Sssiksseilor

USA

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 7.4.2020  10:50
    UčíTelka (TV pořad) (2020)

Kolosální retardovaná pičovina, která ničemu neprospěje a z dětí udělá tak maximálně další lajnu dementů. Výborně ! VÝBORNĚ !! Jste schopni zopakovat slovo, jaké to bystré děti... Ano, škoda slov, ale když jsem zde zahlédl to množství hvězd, bylo nutno reagovat. Také nevím, ve kterých ústavech nabrali ty nesypmatické učitelky, jenž během své limitované dvacítky ani mnohdy nevypotí jednu kloudnou větu z huby přes svoje šourky na xichtech. Na ranní zeblití pro někoho možná dobrý.

• 6.4.2020  11:26
    Dětská dopravní policie (TV pořad) (2016)

Je neuvěřitelné, kam až dětská hovnovizní tvorba je schopna a ochotna klesnout. Právě jsem protrpěl deset minut těžkého vymývání mozku; a že jsem už na něco zvyklý! Plnění zbytečných a nesmyslných případů pod taktovkou umělé inteligence, která omezuje pravidly myšlení (snad jen) tří spratků, co se rozhodli hrát na cajty, je veškerou náplnění této sračky. O dialozích se odmítám bavit, protože prakticky ani není o čem, neboť vyblitý odpad nelze zformovat do jedne srozumitelné věty. Jak odporně programové, že tamní umělá inteligence usídlená v prošlém notebooku řeší převážně svůj zánik. Jak úchylné, že dětská přechytralá cajtka, co ještě nebyla ani u zápisu, má nalakované nehty. Jak tupé, že její dva nemyslící policejní partneři mají účes toho zmrda biebera. A jak otřesné, že je někdo schopnej propůjčit své smrady takovému výplachu. Vždyť tamní aktéři vypadají, že neumí do deseti počítat, natož aby úspěšně dočetli do konce jednoduchou větu. Neměly by si kurva tyhle herecké "hvězdy" hrát na něco víc, než je buzerující dementní dopravní policajt?! Ad místní hvězdy - o to právě jde, že je to pro dětské diváky. Pokud se jim bude i nadále nekončící řadou sraček odrovnávat myšlení, tak z nich bude opět růst jen další nekonečná řada sráčů. Tohle přeci nemůže být na ocenění hvězdou.

• 24.1.2020  23:22
    Sinister (2012)

Než Scott Derrickson definitivně přišel o koule a zadusil sám sebe křesťanskýma zvratkama, natočil námětem celkem nadějně vypadající horor. Co se budování atmosfěry týče, vyobrazení hlavního zabijáka, mix zvuku i doprovodné hudby, viděl bych to bezchybně. Je zde, jak už to většinou bývá, řada nezpochybnitelných 'ale', jenž nakonec převážila celý tento unikát do prdele. Přebytek implicitních scén a trapné moralizování hlavního hrdiny vnímám velmi bídně. Dále pak otravné vození diváka za ruku, (zase) odporná snůška smradů i závěrečná pointa, která je až moc ohraná a průhledná, takže nějaké to obohacení se ani náznakem neděje. Pokud je nějaký důvod, kvůli čemu stojí vidět Sinister alespoň jednou celý do konce, jsou to jistě lekačky. Může nás to ale dostat ke hvězdám? Ani omylem!

• 21.1.2020  00:44
    Stáhni a zemřeš (2019)

Hahahahaha... Já se teda pobavil, takže proč odpad? Protože je to dementní! Už na začátku chcípne jediná snesitelná postava jako první a těm všem ostatním to s radostí upřímně přejete bez výjimky. Tak stupidně napsanou kledbu snad ani nejde napsat. Vše to navíc bazíruje na nesnesitelném, omezeném a směšném čase, který technicky neexistuje, ale na něčem ta sračka stát musí, čili když nejste schopni sepsat alespoň lehce nadprůměrný odpad, tak končíte tady. Samotná neměnnost ~ nezměnitelnost je v hororech absurdní a stále více otravná, tudíž je po pár minutách jasno, jak to o 70 minut později skončí. Pokud i tahle umocněná SRAČKA tolika lidem stačí k tří a více hvězdičkové zábavě, tak Já si už můžu jen kreslit ochranné Merkaby, aby vám co nejdříve ty hvězdy došly. (Updated to 3.0)

• 19.1.2020  21:49

Zase ta předvídatelnost na každém kroku, stupidita charakterů i záplava očekávaných lekaček v podprůměrné, ač ne úplně nejhorší, duchařině. Jedna směšná kledba v totální absenci logiky, jeden zachránce Tuco Salamanca ani jeden zmoudřelý 'former Jaffa master of Chulak' - slavný Bra'tac nic nezachrání z Mého pohledu. Celkem jsem si užil kameru i prvních patnáct minut režie, ale klesá to do průměrných sraček hodně rychle. Až do konce jsem marně čekal na nějaký svěží závan a inspirující překvapení, jenže se nedostavilo vůbec nic. Jen další marné uplakané strašení, které chce být děsně moc hororem, akorát mu to vůbec nejde.

