Hako78

Hako78

Martin Stafen

Slovensko

• 22.12.2019  20:39
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Poslená časť mi pokazila dojem z celého seriálu.

• 9.8.2019  20:59
    Aladin (2019)

Cele mi to pripadalo trochu rozpacite, ako keby sa snazili, aby to vyzeralo ako animak a sucastne robili vsetko pre to aby tak nevyzeral. Will ako jin bol super. Stale som sa nemohol zbavit pocitu, ze princeznu mala hrat Nasim Pedrad.

• 28.7.2017  21:12
    Dunkerk (2017)

Prisiel som na vojnovy film a dostal som vojnovy film, aj ked nie taky aky som cakal. Nie je to film o politikoch a generaloch ako tvoria dejiny. Je to film o "obycajnych" ludoch v zufalej situacii a inych ludoch co sa ich nej snazia dostat. Trochu mi prekazalo, ze na zaciatku nebolo vysvetlene ako sa spojenci dostali do tej situacie v akej boli, ale nakoniec to pre film nebolo dolezite. Hudba je niekedy zbytocne nahlas. PS: Neviem ci to bol umysel, ale nedokazem si spomenut na meno jedinej postavy.

• 5.6.2017  10:23

Je ako reality show a vy zacnete pozerat az vo chvili, ked uz su vsetci poparikovany. Zrazu zacne vyradovacia cast a vy sa nestacte cudovat ako hlupo a iracionalne sa dokazu postavy chovat. PS: Odkedy androidom rastu vlasy?

• 26.5.2017  23:26
    War Machine (2017)

Tako to dopadne ked zacnete tocit komediu, po pol hodine zistite ze nie vobec nie je vtipny, tak to zmenite na dramu, o hodinu si uvedomite, ze vam chyba nejaky dej, tak sa to pokusite zmenit na tragediu a kym to odnesiete do strizne uz neviete ani nazov filmu.

• 30.4.2017  21:19
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Dost desive

• 18.3.2017  19:59

Zhrunutie filmu: Europania prichadzaju do Ciny len, aby ju okradli. Cisar je slaby a zbabely. Ludova armada vzdy zvitazi.

• 26.2.2016  18:40

Druha seria mi pripada slabsia ako prva, miestami pripomina viac telenovelu

• 22.12.2015  00:29

Chviľami som mal pocit, že sa pozeram na mix predošlích dielov hviezdnych vojen. Akoby si autori povedali, "Toto fungovalo predtým, tak to len natireme inou farbou a použijeme znovu."

• 1.7.2011  21:48
    Kazatel (2011)

Ako keby im po zaplateni specialnych efektov, nezostali peniaze na scenar. Velmi slabe becko

• 1.6.2011  12:16
    The Shrine (2010)

Akoby som to zhrnul, v prvej polovici sa nedeje skoro nič a v tej druhej veľa a neviete prečo. Od novinarky by som čakal, že si aspoň trochu preverí miesto kam ide a minimálne si zo sebou zoberie niekoho, kto vie po polsky.

• 17.5.2011  21:46
    Wolverine (TV seriál) (2011)

Mam X-manov rad, ale toto sa fakt nepodarilo