SLOTH

rád se dívám

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 11.2.2018  14:24
    Milada (2017)

Strašně důležitý film který by měli pouštět na školách. Bohužel jeho forma byla naprosto průměrná.

• 4.2.2018  19:58

Díky Blaníkovi toho Zemana na hradě nějak přežijeme. Tonda na Hrad!

• 30.1.2018  12:05
    Borg/McEnroe (2017)

Jeden z nejlepších sportovních filmů co jsem viděl. Úžasný střih, kamera a i dobové kolorování. Herecké výkony naprosto pergektní a já snad toho Shiu začnu zase brát! Místy sice pár hluchých míst, ale v konečném sečtení je to výborný snímek.

• 14.1.2018  00:05

Zatím nejlepší díl seriálu.

• 11.1.2018  00:18

Na můj vkus až moc americky natočené - patos a vlastenectví v divadelním rouchu, ale i tak se jedná o dost silný snímek.

• 1.11.2017  11:48

Lepší a hlavně o hodně zábavnější série. Osmdesátky jsou cítit z každého detailu a mě to vrací do mládí. To mám rád.

• 18.10.2017  00:14
    matka! (2017)

Pro mě asi nejlepší Darren. Problém je v tom, že Darren není pro mě. Film má tolik symbolismu, že se asi nikdy nedovíme, který je ten "správný". PS: Jennifer Lawrence takových 90% filmu chodí, nebo něco uklízí.

• 21.9.2017  23:11
    Take me out (TV pořad) (2017)

Dno. ... Tak ne hodnotil jsem po dvaceti minutách. ale ono to pořád klesá!

• 12.8.2017  23:14

klasická béčková podívaná se vším všudy. Radši si pusťte všechny filmy, které tento snímek vykradl. Kostkou počínaje.

• 9.8.2017  23:31

Spajdý je jeden z těch komiksovek, který se nedrží zažitého scénáristického schématu a jde si svojí cestou. Velkou zásluho v tom má jistě Tom Holland a hlavně ďábelský Michael Keaton. Jenomže není už těch komiksáren nějak moc? proč se teď každý snaží spojit všechno do jednoho uceleného univerza? Tohle byl poslední komiksový film na který jdu do kina. zbytek si rád pustím na DVD jako odlehčení dlouhého dne. Nic jiného totiž tyhle filmy nenabízí.

• 18.7.2017  23:14

Neklasická sci-fi podiváná která moc dobře neví čím chce být. Na komedii alá Strážci vesmíru to není moc vtipné, na vážnější notu zase málo vážné. Holt se druhý Pátý element nekoná

• 16.7.2017  23:08

Film proplouvá po Amazonii a vy se necháte unášet s ním.

• 9.7.2017  00:49
    Kruhy (2017)

Když já se to fakt snažil dokoukat, ale po 40 minutách mi to přišlo nekonečný.

• 8.6.2017  00:06
    Mumie (2017)

Ne Tak dobré jako Mumie S Fraserem, ne tak špatná jako Liga vyjimečných s Connerym, Ovšem místy to bylo až moc hloupé a zkratkovité.

• 31.5.2017  21:20

Na můj vkus až moc rodinné.

• 17.5.2017  21:54

Chtěl bych být Ridley Scott. Producenti by mi totiž dovolili natočit úplně vše. Taky by mě nechali pojmenovat film Alien i když to s ním nemá nic společneho.

• 13.5.2017  00:44
    Uteč (2017)

Natočit horor, to je kumšt. Tenhle film ovšem padá stejně tak jako mnoho před ním. Pointa. Po vyzrazení pointy je film o ničem. škoda

• 12.3.2017  10:25

Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdy, ale pak jsem se druhý den probudil a začal si film zpětně přehrávat a musím říct, že je tam spousta skvělých momentů a poslední záběr krásně zakončuje jednu filmovou kapitolu.

• 15.1.2017  01:32

Jediné co mě vadí na celém office je to, že na Brenta lidi reagují stejně - stojí a koukají. Přitom právě z těch reakcí by šlo vytřískat mnohem víc. Jinak je to ten starý dobrý Brent kterého jsme si oblíbili. Jeho pousmání nad vlastními vtipy je genialní

• 28.12.2016  22:06
    Pasažéři (2016)

První půlka dobrá, druhá klasická. K tomu neskutečně stupidní hudba

• 15.12.2016  16:51

Jak řekl Pomo " jiné star wars". To ale neznamená že horší! naprosto napínavé bez hluchých míst. A upřimě vy trubky, čekali jste, že bych mohl dát méně jak 5 hvězd?

• 28.11.2016  01:26
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

Mladý papež je genialní v mnoha ohledech. Hudba která dokonale doplňuje obrazy, obrazy které perfektrně sedí do poetického světa Vatikánu a příběh, který je tak jinak pojatý než všechny ostatní seriály. A Open scene kdy jde Jude Law kolem obrazů je neuvěřitelný.

• 21.11.2016  23:21

Pokud budu muset čekat dalších sedm let na Fordův film, tak mi to nevadí. Protože na něj se opravdu vyplatí počkat.

• 12.9.2016  21:47

V době kdy se lidi více nesnáší než milují, přichází Sully od Eastwooda ( je mu už 86 LET!) a ukazuje nám takovou tu čistou lásku k řemeslu a k lidem. Bez politických vlivů a ostatních kravin. Dobrá práce

• 12.9.2016  02:35

Poslední okamžiky jsou ty nejsilnější. Dokonalý smysl je jeden z nejsilnějších snímků co jsem viděl. Kolik radosti je v jízdě na kole, kolik štěstí je v tom, když se otírá tvář o srst. Ps: všimněte si těch krásných detailů světa bez smyslů. Popsané dlaždičky v kuchyni, světlo při objednávce, aneb člověk se přizpůsí všemu. Celý film je vlastně o víře v člověka a to je na něm to krásné.

• 10.9.2016  21:54

věřím, že na papíře to může vypadat dobře. Když to ale veme do ruky netalentovaný režisér, a hlavní partneři jsou jako úvod filmu, tak to nemůže dopadnout dobře. Smutné

• 15.8.2016  10:15
    Polednice (2016)

Upřímně? Hezky natočené osmdesátípěti minutové záběry na pole a mračící se dítě.

• 3.8.2016  00:02
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

This is all we are...

• 12.7.2016  00:41

Egyptská mytologie potkává drsný svět Bronxu což znamená tři věci: všichni mluví cool, drží zbraně naležato a Ra je Geoffrey Rush

• 7.7.2016  15:36

Tak Lída Baarová je bohužel velice špatný film. Směšný v momentě kdy by směšným být neměl televizni, kdy by měl být filmový a naprosto strašně zahraný. Jediná hvězda je za Simonu Stašovou která byla naprosto uvěřitelná.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27