Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Sci-Fi

Poslední recenze (790)

plakát

Mlha (2007) 

Zastaralé cgi připomínající Pravěk Útočí, trochu přehnaná stopáž a akutní nedostatek zajímavých či sympatických postav pro mě sráží tuhle jinak celkem obstojně zrežírovanou hororovou záležitost na průměrnou úroveň. Místy asi až příliš vážné, když vezmu v úvahu ty scény s útočícím digitálním hmyzem, i když ten závěr byl asi jednou z nejlepších částí. 6/10

plakát

Middleditch & Schwartz (2020) (TV pořad) 

Tak tohle byla fakt lahůdka, dlouho jsem se takhle nepobavil, improvizační stand-up si absolutně nedokážu představit v lepší podobě. Middleditche i Schwartze jsem znal jen z menších rolí, takže jsem žádného z nich nevnímal jako nějakého komediálního génia, to se ale právě změnilo. Ta chemie mezi nimi je fakt neskutečná, stejně tak jako jejich schopnost ždímat humor z jakékoli představitelné situace. Taky se mi strašně líbí, jak vždycky dokážou navázat na nějaký předchozí joke nebo ho prostě nějak kreativně zakomponovat do příběhu. Ve dvou ze tří případů se sice onen příběh změnil v naprosto absurdní, chaotický bordel (svatbu se jim dařilo kočírovat celou dobu úctyhodně), ale vůbec to nevadilo, protože i z té chaotické absurdity vytěžili maximum. Chci víc. Mnohem víc. 9/10

plakát

Pátek (1995) 

Celkem se mi líbil pohodový vibe tohohle filmu a ani mi zase až tak nevadilo, že to bylo o ničem. Hlavní protagonisté ale moc nezaujali, Chris Tucker umí být fakt otravný a Ice Cube prostě není moc dobrý herec, navíc jeho postava je fakt nezajímavá a v té roli prostě působí tak nějak nechtěně směšně. Pár vtípků pobavilo, pár trochu znechutilo, celkově prostě nic extra. A vůbec mi nesedlo, jak se to na konci změní v Do the Right Thing nebo co... 5/10

Poslední hodnocení (1 643)

Jak na... s Johnem Wilsonem (2020) (TV seriál)

18.09.2021

Mlha (2007)

18.09.2021

Middleditch & Schwartz (2020) (TV pořad)

13.09.2021

Pátek (1995)

09.09.2021

Smrtonosná past (1988)

08.09.2021

Rick a Morty - Série 5 (2021) (série) (S05)

06.09.2021

Rick a Morty - Rickmurai Jack (2021) (epizoda) (S05E10)

06.09.2021

Rick a Morty - Forgetting Sarick Mortshall (2021) (epizoda) (S05E09)

06.09.2021

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

05.09.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

Filmy, co bych si chtěl pořídit na Blue-Ray

Spider-Man: Into the Spider Verse - https://www.bontonland.cz/spider-man-paralelni-svety-1/

BlacKkKlansman - https://www.bontonland.cz/blackkklansman-1/

Forrest Gump - https://www.bontonland.cz/forrest-gump-1/

Tři billboardy kousek za Ebbingem - https://www.bontonland.cz/tri-billboardy-kousek-za-ebbingem-1/

Vykoupení z věznice Shawshank - https://www.bontonland.cz/vykoupeni-z-veznice-shawshank-2/

T2 - https://www.bontonland.cz/trainspotting-2-1/

Trainspotting - https://www.bontonland.cz/trainspotting-1/

8. Míle - https://www.bontonland.cz/8-mile-1/

Birdman - https://www.bontonland.cz/birdman-1/

Whiplash - https://www.bontonland.cz/whiplash-1/

Vlk z Wall Street - https://www.bontonland.cz/whiplash-1/

Prisoners - https://www.bontonland.cz/zmizeni-prisoners-1/

Klub Rváčů - https://www.bontonland.cz/klub-rvacu/

Rain Man - https://www.bontonland.cz/rain-man/

Sociální Síť - https://www.bontonland.cz/socialni-sit-social-network-1/

Podivuhodný případ Benjamina Buttona - https://www.bontonland.cz/socialni-sit-social-network-1/

Lady Bird - https://www.bontonland.cz/lady-bird/

The disaster artist - https://www.bontonland.cz/the-disaster-artist-uzasny-propadak/

Bratříčku, Kde jsi? - https://www.bontonland.cz/bratku-kde-jsi-1/

Strach a Hnus v Las Vegas - https://www.bontonland.cz/strach-a-hnus-v-las-vegas-1/

Grandhotel Budapešť - https://www.bontonland.cz/grandhotel-budapest-the-grand-budapest-hotel-1/

Superbad - https://www.bontonland.cz/superbad-superbad-blu-rays/

Noční Zvířata - https://www.bontonland.cz/nocni-zvirata-1/

Zmizelá - https://www.bontonland.cz/zmizela-1/

Monty Python : Smysl Života - https://www.bontonland.cz/monty-python-smysl-zivota-the-meaning-of-life-1/

Sedm - https://www.bontonland.cz/sedm-seven-1/

Fargo - https://www.bontonland.cz/fargo-1/

Avengers Infinity War - https://www.bontonland.cz/avengers-infinity-war-3/

Spider-man: Homecoming - https://www.bontonland.cz/spider-man-homecoming-1/

Kingsman: Tajná Služba - https://www.bontonland.cz/kingsman-tajn-sluba/

Nespoutaný Django - https://www.bontonland.cz/nespoutany-django-django-unchained-1/

Hanebný Pancharti - https://www.bontonland.cz/hanebny-pancharti-inglourious-basterds-blu-ray/

To -  https://www.bontonland.cz/to-it-3/

Straight Outta Compton - https://www.bontonland.cz/straight-outta-compton-1/

Mlčení Jehňátek -  https://www.bontonland.cz/mlceni-jehnatek-silence-of-the-lambs-1/

Rammstein : Paris - https://www.bontonland.cz/rammstein-paris-2/

Bring Me The Horizon Live at  Wembley Arena - https://www.bontonland.cz/bring-me-the-horizon-live-at-wembley-arena/

Iron Maiden : En Vivo! - https://www.bontonland.cz/iron-maiden-en-vivo-live-in-santiago-de-chile-2/

AC/DC : Live at River Plate - https://www.youtube.com/watch?v=OrxqRoB7EyI

Thor : Ragnarok - https://www.youtube.com/watch?v=OrxqRoB7EyI

Harry Potter Kolekce -  https://www.bontonland.cz/harry-potter-skolni-leta-1-7-harry-potter-years-1-7-1/

Batman Začíná - https://www.bontonland.cz/harry-potter-skolni-leta-1-7-harry-potter-years-1-7-1/

Temný Rytíř - https://www.bontonland.cz/temny-rytir-dark-night-blu-ray/

Temný Rytíř Povstal - https://www.bontonland.cz/temny-rytir-povstal-the-dark-knight-rises-1/

LOTR, Hobbit - https://www.bontonland.cz/kolekce-stredozeme-kinoverze-1/

Reklama

Reklama