• 19.1.2020  10:52
    Akta X (TV seriál) (1993)

Místy úchvatný seriál s tu a tam geniálním dílem napříč každou sérií. Co je to ale platné, když převažují dementní části, kvazi-humorné (horší než dementní) epizody nebo křesťansko-rodinné úlety (horší než demence a rádoby humor dohromady). Navíc je ještě o to horší fakt, že kvalita mytologických epizod míří akorát tak do prdele od smrti Deep Throat postavy. Scully se bohužel většinu času chová jako úplná zabedněná kráva a její největší 'open-minded process' je tak pouze pohlazení křesťanského kříže na krku, když se jí občas úplně rozpadne její vědecký svět, ve kterém všechno (ne)ví. Opravdu zábavné, stejně jako Mulder, který přes řadu bezvadných hlášek se i tak chová až příliš často jako vyšinutý kretén, jenž není schopen ovládat své impulzivní chování. Máme tu v součtu další příklad, kdy se seriál vykurvil a těch pár famózních dílu se skrz ty sračky nevyplatí dohledávat a sledovat. Náš skutečný svět je navíc mnohem barvitější, než všechny podobné záhadné příběhy dohromady, takže udělejte sami sobě laskavost a s klidným svědomím tenhle hodně zestárlý odpad z filmotéky vymažte, aby vám nepřekážel v rozhledu kolem sebe...

• 19.1.2020  00:37
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

To je humor, že bych oprcal domov důchodců. Nyní alespoň vím, jak v prdeli je Dana Scully a jak odporně nehodící je 'Prdela Máslopole' v hlavní roli. Nezapomínejte, že jste ''today's generation zoomers'', takže musíte šukat, šukat a šukat. Pokud se odvážíte místo šukání třeba číst byť jednu stránku z nějaké knihy, budete automaticky označeni za 'ultra weirdos', vyřazeni na okraj teen-studentské společnosti a šukanováni do konce vašeho studia. No Já nevěřím svým vlastním očím, jak dobře je to tu hodnocené?! Něco tak špatného snad ani nemůže existovat! Oni i při každém šukání používaj zkurvenou šprcku!! Smysl nula, intelekt možná v podobě malého zrnka hluboko v análu, ale takový je dnešní svět, že? Šukat všechno, co se hýbe a vždy jedine s kondomem. Dokonce i vstupní cesta do školy musí připomínat vagínu, jinak by jim tam nikdo nechodil. Nemluvě o nebývalé retardaci tamních negrů, protože je evidentně stále vysoce přetěžké napsat pro obyčejného negra obyčejnou postavu, i když tyhle jejich pseudo-role pro dementní populaci jsou momentálně asi v kurzu. Tudíž nepřestávejte šukat ani ve spánku a pokud cestou neojedete minimálně čtyři děvky, co vám automaticky roztahují nohy, tak jste odporní buzeranti. Šukání je to jediné, na čem záleží. Šukejte učitelky, vyšukejte si známky i tituly, ošukejte celou rodinu i vlastní dcery! Šoustejte vše, co se jen trochu hýbe a v případě, že si ještě zahulíte a vemete lsd, tak bude mrdání všeho živého i neživého ještě o level výše. Jebání zdar!

• 18.1.2020  13:00
    Pod zemí (2014)

Proč musí zažitý koncept hororu vždy tak totálně zkurvit téměř celou stopáž filmu? Námět měl přitom tak našlápnuto a rozhodně si žádá lepší zpracování, kde nebudou chodby navozovat pocit místa ukvapeného vystěhování bezdomovců a těžce retardované chování nesympatických herců nebudete chtít po pár minutách radikálně utnout z pohodlí vaší domácí sedačky. Též symbolikou je to smutně na úrovni mateřské školky, a vlastně celé je to taková dobrodružná rychle ubíhající pohádka s žel malou hrstkou velmi dobrých lekaček. Na hvězdu to ale nemá ani zdaleka, takže místnímu hodnocení ještě může být produkce vděčná. Plno nelogičností v děravém scénáři je vskutku za trest dodívat do docela povedeného konce, kterému však naprosto unikala jakákoliv gradace. Vrcholem trapnosti je zde pak 'kámen mudrců', jehož trapnější zpodobnění jsem doteď opravdu neviděl. Pokud někdo potřebuje trefný příklad toho, proč film a především žánr hororu mele z posledního, je tento paskvil ideálním příkladem. A ač se považuji za milovníka ruční kamery, tak zdejší obrazy Mi přišly těžce bez nápadu, utopené v další obyčejné duchařině.

• 26.12.2019  13:28

Odporná vyschlá prolhaná hrouda sraček.

