Danken07

<< předchozí 1 2 3
    • 28.4.2020  13:32

Podpriemerná haremovka, plná klišé scén a postáv. 50%

• 13.4.2020  17:43
    Titans - Spolu (S01E05) (epizoda) (2018)

Už som si trocha zvykol na ten hnusný modrý filter. Scenár je stále zlý. Ešte stále nevybudovali vzťah medzi Garfieldom a ostatnými členmi tímu. Vôbec nepôsobia ako tím a tobôž nie ako priatelia. Vôbec nechápem prečo si s takým malým rozpočtom vybrali postavu ako Garfield (Beast Boy), pri ktorej budú musieť používať veľa efektov. Zatiaľ každá scéna s jeho premenou vypadala otrasne. Príbeh je vďaka pomalému tempu dosť nudný. Dej a postavy nie sú zaujímavé, pretože sa vôbec nevyvíjajú. Dúfam, že táto epizóda nebola začiatok vzťahu mezi Dickom a Kori, pretože ak hej tak tvorcovia odviedli mizernú prácu s jeho budovaním. Ja osobne som medzi nimi necítil žiadnu chémiu. Akcia bola v tejto epizóde dosť dobra. Tým myslím akciu v strede epizódy, pretože ta akcia na konci bola dosť stupídna. Tím zabijakov so zbraňami sa rozhodne pribehnúť bližšie k Dickovi, aby ho mohli lepšie zastreliť? Dáva to niekomu zmysel? S tými zabijakmi v strede epizódy to trocha chápem (aj keď to bolo taktiež trocha stupídne), pretože to neboli normálny ľudia. Čo je to vôbec za logiku ísť sám do nepriateľského útočiska? A ešte k tomu nepripravený. Jason Todd mal tretie najhoršie predstavenie v tejto sérii. Mám pocit, že tvorcovia nemajú potuchy ako predstaviť nové charaktere. 45%

• 12.4.2020  21:24

Budovanie priateľského vzťahu medzi Garfieldom a Rachel bolo fakt hrozne. Chvíľka konverzácie a zachviľku sú z nich najlepší priatelia. Scenáristi asi nevedia ako vyvíjať tieto charaktere. Dostali sme krátky flashback o Garfieldovej minulosti, ale to je asi všetko. Efekty boli tak ako vždy zle. Tento diel slúžil viac menej ako predstavenie tímu Doom Patrol. Členovia toho tímu sú zaujímavejší než náš hlavný tím (Teen Titans). Príde mi dosť vtipne ako Kori kritizovala Dicka, kvôli tomu aký je násilný, zatiaľčo ona upaľuje ľudí zaživa. Dokonca nemá ohľadom toho žiadny pocit viny. Finále bolo dosť priemerné. 50%

• 12.4.2020  19:58
    Titans - Počátky (S01E03) (epizoda) (2018)

Konečne začali vyvijať charakter aspoň jednej postavy (Dick). Síce to nie je dobre napísané, ale je to aspoň niečo. Nechápem prečo sa rozhodli vynechať Batmana z tohto seriálu. Nakoniec som sa mýlil v tom, že to kvôli hercom nie sú záporaci strašidelný. Každý záporak v tomto seriály je nudný. Vďaka svetlu vypadá ten modrý filter trocha lepšie. Efekty sú stále hrozne. Rachel je zatiaľ najotravnejšia a najhoršia postava. V tejto epizóde stretla Rachel Garfielda (Beast Boy). Po mŕtvej policajtke je toto druhé najhoršie predstavenie postavy. Bola to neuveriteľná náhoda. Najhoršie bola v tejto epizóde využitá hudba. Použitie pesničky Sunny od skupiny Boney M v bojovej scéne bolo fakt stupídne. 45%

