XzibitusaK

XzibitusaK

okres Sokolov

• 9.5.2017  11:04

Tento film prostě musím hodnotit tak, že ho porovnám s ostatními Death Note věcmi. Rozhodně to není špatný film, ale příběhově je to celkem dost splácané dohromady, že člověk víceméně pořádně ani nemá tušení, co za pointu měl tento film mít. Přesto, že příběh je splácán, film jsem si dost užil, neboť několik věcí tento film udělal i hodně povedeně. Například hned úvod filmu, který se odehrával kolem ruského doktora, to bylo vskutku pěkně zpracované a poutavé. Věc, která se mi u tohoto pokračování nelíbí je víceméně hlavně fakt, že se do toho snaží nacpat věci ohledně původních postav, samozřejmě mám na mysli původního Kiru a L, přitom jsou v tomto filmu už několik let po smrti, tak není moc důvod je do děje cpát. Nějaká zmínka o nich by nevadila, ale v tom filmu jsou doslova cpáni do popředí. Kdyby se film víc soustředil na nové nositele Death Notů a jejich motivy, tak to mohlo být daleko lepší. V porovnání s ostatní Death Note tvorbou je tohle podprůměr, nicméně já tomu dávám tři hvězdičky, protože jsem si přes to všechno film dost užil.

• 6.3.2017  09:42
    The Flash (TV seriál) (2014)

Pro tohohle hrdinu je seriál prostě ideální cesta, neboť film by nedokázal zachytit tolik věcí, co tento seriál dokázal zachytit zcela perfektně. Dle mého názoru je to jedna z nejlepších adaptací v podobě seriálu. První série byla relativně průměrná, pokud nepočítám pár výjimečných dílů. Druhá série však dokázala laťku postavit na vyšší úroveň spolu s novým padouchem. Třetí série je zatím taktéž dost poutavá. Je to rozhodně kvalitní podívaná a pokud jste fanouškem komixové předlohy, tak si tuto adaptaci rozhodně zamilujete. Má to pěknou atmosféru a celkově to působí prostě promyšleně a hlavně se to snaží neurazit fanoušky předlohy, čímž si tento seriál prostě vysluhuje místo mezi nejlepší adaptace komixů.

• 6.3.2017  09:30
    Metalocalypse (TV seriál) (2006)

U tohoto seriálu si milovníci metalu opravdu příjdou na své, pokud tedy mají správný smysl pro humor. Metalocalypse je seriál, jehož jediným negativem je snad pouze to, že se už několik let čeká na pokračování, kterého se pravděpodobně ještě dlouho nedočkáme. Největším lákadlem tohoto seriálu je samozřejmě i jeho hudební stránka, neboť k tomuto seriálu vyšlo několik skvělých písniček. Dethklok je prostě radost poslouchat. Co se týče celkové kvality, tak samozřejmě se najde pár horších dílů a pár lepších dílů, ale pokud dáme vše pod jednu hromadu, tak si to prostě zaslouží pochválit. Já tomu musím dát plné hodnocení.

• 5.3.2017  21:30
    Dark Oracle (TV seriál) (2004)

Tenhle seriál jsem vyloženě miloval, když jsem byl mladší. Do dnešního dne mě neskutečně štve, že neexistuje žádné pokračování, neboť jeho poslední díl končil hodně otevřeně. Každopádně tento seriál mám moc rád. Víceméně je to o tom, že se dostane hlavním hrdinům do ruky komix, jehož obsah předpovídá budoucnost. Budoucnost, kterou však komix předpovídá, ta je většinou dosti temná. Tím pádem se hlavní hrdinové snaží nějak většinou zvrátit věci, aby se neodehráli tak, jak předpovídá komix. Je to dost poutavé. V dnešní době to už nové diváky asi moc neoslní, ale tenkrát to bylo fakt něco skvělého, co člověk sledoval a dost se u toho pobavil. Právě proto tomu musím dát plné hodnocení.