• 25.12.2019  11:49
    Suspiria (2018)

Těch vrstev tam sice bylo hodně, ale každá z nich směšná nebo zbytečná. Příběh, respektive celé pozadí se mohlo krásně rozrůst, jenže produkce byla jiného názoru, takže zbyly jen pohledy na nahé fyzické těla tanečnic, za které hvězdy nedávám. Vůbec Mi také nejde do hlavy ta idea remaku u snímku nevalných kvalit, který se v červených číslech udržel jen z trapného soucitu místních uživatelů. Suspiria v moderním hávu není hlavně ani žádný horor a celkově atmosférou nijak za svoji dlouhou stopáž nepohltí. Trapně vyzní aj ty snahy mluvit anglicky se silným německým přízvukem. Jinak hlavní ex-nacistický dědek stále ve své pozici zkušeného psychologa nevěří na čarodejnice a nic ho samozřejmě nepřesvědčí až do samotného závěru. Žádná obměna v příběhu a výsledný 'shocker' sice dává svým způsobem smysl, ale vůbec nijak nepřekvapí. V případě, že máte rádi tanec, tak to pravděpodobně dokoukáte s otevřenýma očima, v opačném případě tenhle nezajímavý výkal spláchnete do hajzlu po první hodině.

• 20.12.2019  23:57
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Ultimááááááátní odpad! A hlavně málo Geralta. Dále pak negerští (nebo snad indové?!) elfové, rasová rovnoprávnost, směšná magie, kulisy skoro jak z krakonošových pohádek (ale i tam snad byly lepší), nulový casting se záporným herectvím, masky jak na školní besídce, efekty z prdele, příběh v prdeli, mytologie v prdeli, divák nasraný v prdeli, a přesto vidím záplavu hvězd! No to je v prdeli! Viděl jsem čtyři celé díly; ó ano, Má duševní síla je neuvěřitelná. Seriálové zlamání tohoto roku, ale už jsem se naučil to neprožívat, když je takových zvratků tolik. Celkově totální škoda slov. *Update* Shlédnul jsem i ten zbytek v té záplavě hvězd, a je z toho ještě větší odpad, než bylo po první čtyřce. Nepředstavitelná bída, ve které se to s tímhle hodnocením od většiny nijak k lepšímu neposune.

• 19.12.2019  23:19
    Klér (2018)

Velmi slabé. Filmařsky o ničem. Zdánlivě odvážný film popisuje zdánlivě mnohé a přitom zůstává stále jenom na povrchu v kolejích plytkého scénáře. Možná pro někoho šokující, ale jestliže si ještě někdo myslí o křesťanství něco konstruktivního, tak je naprostý idiot. Je to jen soubor lží nehledě na stát, ve kterém se to odehrává. S centrem odpadu v božském Vatikánu, odkud až se provalí alespoň nějaké sračky více mezi společnost na povrch, tak podobné splaškové rádoby filmy budou zcela zapomenuty, pokud si jich vůbec někdo všimne.

• 19.12.2019  20:35
    Syn temnoty (2019)

Shlédněte tuto orudlou horor parodující komedii v případě, že chcete znát plný rozsah vašeho konání, když: "Vám na dvorek z nebe spadne plesnivým slizem přetékající popelnice potažená vánočními blikajícimi světélky, z které se vyplazí nedomrlý spratek, co má laser místo očí a za pár let si s vámi bude hrát házenou". Zabijte toho zmrda hned v zárodku! Jinak se totiž později možná i jednou leknete toho, jaký úbor si je tento přechytralý teenager schopný vystříhat, zkrátka opravdové vele-zlo. Na googlu si vyhledá vlastní super originální logo, přičemž sere na copyright, neboť jakéhokoliv vlastníka může pohonit na malíčku. Logicky jediné postavě, co ho rovnoprávně miluje, rozdrtí ruku, ostalkuje večer v posteli a nakonec jí odebere přepracovanou matku, jenž po troše hře se střepy a sklivcem roztrhá do mrtě v komoře. Nezapomene vlastní krávě, tedy adoptivní matce odrecitovat pár básniček, aby ji udržel ve slepé nehynoucí lásce k pazmetkovi, přežere se hromady vnitřností ze slepic při hře na vlka a za ohromné nálože levného digitálního gore odstraní vše, co mu stojí v cestě, luftu... je to vlastně fuk. Celý je to naprostý dysfunkční zmar, postavený na demenci všeho, ale asi stále pořád lepší, než jsou klasické vánoční komedie.

• 19.12.2019  19:31
    Joker (2019)

To zase bylo v álejích přeblito. Alespoň naplno vidím, čemu se na sklonku roku 2019 vzdává holt takový hold. Směšné, ubohé, trapné, ale přesto se nezačnu dementně smát a ani si nezapálím další brzo vyhaslé cigáro. Ach, jak málo stačí odporným znalcům k radosti. Také se vám tam líbil ten modrý filtr v pár záběrech? Super, že jo! Jinak se Mi tam už nelíbilo vůbec nic. Je to úplné hovno z chcankama, co mají chudáci v chudé vrstvě dnes k jídlu. Opovažte se mít lépe, jinak dostanete v lepším případě přes hubu. Vlasně se Mi vůbec nelíbí ani komentář, co teď píšu, ale třeba ho někdo někdy někde pochopí, a v horším případě se mu zasměje. No chápate, že je tohle vohajpované geneticky modifikované kinematografické bláto horší, než jsou automaticky rozesmáté šitkomy? Jak Já je vždycky nesnášel! A šašky! Vždycky jsem miloval čerty, ale nesnášel jsem posrané jasně pedofilní psychicky zrušené klauny. Kolik ještě holy-vůdské agitační propagandy v umělecké záři falešných světel tenhle filmový svět zkousne, si nechci ani představovat. Vtipné zde vlastně bylo, že se ty masky dělaly téměř výhradně jednotvárně bílé, a přesto si nikdo nestěžoval na rasismus? Asi jim stačilo přehršel vedlejších přičmoudlých neherců. A ta hlavní herecká role teda určitě nebyla na panáka. Děláte si prdel? Hmm, vy si ji vlastně neděláte.

