Maza2222

Maza2222

Milovník filmů,člověk asi

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 22.1.2017  20:55

Finále této série mě překvapilo. Moc dlouhý díl, jelikož 1/4 je skvělá, 2/4 horší, třetí čtvrtina je nic moc, ale čtvrtá je vážně něco (zlepšilo to epizodu o 30%) Ale ze všech finálních dílů mě to bavilo nejmíň. 85%

• 21.1.2017  21:45

Tak, epizoda je stejně jako Home podle mě jedna z nejlepších a přitom má hodnocení 80-87%. Berete to tak jeno=m kvůli tomu ,že epizoda nenabídla skoro žádné chodce a akci? Že nenabídla žádné chodce je smůla, ale alespoň máme klidný díl, že nenabídne akci, je jedno. Tato epizoda byla i tak dost zábavná, určitě jedna z TOP 10 epizod

• 21.1.2017  18:27

V seriálu je plno nedoceněných epizod a tahle je jedna z nich.

• 13.1.2017  21:21
    Peťajn (TV seriál) (2014)

Málo sekund, ale tolik zábavy. Nejlepší je SPOILER

• 23.12.2016  09:11

Cool díl. Tady není co vystvělovat, jelikož je to perfektní a navíc - Glenn vs Zombie nemá chybu

• 6.12.2016  21:13

Zatím nejlepší díl. Vše naprosto perfektní. Chudák Hershel (konec)

• 6.12.2016  14:43

Po famozním finále první série je finále druhé ještě více famozní veledílo! Naprostoi vše perfektní. Finále dost bravurní a navíc plné akce- takové finále se tak často nevidí, Jasných 100%

• 6.12.2016  14:41

Celkem fajne díl. Vše je dobré, ale zase mě začíná štvát Shane. 80%

• 2.12.2016  21:08

Zhruba na stejné úrovni jako 2x07. Vše je dobré, ale stovku tomu dát nemůžu. Začátek je dobrý, ale konec mě moc nebavil. 90

• 29.11.2016  21:13

Ok, super epizoda, ale vůbec se nerovní předchozí. Herecjký výkon je super, Shanenovi pasáže jsou super, ale Daryl s Rickem a Glennem jsou lepší. Konec skvělý

• 28.11.2016  21:34

85%. Konečně zlepšení. Hodně emotivní díl, našli Sophii, a herecké výkony a vše na epizodě dobré. Ten konec bylale hrozně krutej

• 28.11.2016  21:33

To,že to Glenn řekne, je jasné už od začátku. Epka dobrá, ale až na dialogy a pár scén (třeba ten Merle) nuda. Ale lepší než 2x05

• 28.11.2016  21:31

Lepší, než 2x04,ale ne o moc. Ta farma mě už štve, ale jinak ta epka je super

• 28.11.2016  21:30

Lepší, než předchozí díl, ale jen o trochu. Herecké výkony jsou super a scénář taky.

• 22.11.2016  17:05

Po 2x02 je to zatím nejslabší díl seriálu, ale na rozdíl od předchozího je dobrý. Sice se tu nic nestalo, ale je to dobrý. Ta farma mě ale začíná trošičku vytáčet

• 22.11.2016  17:04

Ach jo. Po dobrém 2x01 přichází 2x02, které je pro mě velké zklamání. Až do posledních 10 minut nuda. 60%

• 20.11.2016  11:10

Tak jsem se před hodinou vrátil z kina a rozhodl jsem se napsat menší recenzi. VAROVÁNÍ! MOHOU SE VYSKYTOVAT SPOILERY! Mé očekávání nebyla vysoká Myslel jsem si, že to ságu zničí, ale to byl omyl. Byl to dobrý film s úžasnou myšlenkou, ačkoliv měl pomalejší rozjezd. Postavy byly také parádní (nejraději jsem měl Katherine Waterstonovou a Colina Farrella). Děj je ale nic moc a děj je jediné mínus filmu. Scénář je dobrý, dobrodružné scény parádní, ale ta akce..... ta byla tak epická. Zvířata byla skvělá. Herci své role (úplně každý) zahrál naprosto perfektně. Film má plno kladů, a mezi největší klad na filmu je dle mě herecký výkon Colina Farrella, který postavu zahrál perfektně. Zvrat s odhalením Grindelwalda byl skvělý. KONEC SPOILERU! Film doporučuji. Akorát upozorňuji, že je to o ničem jiném něž HP, takže zapomeňte na myšlenku, že vám to ságu pohnojí. 90%

• 7.11.2016  20:56

Bylo to skvělý, i když se to může rovnat jen nejlepšímu dílu první série (TS-19) Atmosféra je skvělá a zároveň to naznačuje, že tato série bude dobrá. A konec nečekanej. :D 100%

