Podezřelý X (2012)

Je to nadpriemerný kriminálny film, ktorý je remakom japonského originálu. Má dosť dobrý príbeh o inteligentnom matematikovi, ktorý má len svoju prácu, čo ho ale úplne nenaplňuje a tak túži po svojej susedke, ktorú platonicky miluje. A preto, keď ju spolu s neterou objaví bývalý partner, ktorého v sebaobrane zabijú, rozhodne sa im pomôcť a využije svoju inteligenciu, aby z vraždy neboli podozrivé, čo sa mu aj podarí. Lenže vytrvalý detektív aj tak cíti, že to bola ona a len tak sa nevzdá. Spracovanie nie je zlé, ale ani ničím výnimočné. Hlavne pri znalosti originálu tu ani nemá čo výraznejšie zaujať, prvá polovica je prakticky totožná, druhá je už čiastočne odlišnejšia, ale aj tak si všetko zásadné ponechá, teda paradoxne až na to najzaujímavejšie, lebo miesto súboja dvoch veľmi inteligentných ľudí, matematika s fyzikom čelí v tomto prípade matematik detektívovi, čo mi nepríde ani zďaleka tak atraktívne. Ale zase nemôžem byť ani moc kritický, dej je aj tak dostatočne zaujímavý, celý čas si to udržuje svižné tempo, takže ani na okamih som sa nenudil a až na tú dvojicu detektívov, s ktorou som mal dlhší čas trochu problém, čo sa vylepší až v druhej polovici sú tu dobre zvládnuté aj jednotlivé postavy a vzťahy medzi nimi. Tak aj keď to stále mohlo byť dejovo prepracovanejšie a napínavejšie, pozerá sa na to dobre. Len ma trochu prekvapuje, že toto je prakticky čistokrvná kriminálka, čo v rámci juhokórejskej tvorby nebýva až tak bežné, o akciu alebo romantiku tu vôbec nejde, aspoň trochu napínavých situácií je len pár, ale ani tie nie sú moc výrazné a po dramatickej stránke mi to tiež prišlo len také vlažné. S hereckým obsadením som celkom spokojný, Ryoo Seung-Bum ako matematik sa pre tento typ úlohy hodí ideálne, k tomu veľmi príjemná Lee Yo-Won, ktorá ma vlastne z celého filmu bavila najviac, nesklame ani jej neter, len ako som spomínal, s tou dvojicou detektívov som mal trochu problém, či už obsadením, ale aj charakterom postáv. Réžia a technická stránka sú celkom slušné, určite to mohlo byť aj lepšie a to takmer po všetkých stránkach, ale potrebný štandard to s ľahkosťou spĺňa. Originál je rozhodne kvalitnejší a to snáď po všetkých stránkach, či už scenár, postavy, ale aj atmosféra, no zase ani tento remake nie je zlý. Ale aj keď si odmyslím, že je to remake, v rámci juhokórejských kriminálnych filmov sa aj tak nejedná o nič výnimočné, jednoducho dobrý film na jedno pozretie. 64%

Přenašeči (2009)

Je to celkom dobrý postapokalyptický thriller. Má veľmi dobrý príbeh odohrávajúci sa v dobe, keď ľudstvo postihla mimoriadne nebezpečná nákaza, proti ktorej nie je liek a tak vyhladila takmer celú populáciu. Štvorica mladíkov nechce nič iné, len sa dostať na veľmi vzdialené, ale bezpečné miesto na pláži s motelom, kde by mohli v pokoji žiť, ale cesta je dlhá a na nej ich čaká aj mnoho problémov. So spracovaním som celkom spokojný, ale stále sa z toho dalo získať aj viac. V prvom rade trochu zamrzí, že dej je až príliš jednoduchý a úplne priamočiary a navyše aj v dosť komornom podaní, takže to najlepšie sa divák dozvie skôr z rozprávania. Ale zase ani takto si rozhodne nemôžem moc sťažovať, tento typ zápletky mám rád, aj vďaka krátkej dĺžke to má veľmi svižné tempo, tie jednotlivé, prakticky epizódne udalosti sú celkom zaujímavé a hlavne v druhej polovici to už začne byť trochu dramatickejšie, keď sú postavy nútené robiť aj ťažké rozhodnutia. A tak aj v tomto prevedení ma to bavilo, pričom ani úplný záver nesklame, niečo podobné som aj čakal. Čo sa týka tradičných žánrových prvkov, najviac sklame, že atmosféra je veľmi slabá, prakticky som ju ani nepocítil, ale aspoň sa nájde pár trochu napínavých scén a aj tie akčnejšie situácie ma bavili, aj keď nemuseli byť až tak veľmi komorné. Čo sa týka hereckého obsadenia, očakávane tu vystupuje len pár postáv, štyri hlavné a pár epizódnych a síce nie sú zlé, ale zároveň si ma nikto z nich výraznejšie nezískal, za čo môže aj ich časté veľmi hlúpe správanie a to nie práve v situáciách, keď ide o život, nad to sa dá ľahko povniesť, ale aj vtedy, keď o nič nejde. Réžia a technická stránka sú na tom dobre, páči sa mi vizuálna stránka, či už kamera, prostredie alebo kulisy, len by to chcelo aj nejakú atmosféru. Takže Carriers v rámci žánru síce neprinieslo vôbec nič nové, prakticky je to taká menej výrazná žánrovka, ale aj tak nemôžem hodnotiť horšie, dosť ma to bavilo a aj po opakovanom pozretí. 70%

