PetrPan2

LinkedIn: petrpan2

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 18.2.2013  13:48
    Výměna (2008)

Přemýšlím, zda sem někdy viděl nějaký jiný film s Angelinou Jolie, o kterém bych mohl prohlásit, že je fakt dobrý. Před panem Eastwoodem smekám a uctivě se ukláním. Dokáže si vybrat náměty, které (jak se v obsahu píše) "jdou až na dřeň lidských emocí" a přitom to natočit bez zbytečného, nesnesitelného patosu. Přiměřeně, nevtíravě a přitom poutavě.

• 2.2.2013  22:51

Čtyři krásné modelky jsou po natáčení reklamy pozváni do luxusní vily na party. Nevinné cákání se ve vířivce se však zvrhne v znásilnění jedné z nich, přičemž zbylá tři děvčata zprznění své kolegyně aktivně pomáhají. Zneuctěná modelka z vily uteče v kradeném autě, po cestě srazí několik cyklistů, babetistů a jiných chudáků co se ji připletou do cesty a pak navždy a beze stopy zmizí. Poté se začnou dít vraždy zbylých účastníků párty... Jednoznačnou výhodou filmu jsou krásné hrdinky. Randi Ingerman, Nora Ariffin, Helena Jesus a nakonec i zprzněná Gioia Scola jsou opravdu nádherné. Nevýhodou snímku pak totální nuda, nezáživný děj, naprosto zmatlané vraždy a nakonec i absence nějakého ústředního hrdiny... Škoda, casting na oběti byl to jediné, co v tomhle filmu povedlo.

• 14.7.2012  12:24
    El caminante (1979)

To se takhle ďábel začal v pekle nudit a tak se proměnil v tuláka a vydal se na procházku středověkým španělským venkovem. Kradl, loupil, znásilňoval, podváděl... a pak přišel na to, že lidi jsou taky pěkný svině.

• 11.6.2012  19:10
    Žena v noci (TV film) (1995)

Tento snímek kdysi vysílala již neexistující TV Premiéra pod českým názvem "Žena v noci". Vypráví o mladé dívce, která je brutálně znásilněna v podzemní garáži a poté ještě ponižována na policii při výslechu. Rozhodne se pachatele najít sama a tak se začne ve vyzývavém oblečení toulat noční MHD, aby na sebe pachatele nalákala.

• 13.5.2012  17:06

Asi nejslabší snímek z jinak výborné filmografie Andrew Niccola. Osobně mi přijde, že mu s vyšším rozpočtem do konečného výsledku filmu kecali producenti, jinak nevím jak je možné, že režisér snímků jako Gattaca, Simone a Obchodník se smrtí natočí tak popcornově splácanou sci-fi.

• 13.5.2012  16:57

Mě osobně to přišlo spíš trochu jak parodie na horory. Obzvlášť Eddi Arent (známý z filmů o Vinnetouovi) je vyloženě komickou figurkou, která vesele oznamuje, že se našla další mrtvola. Jako bonus naprosto nesnesitelný hlavní hrdina, který jako jeden z mála bohužel zůstane naživu.

• 4.5.2012  09:54

Celkem příjemná duchařina, která sice není nic světoborného, ale na přijemný večer to stačí. Daniel Radcliffe se snaží odpoutat se od Potterovské kariéry a můj soukromý názor je, že se mu to zatím příliš nedaří. V tomhle snímku pořád vypadá spíš jako vyděšený klučík, kterému umřela máma, než jako muž, který ztratil manželku a musí se starat o syna. Absence pořádného hereckého projevu pak vyniká v okamžicích kdy je na plátně se Ciaránem Hindsem. Ten totiž nemusí říkat skoro nic, stačí mu jediný pohled a tu bolest a utrpení ze ztráty syna a šílenství manželky mu bezmezně věříte.

• 27.11.2011  20:29
    2001: Vesmírná prda (2000)

Mám rád Leslie Nielsena, ale tohle je strašnej film. I vyšetření prostaty je zábavnější než tenhle pokus o komedii.

• 27.11.2011  18:50

O únosech a vraždách žen v Ciudad Juarez byly za posledních dvacet let popsány stohy papírů a natočeno několik filmů. Od těch neskutečně pitomých tortureporn, po ty jenom přitroublé s Jennifer Lopez. Tenhle snímek naopak patří k těm lepším a, jak to u současné Mexické kinematografie bývá, patřičně drsným.

• 17.11.2011  22:32
    Kill, The (1968)

Taková podivnost ze 60tých let minulého (tedy dvacátého) století. Snímek, který je něčím mezi erotickým thrillerem, detektivkou a bláznivou komedií vypráví o bandě kuplířů, kteří unášejí ženy, przní je atd... po jejich stopách se vydává soukromý detektiv, který na své cestě za hledáním pravdy ošuká co se dá...

