• Životopisný

Griselda (2024) (seriál)

Na podobné seroše se dívám, abych se pobavil a zkrátil si čas při čekání na něco zajímavějšího. Neberu je, jako nějaký hraný dokumentární pořad, který má zábavnou formou člověka dovzdělat. Proto je z mého pohledu Griselda solidní oddechovka 😎😎😎😎😎

Griselda - Střední management (2024) (epizoda)

Jak se říká, “čumím, jako blázen”. 😎 Tohle je velkej mazec. Dlouho jsem neviděl něco tak strhujícího.

Griselda - Ztracený ráj (2024) (epizoda)

Griseldě definitivně jeblo, takhle sjetou oslavu jsem viděl naposledy u Caliguly 😂

Policie Hvar - Indiáni (2024) (epizoda)

Tenhle seriál je totální kravina, dnešní díl ale velmi pobavil. Náčelník Apačů a jeho “hluboký” řez na krevní pouto - tak to mě fakt dostalo 🤕, když v tu chvíli koupil ještě šíp do zad, překonalo to i uloveného “králíka”. 😂😂😂😂😂

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Uchopení několika žánrů v jednom seroši je velká výzva. Závěrečné výpovědi skutečných pacientů byly na šestou hvězdu. Těším se na další díl.                 P.S.: Musím po přečtení několika kritických recenzí trošku něco dopsat. Náš hlavní hrdina je mladý kluk, vzdělaný a toužící po kariéře neurochirurga. Navíc ho baví sport, dále šukání děvčat a žen. To se všechno dá pochopit, v jeho věku jsem to měl podobně, jen profesně trošku jinde, ale taky jen nejvyšší cíle - moře mi bylo po kolena 😎

Smysl pro tumor - Epizoda 2 (2024) (epizoda)

Filipova rodina je “extratřída”. Fotr vůl, matka kráva a ségra sice čumí jak tele, ale je aspoň citlivá. Ještě, že má opravdové kámoše ragbisty. V nemocnici bylo od prvního okamžiku jasné, že ho na stáži “sežerou” ambiciózní “kolegové”. Už se míň šuká a víc řeší diagnóza, tak by to mohlo oslovit i prudérnější část diváků ČT1. Určitě dávám 5 “šišek” 🏉🏉🏉🏉🏉

Smysl pro tumor - Epizoda 3 (2024) (epizoda)

Ragbisti nezklamali, jejich dřevěná basička plná výběrových lahváčů pobavila 😂. Bartoška je spolubydlící, jakého by chtěl mít v nemocnici každý pacient. Musím se přiznat, že už se těším na další díl, 🤕🤕🤕🤕🤕 dávám pět pacošů

Smysl pro tumor - Epizoda 4 (2024) (epizoda)

Ragbisti mě rozbrečeli 👍🥲.                                                                                                                                       Jestli tohle někdo hodnotí “odpad”, tak popisuje to, co vidí v zrcadle.

Ovládací panel
21. nej uživatel Chorvatsko