VeeDee

tak různě...

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 28.5.2019  11:57

Téma dokumentu výborné. Myslím, že by mělo být víc takových..klidně celá série o respektujícím přístupu v rodičovství. Stále kolem sebe vidím rodiče, kteří mlátí děti hlava nehlava, aniž by se do nich alespoň na chvíli vcítili a pokusili se pochopit jejich pohled a postoje, a pak z toho teprve vyvozovali závěry. Každopádně zpracování dokumentu nic moc. Vyznívá strašně smutně a ponuře. Dobré jsou ale praktické ukázky, jak to dělat nebo nedělat.

• 17.5.2019  20:50

Milý film pro děti, na který se zvládnou dívat i rodiče, když si chtějí odpočinout. O chytré holčičce, která objeví poklad a ještě jedno další velké tajemství.

• 3.5.2019  22:39
    7 životů (2017)

Takový zajímavý námět, ze kterého by se dal udělat dost dobrý film... a nakonec je z toho trapná střílecí slátanina. Achjo.

• 14.12.2018  21:19

Vzhledem k tomu, že jsem cílová skupina - tedy, 35tiletá matka v očekávání dalšího potomka (takže hormony pracují) a miluju britskou angličtinu a britský humor, film mi fakt sednul. Divím se, že má tak nízké hodnocení... ale asi holt ty hormony. :-) Podle mě je film svěží, vtipný, originální a zpracovává téma, které není úplně tak obvyklé, což se mi fakt zamlouvá.

• 6.8.2018  11:45
    Svatební horečka (TV film) (2008)

Tři body jen díky tomu, že jsem ovlivněná svými rozháranými hormony! :-) Jinak velmi průměrný romantický film k žehlení.

• 25.7.2018  22:32
    Krásno (2014)

Krásno mi připadá krásně trapný. Viděla jsem 59 minut a nevím, jestli se mi chce to dokoukat. Když já toho Sokola nemusím už od pohledu (partičku jsem v životě neviděla).

• 18.7.2018  22:22

Škoda nevyužitého potenciálu hereckého obsazení. Vtip nula nula nic. Přehnané scény. Nedotažený scénář. Dobrý tak k žehlení.

• 15.7.2018  21:55
    Špindl (2017)

Jelikož jsem cílová skupina této komedie - třicátnice, dávám tři body. Sem tam se usmějete, sem tam je vám trochu trapno, ale celkově je to oddech komedie (i když jsou tam scény tak trochu naroubované). Prostě se musí brát s rezervou. Ale jiskření mezi mladým hudebníkem a modelkou je uvěřitelné, což je na české poměry div.

• 17.5.2018  21:02
    Sisters of the Groom (TV film) (2016)

Jen moje vykojená hlava může být výmluvou, že jsem to dokoukala, po částech, u jídla. Film tak strašně sladký. Až mi připomněl klipy thajských romantických písní. Pokud jste někdo viděl, dáte mi za pravdu. Od začátku je jasné, jak to celé dopadne.Pohledy hlavních hrdinů jak z telenovel. Takže asi tak, je to film pro ženy ve středním věku, které si otevřou lahev vína a u žehlení se na chvíli zasní.

• 13.5.2018  21:36
    Holka na stěhování (TV film) (2017)

Typický slaďák s předvídatelným koncem. Jelikož mám mlíko na mozku, dávám tři hvězdičky. Skvěle jsem si u toho odpočinula (na etapy, když malá spala), procvičila si angličtinu (žádný dabing!!), zkrátka, mohla jsem vypnout, dívat se do uhrančivých očí Keegana Allena a u šťastného konce udělat dlouhé ááách.

• 24.4.2018  19:25
    Holky na tahu (2012)

Přiznávám, neviděla jsem to celé. Nedalo se. Po čtvrt hodině jsem to vypnula. Film o vulgárních zfetovaných s IQ tykve, fakt ne. Kirsten Dunst mám ráda, ale tohle? Proboha proč?

