Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Dobrodružný
  • Drama
  • Animovaný

Oblíbené herečky (10)

Saoirse Ronan

Musím upozornit předem, že snad do každé herečky v tomto seznamu jsem zamilovaný a pokud by jsem měl někdy vytvořit svůj '' bucket list'' Většina těchto hereček by tam byla. Začínáme s touto naprosto skvělou herečkou, kde mi zkrátka neleze do hlavy, že nemá toho podělanýho oscara. Fakt by mě zajímalo jak tam to bodování a hlasování funguje. Nejlepší herečka mojí generace aspoň v mých očích. Poprvé jsem jí viděl ve snímku Hostitel a od té doby jí prostě žeru.

Millie Bobby Brown

Millie je taková divoká karta, ale nemůžu se zbavit pocitu, že i když je této dívce jen 16 let, má myšlenkové pochody a chování jako by jí bylo 25. Zkrátka mě nepřestává překvapovat. Jasně, ve filmech a seriálech teprve začíná, když si vezmeme, že má za sebou jenom Stranger thing, Godzillu, kde ani moc prostoru neměla... no a skvělou Enolu Holmes, kde mě utvrdila v tom, že ani hlavní role ve filmu jí nebudou dělat problém.

Hailee Steinfeld

Další mladá herečka, o které jsem nevěděl, že málem toho oscara měla.. Narovinu si myslím, že jsem se o ní pořádně dozvěděl až v komedii Pitch perfect 2. V posledních letech se sice zaměřila více na komedie nežli nějaké složité role v těžkých dramatech, ale to nemění nic na tom, že už předtím ukázala že umí hrát a navíc produkuje svůj vlastní seriál Dickinson, který je prostě výborný.

Chloë Grace Moretz

Chloe, byla pro mě velkým překvapením. Protože jsem zjistil, že jsem viděl strašně moc filmů kde se objevila když ve filmech začínala. Jenže se nedá čemu divit, když to bylo malé škvrně ve filmu a já byl malé škvrně před obrazovkou.

Jenže potom zní vyrostla nádherná žena s citem pro herectví. Co mě na ní však zaujalo nejvíce je fakt, že po filmech Kick-ass, díky kterým se nejvíce dostala do podvědomí celého světa. Nenechala se zlanařit na takovou tu teenegerovskou superstár a opravdu si vybírala role moudře a podle sebe. To zkrátka obdivuju. Pro některé je to hvězda co zazářila a hned uvadla, ale pro mě je to hvězda, která ví co chce.

Alexandra Shipp

Alex je i pro mě zatím velkou neznámou, extra velké role nedostala.. nebo to spíš nebyli extra velké filmy. Nic méně je to velmi sympatická žena a i díky tomu se mi na její výkony ve filmech strašně dobře kouká. Ať už to je drsňačka Storm v X-menech nebo romantička a komička jako třeba v Jexi.

Ruby Rose

Ruby je co se prvního pohledu týče, ukázková kráska a zároveň pořádná rebelka, díky svým tetováním. Vím že si jich pár nechala odstranit, ale na mě prostě tahle holka zabírá. Drsná holka která by dokázala nakopat zadek i Dwayneu Johnsonovi a přitom kdyby nahodila elegantní šaty, podlehl by jí každý chlap na kterého by se podívala.

Ale konec snění, dneska pro mě, nejlepší herečka akčních filmů.

Charlize Theron

Pokud je Ruby Rose pro mě dnes nejlepší herečka akčních filmů. Charlize jí rozhodně šlape na paty, co se ale historie týče, tak tato legenda vyhrává na plné čáře. Tuto ženskou prostě baví hrát záporačku, nebo nějakou drsňačku. Naprosto skvělá herečka.

Emily Blunt

Emily je dle mého jedna z nejvíce všestranných hereček, které nám svět dneska může nabídnout. To variabilita filmových žánrů ve kterých se objevila je naprosto obdivuhodná. Komedie, scifi, drama, muzikál, akčňáky, horror.. Postavte jí do jakékoliv role a ona to zahraje na jedničku. Takže kde? kde má sakra aspoň tu nominaci na oscara?

Sandra Bullock

Nebudu chodit kolem horké kaše, do této ženy jsem se zamiloval když mi bylo tak 10 let a dnes po dalších 16 letech jí pořád miluju navíc tahle ženská nestárne, jedna z nejkrásnějších hereček.

Kristen Wiig

Kristen Wigg má za sebou spíše dabing v animácích než nějaké velké herecké role. Nic méně tato žena mě dostala svým vtipem. Poté co jsem začal sledovat Saturday Night Live, okamžitě se pro mě stala nejlepší ženskou komičkou kterou jsem kdy viděl. Je naprosto skvělá, vtipná a jako Sandra Bullock na svůj věk, fakt sexy. To že hraje hlavně v komediích nemůže úplně ukázat její herecký potenciál, jenže za chvilku se objeví v trošku vážnějším pokračování Wonder Woman, tak snad předvede jak dobrá herečka to je.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama