Michal.Jezek

Michal.Jezek

Michal Ježek

okres Blansko

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

  Nádherné, strhující, skvělý Samík, tradičně pohodový Colin a skvělá role pro velkého talenta Tarona. Ve stylu bondovek, prostě absolutně grandiozní. Navíc skvělý a přehnaný Vaughnův humor přenesený z Kick-Ass dodává filmu ještě větší šťavu. Pro mě film roku 2014.

 • poster

  Největší showman (2017)

  Vynikající, epické, magické, dámy a pánové, tohle se vám podařllo. Hugh v životní formě ve dvou hlavních rolích v roce 2017 a v obou obstál. Co na tom, že by si film zasloužil třebas o 20 minut více z hlediska většího rozvinutí příběhu, role ostatních herců, texty a melodie písniček a parádní kostýmy vás nenechají v klidu. Díky za krásný konec roku!!

 • poster

  Logan: Wolverine (2017)

  Když vidím to stávající hodnocení, které jsem před návštěvou kina neviděl, tak jsem příjemně překvapen a musím říct, že je to velké zadostiučinění za práci Hugha a Patricka. Žánrově je tento film opravdu jiný od předešlých dílů a zároveň je z každého tak trošku poużitý nějaký ten motiv. Stárnoucí Logan je opravdu agresivní a smířený s koncem své mutantské pouti. Děvčatko skvěle zasazeno do děje, bojové scény byly i díky ní posunuty výše. A až je s podivem, jaký přïběh, který dáva smysl a je k zamyšlení, se podařilo vytvořit v tomto dosti emočním závěru. Skvělá práce pane Mangolde, dokázal jste šokovat i vystavět film na základech z předchozích dîlů, tleskám. Logane navždy s tebou !!! :-)

 • poster

  Zabiják & bodyguard (2017)

  Postavit Ryana a Sama vedle sebe na jedno plátno, to stojí opravdu za to. Ta dvojka má kuráž, říz, vzájemně se doplňuje a každý svým způsobem tento film tvoří. Bral jsem to jako večerní oddychovku a dočkal se jí - pro ty kro to berou až moc vážně, tohle se prostě vážně brát nesmí!!! Zábava, zábava a zase zábava, do toho chytlavá hudba vždy v ten pravý moment a opravdu nostalgická a energická jízda. Tak má akční komedie vypadat !! :-) Nobodyyy gets out aliiiive !!

 • poster

  Osm hrozných (2015)

  Aneb když skoro dvě hodiny v jednom domě nabídnou jednu velkou podívanou. EPIC !!

 • poster

  Expendables: Postradatelní 2 (2012)

 • poster

  Plán útěku (2013)

 • poster

  Predátor (1987)

  Predátor je pro mě jednoznačně nejlepší film natočený v džungli, lesích a podobně jinde. Příběh, nesoucí se na úspěchu či neúspěchu party ( ve snaze zabít povstalce a predátora) kolem Arnieho je prvotřídní. Navíc magická a dechberoucí hudba Silvestriho umocňuje vášnivý akční prožitek - bez ní by to bylo za 4, s ní je to maximálních 5. 100 krát to člověk uvidí a 100 krát se dokáže nadchnout.

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

 • poster

  Avengers: Infinity War (2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace