ProfesorJJ

Oz (TV seriál) (1997)

Šílený seriál.

• 24.7.2019  21:31
    Trhlina (2019)

Zatímco u knihy byl slabší jenom závěr. U filmového pojetí si nejsem jistý, jestli zde bylo vůbec něco správně.

• 30.6.2019  13:07
    Predátor: Evoluce (2018)

Jako komedie s predátorama to působí na jedničku.

• 20.5.2019  16:19
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Jsem překvapen, jak málo někomu stáčí, aby byl z tohohle " televizního skvostu " na vrcholu blaha. Je to smutné. V téhle sérii stojí za řeč jedině hudební doprovod, herecké výkony Lannisterského tria a snaha komparzistů. Jinak všechno špatně. Ikdybych zavřel obě oči tak za ten neskutečně dementní scénář s miliardou nelogických chyb nemůžu dát ani 1*. Škoda, 1, 2 ,3 a 4 série vrcholy, 5 a 6 průměry, které zachránily většinou závěrečné díly,7 a 8 žumpy. Když k tomu připočtu ovčí stádo a vybudovaný Hype, který si tento seriál nezaslouží a jedině znechucuje zážitek, tak HBO stačilo pustit intro, poté 50 minut zrnění, závěrečné titulky a stejně by tomu někteří dali 5*, když se na to dívám zpětně, tak to radši udělat měli, bylo by to mnohem lepší než to co odvýsilali.

• 6.5.2019  10:29

Shrnutí: Další odpadová epizoda plná nelogických nesmyslů, nezáživných dialogů a otřesných hereckých výkonů (v popředí Emilia Clarke). Při vyjednávání před hradbou je měli postřílet balistama a byl by klid. První drak je trefen 3x ze 3 pokusů, za to by se nemusel stydět ani Vasilij Zajcev, ale toho druhého draka netrefí ani stovka následnych vypálených ran... Režie jedna velká katastrofa. 5* tomu opět dávají jenom zahleděné ovce, které konzumují tuhle špatně napsanou žumpu. Už od 5. serie GoT kvalitativně upadá a tvůrci dělají vše proto, aby každý fandil Jonovi a Daenarys ( ta patří mezi nejnudnější a nejhorší postavy z celého GoT a to i v knižní předloze). Každopádně se na 5. a 6. sérii dalo ještě dívat, ale poslední 2 hlavně ta poslední, to je něco šíleného. Dumb and Dumber opět v akci, nejdříve Stannis, Doran Martell, Baelish, Night King a ted to vypadá na Jaimeho jako další obět genialního psaní těhle vrcholných scénaristů. K "dokonalosti" chybí aby SuperHero Arya zabila Cercei. Scénka s nepotřebnou a pro děj zcela zbytečnou postavou Misandei byla k smíchu.

• 29.4.2019  05:58
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

Tohle snad nemůžou myslet vážně.... Srovnávat tenhle scenaristický paskvil s bitvama z LOTR je doslova urážkou. Po tomhle díle nemám ani chuť se na ten seriál dodívat. 5* hodnocení jsou absolutně k smíchu.

• 23.4.2019  22:31

Jediný světlý moment téhlé zbytečné epizody, plné tupých dialogů a trapných situací byl zpěv Podricka Payneho a závěrečné titulky.

• 4.11.2018  20:04
    1984 (1984)

Oproti skvěle napsané knižní předloze mě to vůbec nebavilo.

• 2.8.2018  14:36
    Sowon (2013)

Emocionalně vyčerpávajici přiběh. Stačilo vidět jednou ale 5* jasných.

• 2.8.2018  14:23
    Skam (TV seriál) (2015)

Pubertalní nesmysl kde se řeši "problemy" teenageru. Takze se tam reší jak šukat , jak vypadat nejlepe , jak kazdeho pomlouvat a vsechny mozne hovadiny dnešnich vymašťených teenageru. Herci a jejich postavy ktere hrajou jsou ztělesněním antipatie a jelikož se tenhle rádoby serial toči jenom kolem tehle nemyslicich a nelogicky chovajících se postav , tak to nejde jinak než zodpadovat. Tak vysoke hodnoceni si vysvetluji jedině tím , že to zde hodnotily jenom slečny nizkeho věku , ktere se chovaji stejně jako hlavní protagoniste tohohle norského marasu.