1724 gibangnandongsageon (2008)

Je to celkom dobrá akčná historická komédia. Má pomerne dobrý príbeh o obyčajnom bitkárovi, ktorý dostane príležitosť postaviť sa schopnému šéfovi miestneho gangu a na veľké prekvapenie všetkých sa mu ho podarí poraziť a šéf upadne do bezvedomia. Tým si hneď získa rešpekt v okolí a stane sa plnohodnotným šéfom gangu porazeného, ale aj tak najviac túži po krásnej kurtizáne, ktorá nanešťastie patrí krutému šéfovi najsilnejšieho gangu. A tak sa v tomto prostredí plnom gangsterov dostáva do mnohých problémov. Spracovanie je celkom slušné, síce ešte spočiatku som moc nevedel, čo si mám o tom myslieť a rovnako ani hlavný hrdina mi neprišiel práve najideálnejší, ale keď sa po tej rozbehovej štvrťhodine začne hlavný dej, už som sa na to správne naladil a začalo ma to baviť. Dej očakávane ničím neprekvapí, je to prakticky taká štandardná gangsterka s mnohými tradičnými prvkami, len tentoraz v historickom období, pričom sa to ešte väčšinu času nesie v úplne odľahčenej atmosfére, ale aj vďaka tomu sa na to dobre pozerá a až na ten trochu rozporuplný úvod ma to už bavilo po celý čas. Čiastočným sklamaním sú skôr jednotlivé žánre, akcia je zámerne prestrelená, takže o nejakých zaujímavých drsných súbojoch sa tu moc hovoriť nedá, ale aj táto štylizácia má niečo do seba. O romantiku tu vôbec nejde, pričom celkovo mi moc nesadlo, ako je tu podaný vzťah medzi hlavným hrdinom a kurtizánou a síce humor, prípadne dramatické momenty sú celkom slušné, ale mal som pocit, že sa to úplne nedotiahlo, takže buď to malo byť vtipnejšie, alebo ešte dramatickejšie. S hereckým obsadením som celkom spokojný, jedine Lee Jung-Jae v hlavnej úlohe mi moc nesedel, síce je to dobrý herec, ale v serióznych úlohách a síce ani tu nie je zlý zlý, predsa len sa tu moc nehodil. Ale vynahradzujú to dobré vedľajšie postavy, hlavne veľmi sympatická Kim Ok-Vin ako kurtizána, najlepší priateľ hlavného hrdinu alebo slušný hlavný záporák. Réžia a technická stránka určite mohli byť ešte o niečo lepšie, ale aj toto prevedenie sa mi celkom páčilo, slušná vizuálna stránka, dobré kulisy a aj tá odľahčená atmosféra. Takže keby boli lepšie zvládnuté tie jednotlivé žánre, určite by som dal lepšie hodnotenie, ale aj takto som sa bavil a kľudne si to ešte pozriem. 66%

Lásky čas (2013)