• 17.11.2011  22:27
    Hike, The (2011)

Banda hezkejch holek potká na čundru v lese partu kluků, kteří s nima rozhodně nechtěj jen opékat buřty u táboráku. Bohužel namísto rafinované hry pachatel vs. oběť se film změní jen v noční běhání po lese tam a zpátky... Nicméně, kdo má rád snímky jako No moriré sola a I spit on your grave, tomu by se i The Hike mohl celkem líbit.

• 23.10.2011  22:45
    Kráska a netvor 1950 (TV film) (2010)

Snímek, volně inspirovaný příběhem českého sériového vraha Huberta Pilčíka, by si zasloužil pořádné filmové zpracování. Tohle sice nebylo špatné, ale snaha o budování atmosféry se občas trochu zvrhla v nudnou a rozvleklou ukecanost. V lehce nadprůměrném snímku mě nejvíc zaujal Tomáš Töpfer a Matěj Hádek co by agent STB.

• 2.10.2011  22:05
    Pronásledovaná (TV film) (2011)

Sexy učitelka (Jodi Lyn O´Keefe) zjistí, že někdo rozeslal její erotické fotky po celé škole a jako bonus dal do jejího bytu (koupelna, ložnice atd.) skryté kamery, které přenášejí video on-line na jednu webovou stránku. Erotický thriller bez napětí a jakékoliv erotiky... škoda, mohlo to být zajímavé.

• 31.8.2011  08:19

Remake se Stalonem si mi docela líbil, nebyl sice žádná pecka, ale špatný taky ne... teda až do chvíle, kdy jsem viděl originál s Michaelem Cainem. Nejde ani tak rozdíl mezi těmito dvěma protagonisty (Maichael Caine je lepší herec, ale zase Stalone spíš vypadá jako drsný mafiánský vrah než uhlazený Caine). Rozdíl je především v pojetí obou snímků. Zatímco remake je jen průměrná detektivka, originál je kulervoucí nářez. Film plný násilí, sexu a nahoty, že jen zírám jakto že jej tehdy pustili do kin. Dneska by už něco takového překvapivě nikdo nenatočil, protože minimálně v USA by to do kin nepustili buď vůbec, anebo by byl přístupný snad až od třiceti... a pro evropský trh by to celé nejspíš přestřihali.

• 8.7.2011  13:37
    Sweet Karma (2009)

Filmů s tématikou obchodování se ženami byla v poslední době natočena celá řada... a tady je další, tentokrát méně seriózní kus... Děj vypráví o mladé a krásné ruské dívce (kanadská playmate Shera Bechard), která se snaží dostat se do Torontského podsvětí a pozabíjet obchodníky s bílým masem, kteří jsou odpovědní za smrt její sestry... Ve snímku uvidíte nějaká ta odhalená prsa, nějaké to znásilnění, pár vražd, tanec u tyče a to je asi tak všechno.

• 25.6.2011  20:28
    Savage Fury (1956)

Pokud jste v předpubertálním věku měly vlhké sny o Vinnetouově Rybaně... tak v tomhle filmu se Vám vyplní. Víc než šukačku ve westernových kulisách od toho však nečekejte.

• 10.6.2011  20:59

Nuda, nuda, nuda a nekonečné kecy dvou puberťaček... pak únos, zase nuda, další únos, znásilnění, vražda, konec a zvonec :o( Škoda, z toho tématu šlo vytřískat podstatně víc.

• 10.6.2011  19:51

Českou dívku unese v Německu banda pasáků a nutí ji k prostituci. Tenhle film jsem viděl na kabelovce někdy v roce 1997 a utkvěl mi v hlavě jednak protože se němka Laura Tonke snaží občas mluvit (nebo spíš vzdychat) česky s roztomilým přízvukem a jednak pro dost naturalistické scény brutálních (na to že se jedná o tv film) znásilnění.

• 24.4.2011  16:23
    Snuff (1976)

Film, který byl zjevně inspirován postavou Charlese Mansona a vraždou herečky Sharon Tate, vypráví o malé sektě tvořené třemi výstavními kočičkami a vůdcem sekty. Holky se svým vůdcem a jen pro něj kradou, mučí, vraždí, souloží nebo jen tak nahé dovádí v řece (zkrátka takové ty normální věci co byste dělal kdybyste byl vůdcem sekty plné vyšinutých, zfetovaných, sexy koček). Cílem putování téhle partičky je pak rezidence jedné herečky kam vtrhnou a rozjedou párty. Smutné na tomhle snímku je, že i přes armádu opravdu hezkejch holek a zajímavý námět je to neskutečná a ubíjející nuda :o(

• 3.3.2011  10:05
    Krutá pravda (TV film) (2006)

