studiobadguy

• 19.12.2019  09:34

To byla taková MRDKA

• 21.8.2019  10:44
    Jupiter vychází (2015)

Jediný pozitivum, které se o týhle filmový dračice dá říct je to, že má konec.

• 9.3.2019  20:05

Další film, který má trailery, ze kterých by bylo každému filmovému Kritikovi nejlépe na odplivnutí, nejhůře na rehabilitaci. Film se mi nakonec líbil a hodnotím ho velice kladně. Ale obrovský mínus, který se nedá přehlédnout je herečka hlavní hrdinky. Takhle špatnej superhrdinskej casting jsem naposledy viděl u BvS (jedná se btw o Lexe Luthora) a to občas velice zabolí. Jinak všechno ostatní docela šlo. Akce neohromí, ale popcorn se u toho sníst dá. Captain Marvel je přehnaně OP, což znamená že akci typu Civil War nebo Infinity War rozhodně nečekejte. Skrullové jako záporáci jsou cool a za ně rozhodně palec nahoru. To co je ale hlavní hřeb filmu je Nick Fury a ta kočka. Tihle dva jsou určitě nejlepší postavy filmu a velmi rychle si je oblíbíte. Po strašných trailerech se z filmu vyklubala zábavná komedie na úrovni strážců galaxie, a proto by bylo dobré tento film v kině neprošvihnout. 80%.

• 25.1.2019  12:02
    Kursk (2018)

Potom co mě rodiče donutili si zajít do kina na Kursk jsem si myslel, že to bude blbost. No výsledek nebyl nic hrozného,ale zase nic velkolepého. Uznávám že audiovizuál filmu je skvělý. Vše co je na obrazovce vypadá jako kdyby to bylo opravdové (možná že ano ale já bych víc vsadil na CGI) a hezky to i zní. Herci jsou zvláštní. Někteří hrají dobře ale jiní mají problém s tím říct větu. To platí hlavně pro ženu hlavního hrdiny, která celý film hlavně ječí a neustále si na něco stěžuje. Takhle je prakticky člověk hned otrávený, když tato slečna příjde na scénu. Tempo je občas pomalé ale zážitku to nějak neškodí, protože scény které majíé být depresivní a ponuré díky tomuto opravdu ponuré jsou. Nevím co bych více řekl. Maximálně to že Kursk není žádná akční a zábavná podívaná ale spíše depresivní film s velikým důrazem na příběh a postavy. 60%.

• 25.10.2018  19:46

Upřímně je to docela dlouho co jsem si vyšel do kina na komedii. A co říct k tomuto počinu? Jestli jste viděli trailery, tak už jste se pravděpodobně rozhodli, jestli na film jít či ne. Hlavní tahoun všech komedií je humor a ten zde funguje dokonale. Právě proto by jste se měli podívat na trailery a rozhodli se, zda-li vám tento styl humoru vyhovuje či ne. Film je skvělá komedie a já se celý film bavil. Na zpříjemnění večera postačí a nudit se nebudete. 75/100.

• 5.10.2018  12:27
    Venom (2018)

Upřímně nechápu těch 29% na Rotten Tomatos, ale to je fuk. Líbí se mi ta nezávislost na MCU, a tím pádem si Venom může dělat co chce bez závislosti na nějakém Universu. Herci docela zklamali. Tom Hardy je skvělý herec, ale v tomto filmu moc neviniká. Mnohdy hraje celkem podivně a někdy mu to prostě nejde. Ostatní herci také moc nevinikají, takže o hercích toho není moc co říct. Veškerá akce je celkem nudná, protože Venom je šíleně OP.No a finální souboj není nic moc, ale neurazí. Postavy jsou také dobré téma. Venom je úžasný. Je to simpaťák a měl dobré hlášky. Eddie mě občas bavil, ale občas mě nebavil. Hlavní záporák byl super. Byl to takový ten týpek, co věřil nesprávné teorii. Celkově je film celkem zábavný, ale žádné veledílo. 70%.

• 26.5.2018  20:50

Tohle je jeden z těch filmů, který si udělá úmyslně příšerné trailery jen proto, aby mohl na plátně mile překvapit. Na začátek by se hodilo říct, že Solo SW Story je film hlavně pro fanoušky Star Wars. Neříkám, že když nejste fanoušek, tak se budete nudit a nebudete chápat o co jde, ale některé okamžiky, které by fanoušky zvedly ze žide s vámi ani nehnou. Velké překvapení jsou herci, u kterých jsem si myslel, že budou jen levné náhrady, aby Disney ušetřil za CGI. Nakonec hrají skvěle a Alden Ehrenreich je skvělý Han Solo. Harrison Ford to není, ale neurazí. Příběh je v celku zajímavý, ale místy byl celkem předvídatelný. Hudba je klasická Star Wars muzika, která je trochu nevýrazná, ale fanoušky potěší. Kamera, střih a CGI jsou v pohodě. Jen někdy některé postavy na hologramu vypadaly hrozně animovaně a falešně. Film mě rozhodně překvapil a ode mě získává 80%.

