Patch

Patch

3 body

• 4.9.2005  00:44

Musím říct že jsem se u toho dost bavil protože mi přišly krsby velmi zábavné ale kdybych neviděl film od Jaksona tak bych to považoval za kvalitní film na svou dobu.

• 26.7.2005  15:49
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Podle mě to postupně ztrácí vtip.... jedinej kdo zůstává vtipnej je sluha Niles.

• 26.7.2005  00:10
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Teda poslyšte ale jak si tu pročítám některé komentáře tak se mi chce zvracet nad komentářem typu: Je to staré, Enterprise je na špagátu. Chtěl bych vidět některé z vás jak točí scifi s tak nízkými možnostmi a prostředky. Podle me se režiséři ukázali protože natočit seriá s malými možnostmi a to ještě aby nebyl hloupý je úspěch.

• 25.7.2005  01:13

Tak ted ale opravdu nevim co mám tomuto filmu vytknout jako první. Tak je napřed úplné díry a vyšlenosti v ději. D'Arthanan randí s královnou....hmm dobrý....Ludvík a Filip jsou jeho děti......hmmm taky dobrý. Z chudáka Gaskonce tam udělali naprostou svini atd. Prostě příšerný....fujtajbl

• 12.6.2005  20:44

Na tomto filmu se mi líbila hlavně hudba a akční scény. Ale co se mi moc nelíbílo bylo to že se zde jedná o boji špatných křestanů a dobrých muslimů. Neříkám že křestané byli nejací svatouškové ale Scott mohl podle mě tu zákeřnost trochu rozdělit. Jak se zde kolega Terter zminuje o příběhu. Já si myslím že Scottovi nic jiného nezbylo protože z tohoto prostředí neni prakticky co točit aby vás to vtáhlo. V prvních Křížových výpravách šlo prakticky jen o to kdo bude mít Boží hrob a pak možná o nějaké to území.... Hodnotím to **** protože na víc to podle mě nemělo.

• 12.6.2005  20:35

Příběh: Podle mě celkem dobrý až na to že jsem uhádl konec prakticky na začátku filmu. Herci: Dobří Ale ta hudba to bylo příšerný. Samotná hudba je skvělá ale k tomuto filmu se přes veškerou její krásu opravdu ale opravdu nehodí.

• 12.6.2005  20:31

Když se v sále znovu rozsvítilo a šly závěrečné titulky, divil jsem se proč jsem jediný kdo vstává a jde k východu. Potom jsem zjistil že ten film byl tak dobrý že stojí za to shlédnout i závěrečné titulky a tak jsem se znovu posadil. Ale u asistenta asisistenta kameramana jsem to vzdal a šel jsem domů....prostě dobrej film :-)

• 12.5.2005  13:28
    Odvážné kordy (2001)

Fuj nejhorší adaptace na tři mušketýry.....fujtajbl

• 12.5.2005  13:26
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Nic moc....člověk kterej je 24 hodin na nohou a za tu dobu zlikviduje gang kterej se budoval roky je to docela nic moc

• 7.5.2005  14:48
    Daredevil (2003)

Podle mě nemůže vzít režisér komix a filmovat stránku po stránce, sice je pár věcí pozměněných ale jinak dobrý film.

• 21.4.2005  09:54
    Ošklivka Betty II: Ecomoda (TV seriál) (2001)

Ošklivka to teda je, ale je to jediné na co se dá v této filmu koukat.

• 21.4.2005  00:23
    Jackass - naprostí šílenci (TV seriál) (2000)

Proč to dělaj? zto je jednoduchá otázka, protože z toho koukaj velký prachy........ * protože jsem tomuto humoru nikdy moc nefandil, sice mám rád třeba Happy tree friends ale tam se můžete těšit že to rozotmilý zvířátko bude příští díl v pohodě, ale tady jsou to praví lidi......a vůbec nic moc.

