• Rodinný

Melancholie (2011)

Mám rád filmy, které jsou poomaallééé, a které v sobě očividně skrývají nějakou myšlenku či dokonce spoustu myšlenek.. Ale tenhle film byl uuuukruuuutněěě pooomaaallýýýý... zbyyyyteeečněěěě naaataaahooovaaaanýýý, a moc přínosných myšlenek jsem z něj taky nepobral.. Škoda, čekal jsem trochu něco jiného, už dlouho jsem si u žádného filmu neříkal, jak zbytečně mi ukrajuje minuty života. :-) Lars von Trier se tudíž nestává mým oblíbeným režisérem..

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Tak nevím, viděl jsem jen jednu sérii, a to s účastníky Samem Hawkinsem, "Indiánem", nebo farmářem Jifíkem, a chvílema mě to teda proti mýmu přesvědčení dost bavilo :-D

Glee (2009) (seriál)

Viděl jsem dnes jeden díl tohoto seriálu, o kterém jsem předtím vůbec neslyšel. Byl to díl, kde účinkovala nádherná Gwyneth Palthrow v roli suplující učitelky. Možná i díky ní mě tenhle díl nadchl, skvělá hudební čísla, slušná dávka humoru.. Překvapení, ale neříkám, že na to budu teď koukat pořád.. :-)

Absolvent (1967)

Jeden z mála filmů, které jsem nebyl ochoten dokoukat. Strašné zklamání.... Těm postavám, především Dustinovi jsem nevěřil ani slovo... :-( Jediné plus hudba Simona a Garfunkela..

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Přehodnocuju ze 4 hvězd na 5. Excelentní seriál s mimořádnými hereckými výkony... Kdo dává odpad nebo do dvou hvězd, je trotl, nebo na úroveň týhle Dietloviny musí dozrát... Upozornění ! Tohle je hodnocení řady z roku 1977 !! A je naprosto odlišné od hodnocení "novodobé" Nemocnice...

Hanebný pancharti (2009)

Nein, nein, nein, nein, nein !! :-)) .. abych použil repliku z traileru.. Mně prostě ty Tarantinovy filmy nějak nesedí. Udělané je to fajn, což o to.. Pár výborných scén, hudba, výběr herců.. Ale je to opravdu celé nějaké moc ukecané, a hlavně nesdílím Tarantinův "smysl pro humor".. Kdyby se celý film nesl v duchu první části, kdy vynikající Waltz slídí po ukrytých Židech, mohli se stát Hanební Pancharti legendou.. Quentin to ale jako obvykle nakonec podělal. Aspoň pro mě určitě..

Muž, který nebyl (2001)

Jakými slovy vystihnout tenhle film?? Mno......... už to tady někde v komentářích zaznělo... Je to opravdu "celkem dobře udělaný film, který je ale zbytečný jako celek, vlastně má v sobě jednu zbytečnou scénu za druhou..." Opravdu mě to vůbec nenadchlo, a ani jsem to vlastně moc nepochopil.. Přiznávám se...

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Československo má talent, v mnohem hezčích a příjemnějších barvách a tónech než na Nově Talentmánia, je pořadem, na který se opravdu dá dívat.. Porota je fajn, o dost méně výrazná než porota na Nově, což je fajn :-), i když Bílá často piští a ječí tak, až mi z toho zaléhají uši.. :-), během prvních pár dílů už se tam objevilo několik opravdu zajímavých a schopných soutěžících - zpívající sestřičky, pan Zázrivý, ale i např. "mistr světa ve stepování..." Velkým mínusem je pro mě velmi častá přítomnost reklam, což je ale asi nezbytné, a soutěžící, kteří mě svou neschopností dokáží akorát tak na...t ! Lituju porotu, čeho všeho musí být svědkem... :-) P.S. Zvýšil jsem hodnocení na 4 hvězdičky, protože mě to celé s narůstající kvalitou účinkujících začalo opravdu celkem bavit..

Talentmania (2010) (pořad)

Prima opravdu vítězí na celé čáře, i když mě ani jedna ze soutěže talentů příliš neoslovila... Každopádně už na první pohled - Talentmania má extra špatný STŘIH, špatné porotce, vyjma Z.Trošky, který tentokrát opravdu za nic nemůže :-), ( zklamala mě hlavně "figurka" A.Šeredové - no čo toto je?? :-) ), a vůbec - už ten první večer, přímý přenos od nějakého zámečku - je mi ZLE z těchhle "megalomanských" kýčovitých nováckých show ála Silvestr na Nově.. !!!! Dlouho jsem nebyl u TV tak naštvanej..