• 2.2.2018  22:59
    Krůček ke štěstí (TV film) (2016)

Pohádka pro žehlící matky na mateřské dovolené, které si u filmu/žehlení vypijí sklenku vína, vzpomenou na lásku z tábora a zasní se, jak by to mohlo dopadnout, kdyby byl celý svět natřený narůžovo a všichni se vzájemně chápali a podporovali (SPOILER: Třeba šéf svoji zaměstnankyni, která se na něj vykašle minutu před důležitou prezentací pro klienta. Haha, to bych chtěla vidět!).

• 26.9.2017  21:56

Teda, to nechápu, takové nízké hodnocení?? Asi jsem tedy přesná cílová skupina pro film - třicítka na prahu vdavek, co miluje britcomy. Podle mě výborná komedie... tak krásně absurdní a při tom jako ze života.

• 4.7.2017  23:27
    On je žena (TV film) (2012)

Asi jsem se zbláznila, ale mě se tahle oddychovka fakt líbila! K háčkování ideální aneb vyko(le)jený matky na mateřský potřebují občas úplně vypnout (= kéž bych se mohla stát na pár dní chlapem a vypít si mozek). :-D

• 18.5.2017  22:07
    Rosa: Svatba v Africe (TV film) (2015)

"Svatba mého nejlepšího přítele" po německu. Klasická lehká romantická komedie, dobrá jako kulisa k žehlení, háčkování nebo vaření. V rámci žánru průměrný film, na který si druhý den stěží vzpomenete, ale příjemný.

• 10.5.2017  23:13
    Marta a Věra (TV seriál) (2014)

Jestli první série byla průměrná (ale mezi českými sitcomy stále perla), tak druhá série naprostá bomba! Holt když koukám na jiné recenzisty, tento humor asi není pro všechny. Mě ale vážně sednul! ;-)

• 2.4.2017  22:21
    V kůži třicítky (TV film) (2011)

Když se na to člověk podívá s nadhledem, tak je to náhodou vtipný. Film skvěle vystihl problémy patnáctiletých holek. Ideální, když chcete jen koukat a na nic nemyslet (maximálně si vzpomenout na své tenkrát poprvé). :-)

• 31.12.2016  23:05
    Dítě nebo kariéra (TV film) (2006)

Odpočinkový film na nedělní odpoledne k žehlení. Romantická komedie o tom, že ne každá žena je hned hrrr do dětí a ne každý muž je materialistický kariérista. Ale když láska kvete, přece jen se dopracují ke společnému cíli. Milé, nenáročné, průměrné...

• 12.1.2016  20:27

Taková plochá pohádka pro dospělé, ve které ani jedna postava není kladná, natož sympatická. Film mi přišel dosti nudný a povrchní, scénář velmi jednoduchý, vše vysvětlováno jak pro slaboduché, herecké výkony otřesné (ostatně Karel Roden snad ani jiný obličej udělat neumí - ano, nejsem jeho fanynka) a a nějakou tu emoci aby jeden pohledal.

• 2.1.2016  08:58
    Den po zítřku (TV film) (2004)

Jen jako zvuková kulisa k háčkování a i tak se to nedalo "dokoukat". Prosím vás, řeknete mi někdo, jestli tu manželku v tom Berlíně nakonec našel? Nebo jen dceru a zůstal s brunetou?? Na doposlouchání opravdu nemám sil! Tolik hloupých dialogů jsem snad ještě nikdy neslyšela! A co teprve ty do sebe nezapadající nesmysly! :-)

• 20.12.2015  22:45
    Fargo (TV seriál) (2014)

1. série: První díl byl dokonalý! Neskutečný černý humor! Bohužel to šlo díl od dílu dolů, sem a tam byla scéna, která byla tak nějak zbytečná a s každým dalším dílem mě čím dál víc iritovalo iracionální chování některých postav. Každopádně suma sumárum, fajn počin. Jsem zvědavá na druhou sérii. PS: To, že se nejedná o skutečný příběh, je zcela zřejmé. Nevěřím, že by se na jednom místě sešlo tolik "hloupých" lidí! :-) 2. série: Humoru ubylo, chyběla mi silná postava alá Billy Bob Thornton (v prvních dílech jsme pořád marně čekali, kdy se tam objeví jako mladík), ale co mi chybělo nejvíce byla postava, které bych nějak fandila. Jakoby mi bylo jedno, jak to s hrdiny dopadne. Samozřejmě jsem fandila policajtovi, ale o tom už jsem věděla, že to přežije a že manželka ne. Tímto ubylo emocí, které by seriál vyvolával. Přesto to byla fajn podívaná a vyzdvihnout musím výběru hudby po celou dobu!!!

