Mamutol

Mamutol

Česko


0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 3.12.2019  19:01

  Pustil jsem si Trailer č.3, který trvá 1 minutu a 45 vteřin a nedokoukal jsem to. Tady se hulil asi kvalitní matroš. Nechci tu srágoru vidět ani v televizi, ani na DVD a nechci to ani na harddisku. Fujtajbl. Jak by řekla Helenka Růžičková (Slunce, seno ...): "Je to hnus z moře vytaženej a ještě bych mohl chytit nějakej ten AIDS." PS: Je mi ľúto pána Gotta, ale tú slovenčinu si mohol s Rapošom odpustiť ...

  • 27.11.2019  15:03

  Nuda. Už to nechci nikdy vidět. Tohle se ti Quentine moc nepovedlo. Možná jsi to ani netočil ty Quentine, ale někdo úplně jiný. A nebo jsi u toho Quentine hulil dobrej matroš. Nechápu zdejší honibrky, co dali 4 a více hvězdiček.

  • 25.11.2019  18:42
  Bez vědomí (TV seriál) (2019)
  *

  Velká díra v betonové ohradě přísně střeženého ruského vojenského prostoru, kudy vnikla Marie (Táňa P.), ve mně vyvolal záchvat smíchu. Navíc nikde žádný pes, vojáci koukají schválně jinam na pokyn režiséra, prostě deus ex machina jak vyšitá. A takových situací je tam víc. V prvním díle se nám odhalí Kristýna Podzimková, ale to je také záměr režiséra nalákat na další díly, ve kterých už nikdy nic neuvidíme. Děj je mdlý, akce je málo a špionážní techniku uvidíme jen povrchně. Není tu nic zajímavého po technické stránce, ani žádné akční chvilky, prostě jenom 6-ti hodinová vykecávačka. Tu hnusnou dobu jsem zažil, vím o čem se tam mluví, ale není to zajímavý seriál, prostě nestojí to za nic. Propálený prachy do luftu pod záštitou HBO. Sorry ... PS: Nejhezčí záběry jsou na akvária, takže kdyby se rozhodl pan režisér později pro Director's cut a sestříhal jenom tyto záběry, tak by vznikl celkem zajímavý několika minutový dokument o životě akvarijních rybiček za hlubokého socialismu. Za akvárka dávám jeden bod.

  • 16.11.2019  19:40
  Dunkerk (2017)
  **

  Film jsem hodnotil před dvěma roky 2 hvězdičkami. No dneska bych dal už odpad, ale měnit to už nebudu, protože ostatní filmy máš u mě za plný počet. Drtivé bomby dopadající na pláž zabíjí pouze do vzdálenosti od 2 do 3 metrů (totální kravina), protože ostatní vojáci v pohodě přežívají, navíc nejsou nijak otřeseni, v pohodě komunikují a přemisťují se, kam chtějí. Nevidíme krev a zmar, nevidíme chaos ani zraněné vojáky. Po bombardování nevidíme ani mrtvoly ani poškozenou pláž po těžkém útoku. Po akčním úvodu následuje nuda a šeď. Nikde nevidíme krvavé hrůzy a otřesná zranění, nevidíme deprese a utrpení vojáků, nevidíme opravdovou válku. Nevidíme nic a nevidíme ani Dunkerk. A ten zbytečný a dementní závěr jsi mohl v pohodě vystřihnout. Aha, ty jsi nebyl střihač, ale pouze režisér. Milý Nolane, ač tě mám rád, tak s tímhle jdi do prdele. Naprosto prázdný a opět nadhodnocený film na úrovni telenovely. Sorry.

  • 10.11.2019  19:06
  Princip slasti (TV seriál) (2019)
  odpad!