• 17.12.2019  14:35
    Saw: Hra o přežití (2004)

Bez pochyb nejlepší ze všech dílů Jigsaw, ale stále daleko za očekáváním. Nápad je zde skvělý a napsané je to technicky velmi dobře, avšak v praxi je to šílené science fiction, co by odpálilo i celé Star Wars universe, což je na jednu stranu úžasný počin a na všechny další strany naprostá zhovadilost ve filmu, který tolik buduje na přirozené uvěřitelnosti celého dění. Při finálním odhalení to pak působí neskutečně směšně, přičemž pozitivně to může šokovat jen existenční odpad s intelektem davu demenstrantů. K tomu si přičíst chaotický střih, kazící případnou kvalitní atmosféru a odřezává jakoukoliv gradaci. Také, když vidím Emersonův xicht, tak je Mi hned jasné, kdo zapadá do nejvíce vyšinuté role. Skládačce by také prospělo více ryzích záběrů při porcování a odřezávání, protože když už šokovat, tak nezůstat typicky v půli cesty jako omezená hororová produkce okolo. Zde Mne mimo jiné například moc zajímalo, jak by to vizuálně vypadalo s tou uřvanou nechutnou vyfetovanou krávou, kdyby jí to seplo o pár sekund dříve. Ono vlastně skoro všechny postavy zde potřebují výrazně vylepšit jejich argumentaci a úmysly v konání, neboť Já odmítám věřit, aby se každý choval tak brutálně panicky tonoucí hluboko ve vlastním strachu. Nemluvě potom o dalších dílech, kde je to v každém z nich už jen trapný cirkus o pár retardech v produkci, co si potřebovali vydělat peníze na bezmozcích v sedačkách.

• 17.12.2019  12:41
    Rambo III (1988)

This is Afghanistan. Alexander the Great try to conquer this country, then Genghis Khan, then the British. Now Russia. But Afghan people fight hard, they never be defeated... ~ Neočekával jsem dle hodnocení mnoho a dostal jsem překvapivě ještě více. Trojka jako nejvíce podhodnocený díl a to zcela zbytečně. Mně se zalíbil především prostředím, k čemuž určitě přidalo i velké množství dalších informací, co mám o Afgánistánu zjištěné především mimo směšný a stupidní 'hlavní proud'. Rambo po třech letech s mnichy je ještě lepší, moudřejší a pochopitelně více mlčenlivý. Trautman zde má více vykreslený charakter a tentokrát plně v akci. Také je zde možné najít výborný sportovní zápas s jednou ovcí, kde budou určitě láskou a radostí bez sebe všichni zarputilí ochránci zvířat. Po technické stránce je to vizuálně, zvukově i hudbou nádherný zážitek i do třetice. Doporučuji proto opět nehledět na názory ostatních a v případě, že máte v oblibě písek i jeskyně a oba předchozí díly JJR, tak si to na blu-ray edici plně užít.

• 17.12.2019  11:48
    Rambo II (1985)

I've always believed that the mind is the best weapon... ~ Pokračování prvního dílu ve výborném tempu, jenž je odlišné nejen prostředím, ale i akčností a menším množstvím rojících se otázek v mysli diváka. Většina okolních komentářů také popisuje akční béčko, ačkoliv Já osobně mám o 'bečkách' stále jinou představu, takže jsem pravděpodobně už tradičně opět sledoval jiný snímek se stejným názvem. I po letech si vše stále drží svoji kvalitu a závěrečná degradace vší té technologie, co Nás má držet v bezpečí, je více než příjemná. Za Mě skvěle fungující přípravná půda pro díl třetí.

• 17.12.2019  11:13

Who are you?! They would have raped her fifty times and cut your fucking heads off! Who are you? Who are any of you? ~ Krásné sebeuvědomění si vlastní existence v proudech stříkající krve. Asi ne zrovna film, kde by se dalo předem očekávat velké duchovní procitnutí, ale Já ho zde měl a překvapivě to byl právě tento díl, který před jedenácti lety byl Mojí vstupenkou do světa Ramba. Kvalita režie i provedení je enormní a nářez nepopsatelný. Vše pěkně za syrova, plné emocí, s dokonalým zvukem, v krásné přírodě i s jedním neskutečným výbuchem památeční historické pumy. Výletníci si také jistě potvrdili, že jejich naivní po-moc nic nezmění a ještě k tomu mohou snadno přijít o své fyzické životy, kterých si nyní budou pochopitelně mnohem více vážit. Stallone je jako Rambo geniální.