• 24.11.2015  19:32
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Poslední díl mě utvrdil v názoru na celý seriál: nedomyšlené příběhy, na hlavu postavené, neuvěřitelné, ale úplně nejhorší ze všeho byly dialogy, o snaze o vtip ani nemluvě! Trapné! A jestli se policie musí ptát, co to znamená stalking, je tedy asi vážně něco hodně špatně. Seriál jsem sledovala jako kulisu při večeři nebo tupém zírání do blba po té, co jsem přišla unavená z práce a potřebovala vypnout. Rozhodně nic pro náročného diváka.

• 3.11.2015  21:07

Kterak nadějná meteoroložka, která žije touto vědou od malička, dostane možnost stát se "weather girl" aneb televizní rosničkou, tak trochu ji to změní, ale ona přeci vždycky stála o to být vědátorkyní a málem by na to zapomněla. Samozřejmě se tam přichomýtne fešný to mladík, její šéf, kde to tak trochu zajiskří, ale ouva... přijde klasická zápletka a jak to celé dopadne? Jestli zrovna žehlíte a nemáte u toho na co koukat, pusťte si tento film, a jestli nejste ten typ, co se dojme i u reklamy, pro vás by to byla ztráta času. ;-)

• 21.10.2015  21:45

Pořád jsem doufala, že je to parodie na americké romantické filmy a k závěru filmu vyskočí něco jako: "Ne, tentokrát žádný happyend nebude!!!". Ale bohužel. Už tomu chyběla jen převlékací scéna v obchoďáku a závěrečný společný hromadný tanec na ulici. Anebo to měla být parodie?

• 23.9.2015  22:48

Před plánovanou zombie párty to chtělo nějakou inspiraci... a tak jsem si vybrala tuto, z mého nejoblíbenějšího ostrova. "Viva la Cuba!" A byla to trefa do černého! Dlouho jsem se tak nenasmála! Film plný skvělých hlášek a bizarních scén! Disidenti útočí!!! :-D

• 21.9.2015  17:37

Přiznávám, viděla jsem jen půlku a nejsem si jistá, jestli to někdy vůbec dokoukám. Vizuálně je to zajímavá podívaná (kterou člověk málem ani nestíhá), ale nějak jsem ještě nepochytila, co mi má ten film vlastně přesně sdělit a jelikož jsem žena a nevyžívám se v honičkách a rvačkách, je to trochu mimo můj záběr. Proto řadím mezi průměr a dávám tři body.

• 4.9.2015  22:45

Většinou mi to americké "stand-up comedy" nepřijde ale vůbec vtipné, v tomto filmu nevyjímaje. Třetí třetina filmu si mě ale získala... vnitřně jsem doufala, že jeden z nich zakřičí: "Nedělej to!" a budou šťastní i s miminem až do smrti. Amen.... Ze začátku protivná hlavní hrdinka si mě nakonec získala, stejně jako "stranger", který ale vůbec není můj typ. Takže nakonec film řadím k takovým těm, po kterých ti zůstane milý úsměv na tváři.

• 3.9.2015  23:43

Tak tohle na mě fungovalo!! ... touha, strach, štěstí, smutek, smích, nuda, svádění, pláč... emoce...život. Nehodnotit. Prožít. Dobře ty, Michelle Williams!

• 12.8.2015  16:50
    Druhý dech (TV seriál) (1988)

Nemůžu si pomoct... pominu-li fakt, že je to taková komunistická limonáda, vývoj lidských osudů na mě působí uvěřitelně, herecky je to moc dobře obsazené a jako odpočinek v parných dnech, kdy se dá jen dýchat a zírat před sebe, zdá se mi to býti ideální.

• 28.7.2015  20:25
    Mezi životem a smrtí (TV seriál) (2013)

Další ze seriálů z nemocničního prostředí... leč tento vybízí v každém díle i k zamyšlení a za to palec nahoru!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8