• 19.5.2018  01:07
    Deadpool 2 (2018)

Je tu toho hrozně moc a já ani pořádně nevím kde začít. Deadpool 2 podle mě nezklamal. Od prvního dílu se snaží jet na trochu vážnější notu a předat divákovi nějakou myšlenku (asi to má být parodie na Logana). Ovšem to neznamená, že je film nudný. Je zde spousta akce, hlášek, humoru a bůh ví co ještě. Akce je celkem dobře natočená, je přehledná a celkem jsem si ji užil. Hlášky a humor fungují dobře a né jednou jsem se docela zasmál. Postavy se také povedly. Antihrdina Deadpool je stále ten vraždící komik. Je tu trochu víc brutálnější než v jedničce, ale mě to moc nevadilo. Collosus je stále přehnaný dobrák, který za každou cenu chce páchat dobro. Cable jako záporák taky funguje skvěle.Má dobrou motivaci, dobré akční scény a cool design. Příběh je taky v pohodě, ale nijak mě nikdy moc nepřekvapil. Deadpool 2 je skvělá, rodinná a zábavná komedie a ode mě si bere 80%.

• 28.4.2018  10:18

Avengers Infinity War je bez pochyby nejočekávanější film letošního roku a po nekonečném čekání jsme se dočkali. Film vypadá skvěle. Všechny masky, kostýmy, CGI atd..... všechno tu prostě vypadá skvěle. Postavy jsou také super. U postav se většinu času věnujeme Thanosovi, Thorovi, Strážcům Galaxie a Iron-Manovi. Zbytek postav je, jako by tam vůbec nebyly a některé jsou i naprosto zbytečné a ve filmu nejsou moc důležití. Za všechny tyto postavy může mluvit Kapitán Amerika, Bucky, Groot nebo třeba Hulk. A naprosto nejhorší a nejzbytečnější postavy jsou Black Order. Hudba není moc nová. Prakticky zde hraje klasická znělka Avengers, která stále zní dobře. Akce je tu poměrně hodně a je celkem zábavná, ovšem ke konci to nepůsobí tak epicky a třeba scéna ve Wakandě byla v celku nuda. Nový Avengers rozhodně nezklamali a ode mě dostávají 85%.

• 19.4.2018  06:39

Typický příklad toho, že starý neznamená špatný. Dařbuján a Pandrhola je film starý víc jak 50 let a i tak je lepší a vtipnější než většina dnešních rádoby vtipných komedií. Film je na tu dobu skvěle natočený, úžasný výběr herců a celkové je film velmi dobře udělaný. Dřbuján a Pandrhola je klasická česká komedie a stojí za to se na tuto klasiku podívat.

• 7.4.2018  09:47
    A-Team (2010)

Když jsem si včera večer pustil v televizi A team, nevěděl jsem co od toho mám čekat. Nakonec film není zas tak špatný a celkem zpříjemnil večer. A team je typický akční film. Je zde spoustu akce, taková normální zápletka (zloduch něco ukradne a A team to musí najít) a občas nějaký humor. Film je dost dobře natočený, scény na té lodi byli místy hodně nepřehledné. Herci jsou skvělí. Všichni hrajou dobře a dává to lepší pocit z filmu. A team je prostě dobrý film na večer.

• 23.3.2018  20:02

Já mám první Pacific Rim celkem rád. Je to dobrý a zábavný akční film, ale jak dopadla dvojka? Z technické stránky výtečně. Všichni roboti, monstra a akční scény vypadají skvěle a film celkové vypadá hezky. Herci nejsou nejhorší, ale nejsou to taky žádné hvězdy. Prostě hrají tak, jak by se od tohoto filmu očekávalo. Hudba je stejná jako v prvním díle, ale nějaké nové skladby tu jsou. Příběh je úplně stejný jako v jedničce, takže pokud na nový Pacific Rim chcete jít s tím že uvidíte něco nového, budete zklamaný. I přes nějaké nedostatky je Pacific Rim Povstání velice zábavný film plný akce a humoru a vyplatí se na něj zajít do kina (75%).

• 5.2.2018  15:41

Upřímně po minulých dílech jsem si myslel, že konec této trilogie bude dobrý. Bohužel, dopadlo to daleko hůř. Příběh není úplně nejhorší, ale je hodně předvídatelný a né jednou jsem dokázal předpovědět, co se stane. Postavy jsou v pohodě, ale když se někomu z nich něco stalo, tak to se mnou moc nehlo. Akce je taky v pohodě. Akční scéna na začátku se mi celkem dost líbila, ale ostatní akční scény byly celkem průměrné. Je tu spousta filmových klišé, které ze začátku nevadí, ale ke konci to začalo být celkem dost otravné. Celkově film není nudný, ale oproti minulým dílům mě dost zklamal.