• 16.12.2019  22:53
    Would You Rather (2012)

Ale kdeže. Takovouhle směšnou sračku oceňovat skutečně nejde, ledaže bych dostal také na výběr ze zkurvených dvou možností, a jelikož Sebe absolutně miluji, tak bych tomu hvězdy dát dokázal jako stovky ostatních, kteří zjevně volili tu méně horší valiantu. Well then, don't rather play any games and you're obviously safe, right? Žánrově je tohle dílo úplně mimo a párkrát jsem se zasmál té neschopnosti, plynoucí z napsání tak stupidního plytkého scénáře. Vše je předvídatelné a zaručeně debilní. Vždy jen dvě možnosti (neustálá dualita), stále tlačí čas (neexistující) a všemu vládnou peníze (strach versus moc). Možností k lepším prožitkům tu však bylo plno a stačilo alespoň trochu nahlodat zajeté prohnilé koleje a směrovat to jednoduše jinam (ano, kéž by). Základní motivace filmu u hlavní postavy je totiž ta nejstupidnější ze všech volitelných a i kdyby celá stopáž byla plna skvělých hereckých výkonů a nejen hutné atmosféry, tak za samotný konec je třeba spláchnout tuhle přehvězdičkovanou blitku do odpadu. Také jestli někoho láká jedno herecké obsazení, tak vězte, že samotný anál (mimo jiné) Saši Šedé je celý trestuhodně nevyužit. Na závěr vám dávám padesát pět vteřin, zdali se na to už nechcete konečně vysrat? V případě, že ne, se přesvědčte svobodně sami...

• 9.12.2019  16:29

All the ones I've loved are now ghosts. But I will fight to keep their memory alive forever. ~ Zase jsem se krásně poučil, že dávat na nejen místní zvratky v komentářích, se opravdu nevyplatí. Tenhle akční nářez je pro Mě akčním filmem roku a zaručeně by přehlušil pophovnové pytlíkáře i škrábání kurev do opěradel kolosálně dlouhými nehty při návštěvě kina, kterou jsem si nechal zbytečně ujít. S pár měsíčním opožděním jsem si teda pátého Ramba pustil v klidu a pohodlí domova a k tomu tehdy ještě bez znalostí prvních třech dílů. Emoční nával, hromada slz i propocené oblečení bylo velmi neočekávané, ale o to více radostné. Ve stejný den viděno dokonce dvakrát a se stejně silným efektem. Hned v příštích dnech jsem si shlédnul pečlivě čtyři díly předchozí, čímž jsem zjistil, že nyní je zážitek z pětky ještě o mnoho lepší. Při čtení (raději jen) pár kritických komentářů, mám silný pocit, že dotyční sledovali úplně jiný film - nějaký z tuny nechutných výmazů akční retardované moderny, kde je největší akcí akorát rychlost v závěrečných titulcích. Pro všechny, co hlásají, že se skoro po celou stopáž nic neděje a jsou chudáci unudění a musejí poslouchat jen hloupé dialogy, mají vážnou poruchu svých plesnivých mozků. I jsem se na jejich účet párkrát pobavil, když jsem si shlédl jejich oblíbené filmy v profilech. Ve vší slušnosti dotyčné zmrdíky a prcalky samozřejmě nebudu jmenovat konkrétně. Mělo by se předpokládat, že dialogů zde moc nebude, protože se jedná o Ramba a k jeho osobnosti to vždy sedělo. Kvalitou a zároveň pravdivostí však nikdy nezůstávaly pozadu a jestliže máte raději k vysvětlení jedné prosté věci zapotřebí pětisetstránkovou knihu, tak potom by bylo skutečně lepší si zvolit jiný film a případně činnost. Za Sebe celkově oceňuji maximálně a nemám, co bych vytknul. Závěrečná čistka a následující rozlučková obrazová sekvence, je více než famózní. Pro Mě nejlepší John James Rambo.

• 8.12.2019  12:03
    Vegan 2019 (2019)

Proč Já na takové závádějící sračky vůbec koukám? Když tomu dáte dvojnásobnou rychlost přehrávání, tak validita všech pazvuků bude stejná ve srovnání s obsahem. Veganství se plně stává dalším rádoby super nejlepším hnutím, co vyřeší všchny vaše i jejich problémy. Tak to ale kurva není, nikdy nebylo, nikdy nebude! Již samotné zvyklosti, co si masožravá, ale i vegetariánská sebranka s sebou přenáší a nese dál. Přestat žrát prasata a pít živočišné mléko je sice pěkných pár kroků, ale to je tak asi všechno. Většina stále nedokáže ani tenhle začátek a upřímně, když vidím tenhle dokument, tak mám chuť taky vraždit, ale pochopitelně nikoliv zvířata. Když vidím, co tam hlásí a jaké sračky vypouští pod záštitou veganství a jací zdegenerovaní klauni tam vystupují a to včetně těch úžasně přechytrých nejlepších milovaných celebrit, tak se ani nedivím, že když se řekne ve společnosti slovo 'vegan', tak automaticky naskakuje slovo dement. O samotné rostlinné výživě je třeba si hodně zjistit a je toho hodně v této oblasti nového k vědění, kde mnoho poznatků vám i zaručeně změní celkově pohled na svět. Takováto data jsou k vaší dispozici již desítky let a sami si můžete zkusit zodpovědět, proč stále raději skáčeme z jedné žumpy do druhé a jsme ochotni si plnit své vědomí podobnými výplachy a stále jim věřit. V těhle dokumentech se dozvíte absolutní strojově hezky obarvené hovno. Budete možná mylně cítit, že jste se něco dozvěděli, ale víte pořád hovno a chcete vědět hovno, protože tyhle hovna, co jsou na júhňupe pár kliknutí daleko, do sebe stále cpete. Ve výsledku se to zvrhává v trapnou hru o hromadě nálepek, které pravidelně více a více vidíme na zboží, co si pravidelně kupujeme. Paradoxně vtipné vlastně je, že jsem 'raw vegan', a měl bych podobný dokument z principu milovat, ačkoliv je Mi mnohem nechutnější, než nějaké jezení masa. Pokud je nabízena pravda a lež, kde pravda je soubor mnoha lží, což je technicky mnohem horší než lež základní, která lží zůstává, a bytost alespoň ví, na čem je, tak se jedná už o zatraceně velkou tragédii.

