denbrough

Twitter: denbrough

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.6.2019  20:40

Za me slabsi dil a to predevsim proto, ze bylo zbytecne mnoho prostoru venovano odstrelu zvirat, coz na me (milovnici zviratek snad odpusti) v kontextu s tragickymi lidskymi osudy a globalni katastrofou proste prislo nepatricne a nechavalo me to prakticky chladnym.

• 16.6.2019  18:57
    Jája a Pája (TV seriál) (1986)

Noo.. premyslim.. premyslim.. a vazne - Jaja a Paja je asi muj nejoblibenejsi Vecernicek :-O

• 15.6.2019  22:41

Za ty sceny s utekem ze zamecku bych dal nejradsi 5 ***** Dlouho jsem se tak nezasmal..

• 3.6.2019  22:46

Desive.. Mama zkolabuje a krvacejici dite ji hleda pomoc. Nejsilnejsi a nejneuveritelnejsi scena. Krute a otresne. Zasahlo me to. Za to snad musi byt nekdo trestne stihany??? Kret**i !!! Krajska nemocnice vola na pomoc zachranku. Peklo..

• 9.5.2019  17:18
    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)

Kalidor : super komentar. Pobavil jsem se a souhlasim.

• 4.5.2019  22:34

Kdysi (asi pred 18 lety) jsem cetl knizku, ktera me dostala a zaradil jsem ji k tomu nejlepsimu od Stephena. Tesil jsem se tudiz na film (1.zpracovani jsem nevidel). Za ta leta jsem toho hodne zapomnel, ale presto jsem zaznamenal spoustu rozdilu. Hodnotil jsem puvodne ctyrmi hvezdami, ale ted znovu docitam petihvezdickovou knizni predlohu a uvedomuji si, ze ve filmu je oproti knize tolik nuanci, ktere me ve vysledku nastvaly, ze jdu s hodnocenim niz. Za 3 ***

• 7.4.2019  22:40
    Vodník - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Musim rict, ze kdyz jsem videl na zacatku 1.dilu, ze postavy jsou obsazene herci Dejvickeho divadla, kterych je v posledni dobe vsude plno, zaujal jsem podezrivavy postoj. Netrvalo vsak dlouho, abych pochopil, ze jim tahle tonina sedla skvele. Klara Meliskova v jeji prozatim nejlepsi roli, a jeji velmi solidne pritakavajici kolegove.. ale hlavne uzasna kamera (zdaleka nejlepsi, jakou jsem v posledni dobe videl), presne hudebni motivy Petra Ostrouchova a pribeh a dialogy, ktere nenechavaji ani na chvili vydechnout.. velke prekvapeni, a pro me od prvniho Strachova Labyrintu nejlepsi tv serie.. Pokud mi dojem nezkazi treti dil se svym rozuzlenim, zvysim na pet..

• 18.3.2019  22:32
    Rapl - Cvokhaus (S02E11) (epizoda) (2019)

Musim uznat, ze prvni dva, tri.. mozna ctyri dily byly oproti vyborne prvni serii strasidelne spatne. Ale posledni dva-tri pro me znovu jedou na ctyrhvezdickove vlne. Zaplatpanbuh.. po ctvrtem dile jsem si rikal, jestli ma cenu to vubec dokoukat. A hle - ma.. serial doslova chytl druhy dech.. snad ta vzestupna tendence vydrzi az do konce..

• 31.12.2018  16:09
    Tři bratři (2014)

Strasne se mi libi zpracovani posledni pohadky - O dvanacti mesickach.. to mohlo byt natazeno klidne do cele stopaze... Sipkova me nebavila, a Sverakovsko-Uhlirovskou Karkulku uprednostnuji v kratsim divadelnim formatu snadno dohledatelnem na youtube..

• 28.12.2018  19:28
    Tance z pohádkového rance (TV pořad) (2018)

Henrieto Henrieto.. :-( ale malej na to kouka s otevrenou pusou takze to asi zaujmout dokaze... kolikpak deti podle toho tak tancuje?

• 28.12.2018  19:26
    Zpívejte s námi (TV pořad) (2017)

Mne se ta animace teda moc roztomila nezda :-/

• 25.12.2018  00:43

Nez jsem to videl poprve, nikdy bych neuveril, ze na tohle pristoupim... ale Laska nebeska uz se pro me stala nedilnou soucasti kazdych Vanoc.. dve ze tri scen jsou naprosto nezapomenutelne.. skvela hudba, rychly spad.. a linie Jamieho a Aurelie je pro me top. Fakt hodne HODNE povedene.. jinak vserikajici komentar, se kterym se plne ztotoznuji - jak jinak - od Alusky88

• 24.12.2018  12:19

Nejlepsi chobotnicky kvuli te krasne vanocni atmosfere... za me by tam ty chobotnicky ani nemusely byt :-D

• 20.12.2018  22:33
    Riley ve velkém světě (TV seriál) (2014)

Rowan Blanchard fakt takovej mazlik.. prekvapive casto vtipne... fajn uvodni znelka :-)

• 18.12.2018  22:24

Ctyri... za krasnou zaverecnou pisnicku...

• 14.12.2018  22:12
    Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Viden jeden dil s A.Babisem po kauze "unosu" Babisova syna... neuveritelna predevsim prvni polovina, nez "moderator" Soukup "Bambise" o reklamni pauze usmernil..