• 12.4.2020  17:04

Scenár sa zhoršil. Akiva Goldsman asi nevie ako používať nadávky, pretože vyzneli dosť trápne. V tejto epizóde predstavili nové charaktere - Hawk a Dove. Mohli ich aj vyvinúť, ale radšej sa rozhodli sústrediť na milostný trojuholník. Ja osobne som medzi nimi žiadnu chémiu necítil. Herečka, ktorá hra Dove je príšerná. Jedine v čom je dobra je usmievanie. Radšej ani nejdem hovoriť o Dickovej kolegyni, pretože by som jej venoval viacej času než tvorcovia. Efekty v tejto epizóde boli otrasne (krv). Mali by popracovať na soundtracku, pretože songy, ktoré tu púšťajú sa sem vôbec nehodia (to platí aj o 1 EP).Modrý filter kazí každú scénu. Nechápem, prečo Dicka kritizujú za to ako bojuje. Dove na začiatku sama doškriabala tvar mnohým zločincom. Úprimne povedané, každý z týchto "hrdinov" sa chova skôr ako antihrdina. Záporaci v tomto seriály nie sú vôbec strašidelný, bude to asi aj tým, že vyberajú zlých hercov. Zatiaľ ma ani jeden z týchto charakterov nezaujal. 40%

• 12.4.2020  13:44
    Titans - Titáni (S01E01) (epizoda) (2018)

Intro je natočené otrasne. Vypadá to dosť amatérsky, to vlastne aj celá táto epizóda. Raven mala byť asi hlavná protagonistka tejto epizódy, keďže sa dej točí okolo nej, ale zatiaľ je to najnudnejší charakter. Jej postavu sa snažili vyvinúť, ale bohužiaľ rýchle tempo a hrozný scenár tomu nepomohli. Po hereckej stránke je Teagan Croft dosť priemerná herečka. Zatiaľ o jej schopnostiach neviem nič, ale vôbec nechápem, ako sa jej mohlo snívať o smrti Dickových rodičov. Príde mi to skôr ako prostriedok, vďaka ktorému chceli scenáristi zblížiť charaktere Dicka a Rachel. Mohli si to radšej nechať na tu scénu, kde sa ho dotkne. O Dickovi nevieme zatiaľ nič. Nová kolegyňa Dicka je len další plochý charakter. Jej predstavenie bolo hrozné, a jej naväzovanie priateľstva s Dickom pôsobilo vďaka scenáru vynútené. Nebolo to spravené organicky. Modrý filter je otravný. Každá scéna vďaka nemu vypadá nudne a bez života. Je vidno, že sa snažili vytvoriť niečo temné, ale výsledný produkt je dosť trápny. Zatiaľ žiadny charakterový vývoj, iba set up. Dúfam, že v ďalších epizódach sa ich charaktere vývinu. Počas epizódy sa vizuálne efekty striedajú z priemerných na hrozné. Najzaujímavejšou postavou je zatiaľ Kori. Táto epizóda mohla byť lepšia, keby sa zamerala na budovanie charakterov Dicka a Rachel a ich vzťahu. Kori mohli predstaviť až v ďalšej epizóde. Najhoršie je zatiaľ to, že tvorcovia vôbec nevedia, ako navodiť správnu atmosféru do určitých scén. 40%

• 31.3.2020  17:13

Ako fanúšik tejto série musím povedať, že som veľmi sklamaný z tohto filmu. Dej bol strašne jednoduchý a nezaujímavý. Je smutne, že z paródie na isekaie sa stal generický isekai. Komédia pre mňa nefungovala, kvôli rýchlemu tempu deja. Kvalita animácie je nižšia než v seriály (okrem súbojov). Nové postavy mali pár dobrých komediálnych scén, ale to je asi všetko čo o nich môžem povedať. Záporak nie je vôbec zaujímavý. Finále bolo fakt stupídne, čo sa týka logiky. Od vývoja vzťahu medzi postavami som očakával taktiež troška viac. 50%

• 8.3.2020  04:00

Zatiaľ najhoršia epizóda. Logika tejto epizódy bola na nízkej úrovni. Ochranné obleky, ktoré na sebe mali postavy boli vážne stupídne. Ich dizajn bol fakt hrozny. Chovanie postáv bolo nelogické. Nielenže neuzavreli karanténu, keď sa im ten vírus objavil na lodi, ale taktiež sa ani nechránili oblekmi (napr, McCoy pri pacientoch). Nikto to vlastne neriešil, len z ničoho nič dokázali vytvoriť liek a pri záchrane lodi sa im náhodou podarilo objaviť časový warp.