• 8.12.2019  10:54

Nothing is over! Nothing! You just don't turn it off! It wasn't my war! You asked me, I didn't ask you! And I did what I had to do to win! But somebody wouldn't let us win! And I come back to the world and I see all those maggots at the airport, protesting me, spitting. Calling me baby killer and all kinds of vile crap! Who are they to protest me? Who are they? Unless they've been me and been there and know what the hell they're yelling about! ~ Určitě tomu pomohlo, že jsem tenhle první díl viděl konečně ve vysoké kvalitě, v originále, bez jakýchkoliv zkurvených titulků. Jen čistě z krásnou přirodou 'tam venku', kde vládne Rambo, když ho zbytečně naserete, když vystřelíte první. Celková úroveň snímku je až neuvěřitelná a v žánru akčních filmů je tam mnohem více akce, než je ve většině moderních filmů dneška. A Stallone je výtečný herec a to i ve své mlčenlivosti, anebo když už skutečně promluví; zkrátka stojí to za to. Zkurvený svět postavený na umělě a zbytečně vyvolaných konfliktech, kdy se dostanete do válčení, kde nakonec pouze válčíte, abyste sami přežili. Pak se vrátíte do vlastní země a každému je to u prdele a kašlou na vás a jsou schopni vyvolat konflikt další, jen pro důkaz toho, si ve vlastní debilitě potvrzovat, jací to jsou velcí borci, co mají vše pod kontrolou, co mají navrch. Opravdu i myšlenkově po celou dobu ztrhující.

• 7.12.2019  12:12
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Odporné zasrané hovno o hovně vysrané pro hovna s hovnem místo zasrané základní uvědomělosti. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Jsme ale všichni natolik dementní, že se smějeme i takovým hovnům. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Situační komedie o čtyřech extrémně anti-charismatických charakterech, které hraje čtyřka herců s inteligencí mrtvých chycených veverek. [HAHAHAHEHEHIHIHE] Celé to chce působit děsně geniálně vtipně, a přitom jsem při všech shlédnutých dílech (neptejte se, jak jsem to dokázal, ani kolik jich bylo, neboť následky si nesu už navěky) nenašel žádný důvod se zasmát, narozdíl od zasrané smějící se většiny. Míra popularity třesku je samozřejmě jako vždy přímo úměrná stále více přemnožené dementní populaci a hned samotný nesmyslný název dává jasně najevo, že zde musí blbost v každé vteřině doslova přetýkat. Pokud tedy něco, tak jeden pořádný koncentrovaný big bang v praxi, co by smazal tenhle výjeb dojebané sitcomové tvorby z povrchu Země. [HAHAHAHEHEHIHIHE]

• 6.12.2019  18:15
    Pustina (TV seriál) (2016)

Já... já ale nevím. Nevím, jestli jsem Míše něco neudělal. ~ Netušil bych, že po tolika letech sledování plejády seriálů, které jsou všechny vesměs stupidní, natahované, směšné, přeceňované exkrementy, co vylezly z obézních prdelí slavné západní a nejen zámořské produkce, naleznu ten pravý teprve v Česku. Překvapení o to větší, když se kolem režie objevil i někdo, který je schopný po pár letech zpunktovat vrcholnou sračku zvanou 'Bezvědomí'. Čuně! Tady jsme ale v Pustině a právě tady naleznu vše, co tak často v seriálové tvorbě dlouhodobě nenacházím. Pořádný emocionální nářez se skvěle vykreslenými postavami, s nadprůměrnými hereckými výkony a k tomu fenomenální Jaroslav Dušek, kvůli kterému se těch osm dílů vyplatí vidět alespoň jednou. Prvotřídní je i zvuk a kamera a to nikoliv v rámci tuzemska, nýbrž světa. Příběh Mi udělal radost závěrem, kde je vše dostatečně ukončené, ale na druhou stranu stále i příjemně otevřené pro vlastní volno-myšlenkovou interpretaci. Při precisním vyobrazení společnosti - její celkové zkurvenosti, její ubohé předpojatosti, běžné až strojové ulhanosti, hloupoučké naivity. Při zapracování široké škály jednotlivých charakterů i osobností; vše jen podtrhujíc netradiční, stísněný a tolik ceněný divácký zážitek. V ozvučených obrazech, jenž dokáží perfektně vtáhnout po celou kompletní stopáž. Nacházím zde i velké množství zastrčených nápadů, co pro Mne umocňují kvalitu geniální Pustiny. Také již nyní vím, proč je vedle dramatu napsáno aj slovo mysteriózní. S radostí všem zbývajícím inteligentním hlavám tudíž sděluji, že svoji vlastní interpretaci si během sledování vytvoříte také, jen možná v jiném odstínu oné barvy. Unikátní.