• 5.11.2016  22:11

Skvělý pilot! Má to skvělou středověkou atmosféru, skvělý děj.Rozhodně pokračuji. Starkové mě příliš nenadchli, ale Dany byla super :D. 100%

• 30.10.2016  10:46
    Živí mrtví - Série 1 (série) (2010)

Tak jsem začal sledovat. Pilot byl dost zajímavej na to, abych mohl sledovat dál a pak mě další epizody (kromě 1x04, která byla slabší než předchozí, ale pořád dobrá) bavili víc. Nic mě na této sérii nemrzí, jelikož mě bavilo prvních 5 epizod. Finále 1.série? Naprostá paráda. Zatím hodnotit nebudu, to až později. Nejoblíbenější postavy - Daryl Dixon, Rick Grimes, Glenn Nejhorší postavy - Ed, Lori Andrea

• 30.10.2016  10:46

Tak pokud sem psal, že 5.díl byl lepší než předchozí, tak 6.díl je lepší než předchozí epizody dohromady! Skvělý scénář a úchvatné napětí. Posledních pár minut? Nejlepší část první série! Říkejte si, co chcete, SPOILER ale obětování Jacquid jsem vážně nečekal. 100%

• 30.10.2016  10:42

Lepší než předchozí epizody! Začátek je skvělý a scénář taky. Příběh mě oslovil a stejně jako předchozí epizody díl nabídl dost zajímavou akci.

• 29.10.2016  09:27

Chudák Amy. Pořádně to schytala. O tom ale tento díl nebyl ani náhodou! Opět skvělé scény, skvělý scénář a parádní příběh, i když by než předchozí.

• 28.10.2016  16:29

Asi nejlepší z těch prvních třech dílů, co jsem viděl. Na scénu totiž přichází skvělá postava (Daryl), který se velmi rychle stal mou nejoblíbenější postavou. Jak se vyvinou další díly? Uvidíme

• 28.10.2016  16:27

Ani druhý díl nezklamal, jelikož se mi možná líbil více než pilot. Skvělý scény, nástup nových postav (od Glenna až po Andreu) je skvělý. A to, jak Rick s Glennem chodili mezi mrtvolami nemá chybu.

• 25.10.2016  22:06

Musím uznat, že je to (jako začátek seriálu) Perfektní! Pilot má- super scény, skvělé herecké výkony a krásně nám naznačí , co se v seriálu bude dít. 90%