• 11.2.2020  21:42

Úprimne ani neviem, čo na túto epizódu povedať. Celá táto epizóda bola stupídna. Nielenže sa odnikiaľ (a bez vysvetlenia) objaví Uryuov otec, ale taktiež aj Ichigov. Zasa sa tu objavujú zbytočné postavy z fillerov, ktoré nemajú žiadny dopad na dej.

• 11.2.2020  16:17

Myslel som si, že keď preskočím fillerové epizódy tak to nebude mať žiadny dopad na môj zážitok z pozerania, ale z nejakého dôvodu sa tvorcovia rozhodli do tejto epizódy zapojiť aj postavy z fillerov. Komédia bola otravná tak ako vždy. Tempo tejto epizódy bolo strašne rýchle, už som si začal myslieť, že preskočili veľké množstvo kapitol mangy. Záporák tejto epizódy nebol dostatočne vyvinutý. Ani nechápem aka pointa bola v tom, že prišiel do Ichigovej školy.

• 11.2.2020  14:38

Zakončenie tohto arcu patrí k tým horším. Autor nevysvetlil, čo sa vlastne stalo od posledného dielu a aké následky to zanechalo na Soul Society. Rukiu a ostatných nechali ísť len tak bez žiadnych dôsledkov, čo nedáva žiadny zmysel, keďže sú jedným z dôvodov, kvôli ktorým mali toľko problémov. Hlavne mi nedáva zmysel to, že sa vôbec nezaujímali o Yoruichi. To, že sa v Soul Society taktiež nič nezmenilo nedáva moc zmysel. V tejto epizóde sa autor mohol radšej zamerať na to, ako sa SS vyrovnáva so všetkým čo sa doteraz udialo, a až v ďalšej epizóde by sa riešil odchod Ichiga domov.

• 9.2.2020  15:25

Kaienov dizajn je fakt hrozný, vypadá presne ako Ichigo, len s čiernymi vlasmi. Priemerná epizóda, ktorá u mňa nedokázala vyvolať žiadne pocity. Túto epizódu mohli umiestniť lepšie (Spoiler: ešte predtým alebo hneď potom ako Rukia stretne Ganjua), takto to len spomaľuje tempo príbehu.

• 8.2.2020  21:07

SPOILER: Neviem čo si mám myslieť o Yoruichinej premene. Bude to záležať na vysvetlení. Zatiaľ mi to príde dosť stupídne, že sa len tak premenila pred Ichigom, ako by to nič nebolo. Príde mi to ako keby to autor nemal naplánované už od začiatku.

• 8.2.2020  21:02

Začiatok a koniec bol dobrý, ale všetko ostatné bolo plné otravnej komédie.

• 6.2.2020  22:18

Začiatok bol dobrý, ale ostatok bol priemer. Objavil sa tu ďalší zbytočný flashback. Je to zatiaľ najdivnejšie umiestnený flashback aký som kedy videl. Nechápem prečo radšej nevyužili flashback, ktorý by rozvinul Chadov charakter, ale miesto toho nám ukázali to, čo sme už dávno vedeli. Zatiaľ jedine, čo o tomto charaktere vieme je, že je silný, a preto chce chrániť slabých. Zasa je tu príliš veľa komédie, čo len ruší atmosféru začiatku epizódy a taktiež spomaľuje tempo epizódy.

• 6.2.2020  20:52

Ichigo konečne začal pri bojoch využívať aj svoj mozog. 75%

• 6.2.2020  20:45

Koniec tejto epizódy bol fakt dobrý, ale flashback bol zbytočný. Celý dej tohto flashbacku by sa dal zhrnúť do par viet. Autor ho mohol buď odstrániť alebo lepšie napísať a rozvinúť.