  Tak po čtyřech dílech jsme se dozvěděli, že Małgorzata Buczkowska má kundu a Karel Roden pravděpodobně chronický zápal plic a k tomu čuráka. No myslím, že je to dost málo. Myslí si tvůrci, že přehnanou vulgaritou, která mi nevadí v jiných filmech, si získají diváky ? Sorry. Možná nám Małgorzata v dalším díle ukáže menstruační kalendář, abychom věděli, kdy má krámy a to její píchání si s ní řádně krvavě všichni užili. A u toho píchání ještě může střílet z pistole do stropu, páč s pistolí to ona umí. EDIT po 7.dílu : Policajti si sedí v autě a ze vzdálenosti asi 20m s foťákem jako kráva si v pohodě fotí sledované osoby. Nevím, jakou používají technologii na neviditelnost, ale opravdu je nikdo nevidí. Postavy si v seriálu různě pošukávají mezi sebou, místo aby se vyšetřování někam pohnulo. V 7.díle dokonce vypráví šukající dvojice policajtům, že když objevili mrtvolu na lanovce, tak u toho v té zimě šukali, jak jinak by to policajt Hádek mohl vyprávět kolegům. Není to kriminální seriál, je to seriál o šukání, kundách, čurácích, uříznutých končetinách a nemocném Rodenovi.

  • 8.11.2019  15:38

  Ze začátku se to trochu táhne a taky se tam dost kecá, ale pak se to rozjede a divák si užije parádní akci. Peníze v papírový podobě jsou holt dost těžký, zvlášť pokud jich je moc a moc pohromadě. Ale úplně poslední záběr s popsaným papírkem (co na něm bylo nebudu prozrazovat) na diváky významně zamrkal ... Že by se chystala dvojka ? :-)

  • 6.11.2019  15:20
  Město bohů (2002)
  odpad!

  Film je černá nudná sračka, na které se podepsal zub času ... Všem těm opicím bych rozdal ostrý zbraně a uspořádal přímo na místě airsoftový závody. Poslední na živu vyhrává. A byl by klid. Bezcenný lidi, bezcenný film.

  • 24.10.2019  16:33
  Zločin v Polné (TV film) (2016)
  *

  Kdyby bylo v úvodu napsáno, že se jedná o televizní inscenaci na motivy starého zločinu a podobnost postav je čistě náhodná, tak ano, jedná se o celkem zajímavý počin. Pokud je ale v úvodu filmu uvedeno, že “Většina vět pronesených v soudních síních byla řečena doslovně”, pak spousta vět ve filmu pronesena nebyla zcela záměrně a jedná se o manipulaci a mystifikaci diváků. Odpověď MUDr. Václava Michálka, městského lékaře v Polné a MUDr. Aloise Prokeše, obvodního lékaře v Polné na brožuru (paskvil) profesora Masaryka je uložena na digitální knihovně Právnické fakulty MU, další odkazy na vyšetřování zde byly již uvedeny, o Hilsnerovi je i na Wikipedii a jinde. Suma sumárum se tedy nejedná o kvalitní historický film, ale o bezcennou manipulační nadhodnocenou srágoru. Scénárista a režisér ze sebe udělali šašky z polesí. Jedna hvězda za herce, ti za to nemůžou ...

  • 24.10.2019  15:01

  Typický klišoidní závěr to posílá celé do odpadu, nicméně 1 hvězda za Michaela Eklunda, který se hodně snažil a druhá za vcelku dobrou první polovinu filmu. Ale ty klišé v závěrech filmů typické pro 80-tý léta už by si mohli dnešní režiséři odpustit, protože je to fuckt k smíchu.

  • 15.10.2019  06:37

  Najdou tělo v loďce na pláži, kde jsou lidi v plavkách a opalují se. Večer už chodí vyšetřovatelé v zimních bundách, mám pocit, že i trochu sněžilo a byly tam světýlka jak na Vánoce. Venku docela dost prší, ale herci jsou suchý i když nemají deštníky. Karel Roden huhlá a není evidentně zcela zdravý.Po celou dobu tam po určitém intervalu vyskakuje čas a místo lokace, což je celkem otravné, stačilo by pouze na začátku. Dabing nestojí za nic. Zatím teda nic moc.

  • 14.10.2019  19:29
  Gomora - Série 1 (série) (2014)
  *****

  Drsné, syrové, autentické. A mimochodem Maria Pia Calzone je nádherná žena. Našlapaný seriál.

  • 13.10.2019  10:55
  Bathory (2008)
  odpad!

  Debilita a neskutečná sračka. Tady se hulil dobrej matroš. Doufám, že tomu nýmandovi , co to natočil, už nedá nikdo ani korunu nebo euro na nějaký další film.