• 21.4.2005  00:19

Podle mě nejde si přečíst knihu a pak kritizovat vše co je jen volně zfilmované..... Uznávám, že se to od knihy dost lišilo, ale koho by bavilo sledovat knihu na plátně. Sice konec si mohl Frank odpustit, protože s tím "letdalem" je to trochu moc, ale jinak to celkově šlo. Ale dost mi vadí, že tam nebyla slavná věta Fogga: "Hoří na váš účat Passapatoure" :-)

• 17.4.2005  23:12

Jojo Burian je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Podle mě se nejvíce hodí narole úředníků, kteří neznají bratra když jde o práci :-))

• 16.4.2005  16:02
    Dinosaurové (TV seriál) (1991)

Pěkný seriál......průměrná americká rodinka až na detail že to jsou dinosauři ale jinak úplně super seriál

• 16.4.2005  15:54

Hehe *** protože jsem se smál od začátku do konce :-) Takový Z kový sci-fi jsem neviděl, ale klidně bych se na to kouknul znovu, protože takovou bejkovinu jsem ještě neviděl :-)

• 12.4.2005  20:05

Odpad to je.........podle mě se Soukup neměl pouštět už ani do dvojky, no možná ani do jedničky ale ta ještě tak tak ušla..

• 12.4.2005  19:59
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

nic moc, vtipy se tam začínají opakovat.

• 12.4.2005  19:57
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Když přehlídnete celou propagandu, tka se na to dá celkem koukat. Např. díl Studna se mi hodně líbil. Ale věřte, že dneska se na to koukáte jen pro zábavu ale tenkrát to bylo braný a míněný úplně vážně. Dnes se tomu můžete jen zasmát :-)

• 12.4.2005  19:54
    Snowboarďáci (2004)

Odpad odpadu............Nevim jak to někdo může srovnávat s Prcičkama, sice v Prcičkách jde taky jen o bandu puberťáků co si chtěl užít, ale Prcičky maj něco co Snowbordáci mít nikdy nebudou, a to humor a inteligenci. Skro všechny "vtipné" scény jsem předpovídal tak 10 minut před nimi. Neni to nic než trapná puberťácká "komedie". K tomu nei co dodat.....prostě největší odpad celé české kinematografie.........fujtajbl.

• 8.4.2005  19:36
    Swat Kats: The Radical Squadron (TV seriál) (1993)

Když jsem byl malej tak jsem to žral, ale ted mi přijde chlápek, kterej když zařve hou tak se mu zvěčí docela trapný

• 8.4.2005  19:28
    Klukoviny Toma a Jerryho (TV seriál) (1990)

Sice to nesahá původním groteskám ani po paty ale párkrát jsem se zasmál

• 7.4.2005  00:11
    Král Artuš (2004)

Teda tak to byla jedna z největších kravin jakou jsem kdy ve svém životě viděl. Když točím něco podle předlohy tak se snažím držet děje, sice ne úplně, ale rozhodně nepřekopat celou legendu, postavy a jejich charaktery. Stejně jako ve filmu Troja zde byla vynechána jakákoliv boží nadpřirozenost. Nejvíce mě teda dobyl "čaroděj" Merlin.... podle legendy má být moudrým rádcem krále Artuše. (něco jako Gandalf), ale nerozhodně náčelník barbarského kmene a rozhodně to neměl být vrah Artušova otce. Tento film dokazuje, že v dnešní době dostávají historické filmy zabrat.. viz Troja, Alexandr Veliký, Mlhy Avalonu atd... Chvílemi mi tento film připomínal jeden z nejlepších westernů. A to sedm statečných, protože tam věčně bojovalo několik rytířů proti celé armádě, a na konci několik z nich zemřelo a pouze tři přežily. Zkrátka naprostá kravina......Tfuj!!

• 5.4.2005  22:26
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Dvě hvězdičky dávám protože se mi líbila 2 série, ale spíš, že se mi líbilo jak byl Rex dokonale vycvičen.... Ale zase na druhou stranu se mi nelíbí, že ten pes je chytřejší než celý policejní zbor.

• 3.4.2005  15:36

Stupidní film, vždyt je to jen 127 min kopání a mlácení člověka. Nejsem nějakej náboženskej fanatik ale co je moc to je moc.

• 3.4.2005  00:34

Bavilo mě to když jsem byl malej, ale co mě jednou chytlo to mě nepustí ani postupem času

• 1.4.2005  22:22

Jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděl.

• 1.4.2005  22:17

Jeden z nejlepších bájných (historických) filmů, když to porovnám s tím co se točí dnes za filmy (Troja,ALexandr Veliký) tak je to klasika

• 26.3.2005  10:56

Než zemřeš, vyber si... Už tohle mluví o kvalitě filmu :-))

• 25.3.2005  22:58
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Pane bože....... nejhorší seriál všech dob pokud se dostal do zahraničí tak nás jako Čechy dost shodí.....