Micoldee

Micoldee

Martina Kosmalova

okres Kolín

2 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Cesta (2009)

  Jedno slovo - SOUNDTRACK!!Zasloužené místo v deseti nejoblíbenějších filmech. Atmosféra. Zážitek. Děsivost. Hudba. Příběh. Dokonalý ve všech směrech.

 • poster

  Charlieho malá tajemství (2012)

  Tenhle film je pro mě srdeční záležistostí, a to hlavně z důvodu skvělého soundtracku. Obsahuje nespočet dojemných momentů, které jsou podtrženy právě perfektním výběrem písniček. Skladba Heroes při tunelové scéně tam sedí prostě dokonale. Na to, že se jedná na první pohled o typický film o lidech ze střední, má svoji jedinečnou a hlubokou atmosféru a narozdíl od ostatních filmů ze stejného prostředí, se zde řeší důležitější témata, než hlavní roztleskávačka zamilovaná do kapitána fotbalového týmu. Charlie jako hlavní postava působí ze začátku nezajímavě, akorát tak sympaticky a trochu stydlivě, ale v průběhu a na konci filmu se dozvídáme o jeho skrytých stránkách. Emma Watson tady hraje naprosto fantasticky, je tak roztomilá a charizmatická, že si sami přejete mít ji za kamarádku. Celkově hodnotím film velmi kladně, hlavně kvůli emocím, který ve mně v celém průběhu vyvolal. Doporučuji shlédnout, pokud chcete zlepšit náladu.

 • poster

  Zmizelá (2014)

  David Fincher mi vykouzlil se svým filmem Zmizelá velmi příjemný večer. Kdo jiný zvládá takové dějové zvraty? Nebyla jsem schopná předpovědět, co se stane, a tohle na 100 % dokáže vždy skvěle právě Fincher. Hlavní postava Amy byla skvěle ztvárněna a má taky skvělý charakter :)

 • poster

  Neopouštěj mě (2010)

 • poster

  Love (2015)

  Naprosto si uvědomuju, že tenhle film nemusí sednout každému. Za mě ale naprostá pecka. Atmosféra naprosto nepopsatelná. Každému, jehož sexuální představivost sahá trochu dál, tohle musí něco říct. Skvěle zpracované a charakter postav ztvárněný dokonale. Jeden z mála filmů, na který se můžu dívat porád dokola, a vždy mě jen utvrdí v tom, že má zasloužené místo v top desítce.

 • poster

  Interstellar (2014)

 • poster

  Noční zvířata (2016)

 • poster

  Zápisník jedné lásky (2004)

 • poster

  Výchozí bod (2014)

  Nadpřirozené jevy, osud či náhoda, nejsou věci, nad kterýma bych se nějak pozastavila, nebo jim dokonce věřila. Mysterióznost tohoto filmu ovšem nadchla a překvapila i mě. Rychlé dějové zvraty a extrémní situace, to je zase něco, co můžu, a tady jsem si jich užila dost. Konečná scéna mě takzvaně dostala a celkový nápad na tohle téma mi přijde prostě geniální.

 • poster

  Warrior (2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace