chemicquei

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.9.2018  10:58
    Pátek (1995)

Film mě zaujal natolik, že po nenalezení žádných snesitelných titulků jsem udělal překlad vlastní. https://uloz.to/!5aAoJ5ETgxI8/patek-friday-1995-cz-titulky-720p-brrip-x264-yify-srt

• 28.3.2017  11:17
    Evoluce (2001)

Objevil jsem tohle DVD v CD/DVD obchodě. Vidim Duchovnyho na přebalu, jehož design vypadá jako nízkorozpočtová nepovedená rádoby komedie. Disk stojí 10 Kč, tak ho ze zvědavosti koupim. Po prvních několika minutách začínám zjišťovat, že přebal říká něco jinýho, a že vzhledem k ročníku filmu jde o velmi zdařilej kousek s vymakanýma vizuálníma efektama a fajn příběhem. Nakonec, jak vidno podle mýho hodnocení, jsem rád, že jsem těch deset korun obětoval.

• 28.3.2017  10:03

Hlavní hrdina má schopnost během relativně fatálních nárazů do B sloupku místo deformace ještě naopak vyleštit a navoskovat blatníky. To je obrovská výhoda, páč jinak by v první půlce filmu vyjel sotva z první zatáčky. Každopádně příběh zas tak blbej neni a na pohodovej večer bez nutnosti přemejšlet to docela postačí.

• 5.4.2015  10:24
    Wrong (2012)

Pospojování nespojitelnýho, co vymyslel někdo, kdo dokázal vlastně vymyslet nevymyslitelný a dát tomu ten správnej suchej švih. Jednoduše všecko špatně, a to naprosto úmyslně.

• 21.3.2014  08:32

Minimum nesmyslů, až jsem se divil. Až na to, že autům se po nárazu jako svině ani neodchlípne nárazník, je to celkem reálně vychytaný, hlavně asi díky tomu, že to je opravdová jízda a né počítačový tríčky. Tleskám tvůrcům, nic přitaženýho za vlasy. Navíc má film opravdu moc hezkej soundtrack..

• 27.12.2013  11:15

Narozdíl od filmový adaptace Oggyho se tohle povedlo a naplnilo očekávání, i když jsem skoro přestal doufat, že se objeví nějaká ta klasická zběsilá honička pod vedenim prudivší berušky. Naštěstí byla a příběh tak byl dovedenej k parádnímu hodnocení :-)

• 17.12.2013  18:57

Móóóre!! :_D

• 8.11.2013  19:55

po dlouhý době zas něco, nad čim jsem se fakt nachlámal :-D

• 9.5.2013  23:21

Podobný paradoxní jevy, jako tomu bylo třeba právě v tomhle filmu, mě celkem zajímaj. Trošku si zaSPOILERuju a podotknu, že i po delšim šrotování nepřicházim na možnosti jakýhokoliv vysvětlení paradoxu teleportace časem do minulosti lidma, který v budoucnosti byli normální a nikoliv zdeformovaný. Jediný, co mě napadá je, že se teleportací nakopírovali a změnili minulost, což následně stylem vyobrazenym ve filmu nabouralo i budoucnost, a mohli tak vidět sami sebe, i když o tom jaksi nevěděli. ..teda aspoň ti nezdeformovaní.. Navíc příčinou úmrtí těch devíti lidí, kde doprovodnýma vedlejšíma činnostma je například právě zlámání žeber bez většího násilnýho zásahu, mohlo bejt ve výsledku třeba mezidimenzionální mrdlání materiálu při zhmotňování teleportavších za doprovodu radiace, což může bejt možností objasnění ozáření jednoho člověka z devíti. To ale nastavuje vyvracející otázku, jak mohlo těch devět umřít pomlácenim mezidimenzionálnim mrdlánim teleportace lidí, který se na místo teleportu dostali o několik desítek let pozdějš za účelem zjistit, jakym způsobem těch devět umřelo, když paradoxně k teleportaci došlo až na základě úmrtí? Tak, a to je přesně ten kus časovýho paradoxu, kterej v hlavě šrotuje bezvýsledně furt dokola a dokola.. Jako celek se ale myšlenka jeví jako fajn využití neobjasnitelných jevů bez možnosti útoků na nereálnost, páč co když to tak opravdu může bejt..

