Dark Defender, The (2007) (seriál)

Zajímavej koncept, jak ukázat děj celý epizody aniž by člověk musel tři hodiny koukat na ten seriál. Dexter je fajn seriál.

Lásky čas (2013)

Krásný, levicový film s antigender poselstvím.

Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Na jednu stranu roztomilý Werich s roztomilou phádkou, na druhou stranu, ani ne komunistická, ale socialistická propaganda, s ještě v té době (nebyl zakázan) s antikomunistickým Kemrem, Gollovou, Fričem, Fillipovským a Pištěkem, kteří nebyli zakázaní, ale víte jak to myslím. Každému je jasné, že NEJBUDOVALEŠTĚJŠÍ PÍSEŇ zpíval Werich, s velkým odporem

Volný pád (1993)

Opět. Jako u South Parku. Rasista si to vyloží po svém, Liberál si to vyloží po svém. Výborná parodie na život | 10/10

Městečko South Park (1997) (seriál)

80% ?! Kdo nedal pět hvěz, je zkurvenej strejdomrd, víte co ? Seru na vás, jdu domu

DVTV (2014) (pořad)

DVTV, asi jediný slušný publicistický pořad v celé KSČR, který za něco (velké něco) stojí

Obvyklí podezřelí (1995)

Opět mě to překvapilo (dnes, je to 22 let, páni), opět jsem si říkal "Keatone, ty jsi hajzl", a opět jsem si říkal "Verbale, ty jsi génius", opravdu geniální | 10/10 5*

Nixon (1995)

Propagace zmrda Nixona, od (sic v reálu debilního) skvělého režiséra O.STONEA a A. HOPKINSE, to mě zklamalo

Ovládací panel
6 bodů