Trochu hloupoučký a naivní thriller, který ani nepředstírá větší ambice než být jen televizním filmem. Na druhou stranu mužskou část diváků potěší vskutku koukatelná hlavní hrdinka a široké škála dalších krásných dívek... jako bonus sem tam nějaké to odhalené ňadro, což je ve snímcích o seriovém vrahovi krásných žen prostě nutnost :o)

• 28.1.2011  14:51

Děj tohoto snímku byl pravděpodobně inspirován skutečným sériovým vrahem Robertem Hansenem. Ten v první polovině osmdesátých let dvacátého století unášel na Aljašce převážně prostitutky, které pak vysadil v divočině, aby je mohl lovit jak zvěř. Snímek Naked Fear se namísto Aljašky odehrává v Novém Mexiku, avšak děj je podobný. Pochvalu si zaslouží především představitelka hlavní role Dannielle De Luca, která polovinu filmu musí běhat nahá po lese, což není žádný med. Děj tohoto snímku není nijak zvlášť strhující a ani herecké výkony nejsou bůhví jak skvělé, jedno pozitivum však přece jen má. Zatímco ve většině amerických filmů, můžete zobrazit mučení oběti co hrdlo ráčí, nahota (mám na mysli tu ženskou) je kolikrát tabu nebo se s ní šetří, aby film byl přístupný alespoň od šestnácti (je-li jeho ambicí jít do kin). Tady je to naopak. Násilí tu není prakticky vůbec explicitně zobrazeno, za to nahotou se nešetří :o)

• 28.1.2011  14:24
    Dying Breed (2008)

V celé první polovině filmu se neděje vůbec nic. Sledujete jen partu lidí, z nichž jeden je totální debil, na výletě. Tvůrci se tuto část filmu snažili budovat atmosféru, ale daří se jim to jen sporadicky a výsledkem je spíš nuda. I tak se ale jedná o lepší část snímku, protože tu druhá půlka... Ve druhé půlce se sice děj už rozjede, ale je to ještě horší než nuda první poloviny. Děj je totálně chaotický a hrdinové, se kterými jste byly nuceni protrpět první půlku mizejí rychle a náhle, jak lusknutím prstu. Jody Dwyer by si zasloužil být odeslán na nějakou tu trestaneckou kolonii a tam sežrán kanibaly za to, jak nehorázně promrhal zajímavý námět :o(

• 26.1.2011  21:12

Pokud jste uchyl a chcete unést mladou, pěknou holku nebo pokud potřebujete peníze a chcete kvůli tomu unést mladou, pěknou holku nebo pokud prostě potřebujete unést mladou pěknou holku, tak tenhle film můžete brát jako velice zdařilé instruktážní video a sledujte jej s perem a blokem abyste si mohli dělat poznámky :o)

• 21.1.2011  15:53

Na mainstreamový hollywoodský film nic moc, ale jako béčkový horor je to super. Docela zábavné, místy strašidelné a i ty zpackané digitální efekty nakonec přestanou vadit... jen ta laciná nahota, která tvoří onu nezapomenutelnou esenci béčkovosti tam chybí :o)

• 17.1.2011  14:53
    Velká cesta (1962)

Stupidní komunistická agitka, která těží z popularity Haškova Švejka :o(

• 9.1.2011  10:56

Zajímavý námět, poutavý začátek... a pak jen nuda a nuda. Namísto rafinovaného násilí jen nezáživné brutální torture porno :o(

• 27.12.2010  14:21

Robert Englund možná není ten nejlepší herec, zato jako Freddy Krueger byl dokonalý. To J.E. Haley spíž než jako noční můra působí jako obyčejný úchyl :o( Alespoň, že na Rooney Mara a Katie Cassidy se dalo koukat.

• 25.12.2010  21:14

Většinu filmu mi to přijde jako lehce podprůměrný mix hororu a hodně ujeté latinskoamerické telenovely. Laťku mírně zvedá poslední půlhodina filmu, kdy to chvílema začne být opravdu maso :o)

• 25.12.2010  21:10
    Ďábel (2010)

To nízké hodnocení na csfd (v době kdy ho píšu je to 66%) mě trochu překvapilo. Velice pěkně rozehraný komorní thriller. Kdyby stejnou látku natočil kupříkladu v 60tých letech Hitchcock (např. s Gregory Peckem v hlavní roli) byl by to dnes nejspíš kultovní snímek. V dnešní době, kdy se na nás valí jeden film za druhým tento snímek trochu zapadl. Což je škoda.

• 24.12.2010  12:58

Uhh... hranice hnusu a dekadence byly opět překročeny. Stáhnul sem, viděl sem, zvracel sem, smazal sem... Nicméně zdá se, že ze Srbska k nám míří nová filmová vlna přinášející více či méně stravitelné porno-horory :o)

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18