• 3.12.2018  22:36

Skodaaa.. tenhle dil ma hodne dobre momenty.. viz.napr. posledni uveritelna scena matky s dcerou. Napeti taky solidni, ale jak uz tady mnozi psali - postavy casto nejednaji ale ani zbla racionalne.. kdo tohle vymyslel... scenar psal ocividne nekdo "na pocatku kariery". Ale nejvic me stejne dostava (depta?) JEDEN jediny policajt.. a to je na tuhle lokalitu rekl bych velice, velice malo :-)))

• 1.12.2018  18:08

Kazde slovo je tu asi zbytecne.. presto - tohle je proste pocta Queenum jak se patri.. Takovy filmovy pomnik.. dokonala kamera, dokonaly zvuk, neuveritelny casting (i kdyz na Freddieho jsem si chvili zvykal) a o fenomenalni hudbe Jejiho Velicenstva se proste pochybovat neda. Uzasny zazitek a pozitivne emocni zdimacka se vsim vsudy..

• 25.11.2018  23:00
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Obcas zajimava vystoupeni, nekdy dokonce vyjimecna. Porota ma stridave lepsi a slabsi chvilky.. ale co ten porad posledni sezony nejvic "zabiji", je koncept vyrazovacich boju. Tento rok dopadlo semifinale NAPROSTO katastrofalne. Se sentimentem vzpominam na semifinale prvnich rad, kdy byly napr. 2 semifinale po deseti vystoupenich, a z toho 3 ucinkujici postoupili na zaklade hlasu divaku do finale. Letos to byla opravdu jedna hnusna "bramboracka".. :-(

• 4.10.2018  22:28

Pro me asi nejlepsi cesky film.. vzdycky potesi a zahreje..

• 25.9.2018  22:40

Nejlepsi dil celeho serialu. A ze bylo co prekonavat. Tohle je ale opravdu sila. Genialni momenty, a jak uz zde nekdo napsal - po technicke strance dechberouci. Totalni 1000% scena = pohreb.. Jako fakt celej dil NEUVERITELNEJ. Tohle je kvalita!!! Melo to timhle dilem cele skoncit, protoze v nejlepsim se ma prestat.. no jo.. ale hranice uz byly tolikrat posunuty.......

• 23.9.2018  19:26
    Sám doma (1990)

Vanocni klasika. Patri k Vanocum uz skoro jako stromecek a ryba.. Proste mam tenhle film rad.. dvojka uz me tolik nevzala.

• 18.9.2018  22:29
    The Crown - Lisbon (S02E03) (epizoda) (2017)

Jako kdyz prochazite galerii.. kazda scena je jako vysoce kvalitni obraz.. a jako celek nam tady uz davno vzniklo mimoradne umelecke dilo.. the Crown me nezasahuje nejak hluboce, ale tvrdim, ze je to technicky, predevsim po vizualni strance ABSOLUTNI SPICKA soucasne serialove tvorby.

• 15.9.2018  18:21
    DějePIC! (TV pořad) (2017)

Skoda. Napad priblizit dejiny mladym zabavnou formou chvalyhodne. Provedeni hruzostrasne.. chjo..

• 15.9.2018  08:52
    Jake a piráti ze Země Nezemě (TV seriál) (2011)

Můj syn to strašně baští. Jinak za dvě :-)

• 25.8.2018  00:16

Jeden z nejvetsich dojaku. Nechapu tak nizke hodnoceni. Skvely Pepik, kteremu verim uplne vsechno, a prijemna Brabcova role... Ten nejcistsi pohled na svet chlapeckyma, bezelstnyma ocima.. a krasny hudebni doprovod.. Citovka, cili za pet.

• 3.8.2018  23:37
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Neneeee :-) Boze boze..

• 1.8.2018  14:10
    Michael Jackson: Will You Be There (hudební videoklip) (1993)

Pisen nadpozemska, klip mohl byt vice vymazleny..

• 31.7.2018  22:04

Na plný počet hvězd u mě tenhle film nedosáhne. To však ještě neznamená, že si i za pár let snadno nevzpomenu na některé scény (na 2-3 určitě), které se mi nepříjemně zaryly pod kůži a v danou chvíli mi doslova vyrazily dech.. SPOILER !! : jedná se o scény "nehoda", "ráno po nehodě" a "ve škole". Ve zmíněných scénách naprosto exceluje Alex Wolff, SPOILER! jehož asi minutový výraz po nehodě je tak uvěřitelný, a nebojím se tvrdit - oscarový - že něco podobného jsem dlouho neviděl.. Celkově je obsazení dobré, ale jak jsem už psal - Alex Wolff je pro mě největším překvapením. Výborná je i hudba, zvuky, KAMERA, kulisy... Asi je vlastně nakonec škoda, že je snímek ve druhé polovině mysteriózním hororem... pokud by se držel kategorie "temného rodinného dramatu", mohl se pro mě při tomto obsazení a při tom množství skvělých filmařských nápadů stát opravdovým klenotem..

• 29.7.2018  09:06
    Molang (TV seriál) (2015)

Tenhle format je fajn. Neco jako Pingu. Kratke, vtipne, v tempu... chytlava uvodni znelka.

<< předchozí 1 2 3 4