Extrémní rodiny (2012) (pořad) odpad!

Študujem psychológiu, aktívne sa venujem tancu od svojich 4 rokov, prípadne som počas detstva a puberty sa venovala aj iným športom, inokedy trávim čas s kamarátmi, pozerám sa na anime alebo sa učím v posledných dňoch na skúšky. Nemám potrebu sa sockám (áno sockám, iných ľudí som tam nevidela) s mentálnou zaostalým potomkom vysmievať alebo je ľutovať, prakticky ma nazaujímajú. Som po otcovi z polovice Češka a na Slovensko som sa presťahovala až tri mesiace pred vysokou pred dvoma rokmi, tak ma vtedy pred 4 rokmi na JOJ-ke veľmi zaskočilo, ak je toto štandard slovenské zábavy. Netušila som, že nájdem väčší hovno než ten program s prestavbou domov amerických socek s akýmsi krásavcom Tyom, ktorý si pri svojej smole ešte pamätám z Primy Cool, ale voilà, tu je! Trebárs použijem formát toho, čo som vyššie napísala a vytvorím si vlastné reláciu. Myslím si, že dopytu by sa hrnuli.

Choboraunyopomi Gekijou Ai Mai Mii - Season 1 (2013) (série)

Moe, tri/štyri "ultrakawaii" dievčatá robia blbosti namiesto toho, aby sa venovali tvorbe mangy, rôzne popkukturní odkazy vo forme surrealistických situácií (pre Slovákov vrátane mňa však neznalých), typická japonská perverz do neúnosných rozmerov. Nuda.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Keď ten Paul potom zomrel, tak dám o hviezdu viac. Aj keď nikdy táto séria nepatrila k mojim obľúbeným.

Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (seriál)

Neskutočné prekvapenie. Začne ako obyčajné mahou shoujo, ale za chvíľu sa z toho stane temná psychologická fantasy, ktorá je uveriteľná a vôbec nevyznieva smiešne. A môžu sa na to pozerať všetci bez rozdielu, chlapci aj dievčatá, len pre mladšie 15 rokov asi nie moc vhodné a seniori s tým asi tiež nebudú strácať čas. Každopádne odporúčam!

Kmeny - Graffiti (2015) (epizoda) odpad!

Nemívám predsudky k ľuďom so záujmami vyčnievajúce našej spoločnosti, ale v tomto prípade nemôžem inak.

Kmeny - Goths (2015) (epizoda)

Po zhliadnutí tohto dokumentu nedokážem pochopiť, ako môžu mnohí mať spojené anime s gotiky. Inak, jeden z tých slabších dielov.

Bakugan (2007) (seriál) odpad!

Všetci, ktorí pľujú na Pokemon, Digimon, Beyblade a im podobné, by sa mali povinne pozrieť na Bakugan. Sračka nevhodná pre akúkoľvek vekovú kategóriu, naprosto nepozerateľné.

Čarodějky (1998) (seriál)

Láska, ktoré zostávam verná. Ale keď seriál prišiel o Shannen, už to nebolo ono.