Napoleon (2023)

Říkám to nerad a vlastně nesnáším takováto hodnocení, ale tady jsem fakt čekal víc. A po Avatarech 1,2,3,4 a kdejake slátanině 1,2,3, by si konkrétně tento film, s tímto námětem od tohoto tvůrce zasloužil NB part One a NB part TWO. Myslím, že všichni kdo na tento biják jdou by to ocenili a nemusely by recenze dopadnout jak dopadly. No ještě že jsem dal v předraženém multikině jen 99 Kč za lupen. Za 400 by to bolelo.

Nech svět světem (2023)

Jakože domyslí si k čemukoli jakýkoli konec za mne dobrý

Rambo: První krev (1982)

Viděl jsem FIST později než Ramba. A už chápu proč měl šerif na Johna pifku.

Amadeus (1984)

Příliš mnoho not....to je prostě základ všehomíra. Ve filmu o hudbě. Ve filmu o životě několika lidí najednou. Just saying.

Taxikář (1976)

Linka s Jodie Foster a Harveym je vyloženě nechutná. Nicméně o tom plebsu film je, takže dobrý

Most přes řeku Kwai (1957)

Za mne, už od dětství jedna z top závěrečných akčních scén, resp vyvrcholení filmu.Nedýchám. Spolu s Apokalypsu jeden z něj válečných filmů.

Million Dollar Baby (2004)

Všechny čtyři děti to zaujalo. A to mi stačí. Mne to kdysi zaujalo i bez nich a to zase musí stačit jim 😎

Zabiják (2023)

Za mne je převeliká škoda, že Fassenberger má v tomto filmu emocí asi jako David v Covenantovi. A vzhledem k tomu že ten film táhne... převeliká škoda.