• 5.12.2019  12:51
    Bez vědomí (TV seriál) (2019)

Soudruzi a soudružky, upozorňujeme vás, že tento komentář je společensky nebezpečný svojí vulgárností a zavádějícími informacemi, nikdo by si jej proto neměl nikdy číst. Ano, na české poměry se jedná o kvalitně zpracovanou minisérii, ale jelikož nehledáme v množině jednookých zasraného a hlavně pořád nepoužitelného krále, budeme dále o všem hovořit už jen tak, jak se plně zaslouží. Víme přece, že svět je plný ulhaných zmrdů, co jen těží z nedostatečně uvědomělé haldy bytostí kolem nich. Z nedostatku potřebné odvahy si dobrý námět autoři zabili rychle sami. Zkoušet šokovat tím, jak je západ a východ v myšlení stejný a že o blaho občanů nikdy nešlo a nepůjde, je přeci kurva dávno jasný a jen se tomu mění barvy dle momentální verze "pravdy". Jediný rozdíl mezi socialismem a demokracií je ten, že socialismus hned ví, jakým směrem se ubírat a sere na váš názor; kdežto demokracie je to samé, ale v líbivé iluzi vám dává hlas a slyší vaše názory, ačkoliv na ně také z vysoka sere. V tomto domrdaném systému se neustále motáme dokola a celá směšná dualistická volba s hraním si na 'ANO', či 'NE', je ohranější než hejkání kájikota. Bez-vědomí by moc rádo chtělo být světové, ale ve své marné snaze vyznívá akorát směšně a především stupidně. Příběh je napsaný tak, že se za celou dobu moc nedozvíme, konec je neukončený a od prvního trapného sražení v úvodním díle je většina lehce předvídatelná. Řada momentů ve scénáři a chování postav je naivní a nepochopitelná. Hlavní chorošo to má v ČSSR ve své volze celé pod palcem a ostatní se jen chovají jako loutky a buď chlastají, nebo spí. Je z toho šest hodin k hovnu, ale i tak čest práci! Anebo ve variantě bé - ať žije svoboda! Pyčo. S bonusem ná závěr ještě přidávám super tajný nikdy nezvěřejněný upřímný havlův proslov. Zvážení spoluovčané, právě jsem si zase zvrátil ohradu! Jsem uslintaný nenapravitelný kuřák a mám vás všechny v prdeli. Hřeje mne u plic, že mě máte přesto všichni v lásce, ačkoliv jsem vám dokázal hrdinsky ještě více vysát vaši vykradenou vlast. Pravda opravdu nikdy nevítězí a vaše dementní naivita mě těší při každém dalším cigáru. Nezapomeňte i dál zbytečně tupě volit, protože mezitím se k rozkrádání vždy něco dalšího najde.

• 4.12.2019  20:00
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Příkladný případ toho, jak se dá se seriálem po dvou téměř bezchybných sezonách nechutně vyjebat. V jeho začátcích jsem jej měl před lety úplně na špičce útlé věže čnějící nad stále více přibývajícím odpadovým nánosem v kvalitativně sestupném seriálovém světě. Vlastně i teď by stály první dvě série za shlédnuté, vyjma tedy Claire, která je na svou odpornost až příliš průhledná a hlavně lacině napsaná. Vše následující již ale rozhodně nebrat. Není strmějšího pádu po všech stránkách a celá transformace z geniálně sestavené cesty vzhůru k nesmyslnému propadu do vyhnívající politické žumpy, podtržená více než špatným scénářem na úrovni slohové vyspělosti dyslektických žáků základních škol, je žalostná. Obrovský potenciál je zde nekompromisně zadupán postupem let hlouběji a hlouběji do země a co Mě skutečně štvě je fakt, že s vědomím, jakým se vše vyvíjí od třetí po závěr šesté, nejsem už ani schopen se nezávisle bavit s úvodníma šestnácti epizodama, které Mě tehdy tak neskutečně nadchly a magicky dokázaly svojí atmosférou vtáhnout jako máloco.

• 4.12.2019  18:19
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Ubohý agitační rakovinotvorný výmaz onkologické demence s masovou regresí jakéhokoliv konstruktivního myšlení. To vše obalené v hávu pseudozábavné nekončící lekce (epizody) jedné věčně nasrané pajdavé nuly, aka moderního symbolu geniální doktořiny. Smysl nadávající jednotlivé případy s periferním úkazem neherectví a archetypální spojkové nekroličnosti. Pokud vám předchozí souvětí také nedává smysl, tak budete možná i schopni si udělat přesný obrázek. Vy ostatní, co si hrajete na borce, kteří všemu rozumí, tam krásně do hejna invalidních přemýšlečů, polykajíc s marným fanouškovským entuziasmem jedno tabletkové hovno za druhým, zapadnete. Zkuste vidět, o jak kolosální reklamu na ozařování potažmo všude stále běžnější anti-léčbu se jedná. Je to jen další vyjebaný výplach pod záštitou hloupých doktorských případů. Je to další prostá efemérní kokotina, která když už, tak by se alespoň neměla brát vůbec vážně. Jako špatný leč pro stádo fungující vtip, to již škody nadělalo i tak dost.

