Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný
  • Dokumentární

plakát

Mare z Easttownu - Miss Lady Hawk Herself (2021) (epizoda)

Sociální prázdnota řady obyvatel je doslova dechberoucí. Pomalý a temný rozjezd dává tušit, že atmosféra bude dále houstnout.

plakát

Hra o trůny - Série 3 (2013) (série)

I přes několik slabších chvilek jede třetí série GOT ve strhujícím tempu. Dochází v ní k výraznému oslabení Starků. Naopak roste moc Daenerys a vliv Tyrellů. Vedle toho se rozvíjí dějové linky kolem Stannise Baratheona a rodu Boltonů.

plakát

Hra o trůny - Mhysa (2013) (epizoda)

Zprávy o krvavé svatbě na Dvojčatech se rychle šíří a je více radujících se, než těch těch smutných. Sam se vrací k Noční hlídce, Jaime do Králova přístaviště. Ramsay pošle do sídla Greyjoyů nečekaný pozdrav. Gendry za pomoci sera Davose prchá z moci Melisandry.

plakát

Hra o trůny - Deště Kastameru (2013) (epizoda)

Svatba v sídle Freyů se mění v nečekané drama a Arya tak přes veškerou snahu zůstává s Ohařem. Bran ví více o svých schopnostech, Jon opět stojí před zásadním rozhodnutím a Daenerys má splněný další ze svých cílů.

plakát

Hra o trůny - Druzí synové (2013) (epizoda)

V Králově přístavišti se za mnoha posměšků koná svatba Tyriona a Sansy. Melisandra získává vytouženou královskou krev. Sam pochopí, k čemu je dobrý hrot kopí, který našel za Zdí a Daenerys jde stále vpřed.

plakát

Hra o trůny - O medvědovi a krásné panně (2013) (epizoda)

Tywin Lannister je jasným nepsaným pánem Králova přístaviště a Daenarys nepolevuje ve svém odhodlání. Divocí postupují za Zdí. Vzniká nečekané spojení - Arya a Ohař.

plakát

3 pódiá (2019) (TV pořad)

Hudební pořady dělali na Slovensku vždycky velmi dobře.

Ovládací panel
2 body