  • 11.10.2019  18:24

  Nechápu, proč tohle nešlo do našich kin. To jsou samý americký patetický sračky, český slátaniny bez hlavy a paty, ale tohle tam nedají. Začátek filmu je poplatný své době, ale zároveň se autoři nebáli tu ruskou agitku do filmu dát, takže nemám problém. Ovšem po technické stránce je to malý klenot ve světě filmů o dobývání vesmíru. Klobouk dolů. Plnej počet jsem dal už před cca 1,5 rokem.

  • 9.10.2019  19:06
  Sever (TV seriál) (2019)
  **

  Sever od prvního do čtvrtého dílu byl pěkně rozehraný, postavy se pomalu posouvaly do velkého finále ... Těšil jsem se. Jenže to finále se tak nějak nedostavilo. Je mi to líto, ale tohle patří tak někam na stanice typu Nova, Barrandov a spol. Velmi slabé dvě hvězdy.

  • 8.10.2019  16:43
  Suburra (2015)
  *****

  Tak to byl nářez ! A parádní hudba k tomu jako třešnička na dortu. Dal bych 6 hvězd, kdyby to šlo.

  • 3.10.2019  16:42
  Rituál (1973)
  odpad!

  Máme tu další nadhodnocený odpad nikoliv horor nebo thriller. Megakokotina nejhrubšího zrna, kdyby byly záporný hvězdičky, tak napálím -5 ....

  • 30.9.2019  14:28
  Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)
  *****

  Po dvou letech jsem to zkouknul znova a zvyšuji hodnocení na plný počet. Tu dobu jsem prožil, takže vím ... Hodně mi to připomnělo kreslený seriál Tvrz z časopisu ABC, který jsem jako malej kluk četl a pořád ho mám vylepený v jednom sešitě.

  • 25.9.2019  16:50
  Slunovrat (2019)
  odpad!

  Ve vesnici kdesi ve Švédsku žije zhulená komunita lidí. Ta si postupně vychutná skupinku posléze také zhulených Američanů, kteří přijeli na návštěvu. Chtělo by to příště vynechat ti kytičky, otravné tanečky a lidové písničky typu Sejdeme se na Vlachovce aneb Moravanka zpívá ve Švédsku. Je tam spousta logických děr, postavy jsou vesměs idioti, takže je vám jedno, komu se co stane. Chtělo by to i více napětí, prostě to udělat jinak, pak by to byl super nářez. Toto je opět nadhodnocené hovno.

  • 25.9.2019  09:47

  Tilda Swinton drží katanu od Hattori Hanzo mnohem pevněji než Uma Thurman v Kill Billovi. Ovšem jinak je to velmi slabý film, protože opravdu nechápu, proč když celý film hlavní postavy statečně bojovali, tak se nakonec nesmyslně jako idioti obětovali. To nezbyly peníze na nějaké větší finále ? Ani jednou jsem se nezasmál, ani jednou jsem se nebál. O čem to tedy je ?

  • 20.9.2019  18:46
  Teroristka (2019)
  ****

  Tak to sečteme ... jedna hvězda za paní Janžurovou (klobouk dolů za její výkon), druhá hvězda za hudbu (sice to bylo na hranici kopie ze známých westernů), třetí hvězda za perfektní rozborky a reálný trénink se zbraněmi a ta čtvrtá hvězda za lehce Tarantinovské pojetí... Spokojenost.

  • 20.9.2019  15:03
  Na střeše (2019)
  *

  Vietnamský Kolja ... Jedna hvězda za pana "Mattoniho" Švehlíka, je to pan herec. Příběh je ale extrémně nudný. Sorry.

  • 18.9.2019  15:15
  Léto s gentlemanem (2019)
  odpad!

  Tohle nebylo romantický, tohle nebyla ani komedie. Tohle není ani odpad, tohle je prostě sračka. Taky bych si asi radši něco lepil nebo dělal v té garáži, než poslouchat tu bandu nahypovaných, stuchlých a ukecaných padesátnic, co chtějí ovládat svět ... Podotýkám, že některé padesátnice jsou v mém životě nečekaně skromné, příjemné a v pohodě, ale to neplatí v tomhle filmovém paskvilu. Tohle nebrat ani zadarmo, ani kdyby to dotoval stát ... Blé ...

  • 16.9.2019  09:12
  Hastrman (2018)
  *

  Režisér musel hulit dobrej matroš ... Uff ... Jedna hvězda za záběry krajiny, ostatní je odpad nejhrubšího zrna. Kam se hrabe slátanina Bathory od Jakubiska ...