Je to vydarená mierne fantasy ladená romantická dráma. Má dosť dobrý príbeh o mladíkovi, ktorý sa od svojho otca dozvie nečakané tajomstvo, že všetci mužskí členovia rodiny vedia cestovať časom, do svojej vlastnej minulosti. A keďže sa práve začína nová etapa jeho života, kedy sa už osamostatní, rozhodne sa to využiť, aby nielen opravoval svoje chyby, ale hlavne konečne našiel svoju životnú lásku, po ktorej tak dlho túži. To sa mu aj podarí, pomocou svojej schopnosti dolaďuje všetky maličkosti, aby spolu mohli žiť skvelý život, ale predsa len to má aj svoju horšiu stránku a návraty v čase môžu narušiť aj to, čo už bolo ideálne. So spracovaním som veľmi spokojný, už od začiatku to pôsobí veľmi dobrým dojmom, ktorý sa aj našťastie udrží a podiel na tom majú aj samotné hlavné postavy, ktoré si ma získali a skutočne som im prial, aby im to vyšlo. Rovnako oceňujem, že dej je až mimoriadne bohatý, za čo ale môže aj fakt, že zaberá veľmi dlhý časový úsek a tak už v polovici som netušil, akým smerom sa to bude uberať, čo v rámci tohto žánru nie je práve obvyklé, keďže sa už toho stihlo udiať viac než dosť. Určite musím pochváliť aj množstvo dobrých nápadov, minimálne už len samotné zoznámenie hlavnej dvojice mi prišlo dosť originálne, rovnako poteší nespočet skvelých situácií a keďže sa to ešte po celý čas nesie vo veľmi príjemnej atmosfére, sadlo mi to skutočne výborne. A síce to záverečné posolstvo mi prišlo predsa len trochu lacné, ale nad to sa dá povzniesť s najväčšou ľahkosťou. Spokojný som aj s jednotlivými žánrami, romantika je príjemná, vydarila sa aj komédia, keďže viackrát som sa výborne pobavil, samotný fantasy motív je tu podaný tým najideálnejším spôsobom, takže sa to zbytočne nepreháňa a na moje prekvapenie jedine dráma nemá moc veľký priestor, očakával som trochu emocionálnejšie prevedenie, ale ani takto to rozhodne nie je zlé. S hereckým obsadením som nadmieru spokojný, Domhnall Gleeson sa pre túto úlohu hodí výborne, veľmi príjemná Rachel McAdams, ktorá ma ešte nikdy takto nebavila, charizmatický Bill Nighy a množstvo výborných vedľajších postáv, obzvlášť strýko so skvelými hláškami. Réžia a technická stránka sú skvelé, veľmi výrazný žánrový nadštandard a to po všetkých stránkach. Keby to bolo ešte trochu dramatickejšie, tak by som asi dal aj plné hodnotenie, ale aj tak je Lásky čas jeden z najlepších západných romantických filmov, s akými som sa stretol. 80%

Smím prosit? (1996)

Je to dosť dobrá dráma z tanečného prostredia. Má celkom dobrý príbeh o mužovi v strednom veku, ktorý má milujúcu manželku, vzornú dcéru a dobre platenú prácu, ale napriek tomu cíti, že mu niečo chýba a jeho život sa dostal do úplného stereotypu. No keď si vo vlaku, cestou z práce všimne mladú zamyslenú ženu, ktorá pozerá z okna tanečnej školy, zaujme ho a predsa sa len časom skúsi zapojiť do tanečného krúžku, aby bol blízko nej. Ale na jeho prekvapenie tancu úplne prepadne a jeho život konečne získa potrebný náboj. So spracovaním som nadmieru spokojný, získalo si ma to už od samotného začiatku, výborný hlavný hrdina, ktorému sa nedá nefandiť a skvelo podaná tanečná tématika, pri ktorej je skutočne radosť pozerať na to, ako sa z nesmelého muža, ktorý nevie správne urobiť ani krok a tanec berie skôr len tak vlažne postupne stane jeho milovník, ktorý nemá problém sa zapojiť aj do súťaže a samozrejme ho to celé výrazne zmení, ale len k lepšiemu. K tomu plno výborných postáv, ktoré tu majú svoj význam a samostatnou kategóriou je vzťah k mladej učiteľke, ktorý bol spočiatku tým jediným, čo mi nesedelo, ale v druhej polovici ma to nielen začalo baviť, ale navyše som tento jediný počiatočný nedostatok dokonca aj spätne docenil, pričom musím pochváliť, že sa táto línia nevyberie romantickým smerom, to by celkovú atmosféru výrazne narušilo. A čiastočným prekvapením je, že rodinná línia hlavnej postavy tu má len minimum priestoru, čakal som, že to bude mať výraznejší priestor, ale to nie je žiadnym problémom. Hlavne, že sa to celé nesie vo veľmi príjemnej atmosfére a je sa na čo pozerať od začiatku až do konca. A síce sa nepovažujem za žiadneho milovníka tanca, ale musím uznať, že v tomto filme je na všetky tie tance od najmenej výrazných až po tie súťažné radosť pozerať. Herecké obsadenie je výborné, môj obľúbený Koji Yakusho v hlavnej úlohe, tradične zábavný Naoto Takenaka a nespočet veľmi dobrých vedľajších postáv, tu mi jednoducho sadli úplne všetci. S réžiou a technickou stránkou som nadmieru spokojný, príjemná atmosféra, k tomu nejaký ten prirodzený humor a dramatické momenty, tu nemám čo vytknúť. Remake som videl už dávnejšie a je to presne ten typ filmu, ktorý neurazí, ale po chvíli sa naň zabudne, no tento originál je očakávane úplne iná úroveň. Plné hodnotenie dať nemôžem, predsa len to nie je môj typ zápletky, ale zároveň až na nejaké detaily tu nemám najmenší problém, veľmi dobrý film. 79%

