Take me out (2017) (pořad) odpad!

Dno. ... Tak ne hodnotil jsem po dvaceti minutách. ale ono to pořád klesá!

Experiment Belko (2016)

klasická béčková podívaná se vším všudy. Radši si pusťte všechny filmy, které tento snímek vykradl. Kostkou počínaje.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Spajdý je jeden z těch komiksovek, který se nedrží zažitého scénáristického schématu a jde si svojí cestou. Velkou zásluho v tom má jistě Tom Holland a hlavně ďábelský Michael Keaton. Jenomže není už těch komiksáren nějak moc? proč se teď každý snaží spojit všechno do jednoho uceleného univerza? Tohle byl poslední komiksový film na který jdu do kina. zbytek si rád pustím na DVD jako odlehčení dlouhého dne. Nic jiného totiž tyhle filmy nenabízí.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Neklasická sci-fi podiváná která moc dobře neví čím chce být. Na komedii alá Strážci vesmíru to není moc vtipné, na vážnější notu zase málo vážné. Holt se druhý Pátý element nekoná

Ztracené město Z (2016)

Film proplouvá po Amazonii a vy se necháte unášet s ním.

Kruhy (2017)

Když já se to fakt snažil dokoukat, ale po 40 minutách mi to přišlo nekonečný.

Mumie (2017)

Ne Tak dobré jako Mumie S Fraserem, ne tak špatná jako Liga vyjimečných s Connerym, Ovšem místy to bylo až moc hloupé a zkratkovité.

Vetřelec: Covenant (2017)

Chtěl bych být Ridley Scott. Producenti by mi totiž dovolili natočit úplně vše. Taky by mě nechali pojmenovat film Alien i když to s ním nemá nic společneho.

Uteč (2017)

Natočit horor, to je kumšt. Tenhle film ovšem padá stejně tak jako mnoho před ním. Pointa. Po vyzrazení pointy je film o ničem. škoda