• 1.8.2018  23:55

Můj nejoblibenější western. Konečně pořádná westernová řež, oproti těm pohádkám, které nám dosud všichni servírovali. Gene Hackman je v roli zmrdského šerifa dokonalá volba. Hlavně závěr je dokonale vygradovaný a doslova se mi tajil dech při sledování konečného střetu. Jeden z mála westernu, který ukazuje divoký západ natvrdo bez žádných příkraš. Podle mě je to nejlepší western. Eastwood v roli herce i režiséra špičkový. " All right, l`m coming out! Any man l see out there, l`ll kill him! Anyone takes a shot at me ...l`m not only going to kill him, but his wife and all his friends ...and burn his damn house down!"

• 1.8.2018  23:42
    Souboj pohlaví (2017)

Tady tyhle filmové počiny, které spočívají v politické koreknosti a rovnoprávnosti už mě iritujou jenom na pohled víc, než býká rudá barva. Samozřejmě, že ten kdo rozumí tenisu a není to zrovna náká tupá feministka nebo sluničkář ví, že ženský a mužský tenis jsou uplně odlišné sporty a takzvané "Prize money" by jednoznačně meli muži dostávat enormně vyšší. O to větší zklamání je, že místo komedialnímu snímku u kterého bych se aspon nasmál, když už nic, jsem viděl 2 hodiny nudy.

• 17.7.2018  17:13
    Bleeder (1999)

Drsná posledni pul hodina zvedla moje hodnoceni. Kim Bodnia exceluje v tomhle thrilleru.

• 28.6.2018  11:38
    Sedm (1995)

Obžerství , lakota , lenost , chtíč , pýcha , závist a hněv. Sedm smrtelných hříchu. Dokonalý krimi thriller.

• 27.4.2018  15:05
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Charismatický Hugh Laurie je v roli House naprosto dokonalý. "Everybody lies"

• 22.4.2018  21:58
    Dvanáct (2007)

Ruská kopírka amerického veledíla. Z 12 rypáku, které jsou na obrazovce 95% času, není nikdo sympatický. Konec v podstatě taky nepřekvapil.

• 12.2.2018  21:25
    War Machine (2017)

Tomuhle filmu chybí hodně, i přesto jsem se bavil a to hlavně díky zábavnému Pittovi.

• 1.10.2017  14:13
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

/1.Serie 97%/ 2.Serie 90%/ 3.Serie 94%/ /Celkem 93%/

• 2.9.2017  15:50
    Bohové Egypta (2016)

Tak tohle hodně bolelo.

• 7.8.2017  23:58
    Sherlock (TV seriál) (2010)

/1.Série 92%/ 2. Série 94%/ 3.Série 81%/ 4 Série 40%/ Celkem 70%/

• 26.7.2017  00:47
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Akce bavila ale hodně epizod bylo slabých.

• 6.7.2017  04:57
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Natož jak velkou slávou oplývá tento seriál jsem byl hodně zklamán. Hudba se skládá ze 2 otravných znělek, ze kterých mi začalo být zle, už v třetí epizodě. Herci debilně přehrávají své podivné postavy, které někdy hraničily s debilitou. První sérii jsem dokoukal z donucení a na další se nechystám.

• 3.7.2017  00:58

Šílený Spacey !

• 3.6.2017  00:28
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

/ S1. 93% / S2. 94% /

• 2.6.2017  23:58
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

"Žádny spisovatel neodolá dobrému príbehu a žádny politik neodolá slibúm, které nemúže splnit." Frank Underwood /1.Série 97%/ 2.Série 97%/ 3.Série 100%/ 4.Série 93%/ 5.Série 87%/ 6.Série 0%/ Celkem 80%/ Poslední sérii Netlfix totálně zabil tenhle seriál. Bez Kevina Spaceyho v roli Francise Underwooda to prostě není House of cards.

• 22.5.2017  01:11
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

"Woke up this morning , You woke up this morning Got yourself a gun, Mama always said you'd be The Chosen One"

• 8.5.2017  21:59

Vtipný oddechový film na pohodu s parádním hláškujicim De Nirem. Jediná věc, která mi přidávála vrásky byla ta strašná hudba.

• 8.5.2017  03:49
    Psycho (1960)

"Musíte se na to zeptat matky"

• 7.5.2017  23:01
    Oblast 51 (2015)

Slovo "zbytečnost" u tohohle filmu nabírá závratných výššin. Film vyčnívající amaterskými hereckými výkony , idiotskou režii a příběhem.... No prostě ztráta času.

• 6.5.2017  00:48

Dokonalý De Niro , vtipný , originalní , skvěle zpracovaný film.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6