Soombakkokjil (2013)

Je to nadpriemerný thriller. Má dosť dobrý príbeh o majiteľovi kaviarne, ktorý je plne spokojný po rodinnej a aj finančnej stránke a tak si môže dovoliť žiť v drahom bytovom komplexe, no keď sa dozvie, že jeho nevlastný brat, s ktorým sa už roky nevidel záhadne zmizol, navštívi jeho byt v lacnej bytovke z chodobnej oblasti, ktorý sa má čoskoro búrať. Tu ale nachádza len množstvo tajomností a nedôverčivých susedov, no hlavne sa dostáva do problémov so záhadným útočníkom. Ale nanešťastie si čoskoro uvedomuje, že problémy tu nekončia a začnú prenikať aj k jeho rodine a domovu. Spracovanie nie je zlé, ale aj tak pôsobí až príliš rozporuplne. Spočiatku ma to dosť bavilo, výborný úvod, napínavé pátranie, množstvo výborných prvkov ako tajomný zabijak alebo znaky pri dverách, zaujalo ma aj to, že dej sa väčšinu času odohráva v dvoch bytovkách, navyše úplne protikladných z hľadiska ceny a komfortu a tak až na tie psychické problémy hlavného hrdinu, ktoré mi prišli trochu nadbytočné sa mi tu páčilo prakticky všetko. Ale v druhej polovici sa to už začne kaziť a keď sa odhalí, kto je vlastne samotným zabijakom, film pre mňa vlastne skončil. Všetko, čo bolo dobre rozohrané sa úplne zahodilo, už mi to prišlo len nechcene smiešne a tak poslednú polhodinu už nie je vôbec o čo stáť. Ale aspoň je aj táto časť slušne dynamická a tak sa to dá dopozerať, ale so silným pocitom premárneného potenciálu. Čo sa týka tradičných žánrových prvkov, chválim atmosféru a napätie, ale len v prvej polovici, potom už vôbec a poteší aj tých pár trochu akčnejších scén so zabijakom. Herecké obsadenie nie je zlé, síce nikto si ma výraznejšie nezískal, ale aj tak všetky postavy sú bez väčších problémov. Réžia a technická stránka sa mi tu aj ťažko hodnotí, prvá polovica je po všetkých stránkach výrazne nadpriemerná, druhá prinajlepšom priemerná a aj to len za stále slušnú vizuálnu stránku. Škoda, po prvej polovici som bol spokojný a lepšie hodnotenie bolo samozrejmosťou, ale za celok ho dať nemôžem. To jedno pozretie určite neľutujem, ale mrzí ma, že to takto pokazili. 61%

Carrie (2013)