• 6.2.2020  20:40

V tomto diely nebola tak blba komédia, a Orihime nebola zas tak otravná.70%

• 6.2.2020  20:38

Konečne to začína byť zaujímavé. Škoda, že tu museli pridať trápnu komediálnu scénu. 75%

• 5.2.2020  20:48

V tejto epizóde bola Orihime zatiaľ najotravnejšia. Na akčnú sériu ma toto anime vážne pomalé tempo.

• 5.2.2020  20:42

Táto epizóda na mňa ani trochu nezapôsobila. Noví shinigami na mňa pôsobili generický. Vlastne mi bolo jedno, ako tento boj dopadne. Dúfam, že nám v ďalších epizódach vysvetlia prečo Rukia nepovedala Ichigovi o jeho zanpakutou

• 4.2.2020  20:52

Bez tej trápnej komédie by bol tento diel lepší. Nenapomohla tomu ani Orihime, ktorá je tak ako vždy otravná.

• 4.2.2020  20:49

Takéto hodnotenie dávam hlavne kvôli druhej polke tejto epizódy. Ani sám neviem povedať, čo presne sa mi na tejto epizóde páčilo. 60%

• 4.2.2020  20:46

Začiatok tejto epizódy bol dobrý, ale ostatok pokazila komédia.

• 4.2.2020  00:11

Autorovi asi nedošlo, že čím je flashback kratší tým menej emócií cíti človek k danému flashbacku. Kvôli tomu som nedokázal súcitiť s Uryuom, a tak sa u mňa stal len dalším priemerným charakterom. Od tohto charakteru som očakával trochu viac. V tejto epizóde sa objaví boss Hollowov, ktorého budujú, ako niekoho silného a na ktorého porazenie stačí, aby Ichigo odrazil jeho útok. Docela veľké sklamanie

• 3.2.2020  20:48

Táto epizóda bola zatiaľ najzaujímavejšia, a to vďaka predstaveniu novej postavy, ktorá je rozhodne zaujímavejšia ako všetky doteraz predstavené postavy (väčšina z nich je plochá)

• 3.2.2020  20:36

Táto zápletka začala veľmi sľubne, ale nakoniec sa ukázalo, že jej cieľom je dať schopnosti vedľajším postavám. Dúfal som, že táto zápletka bude o Uryuovi. Táto epizóda je rozhodne lepšia než tá s papagájom a vďaka tomu je Chad zaujímavejší

• 3.2.2020  20:26

Už mi došlo, že zmyslom tejto zápletky bolo dať charakterom schopnosti bez poriadneho vysvetlenia. Tie schopnosti prichádzajú odnikiaľ, autor ich mohol určite predstaviť lepším spôsobom. Zatiaľ, čo Chadove zosilenie bolo uveriteľnejšie, tak Orihimine nedávalo ani trocha zmysel. Mňa osobne Orihime nebaví, a preto som si neužil túto epizódu. Autor mal už skoršie predstaviť a vysvetliť rôzne druhy schopnosti. Flashback v tejto epizóde mal vzbudiť nejaké emócie, bohužiaľ to na mňa nezafungovalo, kvôli jeho krátkosti.

• 3.2.2020  17:50

Na začiatku som bol zvedavý, čo tvorca urobí s týmto zaujímavým konceptom, ale postupne sa ukázalo, že nemal žiadne plány, a tak to potom aj vypadalo. Zbytočnosť.

• 3.2.2020  17:38

Ako je možné, že toto nie je filler? Aký mala vôbec zmysel prvá polovina tejto epizódy? Postavy a dej to neposunulo ďalej. Autor sa asi pokúšal predstaviť smutný príbeh, ktorý by divákov dojal, ale to mu bohužiaľ nevyšlo. Namiesto toho sa mal radšej zamerať na vývoj hlavných postáv, ktoré zatiaľ vôbec nevyvinul. Tieto dve epizódy (6 a 7) boli úplne zbytočné, a čo je horšie Kon sa bude objavovať aj v ďalších epizódach.

<< předchozí 1 2 3