• 14.12.2017  03:24

Je to lepší než epizoda VII?? Ano je. Poslední z Jediů ukazuje jak se mají Star Wars točit. Adam Driver opět ukazuje že Kylo Ren je velice zajímavá postava a že to není jen obyčejný rytíř ze Sithu. Ray v podání Daisy Ridley je také velmi skvělá, a také zde dostane hodně prostoru. Zkrátka postavy jsou jedna z mnoha částí, kterými film vyniká. Příběh je asi nejkvalitnější část celého filmu, a je to jeden z nejlepších Star Wars příběhů vůbec. Ovšem největší problém filmu je jeho tempo. Film ubíhá neskutečně pomalu, a místy si říkáte jestli film vůbec skončí. Film je velice kvalitní SCI-FI a vyplatí se na něj jít do kina.

• 21.9.2017  22:03

I když druhé Kingsman točil Matthew Vaughn, tak to má pár problémů. Ovšem nejdříve začneme věcmi, co se mi líbili. To skvělé na filmu je samozřejmě akce, která je velmi dobře zpracovaná a natočená. Další věc, co mě potěšila je postava Pedra Pascala, která byla velice dobrá a je to možná to nejlepší na celém filmu. To by bylo vše k tomu dobrému a vrhneme se na ty špatné věci. První věc co musím zmínit je příběh, který není tak úchvatný jako v Prvních Kingsman a mnohdy je i celkem předvídatelný. Další věc je akce, která je jak jsem říkal velice kvalitní, ale má jeden problém. Je téměř stejná jako v minulém díle a tím pádem je zde málo akčních scén, které by v sobě měli originalitu. Ale ta nejhorší věc a částečně i největší zklamání filmu je Statesman. Tato organizace ve filmu neudělá téměř nic a jediný kdo je zajímavý a potřebný je Pedro Pascal. Zbytek jsou ploché a nepodstatné postavy, což mě velmi mrzelo. Film rozhodně není nudný, ale měl problémy, které se mi ani nechce věřit, že by Matthew Vaughn udělal. 80%.

• 22.6.2017  18:54
    Pod zemí (2014)

Dokonalí found footage film. Film s dobrým hereckým obsazením a naprosto skvělou atmosférou. Naopak je tu spoustu nejasností a momentů co nedávají moc smysl. 85% (4 hvězdy).

• 16.6.2017  21:50

Perfektní napínavé drama. Celý film jsem dokázal pochopit obě strany a jejich chování v některých situacích. Film je dlouhý, ale kvalitě filmu to vůbec neškodí. Příběh je také naprosto geniální a má úžasnou a dechberoucí zápletku. Další věc co musím zmínit je dokonalá přestřelka v ulicích Los Angeles. Takto dobrou a napínavou akční scénu jsem už dlouho neviděl. 100% ( 5 hvězd).

• 28.5.2017  14:52

Co se pokazilo? Ten film začne a vypadá to slibně, jenomže zde musí být naprosto nesympatycké postavy, kterým celí film přejete smrt. "Hlavní" ženská postava Katherine Waterston je naprosto nesympatická a hloupá. Příběh celkem ujde, ale i tak není dokonalý a jsou v něm chyby. Mezi postavami zde exceluje Michael Fassbender jako David a celý film jsem Davidovi a Vetřelcům fandil. 60%.

• 30.4.2017  22:37

Čisté a zábavné béčko. Na tu dobu film sice zaostává, ale to vůbec nevadí, protože souboje si vychutnáte i tak. 85% (4 hvězdy)

• 24.4.2017  06:38
    Pocahontas (1995)

Tento film není u nás vůbec známí a je to velká škoda. Příběh je také velmi zajímavý, protože se z dob rytířů atd. přesouváme do dob kdy angličané jeli osidlovat Ameriku. Postavy jsou také skvělé. Obě strany jsou divákovy strašně simpatické a místy jsem nevěděl které straně fandit. Pocahontas jako hlavní postava funguje dobře a vždy můžeme pochopit její chování. Je tu mnoho skvělích písní a mnoho z nich si budete zpívat další dva dny. Nebudu tady psát slohy, 100% (5 hvězd).

