Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (703)

plakát

30 případů majora Zemana - Křížová cesta (1976) (epizoda) 

Do církve si komouši museli kopnout za každou cenu. Jinak díl přináší začátek příběhu agenta Bláhy po jeho návratu do republiky. Vedle toho parta Honzy Zemana s agilním Jirkou Hradcem tradičně bravurně vypátrá ostatní zločince, zde vraha faráře. Zajímavostí je opětovné obsazení Luďka Munzara - viz epizoda Vyznavači ohně.

plakát

Dějiny násilí (2005) 

Ve filmu nejsou nijak překvapivé situace, přesto si ho lze užít jedním dechem až do konce. A ačkoliv název navozuje pocit, že bude celý o násilí, zdaleka tomu tak není.

plakát

To je ta čeština (2001) (TV pořad) 

Čeština je bohatý a krásný jazyk. Soutěži o ní však chybí jiskra a spád.

plakát

Hra o trůny - A nyní je jeho stráž u konce (2013) (epizoda) 

Margaery Tyrell v Králově přístavišti pomalu utahuje smyčku svých plánů a mezi členy Noční hlídky na výpravě za Zdí houstne atmosféra. Daenerys má, k překvapení mnohých, nejen tisíce Neposkvrněných, ale i všechny své draky. Jaime pije z kalichu hořkosti, má však podporu Brienne.

plakát

Hra o trůny - Ulička trestu (2013) (epizoda) 

Tyrion se stává královským pokladníkem a odhaluje pravdu o stavu financí Lannisterů. Daenerys se rozhodla koupit armádu Neposkyvrněných a nabízí za ni jednoho z draků. Jaime v zajetí tvrdě naráží a Divocí se chystají dobýt Zeď.

plakát

Hra o trůny - Temná křídla, temná slova (2013) (epizoda) 

Margaery Tyrell a její babička Olenna začínají kout plány v Králově přístavišti. Brienne s Jaimem i Arya a Gendry tuší potíže. Bran Stark má sen o tříokém havranovi a na scénu přichází Ramsay Sníh.

plakát

Noc na Karlštejně (2013) (koncert) 

Estráda jak vystřižená z 80. let. Naštěstí Karel Svoboda byl excelentní skladatel a obraz proto není nutné vidět.

plakát

Ať vejde ten pravý (2010) 

Točit horory není žádná legrace. Tenhle mix násilí a povídání v duchu Studia kamarád je na první dobrou poněkud nepochopitelný. Na druhý pokus ale už není chuť.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama