga (2021) (epizoda) odpad!

Jste magoři? Co je komu do nějaké cikorky, kterou někdo kvůli tomu, že je černej někdo nechal vyhrát nějakou zblblou soutěž pro dementy? Děláte si prdel? Jdi s tím do pekel Bonaventuro, jestli chceš kdejakou lůzu protěžovat, tak si to dělej ale na vlastní televizi a ne na televizi placené z koncesionářských poplatků. Koukej zalézt do výzkumných ústavů nebo mezi kapacity z medicíny nebo nějakých jiných oborů a nebo se na ten pořad 13. komnata vyser, protože na tohle Ti nejsem zvědavý. Táhni s tím do ... .

Ovládací panel