• 5.3.2017  21:12

Můj názor je takový, že je to skvělá filmová adaptace své knižní předlohy. Knížky se mi moc líbili a opravdu moc mile člověka překvapí, když pak vidí na plátně kvalitně zpracovanou zfilmovanou verzi. Herci odvedli skvělý kus práce a opravdu se zde povedlo zachytit stejnou atmosféru, jakou v sobě měla předloha. Pokud jste fanouškem knižní předlohy, tak vás tento film zcela jistě nadchne. Přál bych si, aby takovýchto filmů bylo víc. Já tomu prostě musím dát plné hodnocení, protože jsem si to prostě náramně užil a je celkem škoda, že žádné pokračování se konat nebude.

• 19.2.2017  21:27

Tenhle film rozhodně není pro každého, takže pokud patříte mezi lidi, kterým se nelíbí relativně zvrácený humor, tak byste se na toto koukat neměli. Já patřím mezi lidi, kterým se tento druh humoru líbí a proto tento film musím hodnotit kladně. Od jedničky se to celkem dost liší, nicméně osobně bych řekl, že se mi to líbilo víc, než jednička. Převážně za to nejspíš může Willieho mamka (Kathy Bates), která zde odvedla hodně dobrou práci z hlediska komediálních prvků. Samozřejmě za zmínku stojí i elf (Tony Cox), který je celkem dost znám humorem v komediích pro dospělé. Tento film je rozhodně skvělá věc na pobavení, pokud máte rádi tento styl humoru. Pokud však tento styl humoru nemusíte, tak se tomu raději vyhněte. Největším drahokamem tohoto filmu je Willie (Billy Bob Thornton), pokud se vám líbil v jedničce, tak ve dvojce se vám bude líbit o to víc.

• 19.2.2017  21:27
    Samuraj Jack (TV seriál) (2001)

Velice povedené anime, ve kterém sledujete dobrodružství samuraje, který byl uvržen do budoucnosti zlým záporákem a teď se tedy snaží najít způsob, jak tohoto zlého záporáka porazit a vrátit se zpět do své doby. Co se týče grafického zpracování, tak je tento seriál opravdu hodně pěkně sestavený. Příběh je zajímaví a rozhodně dokáže zaujmout dost na to, že prostě chcete vědět, jak to nakonec dopadne, což je u seriálu hodně důležitý faktor. Je sice fakt, že se zde najde pár dílů, které jsou dost špatné, ale to se hold občas u seriálů stává. Na druhou stranu je tu hromada dílů, které jsou prostě luxusní a člověk se u nich hodně pobaví. Teď se blíží nová série po hodně dlouhé pauze a já jen doufám, že si ten seriál udrží svou kvalitu.

• 19.2.2017  21:25
    Ghost Rider 2 (2011)

Jednička byla průměrná, ale pořád to byl film, na který se aspoň dalo koukat. Tohle pokračování je vyloženě výsměch. Je úplně jedno, zda jste fanouškem předlohy, protože tohle urazí i nezaujatého člověka. Tenhle film udělal špatně všechno, co špatně udělat šlo. Kde byla jednička průměrná, tam je dvojka podprůměrná. Víceméně už můžeme jen doufat, že někoho nenapadne na tohle navazovat třetím dílem, protože tuhle prasárnu už nic nezachrání. Jedničku bych si třeba i po čase pustil znovu, nicméně dvojku jsem viděl jednou a víckrát jí vidět nechci, protože to se prostě nedá. Pokud jste fanouškem předlohy, tak se tomuhle vyhněte, jinak budete litovat, že jste se na to vůbec šli podívat.

• 19.2.2017  21:25
    Ghost Rider (2007)

U tohoto filmu je vidět, že snaha byla a výsledek je relativně uspokojivý. Sice je to daleko od předlohy a spousta věcí mohla být provedená jinak, nicméně stále se tento film dá užít. Pokud si tento film chcete pustit, protože máte rádi předlohu v komixové podobě, tak nejspíš budete relativně zklamaní, neboť je vidět, že autoři se snažili udělat tento film přes nějakou svou vizi, která je ve finále nedokonalá. Pokud však tento film sledujete z pohledu diváka, který nezná předlohu, tak by vás tento film mohl zabavit. Je to celkem dost průměrné v porovnání s jinými komixovými adaptacemi. Mohlo to být lepší, mohlo to být horší. Prostě průměrný film, který neurazí, ale ani nepotěší. Co však může potěšit, to jest soundtrack tohoto filmu. Moc pěkné skladby.