• 1.12.2019  15:06
    Bohemian Rhapsody (2018)

Přiznávám se s veškerou upřímností, že od Queen mám rád jen půlku jedné skladby z celé jejich tvorby. Také raději dodávám, že jsem heterosexuál, a proto potřeba zasouvání Mého penisu do mužských děr nemám zapotřebí. Každopádně jsem si mohl neposlouchatelný hudební žánr pro masy škrtnout a dál Mě zajímal už jen ten životopis, kde jsem naivně doufal v nové zajímavé informace, anebo alespoň v dostatečně kvalitní implementaci těch známých. Něco jsem si již o tom fanaticky zbožňovaném buzerantovi s džunglí v podpaží a nelíbatelným předkusem dozvěděl, takže zvědavost, pro koho se to vlastně celé natočilo, bylo nutné rozlousknout. Bez zbytečného napínání rázem odpovídám, že je to celé určené pro chronicky nemyslící stádo (prý)moderních bytostí, kdy se vše přikrášlí totálně do bezvědomí a jakákoliv osobitost se odřeže na kost. Záplavy 'zoomers' z toho bude určitě v tranzu, ale ve výsledku si dál budou jen leštit čůráčky nevědíc, jestli je pak emočně raději propůjčí konečně dívce, nebo zase chlapečkovi. Životopisné filmy se mají točit snad věrohodně a nedělat z nich přibarvený rodinný exkrement s chutí nejvíce vydělat? V celém ostatním zbytku není nic kvalitního k pohledání a od směšného neherectví až po teplé homozvratky v dialozích si už můžem jen drbat hlavy nad hojností obdržených cen. Dal bych tomu pouze jedinou - 'Nejodpornější hudební sračka široko daleko'.

• 1.12.2019  12:02
    Pád do tmy (2005)

Hey, there's something down here... ~ Hned na začátku je po chvilce všem jasné, že se tu nebudem plácat v rukavičkách a honit si za černou čmouhou, která se možná objeví úplně na závěr. Toto je nefalšovaný syrový britský horor s geniálně budovanou atmosférou a dvojnásob budou nadšeni milovníci jeskyň, včetně jejich slepých, úchylných i nenažraných obyvatel. Pro všechny, jenž mají rádi tmu a nepohrdnou dobrodružným průzkumem nejhlubších zákoutí. Pro všechny, co neomdlívají z litrů krve a nevadí jim nízky lokální úbytek ženského pohlaví. The Descent je právě pro vás, přičemž už nyní se můžete těšit na všechnu tu krásnou směsici zvuků, které se přírodou a tajemnými hlubinami rády šíří. Přistihl jsem se dokonce, že si tento horor rád opakovaně pouštím a ač jsem jej viděl celý nespočetkrát, tak stále velice baví. Až tak moc, že jsem si jednou pustil druhý díl, který je skoro tak špatný, jako většina hororových pokračování v soudobém filmovém světě. Ano, naprostá sračka, co dokázala zabít a vymazat vše výjimečné z dílu prvního. Rozhodně tedy ruce pryč a raději si dejte 'sestup jedna' zase od začátku.

• 30.11.2019  22:16
    Učitelka (2016)

Jmenuji se Marie Drazděchová a jsem vaše nová třídní učitelka... ~ Výborně, pane Hřebejk, výborně. Možná by to nebylo úplně na pět hvězd, ale při místním dementním hodnocení, kdy jejich zatím hrdinští autoři již nevědí, o co opravdu (ne)přicházejí, a dokonce se ještě snaží to porovnávat s přítomností, jak je to vlastně přibarvené a jaksi agitační. Vám všem podobným přeji jen to nejhorší, vy svině. Určitě byste v radosti byli po jícen zaboření v nejbližším naskytnuvším análu takové kádrové krávy. Nyní ale raději k filmu. Atmosférou vtáhne rychle, i dialogy jsou skvěle napsané a herci výtečně odvyprávěné. Vše je uvěřitelné a ač jsem si musel pár minut na úplném začátku zvykat na formu a přeskakování kupředu i zpět, ve výsledku jsem skákání na závěr shledal jako osvěžující a pasující výklad. Nejednou jsem měl přirozeně silnou chuť "milou" paní účitelku nakopat do prdele, do břicha, do hlavy... a především vymlátit všechny zuby, abych zatrhnul minimálně odpornému úsměvu manipulační tlamy, tudíž hlavní herečka si zaslouží jen pochval. Její finální porevoluční přebarvení pak hodnotím úplně nejvýš a pokládám za skvělý vrchol filmu.

<< předchozí 1 2 3 4