DarkSikorski

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 6.6.2018  18:42
    Alois Nebel (2011)

Nejzajímavější je asi vizuální zpracování tohoto filmu. Ale to je popravdě asi tak všechno. Postavy nevýrazné, děj nezáživný a všeobecně je to takové spíše nudné. Škoda promrhané příležitosti.

• 6.6.2018  18:08
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Tak nějak mě to nechytlo. Ano sem tam jsem se uchechtnul, ale jinak mě to prostě nijak nezaujalo.

• 2.6.2018  01:15
    Mike Je Pán (TV pořad) (2016)

Spíše Mike Ye Tsurák by byl přesnější název a lépe by to vystihovalo... "charakter" tohoto dobytka.

• 2.6.2018  01:14
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Mládež? Ano. Zlatá? Ne! Spíše totálně blbá a vypatlaná. To prostě jinak nazvat nejde.

• 31.5.2018  11:44
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Tak tohle je po dlouhé, zatraceně dlouhé době, velmi slušný snímek z dílen České televize.

• 26.4.2018  10:43
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Klasika mého dětství.

• 24.4.2018  04:43
    Troy: Fall of a City (TV seriál) (2018)

Zk.rvená politická korektnost. Omlouvám se, ale jinak to už opravdu říct nejde. A pojetí BBC je: "Pojďme rozkopat světové dějiny." NE... prostě ne. Tohle je... ne. Pro tohle prostě nemám žádný smysluplný výraz. A´t už slušný či sprostý. Na tohle prostě fakt nic nemám.

• 20.4.2018  17:27

Já nevím. Na jednu stranu to není špatné. Efekty vypadají skvěle. Obsazení také není špatné. Ale z některých momentů se mi zastavoval mozek z tak děsně koncentrovaných dávek blbosti. Já mám Hvězdné války rád, ale ani sebelepší zvláštní efekty nezamaskují místy opravdu tupý scénář. 50%.

• 19.4.2018  23:14
    Bosch (TV seriál) (2014)

Sice vždycky stojím za tvrzením, že kniha je lepší než film či v tom případě seriál, ale tenhle je zatraceně dobře udělaný a velmi dobře se drží svých knižních předloh.

• 19.4.2018  00:42
    Banik!!! (TV film) (2016)

Já to sice všem fanouškům Ostravského týmu přeji a stejně tak všem nadšencům ať už do sportu nebo do dokumentů jako takových. Ale mě to ani nezajímá ani nebaví. Tak proč za to mám platit? Takže prosím, klidně se u tohoto dokumentu bavte a užijte si jej. Ale pro mě je to totální zbytečnost.

• 10.4.2018  22:05

Aneb když nám dojdou nápady, pojďme vytáhnout mrtvolu z hrobu. Ne...

• 10.4.2018  21:54

Já vím... je to dětský film. A jo... já už nejsem dítě. Ale prostě a jednoduše Včelka Mája byla součástí mého dětství. Nevím... prostě se ve mě více drží ta "stará" Mája. Tohle pro mě prostě nefunguje.

• 9.4.2018  20:20

Většina těchto parodií se "pyšní" pouze zkomoleninou názvu. Tohle ale celkem ujde a více méně se to "drží" i předlohy.

• 30.3.2018  15:41
    Trapný padesátky (TV seriál) (2017)

Trapný, trapnější a nejtrapnější. I odpad je pro... tohle moc vysoké hodnocení.

• 30.3.2018  12:29
    V.I.P. (TV seriál) (1998)

Ale jo... pamatuji si, že jsem se na to kdysi díval a asi mě to i bavilo, když jsem si na to vzpomněl i po takové době. A i když je to kravina, která si více méně ani tu jednu hvězdu nezaslouží, bylo to ode mě přeci jen pokrytecké dát tomu nejnižší hodnocení.

• 29.3.2018  19:44

Tak jsem se na to konečně dodíval... a teď žádám o povolení se jít vyzvracet, protože z tohohle hnusu co si hraje na Star Trek je mi fakt sakra šouflo.

• 11.3.2018  12:26
    Star Trek: Discovery (TV seriál) (2017)

Ne. Prostě ne. Discovery mě totálně nezaujalo. Postavy mají menší hloubku než čajový podšálek. Děj dílů je buď příšerně utahaný nebo naopak šíleně hektický. A nejvíce mě dostává lež producentů, že děj se odehravá v Hlavní časové linii (Prime timeline) Star Treku. J. J. Abrams aspoň přiznal, že chce takzvaně znovu nastartovat, nebo rebootovat chcete-li, celý Star Trek a tak vznikla alternativní časová linka. Tak jo fajn. Ale když mi někdo lže do oči tak jako tvůrci tohohle paskvilu, tak prostě ne. A nějaké pěkné vizuální efekty to nezachrání. Pro mě Discovery není Star Trek a je to totální propadák. 0%

• 28.1.2018  18:18

Dokument od nudném odvaru původního seriálu... fakt hurá.

• 3.1.2018  01:23
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

A to jsem si myslel, že nic nepřebije Teletubbies... tupé, strašné jak po stránce děje tak vzhledu. Postavy mají hloubku asi takovou jako čajový podšálek. A to všichni grafici a animátoři dostali mozkovou mrtvici nebo co? Ne. Tohle prostě neklapne. 0/5

• 26.12.2017  21:23

Miloval jsem tenhle seriál. Ale tato závěrečná episoda je prostě slabá. Na rovinu řečeno, zpackáná až běda.

• 30.11.2017  01:27
    Mise nový domov (TV pořad) (2016)

Aneb v kostce: ex-fetka "staví" fňuknám domečky. Možná že jsou příběhy těch lidí pravdivé. Možná, že úmysl tvůrců tohoto pořadu je upřímný. Ale to nic nemění na faktu, že z diváckého pohledu, je to totální kravina!

• 23.11.2017  15:42
    Holky na tahu (2017)

Alternativní název: Blbý příběh blbých slepic

• 21.11.2017  12:04
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Co to zase sakra je??? Tupé, blbé, pitomé.

• 15.11.2017  01:15
    Bull (TV seriál) (2016)

Přijdete mi to trochu střižené Mentalistou a zasazené do prostředí soudní síně. Není to špatné. Občas trochu utahané, ale docela mě to baví.

• 21.9.2017  23:50
    Dámská jízda (2017)

Komedie? Tohle? Dobrá rada. Ušetřete si zdraví a od tohohle dejte ruce pryč!!!

• 6.9.2017  11:38
    Rozhovory Luďka Staňka (TV pořad) (2017)

Nudné. Zbytečná ztráta času.

• 6.9.2017  11:38
    Kanál Maryško (TV pořad) (2016)

Slabé, trapné, ubohé. A "moderátor" je... no to si doplňte sami.

• 30.8.2017  01:56
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Jednoduché, stručné a praktické. Velkou zábavu v tom ale nehledejte.

• 3.8.2017  22:23
    Carly Rae Jepsen - I Really Like You (hudební videoklip) (2015)

Já nevím, ale hudba je chytlavá, obsazení je dobré (i když Biebera fat nemusím), klip je zábavný. Takže za mě 5/5 (dal bych 4,5. ale půlky tady nejsou).

• 29.7.2017  15:38
    Flash Gordon (1980)

Jo... je to taková divná kombinace všeho možného. Jo... je to taková limonádička. Ale víte co? Pro mě osobně je to tak trochu srdcovka, protože to byl jeden z prvních filmů co jsem kdy viděl na VHS kazetě. Takže prostě... sdrcovka.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7