Embolo45

Embolo45

Ján Kolbaský

Česko

• 11.5.2019  13:21
    Krokodýl zabiják (TV film) (2007)

Prostě hrůza. Nemá ani cenu rozepisovat co vše se nepovedlo. Jedna velká nuda ,chtělo se mi u toho spát i když jsem na to koukal v jednu odpoledne.

• 28.4.2019  13:39

Do doby než jsem tohle zkouknul jsem měl o pojmu BIZÁR evidentně zkreslený představy. Je to svým způsobem hrozná prdel ale teda po zhlédnutí jsme zůstali s přítelkyní sedět s nevěřícími výrazy ,na co že jsme to právě koukali.

• 18.1.2019  23:27
    Souboj bájných tvorů (TV film) (2012)

A tak ,kousnul jsem se ..A dokoukal to celý.. Hláška ,,Pegas je nesmrtelný, ale když má dostatečně velké zranění umře..,,..Tak pri tyhle logice jsem nesmrtelnej i já😀😀😀 Je to holt čirá šílenost ale když to člověk vezme tak ,že to bude brát čistě jako parodii ,pobaví se .. nicméně nic víc než odpad se i tak dát nedá

• 12.12.2018  16:41
    Halloween (2018)

Jako milovník tohoto žánru mohu konstatovat jediné.. BRAVO! Takhle to má vypadat 👏👏👏

• 12.11.2018  23:53
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Jako čekal jsem všechno ,ale tohle? Ježíš, to jsou ale takový blbečci oba dva ,že to ani není možný. Kolikrát jim ani není rozumnět. A ten mladej jak se snaží hrát si na Zdendu...zrušit..Zdendo vrať se!!!!! A vůbec nejlepší je,když po tomhle výblitku,následuje pořad Teď vaří šéf! Kde se jenom vaří, a i tak je to zábavnější než Pagana s dementem

• 29.9.2018  16:42

Jako fakt?? Co třeba aby příště Spideyho hrála rovnou nějaká rachitická transka. Tohle ne , to ne a ještě jednou ne. Nejhorší zpracování Spidermana - a to říkám jako jeho fanda

• 29.9.2018  16:33

Popravdě..čekal jsem víc. Jo Stathamm vs Megažralok ,to slibovalo pořádnou dávky srandy. Takže jako jo..rozhodně jsem se nenudil ,to zase ne ,ale že bych se jooo bavil ,to taky ne. Takže zlatá střední cesta

• 29.9.2018  16:28

Skvělá postapokaliptická oddechovka. Svižné tempo, dobrá kamera , solidní herci .. Na večer po práci s pivem v ruce jako dělaný..:-D

• 26.2.2018  18:29

Já tedy chápu , že spousta lidí ted poslední dobou (od prvního Ironmana:-D) žere Marvelovky ..ano, jsou to dobře udělané ,napětím a vtipem oplývající filmy, se zábavnými charaktery v hlavních rolích ..Ale....a tady je ten problém...postavy Marvelu jsou jednoznačně méně ikonické než postavy od DC , a proto se s nimi spousta lidí dokáže ve filmu ztotožnit. Ono totiž čekat od Batmana , Supermana ,Wonder Woman apod.kupu vtipných hlášek prostě nejde, a to právě již z podstaty charakteru jednotlivých postav. Temný ,zádumčivý Batman rozhodně nebude každou situaci glosovat vtipnou hláškou jako třeba Tonny Stark. Takže tento film pojednávající o JL opravdu není žádný chudý příbuzný CA:CW ,ale je to velmi dobře natočený film z nejikoničtějšími postavami od DC vůbec. .....a OK ...hlavní záporák mohl být lepší ...to zase jo :-D

• 26.2.2018  18:13

No.. ono jako proč ne?? Holky jsou pěkný , nechybí morbidní humor, závěr sice není nijak strhující ,ale co...oddychovka která za tři hvězdy rozhodně stojí

• 8.3.2017  15:24

Tedy já zdejší hodnocení moc nechápu... Bavil jsem se od začátku do konce. Dokonce tento snímek hodnotím víš než Captain Amerika:Občanská válka a to mám MARVEL radši než DC :-D

• 13.4.2016  20:27

Když se řekne ,,francouzská komedie,, nenapadne mě jako první nic jiného než právě Blbec k večeři a nezapomenutelný Jacques Villeret.

• 13.4.2016  20:23

Jednoduše klasika klasik. Svůj humor film neztrácí ani po letech.

• 13.4.2016  18:54

Celá série Star wars mě chytla až před několika lety , kdy jsem si ji začal pouštět v práci. A je pravdou ,že mě toto téma ,pro mě zcela nečekaně , chytilo a už nepustio ,a to hlavněě díky poctivé filmové práci a atmosféře, která je naprosto nezaměnitelná. SW Síla se probouzí ,nesahá předchozím trilogiím ani po kotníky. Pokud by se nejednalo o Star Wars ,řekl bych dobrý,nadprůměrný sci-fi film, ale co se SW týče -nejslabší díl ze všech.