Rio (2011)

Dabing je první hvězda, příběh (nic oslňujícího, někde je jen příběh tříhvězdičkový), animace je (narozdíl od příběhu) oslnivá, tudíž třetí hvězda, poslední hvězda, je, že to i sedmileté děti chápou, a já můžu vypnout, příjemná oddychovka, ale víte, pecka jako Nemo to neni

Paddington (2014)

Vše co jsem chtěl napsal Pierre, ale já na to nezpomenu, a to ne z vlastní vůle, rodiče pochopí :)

Umučení Krista (2004) odpad!

Dvě hodiny se koukat na to jak bičujou Ježíše (to by nebyl náš Mel, kdyby to nepokřivil z Římanů na Židy), odpad! Sorry jako

Cesta do fantazie (2001)

Opavdu nechápu, co je na tom výborného? hvězdička je proto, že to není horší, než některé odpady!

Schindlerův seznam (1993)

Ano, ano, vím, vím, že mě budete obviňovat, tím, že film považuji za 3. nejlepší kvůli mému židovství, ale mě je to upřímně u někde u vycházejícího slunce, to, že toto svinstvo, si zažila celá moje rodina, můj zážitek umocňuje, Scénář, režie, herecké výkony, hudba, kamera...prostě vše je bezchybné, Stevenův nejlepší film, je dobře, že film Scorsese odmítl, Neeson to zahrál perfektně, Kingsley ještě lépe a nejlépe Fiennes, nebá´ýt těchto (a samozřejmě několik dalších, ale tento je nejzásadnější) mě donutil si dát všechny herce z hlavní trojky do topky. DĚKUJI ZA TO

Kameňák 4 (2013) odpad!

Smál jsem se, ale asi jinak, než režisér zamýšlel

Ovládací panel
6 bodů