fog

^^

<< předchozí 1 2
    • 23.2.2017  04:25
    John Wick 2 (2017)

Takhle hodne jsem se v kine uz dlouho nenudil. Totalne zadna dejova linka, nula humoru, pouze nekonecna tezkopadna akce s nesmrtelny Wickem v hlavni roli. Velke zklamani.

• 23.7.2016  03:13
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Uz dlouho jsem si tak moc nepral, at neni konec! Uplna spicka po vsech strankach. Prosim vice takovych jednohubek.

• 22.10.2015  00:23

Po dlouhe dobe pekne v kine a jsem rad, ze zrovna na tuhle libovku. Hned od zacatku me do kresla zarazila suprova hudba. V prubehu filmu jsem se citil stejne zmatene jako Emily, ale vubec mi to nevadilo. Velice napinave a svizne sceny strida usi-rvouci, uklidnujici "ticho" a clovek jen ceka, kdy se opet svezeme do ulic hrmouciho Ciudad Juarez. Kameraman si dava zalezet na gradaci scenerie a vtahuje vas do centra deni peclivym casovanim. Ackoliv nejsem zarytym fanouskem akcnich scen, tady mi to vubec nevadilo, ba naopak. Vydarene po vsech strankach, jedine drobne zklamani snad jen nedostatek syrovosti a "kontaktu s kartelem" ve stredni az pozdni casti filmu - po prvnich 15 minutach jsem ocekaval vic urezanych hlav a potetovanych mexikancu :)

• 20.7.2012  21:59

Postupne dusici se dozvuk dvojky, ktery neprekvapi ale bavi.

• 3.7.2012  22:28
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Konec?!

• 2.8.2011  20:25
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Top notch series.

• 17.7.2011  20:07

Díky své "starší sestřičce" literární předloze a díky slabosti pro Emmu a britský akcent a neposlední řadě díky pro mě dostatku silných, emočních scén - určitě by bylo možné s předlohou naložit i 1000 jinými způsoby, ale mě tento blocbuster prostě bavil a každopádně to je srdcovka.

• 30.1.2011  00:10
    Nevinnost (2011)

3,5

• 7.4.2010  05:01

So...which would be worse, huh?....

• 2.3.2010  00:55
    Everybody Hates Chris (TV seriál) (2005)

Kdyz uz clovek videl veskerou klasiku a nevi, jako uoddechovku by si pustil pred spanim, je Chris tou spravnou zabavou. Neurazi, pobavi a to mi pred spanim staci.

• 2.3.2010  00:48

Guy Ritchie "dela" zajimave filmy a Sherlock neni vyjimkou. Originalne, pro-divacky ladene a tak ty 2 hodky utecou ani clovek nevi jak. Jisteze se najde spousta konzervativnich rypalu, ale preci jen uz tech klasickych dedku v houpacim kresle s lulkou a houslema bylo az az, tak proc to nezkusit jinak? :) Pobavilo!

• 25.1.2010  01:44
    Komici (2009)

je to sice o nicem, ale clovek se nekterym gagum proste zasmeje a ja se rozhodne nenudil, takze pro me tenhle film splnil co jsem od nej cekal.

• 25.11.2009  11:53
    Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

Love this guy:)

• 5.11.2009  11:31

Cekal jsem vice zakulisnich vstupu, neco vice ze zivota MJ, bohuzel to byly opravdu jen sestrihane zabery ze skouseni a jelikoz je tohle server, kde se hodnoti kvalita filmu, tak prestoze mam hudbu MJ velice rad, tak za tuhle slataninu jen 3*

• 7.9.2009  12:07

3,5 - ocekavani velke, nakonec spise zklamani...tak dlouho jsem si tento kousek odkladal, az jsem se asi i nakazil temi spatnymi recenzemi, na ktere jsem narazel kazdopadne od zacatku na me pusobi Andele a demoni moc kycovite a 'pro-masove' ...bohuzel nenaplnuje potencial ktery ma a i pres vsechno to nadherne prostredi a naboj, ktery jistojiste nabizi, zustanou na konci jen smisene pocity a po par dnech vymizi z pameti...

• 11.5.2009  08:33

No jeeje, na tenhle filmek jsem narazil po X letech a vzpominam si, jak me jako maleho kluka dostal...:) Neverim ale tomu, ze bych u tak vysokeho hodnoceni zustal i po tolika letech:)

• 30.4.2009  22:41

4,5 hodne povedenej kousek, kde se clovek zasmeji i zasmutni si dohromady ;)

• 21.2.2009  21:34

Mno ...moho povyku pro nic s timhle kouskem Ben Stiller zase diru do sveta neudela, ale musim rict, ze jsem se pobavil tim, jak jsem prvni pulku filmu hledal kdy, ze prijde ten Tom Cruise a pak zjistil, ze uz na nej nejakou chvilku koukam a Cruise opet bodoval na konci stylovym "taneckem" xD takze nakonec preci jen 3*:)

• 21.2.2009  19:21
    Absolvent (1967)

Neni to proste az tak uzasne...jednoduse jsem od Absolventa cekal vic a nicim me neprekvapil, ani si neziskal. Za Hoffmana 3,5.