Je to nadpriemerný horor, ktorý je remakom slávneho originálu. Má celkom dobrý príbeh o mladej stredoškoláčke s nebezpečnými telekinetickými schopnosťami, ktorá je ale kvôli svojej fanatickej matke utiahnutá, nevie zapadnúť do kolektívu a tak je svojim spolužiakom nasmiech. Ale po jednej nepríjemnej udalosti sa jej predsa len spolužiačka rozhodne pomôcť a prehovorí svojho priateľa, aby ju vzal na všetkými očakávaný ples, čo aj urobí, no ľudí, ktorí jej chcú uškodiť je stále dosť a kvôli jej schopnostiam to môže mať pre všetkých katastrofálne následky. Spracovanie nie je zlé, ale ani ničím výnimočné. Až na pár prakticky nepodstatných detailov je dej úplne totožný s originálom, takže vlastne len jedna prekopírovaná scéna strieda druhú, no to som našťastie aj očakával a tak ma tento fakt ani nesklamal. Horšie je skôr to, že tá prvá, rozbehová hodina mi na rozdiel od originálu prišla až príliš taká vlažná, chýba tomu ten správny náboj, ale aspoň sa na to dá bez problémov pozerať.No od samotného príchodu na ples si ma to už získalo a paradoxne práve táto najmierumilovnejšia časť, teda ples pred hlavnou akciou, kedy je hlavná hrdinka konečne šťastná sa mi z celého filmu páčila najviac, toto bolo výborne zvládnuté, čo ma vzhľadom na žáner aj dosť prekvapilo. Ale aj následne sa je na čo pozerať, takže tento zvyšok filmu ma už bavil. Čo sa týka hororovej stránky, o nejakej atmosfére alebo napätí tu nemôže byť ani reči, ale aspoň tých pár akčnejších scén je celkom zábavných, aj keď som čakal trochu viac. Herecké obsadenie je celkom slušné, síce si nemyslím, že práve Chloë Moretz je pre postavu outsiderky najvhodnejšia, ale aj tak ma bavila, k tomu Julianne Moore v úlohe matky a obstojne zložená skupina spolužiakov. Réžia a technická stránka mi prídu len mierne nadpriemerné, poteší vizuálna stránka, ale to je už prakticky všetko. Originál som videl len pár mesiacov pred týmto filmom, takže medzi obľúbené klasiky sa u mňa nezaradil, ale aj tak bol o triedu lepší, čo bolo vidieť hlavne na omnoho kvalitnejšej réžii a lepšie zvládnutej rozbehovej hodine, ktorá mi neprišla tak obyčajná. Takže tento remake je vlastne úplne zbytočný film, keďže je to aj tak len prekopírovaný originál a samozrejme v horšej kvalite, ale keďže som sa celkom bavil, nemám dôvod byť zbytočne kritický. 63%

Mobidik (2011)

Je to celkom dobrý kriminálny thriller. Má dosť dobrý príbeh o vytrvalom novinárovi, ktorý sa od svojho starého známeho dostane k informácii, že okolnosti explózie na moste, ku ktorej len prednedávnom došlo v skutočnosti nie sú také, ako sa vo všeobecnosti hovorí, pričom k tomu má aj nejaké dôkazy a tak novinár spolu s dvomi kolegami urobia všetko preto, aby sa o tomto prípade dozvedeli celú pravdu. Lenže kvôli tomu sa dostanú do problémov s vplyvnými ľuďmi a riskujú tým aj svoje životy. Spracovanie je celkom slušné, síce ma dosť prekvapilo, že vzhľadom na vážnu tému sa to spočiatku nesie v takej uvoľnenej atmosfére, ako keby ani o nič dôležité nešlo, ale keďže dej je dostatočne zaujímavý a bavili ma aj postavy, nemám s tým väčší problém. A v druhej polovici to už predsa len výrazne zvážnie, už sa dá obávať aj o postavy, celkovo chválim líniu s mladým informátorom a nájde sa tu aj pár skutočne vydarených situácií, takže s touto časťou som ešte spokojnejší. Jedine ma trochu mrzí, že samotná hrozba v podobe tajnej služby nefunguje úplne ideálne, tu bol potenciál podstatne vyšší. Ale našťastie toto je vlastne aj jediný výraznejší zápor, takže som spokojný aj s týmto prevedením. Celkom dobre sú na tom aj jednotlivé žánre, kriminálna línia je dostatočne zaujímavá a síce akcie a napätia mohlo byť aj viac, ale aj tak sa tu nájde pár vydarených scén, hlavne pešia naháňačka s jej ukončením na prechode pre chodcov. A poteší aj pár humorných momentov, napríklad predstieranie opitosti. S hereckým obsadením som nadmieru spokojný, tu je prakticky každá výrazná postava obsadená známym hercom, pričom mám rád prakticky všetkých. A tak poteší Hwang Jung-Min v hlavnej úlohe, dvojica jeho kolegov v zložení Kim Min-Hee a Kim Sang-Ho, k tomu Jin Goo v úlohe informátora a bavili ma aj záporáci a zvyšné vedľajšie postavy, ako šéfka novín alebo fotograf. Réžia a technická stránka síce mohli byť aj o trochu lepšie, predsa len by som skôr ocenil o niečo napínavejšie, dynamickejšie a celkovo serióznejšie prevedenie, ale vizuálna stránka je kvalitná a scény z jednotlivých žánrov fungujú viac než dobre a tak som spokojný aj s touto verziou. Takže stále sa z toho dalo získať aj o niečo viac, ale aj tak som spokojný, Moby Dick má zaujímavý dej, výborné postavy a kvalitnú technickú stránku a tak o dobrom hodnotení nemusím pochybovať. 73%

