Krokodýl zabiják (2007) (TV film) odpad!

Prostě hrůza. Nemá ani cenu rozepisovat co vše se nepovedlo. Jedna velká nuda ,chtělo se mi u toho spát i když jsem na to koukal v jednu odpoledne.

Mastnej škrtič (2016)

Do doby než jsem tohle zkouknul jsem měl o pojmu BIZÁR evidentně zkreslený představy. Je to svým způsobem hrozná prdel ale teda po zhlédnutí jsme zůstali s přítelkyní sedět s nevěřícími výrazy ,na co že jsme to právě koukali.

Souboj bájných tvorů (2012) (TV film) odpad!

A tak ,kousnul jsem se ..A dokoukal to celý.. Hláška ,,Pegas je nesmrtelný, ale když má dostatečně velké zranění umře..,,..Tak pri tyhle logice jsem nesmrtelnej i já😀😀😀 Je to holt čirá šílenost ale když to člověk vezme tak ,že to bude brát čistě jako parodii ,pobaví se .. nicméně nic víc než odpad se i tak dát nedá

Halloween (2018)

Jako milovník tohoto žánru mohu konstatovat jediné.. BRAVO! Takhle to má vypadat 👏👏👏

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

Jako čekal jsem všechno ,ale tohle? Ježíš, to jsou ale takový blbečci oba dva ,že to ani není možný. Kolikrát jim ani není rozumnět. A ten mladej jak se snaží hrát si na Zdendu...zrušit..Zdendo vrať se!!!!! A vůbec nejlepší je,když po tomhle výblitku,následuje pořad Teď vaří šéf! Kde se jenom vaří, a i tak je to zábavnější než Pagana s dementem

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jako fakt?? Co třeba aby příště Spideyho hrála rovnou nějaká rachitická transka. Tohle ne , to ne a ještě jednou ne. Nejhorší zpracování Spidermana - a to říkám jako jeho fanda

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Popravdě..čekal jsem víc. Jo Stathamm vs Megažralok ,to slibovalo pořádnou dávky srandy. Takže jako jo..rozhodně jsem se nenudil ,to zase ne ,ale že bych se jooo bavil ,to taky ne. Takže zlatá střední cesta

Ledová archa (2013)

Skvělá postapokaliptická oddechovka. Svižné tempo, dobrá kamera , solidní herci .. Na večer po práci s pivem v ruce jako dělaný..:-D

Liga spravedlnosti (2017)

Já tedy chápu , že spousta lidí ted poslední dobou (od prvního Ironmana:-D) žere Marvelovky ..ano, jsou to dobře udělané ,napětím a vtipem oplývající filmy, se zábavnými charaktery v hlavních rolích ..Ale....a tady je ten problém...postavy Marvelu jsou jednoznačně méně ikonické než postavy od DC , a proto se s nimi spousta lidí dokáže ve filmu ztotožnit. Ono totiž čekat od Batmana , Supermana ,Wonder Woman apod.kupu vtipných hlášek prostě nejde, a to právě již z podstaty charakteru jednotlivých postav. Temný ,zádumčivý Batman rozhodně nebude každou situaci glosovat vtipnou hláškou jako třeba Tonny Stark. Takže tento film pojednávající o JL opravdu není žádný chudý příbuzný CA:CW ,ale je to velmi dobře natočený film z nejikoničtějšími postavami od DC vůbec. .....a OK ...hlavní záporák mohl být lepší ...to zase jo :-D

Tragedy Girls (2017)

No.. ono jako proč ne?? Holky jsou pěkný , nechybí morbidní humor, závěr sice není nijak strhující ,ale co...oddychovka která za tři hvězdy rozhodně stojí

Ovládací panel