• 16.10.2016  21:36
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Tak jsem před pár hodinami dokoukal a celý seriál bych tímto komentem rád zhodnotil. VAROVÁNÍ!MOHOU SE VYSKYTOVAT SPOILERY!! Co o seriálu říct? Je naprosto parádně natočen, s geniálním scénářem a příběhem, který mě dost upoutal. Bezpochyby nejlepší seriál, co jsem viděl ( a to jsem si myslel, že můj nejoblíbenější je nepřekonán.) Vývoj hlavní postavy , která začínala jako milý, laskavý pán a skončil jako nebezpečný vlk je parádní. Všechny postavy mají něco do sebe, tedy, skoro všechny ne. Ale jdeme do podrobnějších detailů. TOP 5 POSTAV 1. Walter White Walt byl v první sérii moje nejoblíbenější postava, jelikož měl neuvěřitelně parádní charakter. Ve druhé se ale propadl na druhé místo. Zůstal pořád stejně dobrý, ale objevil se Saul, který byl lepší. Ve třetí a čtvrtý to s ním bylo stejné. V páte však nastal zlom - stal se mojí nejoblíbenější postavou seriálu, jelikož jako ''Hlavní záporák páté série'' měl neskutečný charisma a s ničím se nepářel. Když umřel, měl jsem v očích slzy. 2. Saul Goodman Goodman byl od začátku moje nejoblíbenější postava, jelikož byl vtipný, a na rozdíl od ostatních postav zůstal pořád stejný. V páté sérii se ale přesunul na druhé místo - důvod je u Walta. 3. Mike Ehermatraut Mike na mě zezačátku nedělal dobrý dojem, jelikož se choval lehce divně. Poté se ale zlepšil a po dílu Say My Name se stává mojí třetí nejoblíbenější postavou seriálu. Škoda, že zemřel. 4.Hank Schrader Hanka jsem měl rád od začátku, jelikož byl charakterem dobrý a srandovní. Dokázal toho mnoho - zabil ty dva vrahy, co jej chtěli zabít, věděl, že Walt je zločinec. Ale jeho smrt byla geniální :D 5. Jesse Pinkman Jesse byl v prvních dvou sérií mojí oblíbenou postavou, jelikož byl vtipný a měl jsem ho rád. Ve třetí mi ale začal pít krev a myslel jsem, že se nezlepší. Ve čtvrté jsem ho ale začal chápat a v pátý mi ho bylo šíleně líto, když ho ten gang věznil. Ale jeden z mých oblíbenců, co zůstali živý. Názor na další postavy Gus Fring - Skvělej ''záporák''! Líbily se mi jeho poznámky, jeho promyšlenost, jeho spojení s drogovým obchodem a herec ho hrál parádně. Ale jeho smrt je nejlepší :D. Skyler White - V první sérii mi tato postava přišla ok a já se divil, že má tak špatné hodnocení. Ve druhé mi ale totálně jejím chováním pila krev a normálně jsem si přál, ať zemře. Ve třetí se ale začala zlepšovat a pak se vytáhla do průměru. Walt White Jr. - Ze začátku ušel, ale později mě překvapilo, že měl charakter skoro stejný jako můj bratranec (ale to nikoho nezajímá :D). Nadprůměrná postava, a občas mi ho bylo i líto. Marie Schrader - K ní se mohu vyjádřit jen dvěmi větami - Nejhorší postava seriálu. Od začátku byla sice snesitelná, ale v poslední sérii je to fakt příšerná.. radši nechtějte vědět :D. Jak mám seřazené série? 5. série - od začátku do konce neskutečné tempo. Sice obsahuje velmi smutné scény tato série, ale to jí neubírá na zábavnosti. spíš naopak 3. série - První čtyři epizody nic moc, poté to jde nahoru. Díl 3x10 dodnes mě rozesmává ta moucha v něm. A parádně deprimující finále. 2. série - Tuhle sérii mám rád, první půlka je sice dokonalá,, ale druhá je ještě lepší.Nejspíš to bude asi tím ,že si pro mě druhou půlku druhé série kradl Saul. 1.série - Parádní prolog, který má skvělý pilot, skvělý ukončení. Sice obsahuje nejhorší díl seriálu (1x5), ale pak obsahuje jedny z nejlepších dílů - 1x6 a 1x7. 4.série - žádná sláva. První půlka celkem nudná, druhá je daleko lepší a hlavně brilantní finále. Pokud jste to vydrželi sem, dám vám ještě něco na konec TOP 5 epizod 1.Ozymandias (5x14) 2.Face Off (4x13) 3.Felina (5x16) 4. Crawl Space (4x11) 5. Full Measure (3x13) Tak to je vše, Seriál doporučím každýmu, i když to má občas dost násilné scény, takže nedoporučuju těm, co mají nějaké problémy s brutalitou.

• 8.10.2016  09:31

Nechápu nízké hodnocení. SPOILER Tak pecka. Dost možná nejlepší seriálová epizoda, co jsem viděl (nemohu se rozhodnout mezi 1x9 a tímhle dílem) Každopádně jsem se vážně dost bavil. Návrat Ruby, která je o něco lepší než minule je tedy velké plus, Přepadení na tom mejdanu bylo fakt parádní a Ashův otec fakt dobrej. ´Ty Pablovi vize byli také parádní. Ale s 1x9 je to hodně těsný. Už se těším na další díly

• 1.10.2016  21:31

Tak teda žádná sláva, horší než předchozí série, přesto 4.sérii nemůžu pokládat za špatnou. První asi 4 díly byly místy natahované a hrozně nudné, jediný plus těchto prvních 4 dílů byl příběh. Pak to šlo nahoru. A díly 4x10-4x12 byly paráda. Ale pak přišel Face Off (4x13). Ten překonal všehno, co jsem zatím viděl, jelikož scénář byl velká paráda, příběh skvělý, a hudba v Face Off? Parádní. Mělo to vážně skvělé scény. Nelepší postavy jsou stejné, až na to, že Mike je před Jessem. Nejhorší - tam už vylétla z nich Skyler, jelikož už mi nevadí. Mé hodnocení není 100%, jako u ostatních sérií, ale pouhých 90%.

• 23.9.2016  21:22

No, velká spokojenost. Mnohem lepší než 2 a 1 série dohromady, jelikož začátek (asi první čtyři epizody) byli slabší, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Mělo to nejlepší epizody seriálu, zatím - rozhodně do nich patří poslední 4. A finále?Parádní, ale ten konec mi skoro nahnal slzy do očí, jelikož mě to zasáhlo. A dost. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Opět Saul, Walt, Hank. Ale také Jesse (Ale až od dílu 3x8) a Mike. Mezi nejhorší - Marie (je horší než Skyler)a Skyler Zatím velká spokojenost, opravdu je to lepší než 1 a 2 řada dohromady.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7