Cliness

Karolina Kadlčáková

okres Praha

1 bod

• 6.12.2018  16:29

Asi si nikdy nepřestanu vyčítat, že jsem se rozhodla na tento film podívat. Vraťte mi někdo prosím těch 77 minut života zpět :(

• 17.5.2018  11:30
    Psí ostrov (2018)

Takovej ten film, na kterej můžete jít klidně po 10 hodinové šichtě v práci a stejně vnímáte každou sekundu. Wes prostě nezklame a já ho obdivuju za jeho autentičnost.

• 2.2.2017  17:16

Film jsem si pustila pro zabití času, při cestě studentem. Kéž bych ty dvě hodiny svýho života vrátila zpět. Film je naprostej O D P A D. Nechápu, jak se herec jako je Robert De Niro mohl zapojit do něčeho, tak stupidního.

• 30.3.2016  09:01
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

První díl ma mě působil jako klasickej primitivecore seriál, kterej si pustím jako zvukovou kulisu k práci, ale musím říct, že mě dlouho nic tak nepobavilo. Nazývání důchodkyně glumem nebo mladé holky hnusnou zrůdou je prostě vtipný. Kladně hodnotím taky nepředvídatelnost. Dan Clark je skvělej komik.

• 23.2.2016  22:42

Pro někoho zbytečně zdlouhaví klasický děj Tarantina kde se na konci ustřelí hlava nebo koule. Pro mě super 3 hodinová nevědomost kdo je hodnej a kdo zlej :D Tarantino je buh

• 23.2.2016  22:40

Naprosto skvělý film, který mi připomínal Amelii z Montmartru (možná i, protože je z části francouzský). Super scény i příběh z prostředí Bruselu, který na mě působil ve filmu stejně i naživo. Film se musí brát s nadsázkou.

• 23.2.2016  22:40
    jOBS (2013)

Celý film se táhne a je značně nevýpravný. V každé části je minimálně jedna dramatická scéna a nekonečná hádka s některým z Jobsových kolegů nebo přátel. Navíc se každé ze zmíněných časových období odehrává opakovaně v zákulisí představení nových produktů a na scéně se vždy v různém pořadí objeví ty samé postavy. Pokud se zajímaté o Jobse doporučuji raději shlédnout TV film "Piráti ze Silicon valley", který je podle mého názoru nejlepším ztvárněním Jobsova života a to včetně jeho pozitivních i negativních stránek.

• 23.2.2016  22:39
    Gallipoli (1981)

Nejsem fanda historických válečných filmů, ale tohle je jeden z nejlepších co sem viděla. Krásně vystihuje zbytečnost války. Mladý Mel Gibson v něm sehraje skvělou roli. Efekty jsou na tu dobu taky hodně obdivuhodné. Určitě doporučuju.

• 23.2.2016  22:38
    Love (2015)

Film při, kterém starší lidé odcházeli z kina a většina se cítila dost nesvá. Dlouhých erotických scén je zde nespočet a film opravdu hodně naturální. Pro většinu je to možná jen úchylnej film od Gaspara Noého, který v něm dokonce nechá skrytě své jméno. Mně přišel příběh a myšlenka filmu velice silná.

• 23.2.2016  22:28

Jelikož Hardyho miluju tenhle film mě docela dost bavil. Některé scény jsou občas dost zbytečně natáhnutý. Jinak dobrej průměr a Hardy dvakrát klasicky super.

• 23.2.2016  22:25
    Humr (2015)

Skvělý sci-fi! Colin Farrell je v tomhle filmu naprosto super. Příběh z totalitního světa prokládanej různejma hláškama, který občas šokujou hodně baví.