• 23.4.2017  09:52

Další Bondovka a tentokrát dopadla excelentně. Příběh se točí kolem studené války což je celkem zajímavé téma. Postavy. Samozřejmě je tu James Bond kterého všichni známe a všichni ho milujeme. Zub je naprosto skvělý a zapamatovatelný záporák. Jediné mínus filmu je to že je až moc podobný předchozím Bondovkám a místy je to opravdu vidět. 90% (5 hvězd)

• 21.4.2017  22:16
    Lví král (1994)

A nyní tu máme asi nejznámější Disneyho film. Tento film je naprosto úžasný. Animace je naprosto úchvatná. To co tu Disney předvedl je něco neuvěřitelného. Příběh asi všichni známe ale i tak je velmi zajímavý. Postavy jsou skvělé. Jsou skvělé kladné postavy tak i záporné postavy. Jediné mínus jsou písně které mi moc nesedly ale i tak jsou skvělé. 97% (5 hvězd).

• 19.4.2017  23:01
    Aladin (1992)

A máme tu opět něco lepšího. Tento film mě velmi mile překvapil. Příběh je v celku originální a nemůžu proti němu říct nic špatného. Postavy jsou skvělé. Hlavně postava Džina je naprosto úžasná. Film je v celku dobrý a dávám mu 80% (4 hvězdy).

• 17.4.2017  22:17

K tomuto filmu se nedá nic moc říct. Pokud se vám líbily první záchranáři tak se vám bude líbit i tento film. Příběh je celkem podobný ale mnohem lepší. Celkově tenhle film je lepší oproti prvnímu dílu ale zas takový rozdíl to neni. Nevím co dál říct. 80%.

• 17.4.2017  22:10

A začíná období Disneyho renesance což je období kdy vycházely ty nejlepší Disneyho filmy. A začíná to tímto skvělím snímkem. Původně jsem si říkal že to bude jen blbost pro holky. Ale je to jeden z nejlepších filmů tohoto maratonu. Příběh, i když je známý tak je velmi solidně odvyprávěný a místy i celkem dojemný. Tento film mi celkem připomněl Popelku. Postavy jsou naprosto dokonale napsané. Hlavní záporačka filmu je naprosto skvělá a jako záporák funguje, Animace je také velmi skvělá. Myslím že Disney zase o krok postoupil. 100% (5 hvězd)

• 16.4.2017  00:03

Zde se Disney rozhodl udělat si vlastního myšího Sherlocka Holmese a celkem se jim to povedlo. Animace je opět skvělá, hlavně finální scéna o které ještě budu mluvit. Ta detektivní část je taky celkem dobrá. nemůžu si stěžovat. Postavy jsou také velmi dobře napsané opět nemůžu si ztěžovat. Finální scéna v BIg Benu je naprosto úžasná a rozhodně ji chci ještě někdy vidět. Nevím co dál říct, 80% ( 4 hvězdy z 5 ).

• 16.4.2017  00:02

Další film který u nás nikdo nezná. Animace je naprosto výborná. Je zde využíváno hodně počítačové Animace a to je jedině dobře. Film vypráví příběh Olivera Twista. Ovšem tady si Disney trošku víc vymíšlí protože film se odehrává v New Yorku a původní příběh je vyprávěn někde úplně jinde.Postavy nejsou ničím speciální nejsou ani špatně ale ani nejsou ty nejlepší. 75% ( 4 hvězdy z 5 ).

• 13.4.2017  22:29
    Liška a pes (1981)

Tento film není opět moc známí, ale tentokrát je to strašná škoda. K animaci se už vyjadřovat nebudu ( je skvělá samozřejmě skvělá ) a budu zde řešit důležitější věci. Příběh filmu je strašně originální a hrozně zajímavý. Zápletka se neustále vyvíjí a to je velké plus. Věc které si u tohoto filmu všimnete je to jak je smutný. Tenhle film hodně smutný ( trošku mi to připomnělo film Cesta ) a né jednou budete brečet. Jinak film není je smutný je místy i docela vesevý a to hlavně na začátku. Dále nevím co bych řekl a 95% (5 hvězd).

• 13.4.2017  22:28

Tento film u nás není opět moc známí a tentokrát je to jedině dobře. Možná by jste to nečekaly ale animace je opět skvělá. Velký problém filmu je příběh který mě vůbec nebavil a ani mě moc nezaujal. Postavy mě vůbec nezajímaly, bylo mi jedno co se tam děje a ani jsem nic necítil. Nevím co dál říct. Ten film mě prostě nebavil. 30% (2 hvězdy z 5).

• 12.4.2017  06:33

Tento film není u nás tolik známí což je velká škoda. Animace podle mě zase o krok postoupila, ale né o moc. Příběh mě také mile překvapil, protože je velmi originální a celkem zajímavý. Postavy jsou taky moc zajímavé. Jsou zajímavý dobré charaktery i špatné charaktery (tím myslím záporáci). Jediný problém filmu je to že byl místy trošku natahovaný ale ničemu to moc nevadí. Tento film mě mile překvapil a 80% (4 hvězdy z 5).

<< předchozí 1 2