• Krátkometrážní

Industrie - Továrna na kapitalismus (2021) (epizoda)

Překvapilo mě, že v roce 1990 chtělo jen 3% občanů kapitalismus a 70% chtělo nechat podniky ve státních rukách. Dnes je každému fuck, že od nás ročně odchází do zahraničí na dividendách 400 miliard korun. Kapitalismus je druhý nejlepší systém, ale nikdo neví který je ten první. V současnosti je to závod, kdo zkolabuje dříve. Jestli kapitalismus (zadlužení) nebo ekosystémy. Zloděj kupónové privatizace Viktor Kožený je po zásluze stále ve vyhnanství na Bahamách. Ke shlédnutí na https://www.ceskatelevize.cz/porady/13081530950-industrie/319294340160011/

Radim Vizváry - tichu rozumím (2023) (TV film)

Asi nějtežší životní okamžik měl umělec když jeho otec spáchal sebevraždu. Historka o půjčování dvou set korun známému na guláš, které nikdy nevrátil připomíná jednu z Povídek o lásce Antona Pavloviče Čechova, kde si postava vypůjčovala peníze jen od lidí, které neměla ráda. Půjčit příteli většinou znamená si ho znepřátelit.

Chris Rea v Basileji (2017) (koncert)

Na  koncertu Chrise Rea u nás v tehdejší Pražské sportovní hale jsem byl. Zde v Basileji mě zaskočilo, jak fyzicky sešel. Dokument na České televizi Artu.