• 28.2.2013  14:17

příjemný zaplnění "nevim-co-bych" času :-)

• 10.1.2013  20:04

je to.. ..hodně silnej zážitek..

• 3.12.2012  07:49

Basset zničil Gansovu myšlenku a jeho psychologickej styl akorát vykrad a předělal do polykacího Saw nesmyslu, v jedničce přece nešlo o krev a sekání končetin... Jako jsem prvnímu dílu dal hvězdiček pět, ke dvojce přistupuju z druhý strany, nazdar..

• 30.12.2011  09:44

Podle plakátu bych na to asi nešel, vypadá totiž víc než podobně jako ty opravdu špatný horory na jedno brdo, jejichž tvůrci se říděj heslem "když to neumíš udělat dobře, udělej to ve 3D." V tomhle případě je ale plakát opravdu trošku mimo mísu. Jsem mile překvapen. Děj je založenej a aktivně využívá fakta o elektřině, žádný nesmyslný výmysly, který se cpou do těch nejbéčkovějších blbostí. Dalšim plusem pravděpodobně bude, že režisér nemá čistě americký kořeny, takže se děj nepozastavuje nad klasickýma americkýma klišovitýma kravinama, což je jedině plusem. Co se herců týče, nejde o takový ty namachrovaný debily, který tvůrci našli na ulici v Los Angeles, co neuměj nic jinýho než řvát, pištět a opakovat "oh my god, what we gonna do." Rusové mezi sebou nemluvěj anglicky, ale rusky. Taky důležitá věc. Celkově takových detailů bylo víc, a když si jich nevšimnete, nevtáhne vás to do děje, sežerete akorát ten jednoduchej klasickej příběh, a pak budete hodnotit dvěma hvězdama. Mam asi štěstí, že si takových věcí všímám. Bohužel jsem si ale všimnul dost velký šlápoty vedle, když ke konci filmu jeli trolejbusem za doprovodu spalovacího motoru. Ale to jsem si vynahradil pohledem na Olivii Thirlby :-) ||||||||||||||||||||||||||||||||||| plus, zaujal mě komentář uživatele web-dat, kouká na to stejnýma očima, ale z jinýho úhlu

• 29.9.2011  22:47

Koukal jsem se bez brejlí, jinak to z technický stránky prostě nebylo možný. Dvě hvězdy jenom za nepřehnanost a aspoň nějakej děj se zápletkou, což většina filmů podobnýho typu prostě nesplňuje.

• 5.9.2011  09:52

Musíte ale určitě uznat, že nápad je to originální, protože mimozemšťani se všude ukazujou akorát v blízký minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti, ale zcela určitě se zatim nikdy na plátně mimozemšťani neobjevili v týhle době, a už vůbec ne mezi "krávaklukama."

• 15.8.2011  18:16

dětská / zhulenecká masivní jízda!

• 1.7.2011  15:59
    Tik ťak (studentský film) (2011)

Kdyby to bylo klasicky od začátku do konce, nikdo by se nad tim nepozastavil, prostě by to jenom tak zhltnul a šel by dál. Ale tim, že u toho musíte přemejšlet, zajdete víc do hloubky a dojde vám to… Přitom je to vlastně úplně banální příběh :-) Rejža je génius.

• 10.6.2011  22:16
    Paul (2011)

jaxviňe! :-D ...hlavně je na tom znát, že nejde o americkou produkci, která by si prdel z boha neudělala ani náhodou :-)

• 8.6.2011  15:33

Zdálo se mi, že to, co bylo dobrý, bylo na krátký stopáži a tak divně useknutý, aby mohly bejt zas ty nudný kecy, který kolikrát byly opravdu k ničemu, vzhledem k ději.

