• Fantasy

Barbie: Tajná agentka (2016)

Ne že bych snad čekala od Barbie filmu zápletku jako od Spielberga, ale tohle bylo tak extrémně předvídatelný, že to až bolí. Jednu hvězdičku dávám za to, jak moc jsme se s kamarádkou nasmály u stopování výrazů hlavního ''záporáka'' při jednom z ''brilantně'' napsaných dialogů. Tahle kopie na Totally spies a Jamese Bonda v růžovém pláštíku je fakt hrůza :D

Barbie a Poníková akademie (2013) odpad!

Po zhlédnutí tohoto filmu mám nutkání objednat se na onkologii, jestli jsem z toho čirou náhodou nedostala rakovinu. Nevím, co bylo horší. Materialistická posedlost tablety, třpytky na zvířatech, nebo přihlouplé dialogy. Největší barbie odpad, co kdy spatřil světlo světa

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Během sledování tohoto seriálu jsem chvílemi nevěděla jestli se smát, nebo brečet. Možná jsem dělala i obojí najednou. Hlavní hrdinka Cathy, která bojuje s rakovinou a zároveň se snaží užívat života a času, co jí zbývá. Cathyin dospívající syn Adam, její bratr Sean, který se rozhodl stát bezdomovcem a manžel Paul,chovající se jako přerostlé dítě. Tato parta musí padnout do oka snad každému. Pokud jste milovníci lehce černého humoru a zároveň se i rádi zamyslíte nad pomíjivostí života. The big C je seriál přesně pro vás. P.S.: Úvodní písnička Game called life od Leftover Cuties sedí k seriálu naprosto dokonale.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Jakožto milovník animovaných filmů jsem musela zhlédnout i tento. Opravdu povedený animák s detektivní zápletkou a hezkou myšlenkou. Poukazuje na různé lidské vlastnosti, především na předsudky vůči ostatním. Rozhodně pobaví a rozesměje celou rodinu.