  • 9.9.2019  06:50

  Poměrně dobrý námět však poslala do kytek spousta logických chyb a nesmyslů. Skript byl úplně mimo, v různých záběrech je např. auto před domem pokaždé jinde atd. Mě by však zajímalo, kdo ve smart house uklízel ty rozbitý hrnečky (malý robot vysavač to asi nedal), kdo plnil ten zásobník na ty hrnečky, kdo plnil lednici, kde prali prádlo, kde brali v té pustině elektřinu, protože ten Alfi několik kilowatt spapal, kdo dával ty croissanty každý ráno do mikrovlnky, kam mizely odpadky, kdo zavážel jídlo atd atd... To vše bylo záměrně zatajeno, aby dům ve filmu navenek vypadal dokonale. Asi bydlet v takovém smart house je víc na budku, než bydlet v normálním domě. A že se dá počítač, pokud se zblázní, vypnout vypínačem nebo jističem, to u téhle sračky už fakt nemá cenu řešit ...

  • 3.9.2019  14:00
  Stroj jménem Arnold (TV film) (2018)
  *****

  Arnold je ikona. Jeho VHS kazety hned vedle kazet se Stallonem byly v poličce na prvním místě. Ode mě má plnou palbu za 5. Ať si mele kdo chce, co chce ...

  • 11.8.2019  09:24

  Konečně jsem po úvodních 30-ti minutách doufal, že dostanu od bratří Coenů to, co jsem od nich ještě nedostal. Totiž pořádný nášup, u kterýho nebudu ani dejchat, No a pak se to opět zvrhlo v kupu nelogických situací, postavy se bez vysvětlení teleportují tam, kde je chce zrovna scénárista mít, u některých nevíme, jestli tedy vůbec zemřeli a kdo tedy má nakonec i ty prachy. Hlavní postavy celé zbrocené krví si chodí na veřejnosti sem tam bez povšimnutí a kdyby tam všichni chodili nazí, tak jim ještě někdo za to podá pivo. Ve městech se střílí a nikdo to neslyší, běžného hlídkujícího policajta ve filmu nikdo neuvidí. No a ten konec, to bylo plivnutí do ksichtu i těm divákům, kterým se tato umělecká srágora líbila. Jedna hvězda za Joshe Brolina.

  • 10.8.2019  18:01
  Fargo (1996)
  *

  Další nadhodnocená kravina. Násilí mi nevadilo, protože mám rád Tarantina, ale to pitvoření, debilní výrazy v obličejích některých postav a ještě debilnější dialogy mě vysloveně sraly. Připadalo mi, jako by to natočil náš rozverný režisér Troška. Jednu hvězdu ode mě dostává Peter Stormare, ostatní je odpad.

  • 4.8.2019  19:02
  Tři bratři (2014)
  odpad!

  Už Kuky nám naznačil, že pramen nápadů tandemu Zdeněk Svěrák a Jan Svěrák začíná vysychat. Tohle hodně bolelo a tahalo za uši. Mysliveček a loutka vlka to poslali na totální dno ... Fuj pánové !!!

  • 13.7.2019  17:42
  V pasti (2018)
  odpad!

  Sandra Bullock si nechá naštěkat do boudy od čokoládového Trevanta a pak se i s dětmi musí sbalit a utéct před něčím, co nikdo neví, co to vlastně je. Jelikož se nesmí u toho nikdo dívat, protože to něco, co nikdo neví, co to vlastně je, by je všechny zabilo, tak celou strastiplnou cestu mají všichni zavázané oči kusem hadru. A s těma zavázanýma očima se naprosto přesně a dokonale Sandra Bullock orientuje jak na řece, tak i v lese. No ty vole, sorry .... odpad.

  • 9.7.2019  14:16

  Hudbu skupiny Queen jsem jeden čas poslouchal neustále dokola. Bohužel tento film je velmi nadhodnocený, protože neukazuje skutečnou pravdu o jednotlivých členech skupiny, zvlášť pak o Freddiem Mercurym. Scénář byl pravděpodobně drsně ohlídán dosud žijícími členy a vyšla z toho pohádka o ničem. Film končí v r.1985 a vůbec se nezabývá tím, co bylo dál. Sorry, ale dávám jen jednu hvězdu a to za výkon Rami Maleka.

<< předchozí 1 2