• 25.5.2011  15:59

Keiru Knightley opravdu rád nemam, proto jsem rád, že v tomhle díle už konečně neni. Na druhou stranu, kapitánu Jacku Sparrowovi už pomalu docházej vtípky, nicméně to nemění nic na tom, že byl moc dobrej. Co se týče filmu jako celku, oproti třetímu dílu to byla jenom taková procházečka a povídačka s levnýma trikama, kde první půlka filmu je jaksi zbytečná už při druhý projekci. Ať se dívám, jak se dívám, vychází z toho celkem pěknej průměr.

• 10.4.2011  10:24
    Skeletoni (2007)

uživatel DaViD´82 to svym komentářem vystihnul naprosto přesně, nemam co dál dodávat

• 22.3.2011  20:02

Jakožto hudební producent se musim vyjádřit k hudbě. Daft Punk dokázali do elektronický jízdy zatlačit i klasický nástroje stylem, jakym bych to v životě nečekal. Vyšlo to skvěle! Zakomponování živých nástrojů do elektronický hudby s prvkama úlomků "softwarových" zvuků a různýma modifikacema roztříštěných a masivních melodií timhle způsobem si bez keců okolo zaslouží pořádnej obdiv. Nikdy by mě nenapadlo, že to jde i takhle... Co se týče těch diskotékových skladeb, Dafti se originálnim stylem (možná protože s tim přišli jako první) držej aktuálního znění hudby i se zajímavou příměsí prvků osumdesátých let, ve kterých vlastně program žije, tudíž jde o dobový nahrávky pro ucho posluchače 21. století. Ve století, ve kterym se většina hudebních stylů zasekla a přestala vyvíjet, se náhle objevila zázračná a jedinečná inovace, která nelze bezvýznamně kopírovat, což je hodně zajímavý... Když se koukneme na OST jako na celek, můžeme konstatovat, že pánové s helmama, skrejvající se pod jménem Daft Punk, jsou nepochybně machři a podle mě i ikonou elektronický hudby momentálního století...

• 28.12.2010  08:29
    Paranormal Activity 2 (2010)

nic

• 21.11.2010  23:25

Ten film nemá příběh! Nebo aspoň já jsem ho nenašel. Postřeh jsem akorát výrazně dlouhý a nudný zaplňování stopáže, který chtěli tvůrci nejspíš skrejt pod zajímavý lokality. To ale děj nenahradí...

• 18.10.2010  23:27
    Piraňa 3D (2010)

Američtí lidé mají kolikrát myšlení malého děcka, že? No tyvole, kravost jako sviňa. To byl zase zážitek... Jinak teda já o tom mluvim dost často, ale to 3D je celkově úplně na °)*/# A zvlášť to vynucený, přehnaný a nepovedený, přesně jako je tomu u tohohle filmu.

• 9.10.2010  22:56
    Alfa a Omega (2010)

Cejtim v tom něco skrytýho, co jsem u jinýho animáku zatim nezaregistroval... Bez váhání pět hvězd.

• 26.7.2010  23:56
    Počátek (2010)

Obdivuju maestra, kterej vymyslel příběh, scénáristu, kterej ho sepsal, režiséra, kterej ho poskládal, herce, který se v tom všem zmatku orientovali a v neposlední řadě střihače, co řežisérovu skládačku poskládal ještě jednou. Smekám...

• 25.7.2010  02:14
    Špionky (TV seriál) (2001)

Tady zcela jistě vítězí nelogika :-D

• 23.7.2010  16:02
    Akta X (TV seriál) (1993)

Mulderův přístup je lahodnej :-D ...ovšem seriál jako celek začne od poloviny serií ošklivě pokulhávat. Moje hodnocení se odvíjí podle prvních pár sérií.

• 21.6.2010  23:50

Byla by to paráda, kdyby byl místo Ondry Svěráka obsazenej někdo, kdo artikuluje a mlvení mu jde... Mimojiný, třeba příběh šel nějak mimo mě.

<< předchozí 1 2 3 4