• 21.2.2009  00:13

Tak jsem se vydal jednou v patek do kina, abych udelal pritelkyni radost, tak jsme zasli prave na tohle. Zla zkusenost doprovazena atmosferou smejicich se britskych pubertacek xD Musim priznat, ze jsem se parkrat zasmal, ale spise tomu, cemu se dokazou predevsim slecny smat :D Film, kt. si spousta zastupkyn nezneho pohlavi naramne uzije a u kt. "my muzi" budeme dost casto obracet oci v sloup :) Ale je pravda, ze jsem nic necekal, takze me ani nic nezklamalo:) takze 2* za pokus o zabaveni :)

• 3.8.2008  12:45

Od prvni projekce uplynulo nekolik mesicu. Skoda, ze jsem si uz tehdy nepockal a dychtive sahl po tom prvnim co se objevilo. Byla to chyba, ale jsem rad ze jsem se po case k tomuto snimku vratil, uz tehdy me zaujal, ale nezanechal neco tak silneho jako v poslednich dnech, kdy si ho poustim dokola a nejsem stale nasycen emotivnich, akcnich, vtipnych fazi...uzasneho hudebniho podbarveni a "nekompromisne genialniho" Jokera. A Christian Bale, kt. je tak trochu zapominany, uz delsi dobu dokazuje, ze je vynikajici herec a rozhodne nezklamal! Klobouk dolu pred timto dilem. Ma to jednoduse "smrnc". Na zacatku nasednete vlaku, ktery nema zastavy a jen se riti k cili zavratnou rychlosti. A prekvapive nezastavi ani na konci filmu;) Uz ted jsem v ocekavani, co prijde dal, ale bojim se, ze Temny rytir si nasadil tak vysokou latku, ze v dalsim pokracovani to bude mit nesmirne tezke alespon se ji priblizit.

• 7.5.2008  20:37
    REC (2007)

Neni to dlouho, co jsem psal, ze jsem dlouho nevidel poradny horor. A jako bych si to privolal! Opravdu prvotridni horor, a dle meho nazoru jeden z nejlepsich za posledni roky.

• 1.5.2008  20:52
    Invaze (2007)

Je to porad jedno a to same dokola. Uz me tyhle filmy nudej. Ale preci jen neco noveho, alespon pro me nabidl - a to poukazani na to, ze lidstvo jako takove mozna neni hodno prezit, ... ze mozna jina rasa nez homo sapiens (sapiens) by dokazala Zemi a zivot vyuzit mnohem smysluplneji. A pro ty, kteri chtej slyset Daniela Craiga mluvit o gulasi urcite stoji na tohle mrknout:D

• 30.4.2008  22:41

To je presne ONO...akorat film konci a ja chci jeste vic, to uz je konec ptam se??! A priznam se, po vlaznem zacatku bych na tenhel filmek nesazel ;) Zajimave poskladany pribeh, necekane zvraty a to vse nenucene, ale zive a na 100% A ta kamera, to byla primo "oda pro oko". Prijemne prekvapili hosi Affleckovi! + Kazdopade misty vrha na tohle dilko stin urcita roztekanost a prekomplikovanost. K uplne dokonalosti preci jen kousek chybi.

• 27.4.2008  18:13

Zajimave zpracovany dokument o nejvetsim "bankrotu" v hitorii USA. Byl jsem prekvapen, co vse jsem se dozvedel! Aneb jak lehce se daj vydelat velky prachy:)

• 24.4.2008  15:25

Jaj, kolikrat jsem se u tohodle jako malej nasmal! ^^

• 24.4.2008  15:21

Wow, strasne dlouho jsem tenhle kousek nevidel a dnes jsem se k nemo konecne znovu dostal...musim rict, ze jsem si ho opravdu uzil. Tolik emoci, tolik hlubokych myslenek a tolik zvratu. Zaverecna scena patri k tem nejpodarenejsim. Proste tahovej "happy end", kt. tomuhle filmu moc slusel. Vynijkajici Brad Pitt, Hopkins jako vzdy ve forme a tresnicka na dortu Claire Forlani, jejiz projevy emoci jsou tak realne a totalne me dostaly!

• 22.4.2008  20:40
    Dogville (2003)

Reknu vam, ze jsem se zprvu bal, co mi Dogville nabidne. S takovouto zvlastni formou preci jen nemam moc zkusenosti. Ale uz po par minutach mi bylo jasne, ze moje obavy byly liche. Jak tohle nekdo dokazal natocit? Vzdyt v tom filmu na prvni pohled nic neni - ale zdani klame. Chybi mu prave jen to hmatatelne, ale o co obral oci, to vynahrazuje mysli. Misty krasne mraziva atmosfera, detailne "rozpitvane" charaktery hlavnich postav. Proste wow! Tenhle filmek ma sve mistecko mezi klenoty kinematografie, alespon pro me tomu tak je.

• 20.4.2008  17:23

Stupiditka po anglicku ....obcas se objevi naznak neceho vtipneho, ale to je asi tak vse. Nedoporucuji, pokud si chcete udelat prijemny vecer u filmu. Ale jako kulisa, pri manualni praci se to da snest;)

• 13.4.2008  18:55

Nechavam si cas na rozmysleni, a na dalsi projekci, jelikoz na poprve mi tak nejak utekla druha pulka:P Kazdopadne ta prvni byla velice, ale velice zdarila;)

<< předchozí 1 2