Život je krásný (1997)

asi jeden z nejkrásnějších filmů co jsem viděla :)

Professor Marston & the Wonder Women (2017)

Mě to přišlo úžasný :) Chápu, že pro fanoušky komiksu nic moc, zas tolik se tam toho člověk nedozví. Ale jinak krásnej film. Kdo určil jak máme žít, co je správně, že to co je vymyšlený jako norma je to nejlepší pro naše štěstí. Líbí se mi že vyhrála svoboda a srdce. A ta opravdovost, ze které jsme všichni trošku posraný. Překonání pocitu strachu z odevzdání. V tom pro mě krásnej a silnej snímek.Ale jako ještě že mi ho někdo doporučil protože z názvu a poutače bych se na něj určitě nepodívala. Vůbec bych totiž nečekala, že uvidím tohle :)

Rodinná oslava (1998)

Neskutečně silnej film. Strhující. Tolik absurdních momentů. Vynikající věc

Masaryk (2016)

Zaujalo mě prokreslení situace, osoby, která se pere s tím jak důležitý úkol zastává. Zaujatě jsme sledovala film který mě pohltil a říkala si jen že bych ani na vteřinu nechtěla být v jeho roli. Situace která člověka dovede skoro k zešílení, potřebě útěku...opravdu krásně zpracovaná psychologie hlavní postavy, vlastně postav...pro mě velice silnej film, s vynikajícím hereckým obsazením, velice dobrou kamerou...není to žádná akce, ale pro lidi co se rádi zavrtají do hloubky a cítí spolu s postavami podle mě výbornej snímek. Pro mě, která pro pochopení historie potřebuje podívat se do hlavy někomu z lidí co v té době žili a skrze ně se učit o tom jaká doba byla, je to film za který můžu jen poděkovat, že oproti hodinám dějepisu mě nechal aspoň trošku nahlídnout i když to třeba nebylo historicky úplně přesné...víc takových filmů. Aby si člověk uvědomil v jaké kráse že to vlastně dneska žijeme, jak je naše země mladá a co si musela vybojovat...vlastně mě úplně fascinovalo jak se rozhoduje o osudech obyčejných lidí. je to asi všeobecná znalost, ale vidět to takto...na jakých drobnostech závisí to jak si obyčejný člověk bude žít. a jak je těm co se na rozhodovoání podíleli...šílený

Je s námi konec? (2016)

4 hvězdy za připomenutí. ˇ|Člověk o tom ví a stejně zapomíná...co to dělá. Rozeslzel mě...jen nevím jestli chytlavý pro běžnýho diváka. Mě zaujal...ale aby se dostal ke všem a oslovil davy...to nevím, jestli má ten správněj šmrnc. Mě z něj bolí srdce ještě pořád

Pustina (2016) (seriál)

Krásně natočená věc. Taková plná, sytá. Po shlédnutí posledního dílu můžu říct jen vynikající. nepokazili ani konec. Výborný seriál. Udržel mě v napětí. A ta dokonalost záběrů, střihů...pastva pro oči, uši :) Uvěřitelnost, vynikající herecké výkony. Klobouk dolů před tvůrci.

Ve stínu (2012)

Na to že tenhle žánr vlastně moc nemám ráda mě film doopravdy zaujal. Trojan je perfektní a celý je to prostě TAK MOC NESPRAVEDLIVÝ. O tom, stát si za svým i přesto, že to člověk zaplatí...vážně takový lidi existujou? Kde se v člověku bere ta síla...hodně na zamyšlení

Trpaslík (2017) (seriál)

Je to asi sranec, ale mně to přijde vtipný. Nebo teda dost tomu pomáhá postava toho parchanta co měl na konci dílu penis na obličeji :D Ten je dobrej :D "Ty seš tu od toho abys byla hezká...a starala se o děti... děti nemám, tak máš volno :D " kdybych blbě neodbočil, doteď paseš ovce....jako dobrý. Viděla jsem jen dva díly, takže zbytek možná bude hrůza, ale některý hlody se jim nedají upřít :D

Milenci ze severního pólu (1998)

Jedním slovem..krásný. Opravdová nekýčovitá romance s tou přesně doměřenou dávkou emocí, iracionálna, náhod. Láska ve své čisté podobě. Sny smíchané s životní realitou. Točení se, potřeba utéct, návraty, hledání, touha a láska, osud...drobné náhody ovlivňující všechno. To všechno v jednom filmu, s krásnou řečí v pozadí. Moc hezký divácký zážitek jdoucí do hloubky.

Legenda o drakovi (2015)

Bijou se mi chvíle kdy se mi film líbil pro svou výtvarnost a pohádkovost...a pak ty, kdy se mi chtělo smát. Scéna, kdy drak princeznu unáší je krásná, kdy ona ho proměňuje, vyhrává víra...ale pak oproti tomu to když si spolu dělají pokojíček a k tomu jim přizvukuje domácí mazlíček...to mi přišlo hodně ujetý...modrá laguna, byla asi kouzelnější :)

Ovládací panel

Fanklub