Nebeoending seutoli (2012)

Je to dosť dobrá romantická dráma. Má vydarený príbeh o mladom mužovi a žene, ktorí si žijú úplne obyčajné životy nezávisle od seba, ale nanešťastie obom v nemocnici diagnostikujú veľmi vážnu chorobu, behom čoho sa aj zoznámia, pričom im zostáva len pár mesiacov života. To ich plány samozrejme výrazne naruší, ale nechcú s tým zaťažovať svojich blízkych a spriatelia sa, no postupne si obaja uvedomia, že sa do seba zamilovali. Ale prístup oboch k blížiacemu koncu sa rôzni a preto ich vzťah čakajú mnohé problémy. So spracovaním som dosť spokojný, síce dej už štandardne neprinesie takmer nič nové a až na dva, tri prvky ide presne očakávanou cestou, no s tým nemám ani najmenší problém. Hlavne, že obe postavy sú výborné. získali si ma prakticky okamžite, pričom ma bavili aj samostatne a na tom majú veľký podiel aj ich vzťahy s blízkymi, či už jeho život v rodine svojho brata, kde je považovaný za povaľača, alebo jej, skôr samotársky, keďže so svojou rodinou nemá práve taký vzťah, aký by skutočne chcela. Ale najlepšie im to samozrejme ide spolu, chémia medzi nimi funguje a je skutočne radosť pozerať na ten ich vzťah, ktorý je spočiatku skôr priateľský, čo vzhľadom na okolnosti pôsobí úplne racionálne a následne sa už do seba zamilujú. A tak sa mi to vlastne páčilo od začiatku až do konca, nesie sa to vo veľmi príjemnej atmosfére, len ten záver som očakával trochu iný, keďže mi to prišlo také nedopovedané, ale to už je to najmenej. Takže čo sa týka jednotlivých žánrov, romantika je výborná, poteší aj viacero humorných momentov a síce dráma nie je až tak výrazná, ako by mohla, ale aj tento typ mi plne vyhovuje. Herecké obsadenie je výborné, skvelé hlavné duo Uhm Tae-Woong a Jung Ryeo-Won a bavili ma aj všetky výrazné vedľajšie postavy, obzvlášť jeho brat s manželkou. S réžiou a technickou stránkou som spokojný, slušný žánrový nadštandard. Takže tu nemám žiadny väčší problém, takéto filmy môžem pozerať stále a Never ending story síce nepatrí medzi špičku, ale stále je to príjemný nadpriemer. 77%

577 Peurojekteu (2012)

Tak v tomto prípade sa rozhodne nejedná o plnohodnotný film, ale prakticky o krátku reality show. Jednoducho len známy juhokórejský herec Ha Jung-Woo sa na základe svojho predchádzajúceho sľubu rozhodol pešo prejsť cez Južnú Kóreu vzdialenosť 577 km, pričom spoločnosť mu robí ešte väčšia skupina ľudí, prevažne už menej známych hercov a herečiek. Rozhodne ma najviac mrzí, že po celý čas idú vlastne len po normálnej ceste, takže po cestopisnej stránke, kde by mohli dostať priestor aj prírodné krásy alebo nejaké pamiatky tu nie je vôbec o čo stáť, ale zase pozerá sa na to pomerne dobre a občas to spestrí aj nejaká doplnková situácia alebo vtipná reklama. Takže znovu by som to už určite nepozeral, keďže sa jedná prakticky o zbytočnú záležitosť, ale ani som sa nenudil, na čom má podiel aj samotný Ha Jung-Woo so svojimi spoločníkmi. 53%